srpskinacionalisti.com

Уништавање економије у Србији

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Firewall
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 926
Приступио: апр 2003

Уништавање економије у Србији

Порука Firewall 14.2.2019. 22:19

Сви режими воде погрешну политику у Србији. Увек политика претварања Срба у неке мање групе. Економија и наталитет су најбитније теме. Као и ненормална количина саобраћајки у Србији. Само смо се усмерили на небитно у Србији. У пребогатој Војводини, људи гладују, села се распадају, због ненормалног увоза хране.
Suck Every Rusty Bone
--------------------------
S. E. R. B.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1393
Приступио: јул 2015

Re: Уништавање економије у Србији

Порука M-91 15.2.2019. 20:43

Ствар је прилично проста: Србија је под окупацијом циониста од 5. октобра 2000. У систему који су они осмислили, а који обухвата огроман део света, Србија је добила место ђубришта, заједно са многим источноевропским, афричким, већином азијских и латиноамеричким земљама.

Потребни смо да будемо јефтина радна снага, а у перспективи извор проституције, топовског меса и органа. А да би се све то остварило, власт мора да буде толико лоша да сви желе да или побегну или да се убију. И због тога , намерно доводе све горе од горег, разне Ђинђиће, Тадиће, Дачиће, Вучиће, који у некој нормалној земљи не би могли ни улицу да чисте. Планирано је да нам буде све горе и горе, све до потпуног нестанка.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1484
Приступио: феб 2009

Re: Уништавање економије у Србији

Порука Serlancelot 16.2.2019. 9:02

Управо због тога а и много других ствари ја од данас више нисам Србин већ Еским. Да живим у земљи коју чине 90% идиота и који гласају за овог смрада АВ енглеског шпијуна не пада ми напамет.

Идиоти никако да схвате да су најобичнији робови, што рече М91 ми смо робовласничка земља смрдљиве енглеске и циониста од 2000-те године.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију