srpskinacionalisti.com

ПРЕД КОНАЧАН ОБРАЧУН СА МИЛОМ ДУКЉАНИНОМ

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука: 5104
Приступио: апр 2004
Место: Ужице

Re: ПРЕД КОНАЧАН ОБРАЧУН СА МИЛОМ ДУКЉАНИНОМ

Порука vninkovic 14.5.2006. 23:09

PRIJETNjA SMRĆU ANDRIJI BOJANIĆU, KOORDINATORU STUDENTSKOG POKRETA “NjEGOŠ”
U Nikšiću ćeš zauvijek ostati pod zemljom

Preksinoć u 20 časova i 2 minuta SMS porukom sa broja 067424... (broj poznat redakciji) stigla je prijetnja smrću studentu Fakulteta političkih nauka u Beogradu, koji je koordinator studentskog poktreta „NjegošĆ, Andriji Bojaniću.
- Pazi šta radiš! Možda ćeš doći u Nikšić za referendum i ostati u njemu zauvijek pod zemljom - piše u poruci ovom studentu iz Nikšića, koji je odmah po prijemu ove poruke pozvao našu redakciju.
- Odmah sam nazvao, ali su isključili broj. To rade non-stop, prijete nama studentima koji smo za zajedničku državu, a posebno aktivistima „NjegošaĆ i onda valjda uništavaju te kartice. I pored prijetnji idem i ja u Nikšić, ali ne samo ja već i svih 10.000 studenata aktivista Studentskog pokreta „NjegošĆ koji studiraju ovdje u Srbiji. Pitam ih da li mogu da zakopaju svih 10.000 studenata iz Srbije i da li je to način da ostvare svoju ideju nezavisnosti. Andrija nije ništa, ali mi smo na hiljade i pobjeđujemo. Svi smo do zuba naoružani olovkama kojim ćemo reći „NEĆ Đukanoviću - poručuje Andrija.
Na ove sve učestalije poruke sinoć je reagovao i MUP Srbije, došavši na uviđaj u prostorije „NjegošaĆ u Beogradu, gdje su im studenti pokazali posljednju prijeteću poruku upućenu njihovom kolegi Bojaniću. Crnogorska omladina istovremeno je uputila poruku ponosnom Nikšiću i Nikšićanima: Hoćeš li reagovati ili dopustiti da ućutkaju mladost? Isto pitanje studenti postavljaju svim roditeljima po svim gradovima i selima Crne Gore: Koja je cijena?
Глава глави,плећка харамбаши,а фукара може и ребара!!
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 14.5.2006. 23:12

Сви који икога знате у ЦГ пробајте да га контактирате да изађе 21 маја и каже НЕ!!
Аватар
ЛУКАШЕНКО
Војвода
Војвода

Порука: 5960
Приступио: јан 2005

Порука ЛУКАШЕНКО 14.5.2006. 23:42

Слика

СликаСлика http://glasboke.users.cg.yu/

ЧИТАЈТЕ "ГЛАС БОКЕ" !

Слика

http://rastko.users.cg.yu/boka_kotorska_census_2003.htm

vninkovic ::Сви који икога знате у ЦГ пробајте да га контактирате да изађе 21 маја и каже НЕ!!
Священная война- Svyaschennaya voina
Ако нам неко дође главе, биће то мангупи у сопственим редовима !
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 14.5.2006. 23:44

Сјајни су дефинитивно освежење у мору лажи и скептицизма који је обузео народ.
Аватар
vninkovic
Војвода
Војвода

Порука vninkovic 15.5.2006. 0:00

Црногорски Ђуканистан

Сједињене Државе за време Клинтона пружале су подршку Миловим сепаратистичким амбицијама. – Бушова администрација нешто је уздржанија

Уједињене нације имају 191 чланицу. Четири од њих, које су биле саставни део југословенске федерације, прикључиле су се после 1991.

Не би требало да буде изненађење уколико се током наредних година чланство ове организације повећа на 200, при чему ће неке од најновијих придошлица такође проистећи из збрке која је направљена од Југославије.

Да ли ће Црна Гора бити следећа? (Хоће ли за њом кренути Косово? Санџак? Војводина? Которски залив? Тузи?)

Смејете се.

Ипак, ушли смо у нову еру атомизације где УН предњаче у расту, а за њима, мало спорије, следе Европска унија и Северноатлантски савез. Све три групације баве се легализацијом подела делова ранијих, већих државних ентитета.

Црна Гора (690.000 становника) као нова мини-држава? Ако ништа друго, могла би да се похвали три пута већим бројем становника од онога који живи у Вануатуу, који је у УН ушао 1981, али и десет пута већим од држављана Андоре, која се прикључила 1993.

Мерен на скали светских догађаја, референдум о независности Црне Горе, заказан за 21. мај, могао би да одговара нечему између уздаха и штуцања. Али, за оне који нешто знају и више им је стало до Балкана, реч је о нечему много важнијем.

Све ово зато што Црна Гора представља основни део српског културног простора. Црногорски принчеви из династије Петровић–Његош своју везаност за Србију навелико су истицали од 1697. па надаље. Двојица најистакнутијих савремених писаца схватила су ову повезаност. Милован Ђилас је 1993. рекао (мени, а сигуран сам и другима): „Црногорци су у основи Срби.” Априла ове године, Матија Бећковић, Ђиласов пријатељ, окарактерисао је референдум као „највећу увреду националне свести Црне Горе”.

Током протеклих 15 година Црном Гором је владао, како се некада говорило, минорни деспот (употреба ове речи сматра се застарелом). Данас такву особу називамо преварантом. Оваква карактеризација последица је оптужница за умешаност у међународну трговину цигаретама подигнутих у судовима три земље, у којима је Мило Ђукановић означен као активни учесник.

Међутим, шверц цигарета само је део црногорске мрачне стране. За време Ђукановића у трговину белим робљем били су умешани званичници његове владе, док су преко његове територије прелазили транзитни путеви за трговину дрогама и оружјем. Пре само две године опозициони новинар Душко Јовановић убијен је, а његов убица и даље је на слободи.

Забринути због високих захтева Европске уније у вези са победом на референдуму – 55 одсто гласова – Ђукановићеви саборци у марту су откривени у покушају куповине гласова.

У извесној мери Сједињене Државе за време Клинтонове администрације помогле су напретку Ђукановићеве каријере. Превиделе су његову прошлост, када је био штићеник Слободана Милошевића, када су у критичним тренуцима за време југословенског грађанског рата пружале подршку његовим сепаратистичким амбицијама.

Ђукановић овде и даље има утицајне људе који га заступају, међу њима Мича Меконела, републиканца из Кентакија, државе дувана који је један од најмоћнијих људи у Сенату; Мортона Абрамовица из Фондације Сенчери и Јануша Бугајског из Центра за стратешке и међународне студије. (Сва тројица такође су и гласни поборници албанских захтева у Вашингтону.)

Бушова администрација нешто је уздржанија од претходне када је реч о Ђукановићу. Ово се показало у априлу када су четири члана црногорске опозиције срдачно примљена у Националном савету за безбедност и Стејт департменту, упркос збрци у припремама до последњег тренутка.

Има бизарних супротности у овом егзистенцијалном тренутку некадашње планинске краљевине – од узвишености до осумњичених злочинаца. Ово је можда било предочено у супротстављеним субјектима два главна литерарна дела принца–владике Петра Петровића Његоша – „Горски вијенац” и „Лажни цар Шћепан Мали”.

На пример, нека истраживања јавног мњења показују да су гласачи у Црној Гори подељени по питању независности. Али, 300.000 Црногораца који живе у Србији немају дозволу да гласају на референдуму. То значи да би мала мањина етничких Албанаца, Босанаца и муслимана могла да преокрене исход у корист независности.

Анкета спроведена средином априла на тему подгоричке владе показала је да ће 55,9 процената испитаника у Црној Гори на референдуму гласати за независност. Ово подсећа на београдски виц смишљен на ову тему:

У једној кафани Србина питају да ли би радије независну Црну Гору или уједињену државу коју чине Србија и Црна Гора. Он одговара: „Ја бих још једно пиво.”

Ова два испитивања могла би да буду метафора референдума: испитивање јавног мњења које се готово свакодневно ритуално спроводи у самозваним демократијама готово као замена за стварне изборе у односу на виц о изборима.

Тим поводом, размислимо о томе како би се Мило Ђукановић носио са црногорским остацима српске културе у случају да победи на референдуму. Могао би земљу да назове Ђуканистан.

Аутор је дугогодишњи дописник
„Њујорк тајмса” из Београда
Аватар
ЛУКАШЕНКО
Војвода
Војвода

Порука: 5960
Приступио: јан 2005

Порука ЛУКАШЕНКО 15.5.2006. 2:10

Слика
Священная война- Svyaschennaya voina
Ако нам неко дође главе, биће то мангупи у сопственим редовима !
Аватар
Witch-king of Angmar
Војвода
Војвода

Порука: 2987
Место: Минас Моргул

Порука Witch-king of Angmar 15.5.2006. 8:47

РАДИКАЛ-НК ::
RAMMSTEIN ::Verovatno da bi te poljuljao,verovatno zato sto su i sami svesni da to ne mogu dostici,pa se zavaravaju.JADNICI!!!

Samo vi meni braco ne klonite duhom,agitujete li???

Можда али кад год ми је пред било које изборе до сада рекао какве су њихове процјене тако је и било нажалост па се бојим да је и овога пута тако.
Неки другови су ми рекли да је вечерас на промоцији блока за СЦГ у Х.Новом било маса и маса народа да је то нешто незапамћено.А и надам се у наше студенте у Србији и овим путем их позивам - БРАЋО СВИ У ЦГ 21-ОГ КАЖИМО ЈЕДНО ВЕЛИКО НЕ!!!!НЕдамо те отаџбино наша!!!

Пази, он сигурно није сам вршио ту процену већ му ју је неко рекао. Е сад, тај неко је до сада био у праву јер, искрено речено, онакву јадну опозицију није тешко било победити. Проблем је у томе што су референдумом нашли једину тачку око које се таква опозиција могла окупити. Нема више расипања гласова нити апстинената зато што су им несимпатични лидери или странке. Изађите на референдум браћо у што већем броју, мања излазност одговара Ђукановићу.
Du siehst, mein Sohn, zum Raum wird hier die Zeit

All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost;
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by frost.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 15.5.2006. 14:22

Један од најлепших догађаја за Србе у овој години би био пад Мила кримоса и трафиканта.
Ајд браћо Срби из ваших уста у Божје уши.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
RAMMSTEIN
Војвода
Војвода

Порука: 5311
Приступио: мај 2006
Место: Wolfsburg-Neusatz

Порука RAMMSTEIN 16.5.2006. 0:35

Pustite vi njihove procene.Oni lazu kao i obicno.Realne procene,jasno kazu-ONI NEMAJU VECINU-TO CE SE I POKAZATI 21.5!!!Samo vi meni ne klonite duhom.
Да ме чуваш само хтјела сам, остало знам
Да ме водиш тамо гдје срећна сам
Друго не требам

Чувај се ријечи од њих све креће
и крв и мед

Немој да журиш, каснити нећеш, ја знам возни ред...

Емина
Аватар
RAMMSTEIN
Војвода
Војвода

Порука RAMMSTEIN 16.5.2006. 0:37

Nego cujem da je u HN bilo sjajno.Mnogo sam vezan za taj grad i bas mi je drago sto je otvoreno srpski.

Da nije ko bio na tom velicanstvenom mitingu???
Друго не требам

и крв и мед

Емина
Аватар
тоБа
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 95
Приступио: мар 2006
Место: Беране

Порука тоБа 16.5.2006. 1:04

16.05.2006 у 19.30 је задњи промотивни скуп у Подгорици има организован превоз и јаби тамо требало да идем ако што не искрсне!
јес да нисам за заједничку државу СЦГ већ за стварање "Велике Србије" али...
Слика
Црна Гора Србима - остали напоље!
Ко сад изда Србију издао је Бога и нас у самом ће паклу он тражити спас!
Национални покрет Срба ЦрнеГоре!!!
Аватар
nemajo
Националиста
Националиста

Порука: 314
Место: PG

Порука nemajo 16.5.2006. 10:19

тоБа ::16.05.2006 у 19.30 је задњи промотивни скуп у Подгорици има организован превоз и јаби тамо требало да идем ако што не искрсне!
јес да нисам за заједничку државу СЦГ већ за стварање "Велике Србије" али...
Слика

To vasojevicu da pokazemo ko je iz najveceg srpskog plemena.
Inace cuh da je u nk sinoc bilo neprevazidjeno.
Аватар
nemajo
Националиста
Националиста

Порука: 314
Место: PG

Порука nemajo 16.5.2006. 10:23

Da li je ko iz srbije sinoc gledao tv debatu i kako vam se cinila?? Jer po meni su ovi nasi razbili u svakom smislu onog dokazanog kretena krivokapica i prof.dr psihofilozofije svima nam dragog g-dina marovica.
Аватар
RAMMSTEIN
Војвода
Војвода

Порука RAMMSTEIN 16.5.2006. 12:26

nemajo ::Da li je ko iz srbije sinoc gledao tv debatu i kako vam se cinila?? Jer po meni su ovi nasi razbili u svakom smislu onog dokazanog kretena krivokapica i prof.dr psihofilozofije svima nam dragog g-dina marovica.

Razbicemo mi te gnjide i na referendumu!
Друго не требам

и крв и мед

Емина
Аватар
Милан
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 74
Приступио: дец 2004
Место: Beograd

Порука Милан 16.5.2006. 13:42

RAMMSTEIN ::Nego cujem da je u HN bilo sjajno.Mnogo sam vezan za taj grad i bas mi je drago sto je otvoreno srpski.

Da nije ko bio na tom velicanstvenom mitingu???

Живим у Херцег-Новом, али нажалост нема правово гласа (Мило не да избјеглицама личну карту чак иако живе у ЦГ 10 година као ја). Нисам тренутно у ХН, али моји родитељи су били и кажу да је било феноменално, да никада толико људи није било у ХН на неком политичком скупу. За разлику од сепаратистичког митинга на коме је 95% људи дошло из осталих крајева ЦГ, поготово из Улциња (који су успут и пустошили продавнице, самопослуге...), на митингу је 90% било Новљана. Наравно, скандирало се "Биће Бока срце Србије", "није ово монтенегро, већ јуначко српско легло"... Најгласнији су били наравно вјерни навијачи ЈАДРАНА који су носили огромну српску заставу коју носе на свим утакмицама... Поздрав српском Новом и још једном је доказао да никада није припадао Дукљанима. Браћо, сви у ЦГ и одлучно заокружите НЕ.
НЕ сиромаштву, НЕ криминалцима, НЕ дукљанизацији, НЕ Бацковићу, НЕ невладиној организацији ЦПЦ, НЕ црногорском језику, НЕ подјељивању, НЕ прљавштини, НЕ Милу!
...Treba sluzit cesti i imenu.
neka bude borba neprestana,
neka bude sto biti ne moze -
nek ad prozdre, pokosi satana !
Na groblju ce iznici cvijece
za daleko neko pokoljenje...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 13 гостију