srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2682
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука Zola 16.9.2018. 7:55

Па не улазим у то него просто Вучић као врховни господар је имао механизам да не дозволи међународни број Косову,он је то урадио и то је мање више то,али ето видиш нема бота бата Колета кад напишеш неке егзактне чињенице за које нема одговора.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6318
Приступио: мар 2006

Порука Коста 16.9.2018. 10:45

- сероњо? - iеси ли стварно глуп или само злонамеран? (iеси ли рођен као идиот или си ишао у неку школу?)

- за ту "услугу" Шипцима Вучко iе извукао контра-услугу: омогућио iе поновно функционисање српске телефониiе на Косову, сасве "старим" позивним броiем +381.

- капираш, серчо?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 293
Приступио: дец 2012
Место: Београд

Порука ЕКОНОМИСТА 16.9.2018. 12:17

Угашени сигнали српских мобилних оператера: Хало Косово
1. мај 2017.

Данас је угашен сигнал српских мобилних телефонија Теленор и Вип мобајл, које су углавном функционисале у српским срединама на Косову. То је предвиђено бриселским Споразумом о телекомуникацијама. Косово је ове компаније до сада сматрало илегалним оператерима.

Наиме, ове две компаније немају дозволу да послују на Косову, а њихови корисници ће моћи да остваре саобраћај под непромењеним условима у договору са компанијом МТС, која једина има дозволу за пословање, наведено је из ових компанија у заједничком саопштењу.

Међутим, корисници који су се затекли ван земље, и који нису били у могућности да предају захтев за прелазак у МТС, остали су трајно без својих бројева, јер је рок за прелазак био три дана.

На основу Споразума о Телекому, предвиђена је привремена и ограничена дозвола за мобилну телефонију компанији мтс.д.о.о, ћерки фирми „Телекома Србије“, која треба да буде регистрована према законима Косова и на коју се преноси сва имовина мајке фирме, односно, „Телекома Србија“.

Ранђел Нојкић, аналитичар и дугогодишњи директор Поште Србије на Косову, данас у пензији, каже да ово уопште није изненађење.

“Ја сам о томе говорио одмах након договора у Бриселу када је Марко Ђурић објашњавао да је све у корист Срба, да ту нема никаквих проблема, да све остаје као што је било. Ја сам говорио да ће се променити доста тога, и ово је први проблем који се појавио а то је да оператери Теленор и ВИП више немају никакво право, јер немају лиценцу на простору Косова и Метохије.

Што се тиче МТС-а односно Телекома они су се регистровали, добили лиценцу и њима је легализован рад, али ни то није никаква сигурност, јер то је привремено решење од две године, а након две године се расписује тендер где се појављуљу сви оператери. Ово је последица тих договора", каже Нојкић.

Корисници који су се затекли ван земље, и који нису били у могућности да предају захтев за прелазак у МТС, остали су трајно без својих бројева.
Иначе, претходно су из АКЕРП-а, косовског Регулаторног ауторитета за електронске и поштанске комуникације, изјавили да ће ова фирма радити око две године, када се очекује долазак новог оператера на Косову.

Овде видимо да није по старом и да ће тек у наредном периоду доћи до битних промена, и током фунцкионисања МТС-а на Косову, тј. ћерке фирме, где су запослени забринути за егзистенцију, сматра Ранђел Нојкић.

“Ћерка фирма је у косовском систему, Телеком Србије је отказао многе услуге и сервис који је до сада пружао Телекому на Косову, рачуни ће бити у еврима, плате ће се примати у еврима, а набавка се вршити по законима Косова и на простору Косова и доста се тога мења. Што се тиче грађана ту је проблем следећи, ми имамо уверење да ће у овом периоду позивни број за овај део МТС-а бити 381 (Србија). Међутим у споразуму из Брисела врло јасно стоји да ће сви оператори на Косову користити позивни број за Косово. У будућности ће се доста тога променити", сматра Нојкић. Подсетимо, на основу овог споразума Косово је добило и свој позивни број, 383.

Коментаришући прекид рада Теленора и Вип мобајл на Косову, Радомир Савић из Северне Митровице каже да то није добро: "Није добро, ко год је то урадио и ко ради против овога друштва”.

Милован Остојић сматра да је то неправилно: “Ко је то одобрио, причају да су ови наши то потписали у Бриселу и они извршили, једва чекају. А њихово што треба да ураде, они не ураде, него терају по староме. И ја имам тај број 062 (Теленор) и сад немам ништа, сад морам да мењам, нови телефон и број. Постепено ће они и ове друге бројеве да укину, сигурно."

"Као и сви други споразуми и тај је на нашу штету, сваки је на нашу штету. Шта смо ми добили тиме, ми смо само изгубили", сматра Јован Петровић.

165.png
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука Zola 16.9.2018. 12:33

Majmune,

Ili si glup ili nas zajebavas,ovo je samo nijansa zuce.

imamo sve samo jos pojacano duplo,danas je prajd umesto jednog sad imamo 2 godisnje, :lol:

U to vreme se isto masovno odlazilo sad jos duplo vise,
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 16.9.2018. 12:48

- идиоте,

- шта тебе боли ку*рац за Праiд ако ниси педер?

- поука: само латентни педери се протве Праiду. Плаше се да их не повуче...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 16.9.2018. 13:38

Коста ::- идиоте,

- шта тебе боли ку*рац за Праiд ако ниси педер?

- поука: само латентни педери се протве Праiду. Плаше се да их не повуче...

Коста, јеси ли ти туроператер, један од оних који воли отпозади?
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4554
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 16.9.2018. 13:54

Коста ::- за ту "услугу" Шипцима Вучко iе извукао контра-услугу: омогућио iе поновно функционисање српске телефониiе на Косову, сасве "старим" позивним броiем +381.

Svaka čast Vučiću, bravo 7-0 za Srbiju! Prosto je sramota koliko nam dobro ide.. Za dve godine Šiptari će moliti da se vrate u sastav Srbije.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 16.9.2018. 14:29

- ма iок, него ће библиотекар из Чачка сасве Ђиласом Кривоустим да поврати Косово у уставно-правни систем Србиiе!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 16.9.2018. 14:36

Коста ::- ма iок, него ће библиотекар из Чачка сасве Ђиласом Кривоустим да поврати Косово у уставно-правни систем Србиiе!

Ma znam kriva je opozicija.. Zapad, Šiptari i Vučić hoće da vrate Kosovo, ali opozicija ne da.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3797
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 16.9.2018. 15:03

SMUK ::
Коста ::- ма iок, него ће библиотекар из Чачка сасве Ђиласом Кривоустим да поврати Косово у уставно-правни систем Србиiе!

Ma znam kriva je opozicija.. Zapad, Šiptari i Vučić hoće da vrate Kosovo, ali opozicija ne da.

Крива је већина народа ,. то јест она је увек и била крива , ма која да је власт.
Када се схвати да је већина народа стока тек онда може доћи до прогреса.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 16.9.2018. 15:06

- Вучић iе схватио да iе народ - стока.

- у томе iе таiна његовог успеха: третира Србе као стоку.

- слуша мене. Срби су говна.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 16.9.2018. 15:07

Крива је већина народа ,. то јест она је увек и била крива , ма која да је власт.

Vlast je ogledalo naroda. Narod je indirektno odgovoran, a vlast direktno.

- Вучић iе схватио да iе народ - стока.

- у томе iе таiна његовог успеха: третира Србе као стоку.

- слуша мене. Срби су говна.

Amen!
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 16.9.2018. 15:11

А да не говоримо да се у Србији политика већ дуже време своди на то која политичка опција има највеће залихе брашна и уља пред изборе.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука Zola 16.9.2018. 15:13

Човек или тешка прсотина или има добру вајду,ја лично мислим да је паметан да има неку вајду није глуп сигурно.,али ни ми нисмо дилеје па да верујемо у приче е пази резрват,сад иде као ''подела'' па Трамп нас подржава ма не знам шта све не,а процес је стигао дотле да се сад очекује од њега (ел президентеа) да формално призна независност Косова и то званично без неке муљачине.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 16.9.2018. 15:25

Ботови и пропаганда никада нису проблем.
Проблем су увек широке народне масе које због своје интелектуалне лењости стално и изнова наседају на продукте датих појава уместо да направе мали напор и образују се довољно да би сами увидели истину.
Може бити само један.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 15 гостију