srpskinacionalisti.com

Избори 2019

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1387
Приступио: јул 2015

Re: Избори 2019

Порука M-91 11.1.2019. 23:44

Зорад ::Ђилас

Са жутима би пропаст ове земље ишла знатно брже , јер то су ликови који из дна душе мрзе Србију и Србе те намерно раде на нашу штету .
Док су у СНС-у и СПС-у углавном себичне јајаре и тупавци који не маре много за Србију, већ само за своје дупе.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4003
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 11.1.2019. 23:46

Ма јесте, "досманлије" су криве за сва и невоље у овој земљи... само ви мантрајте до миле воље.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1387
Приступио: јул 2015

Порука M-91 11.1.2019. 23:52

- опљачкали су и деиндустријализовали ову земљу и претворили је у банана-републику Трећег света
- увезли ко зна колико хиљада цигана и "азиланата"
- уништили војску и претворили је у привезак Џандармерије и НАТО криминалног клана
- упропастили образовни систем и здравство
- организовали педерске параде и педерска удружења
- упропастили омладину и увели ријалити-срања...

Наравно, Вучић и остала банда , марионете попут жутих, само настављају дате последице окупације која је дошла 5. октобра 2000.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1851
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 12.1.2019. 17:01

Зорад ::Ако вам се Ђилас не свиђа, онда уживајте у Психовој диктатури... Ђилас (а колико знам он је само један од чланова шаренолике коалиције) колико год да је брљао и лапао, показао се знатно мање лошим од ове пошасти данас. Иза њега је макар понешто остало, иза ових данас не остаје ништа (сем новогодишње расвете)

Таквом логиком је и СНС дошао на власт ("само да скинемо Тадића диктатора па ћемо после лако")

Исто тако су на радију фокус крмаукали и кукали због незапамћене диктатуре Бориса Тадића, кукали су што од Тадића не може да се живи на телевизији, да се он пита за све у овој земљи иако му по уставу и закону то не припада, да су Цветковић и мистри обичне марионете итд итд, да се земља води из Тадићевог кабинета, а онда када су дошли на власт и зајахали Вучић је урадио све то исто само 2 пута горе

Тако да заиебите ме више
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 12.1.2019. 17:09

Као што рекох, са таквом филозофијом онда уживајте у диктатури лудака, онда сигурно немате шта да изгубите, али нема ни права да се кука како нам је лоше.
Ја нити сам гласао за Тадића, нити за СНС. Али очито је да сам се сјебао, јер избор увек постоји.
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 620
Приступио: мар 2012
Место: Србија

Порука Юрков 12.1.2019. 21:31

Једини који овде кука си ти батице, продужи на НСПМ.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 13.1.2019. 1:19

Они који себе зову српски националисти су као онај Лаза материна маза . . .

- Питаш их зашто нешто не раде поводом општег погрома Срба, они те напуше или ти кажу да чекају да их поведе Наташа Кандић.

- Питаш их што се не буне против очигледно издајничке власти која галопирајуће растаче Србију (и још се тиме хвали), они ти кажу да им смета екипа која шета. А неће чак ни да организују паралелну шетњу, у другом делу града.

- Питаш их раде или ИШТА или се само такмиче у мрштењу из фотеље . . . Само се мрште.

Изгледа да су они најпаметнији, да све најбоље знају . . . ал' су несхваћени генији...

Ево, покушавам да схватим који је то сценарио којим бисте ви били задовољни... Да вам дође три милион људи испред врата, да се поклони и каже, ево коначно смо схватили, ви сте наше месије, све сте у праву што причате годинама, сад нам је дошло из дуп.та у главу . . . Изабрали смо вас за доживотне председнике.

Аплауз.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2245
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 13.1.2019. 1:28

Зораде, ти си поменуо да Психо држи све медије под контролом. То је тачно. Али, Теша је рекао нешто што је занимљиво, и што јесте истина. Смарт телевизори су све више популарни, како године буду пролазиле падаће им цена, те ће их скоро свака српска породица имати. Тако ће гледати све емисије које су критичне према власти, које се емитују на јутјубу... Е једино ако овај не цензурише интернет. То ће свакако теже ићи.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2760
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 13.1.2019. 3:31

Брате, мени никако нису јасни ови што заговарају некакав герилско-комитско-партизански начин борбе.

Шта сад они очекују, да неко овде покрене неку герилу латиноамеричког типа и почне да рока наше полицајце и војнике? Мислим, ако је до неке „националистичке револуције“, то је то, окупиш око себе групу истомишљеника, наоружаш се и онда удри по „режимским снaгама“. Овде поставиш заседу некој полицијској патроли, онде рокнеш неког војника... Можда се чак и осмелиш па удариш и на неку касарну као и Кастро у оном чувеном нападу на „Монкаду“, тамо негде 1956-е. Зна се како се то ради, герилски (или што би неки наши рекли партизански) начин ратовања описан је у многим књигама, никаквих ту тајни нема.

Е сад, наравно да мени не пада на памет да се тиме бавим, још мање да пуцам по „режимским снагама“ (нашој полицији и војсци) али ме чуде ови што мене оптужују да само „дрндам по тастатури“ или се "мрштим из фотеље". Чуде ме јер и они раде исто што и ја- само дрндају по тастаури и мрште се из фотеље. С том разликом што се они просеравају о некаквој радикалној „акцији“ у коју никако да крену. Ваљда зато што су презаузети горе споменутим дрндањем и мрштењем. Или чекају да их ја окупим ко малу дечицу и поведем, ђаво ће га знати.

Но, ко што рекох, ја нити ћу у герилу нити ћу у терористе, па колико год ме неко оптуживао да к.урцем не мрдам. А ови што заговарају такве методе сасвим су слободни да их примене. Ја не знам да им нико на овом форуму то брани. Али изгледа да је дрндање по тастатури и мрштење из фотеље ипак слађе уз, подразумева се, оптуживање других за дотичне грехове...

Што се избора тиче српски националисти (шта год то значило) не могу да гласају за нео-ДОС. То је једноставно тако, не треба ту сад нешто претерано филозофирати.

ПС. Бај д веј, за неке овде као да важи оно старо правило „једном досманлија, увек досманлија“...
Баук кружи Форумом српских националиста - баук жилкоизма.
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1614
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 13.1.2019. 7:28

Узгред а не бај д веј велики "слобини антиглобалисти".
Сви сте на исто набаждарени.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 13.1.2019. 12:10

imenijevazno ::Они који себе зову српски националисти су као онај Лаза материна маза . . .

- Питаш их зашто нешто не раде поводом општег погрома Срба, они те напуше или ти кажу да чекају да их поведе Наташа Кандић.

- Питаш их што се не буне против очигледно издајничке власти која галопирајуће растаче Србију (и још се тиме хвали), они ти кажу да им смета екипа која шета. А неће чак ни да организују паралелну шетњу, у другом делу града.

- Питаш их раде или ИШТА или се само такмиче у мрштењу из фотеље . . . Само се мрште.

Изгледа да су они најпаметнији, да све најбоље знају . . . ал' су несхваћени генији...

Ево, покушавам да схватим који је то сценарио којим бисте ви били задовољни... Да вам дође три милион људи испред врата, да се поклони и каже, ево коначно смо схватили, ви сте наше месије, све сте у праву што причате годинама, сад нам је дошло из дуп.та у главу . . . Изабрали смо вас за доживотне председнике.

Аплауз.

=D>
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 13.1.2019. 12:18

Види тадићевце што једни другима гладе јаја, баш дирљиво...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 13.1.2019. 12:33

Докторе, иди ти лади јаја твом Преподобном испод липе, ја за Тадића никада нисам био, нити и данас мислим да је био позитивна фигура, али то не значи да нећу да похвалим нечији пост ако се са нечим слажем.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 13.1.2019. 12:52

Ма само ти Жики глади колеги јаја, немам ја ништа против...

А са чиме се слажеш живота ти? Јеси ли то и ти љут што српски националисти неће да "шетају"? Или што неће у хајдуке и комите? Или те можда мучи што неће да гласају за овај нео-ДОС па макар Вучко откинуо и на наредним изборима?

Реци Жики шта те мучи, да видим могу ли ти помоћи...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 13.1.2019. 13:28

Апорт под липу!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију