srpskinacionalisti.com

Ко је највећи српски непријатељ?

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!

Ко је највећи непријатељ српског народа?

Хрвати
3
20%
Политичари
0
Нема гласова
Ванземаљци
3
20%
Албанци
1
7%
Педери
1
7%
Лезбејке
1
7%
Муслимани
1
7%
Вучић
3
20%
Масони
1
7%
Илуминати
1
7%

Укупно гласова : 15

Firewall
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 926
Приступио: апр 2003

Порука Firewall 9.2.2019. 0:47

Suck Every Rusty Bone
--------------------------
S. E. R. B.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 546
Приступио: јун 2004

Re: Ко је највећи српски непријатељ?

Порука Atreid 9.2.2019. 1:24

ravnozemljasi, ili oni pobornici zavere da nije bilo sletanja na mesec?

inace

viewtopic.php?f=7&t=11368
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1395
Приступио: јул 2015

Порука M-91 9.2.2019. 1:40

Ултра-богати шљам, махом јеврејског порекла (Ротшилди, Рокфелери, Сорош, Кисинџер, баба-краљица и њени рођаци итд.) као и њихове огавне слуге широм света (од Клинтонових па до ситне бораније типа Вучића).

Иначе. гласао сам за масоне, јер су они најприближнији опис горе наведене багре.
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4651
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 9.2.2019. 12:13

Promaja!
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1487
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 9.2.2019. 12:58

Дајте бре људи не навлачите се на глупаве провокације. Ти си ме баш зачудио М91 мада си потпуно у праву што се тиче српских непријатеља
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Firewall
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Firewall 9.2.2019. 14:15

Ја сам члан форума од првог дана оснивања. Ово нису провокације.
Suck Every Rusty Bone
S. E. R. B.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2272
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 9.2.2019. 14:24

Иван Нинчић звани СМУК и његова секташка дружина из Чачка.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 9.2.2019. 16:35

Firewall ::Ја сам члан форума од првог дана оснивања. Ово нису провокације.

Какве везе има откад си ти члан форума са овом идиотском поставком српских непријатеља?
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3846
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 9.2.2019. 17:23

Српски народ је сам себи највећи непријатељ.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 9.2.2019. 18:09

origin ::Српски народ је сам себи највећи непријатељ.

управо тако. Одавно хрвтчине имају изреку : "не дај боже да се Срби сложе"

Firewall
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Firewall 9.2.2019. 18:24

Срби сами себи нису непријатељи, већ лажни Срби. Албанци се рапидно множе. Хрвати већ меркају Западну Бачку и Срем. Политичари немилосрдно пљачкају и лажу свој народ. Ови остали му дођу као успут. Низак наталитет ће довести до нестанка Србије, значи самим тим - лезбејке и хомосексуалци ће довести до нестанка народа српском. Сви смо ми Срби на попису али када дођемо кући са посла постајемо Лале,Сремци,Бачвани, Београђани,Црногорци,Крајишници,Босанци.
Suck Every Rusty Bone
S. E. R. B.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1194
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 9.2.2019. 18:48

Проблем је у томе што ми Срби сами форсирамо те поделе, ево овде имаш човека који из дна душе презире крајишке Србе, назива их најпогрднијим именима и иде до те мере да релативизује и Јасеновац. Од таквих су најлакше и настајале бројне усташе, јаничари и остали душмани нашег народа. Поред таквих, како ти Firewall рече "лажних Срба", никакви нама спољни нису потребни, сами смо себи довољни.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2272
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 9.2.2019. 18:49

ДејанНационалистa ::Проблем је у томе што ми Срби сами форсирамо те поделе, ево овде имаш човека који из дна душе презире крајишке Србе, назива их најпогрднијим именима и иде до те мере да релативизује и Јасеновац. Од таквих су најлакше и настајале бројне усташе, јаничари и остали душмани нашег народа. Поред таквих, како ти Firewall рече "лажних Срба", никакви нама спољни нису потребни, сами смо себи довољни.

Моје домољубље се не може довести у питање! :wink:
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1194
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 9.2.2019. 18:51

Наравно, нико жив твоје проусташко домољубље на овом форуму поодавно не доводи у питање.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1395
Приступио: јул 2015

Порука M-91 9.2.2019. 19:45

ДејанНационалистa ::Проблем је у томе што ми Срби сами форсирамо те поделе, ево овде имаш човека који из дна душе презире крајишке Србе, назива их најпогрднијим именима и иде до те мере да релативизује и Јасеновац. Од таквих су најлакше и настајале бројне усташе, јаничари и остали душмани нашег народа. Поред таквих, како ти Firewall рече "лажних Срба", никакви нама спољни нису потребни, сами смо себи довољни.

Шта се буниш :mrgreen: , то је све последица конзервативно-љотићевских будалаштина типа "само православац може бити Србин". :roll: :roll:
Србија нема алтернативу!
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију