srpskinacionalisti.com

премијерка ускоро постаје тата

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1852
Приступио: мар 2012

премијерка ускоро постаје тата

Порука Đorđo Napolitano 4.2.2019. 16:31

Председница Владе Србије Ана Брнабић (43) и њена неколико година млађа партнерка, докторка Милица Ђурђић, ускоро постају родитељи.

Како сазнаје магазин "Глориа", вантелесној оплодњи подвргла се Милица Ђурђић, која се због другог стања већ неколико месеци не појављује са Аном Брнабић у јавности, а како је магазину "Глориа" речено у Клиничком центру Србије, у Центру за радиологију и магнетну резонанцу где је запослена, отишла је на трудничко боловање.

- Премијерка и даље остаје при ставу да не прича јавно о приватним стварима. У сваком случају хвала на лепим жељама - рекли су за "Глориу" у Анином кабинету када су позвали да честитају премијерки и њеној партнерки.

Такође, у складу са ставом своје шефице, нису могли да нам открију ког ће пола бити беба, објашњава "Глориа".

https://www.blic.rs/zabava/ana-brnabic- ... ic/1dq37kq

=D> =D>
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1390
Приступио: јул 2015

Re: премијерка ускоро постаје тата

Порука M-91 4.2.2019. 17:04

:roll: :roll:

Нашао си чему да се радујеш.....То несрећно дете ће и само постати педер или лезбејка, јер ће је одгајати две лезбо наказе..... А касније ће и то дете кад порасте неког другог увући у тај зачарани круг зла и пропадања.

То је права трагедија и зло ЛГБТ покрета, а не зато што су сами по себи огавни. :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2256
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 4.2.2019. 18:19

M-91 :::roll: :roll:

Нашао си чему да се радујеш.....То несрећно дете ће и само постати педер или лезбејка, јер ће је одгајати две лезбо наказе..... А касније ће и то дете кад порасте неког другог увући у тај зачарани круг зла и пропадања.

То је права трагедија и зло ЛГБТ покрета, а не зато што су сами по себи огавни. :wink:

Можда и твој син постане геј. Никад не реци никад. :wink: И можда му партнер буде баш Циганин!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 5.2.2019. 13:19

А ти се припази да ти деца не буду усташки авари ко што си ти. :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 5.2.2019. 13:40

M-91 ::А ти се припази да ти деца не буду усташки авари ко што си ти. :wink:

Биће вмровци. :wink:

„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1184
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 8.2.2019. 16:21

M-91 :::roll: :roll:

Хахаха, у какве глупости људи верују, није ни чудо што им политачари на сваким изборима успешно продају м**а за бубреге. :mrgreen:
Од Велике Србије до дај шта даш
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 9.2.2019. 22:28

Lurking ::Хахаха, у какве глупости људи верују, није ни чудо што им политачари на сваким изборима успешно продају м**а за бубреге. :mrgreen:

Ако су присталице педераша попут тебе паметни, радије ћу бити глуп. :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4637
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 9.2.2019. 22:40

Nek je sa srećom.. :mrgreen:
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2071
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 2.3.2019. 18:39

Ја сам чуо да је наша премијерка педер.
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб, Republikanac...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 2.3.2019. 18:48

Слобо, држи се ти твојих ботовских сендвича.

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију