srpskinacionalisti.com

Питање

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1467
Приступио: феб 2009

Питање

Порука Serlancelot 8.12.2018. 18:43

за све учеснике овог форума: зашто смрдљива америка и смрдљива енглеска здушно подржавају шиптарчине?
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3824
Приступио: мај 2012

Re: Питање

Порука Зорад 8.12.2018. 21:32

зашто смрдљива америка и смрдљива енглеска здушно подржавају шиптарчине?

Можде бити зато што су их од самог почетка 90-их увек беспоговорно слушали и уклапали се у њихове концепте новог светског поретка, док је неко други у Европи једини слао телеграме подршке Јазову у Москву и последњи држао петокраку на застави...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1961
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 8.12.2018. 21:49

Добро. Било је и неких који су водили проамеричку политику током деведесетих, па су прошли скоро исто као ми. Мислим на Македонију наравно. И СДСМ је до 1998. водио проамеричку политику. Исту политику је наставио и Љубчо Георгиевски и његов ВМРО ДПМНЕ од 1998-2002. године. То није спречило Шиптаре да изазову побуну код њих. А те побуне не би било да нису имали америчку подршку...

Што се тиче петокраке на застави, и о томе смо расправљали. муслиманско руководство је променило заставу тек када је почео рат у Босни, у мају 1992. Дакле, нешто после нас...
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 8.12.2018. 21:50, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 496
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 8.12.2018. 21:50

Питање је занимљиво, и мене то занима. Немам сигуран одговор.

Моје је мишљење да они не подржавају шиптаре, него су против срба. А против нас су јер се Слоба кур.чио и није хтео да прими америчког амбасадора, давао је контру американцима још од рата у Босни...
Сигурно да нам није олакшавајућа околност што нас виде као мале русе.

Није ово небулоза, размислите мало. Њима одговара конфликт, карте су се поделиле и они сад следе ту линију. Ако погледате америчке ставове током Другог светског рата, Рузвелт је заговарао да се између Русије и нациста, бира она страна која губи, па да се она подржава. Јер су они хтели да се руси и немци међусобно истребе, превише су били јаки, требало их је ослабити. Болео је њих ку.рац и за једне и за друге.
Ми и шипци нисмо та лига, али принцип је исти. Слично као што подржавају усташе и мује, а је.бу мајку Републици Српској.

Просто, згодно смо се наместили, а онда смо још почели да терамо инат. Сада нема назад.

Онај ко мисли да јенкији не схватају какво су зло усташе, шипци и мује - је или глуп или луд. Знају они то, много боље него ми. Просто, сад им одговара да их подржавају. И, не мање битно, сви они су показали дужну послушност јенкијима, нико од њих није луд да им се јавно супротстави.
Мислим, па они подржавају СА, а саудијци им организовали 9/11.

У коначници, паре су у питању - ресурси. Територија, радна снага, рудници, фабрике... Писао сам већ на другим местима, зато Империју видим као мање зло од ислама. Империја хоће да нас пороби, опљачка и побије ако им станемо на пут. Ислам хоће да нас истреби по сваку цену, њима је само мртав србин добар србин.

За крај, не могу да одолим а да не додам и лични став. За разлику од других народа, мени се стварно чини да је србе најлакше завадити међусобно, погледајте само овај форум, не треба вам даље... :roll:
Бакир и Фахра се мрзе до обезнањења, хапсио га . . . али, немам дилему да би србе клали удружено. Исто и шипци, исто и усташе, само срби имају Чеду и Кандићку.
То се само они који себе зову срспки националисти кољу око четника и патизана, усташе сви дишу као један. И сви они изађу на улице кад им осуде Готовину и Орића, исеку се жилетом . . . А ми се вадимо да Вучић има већину . . . :puke: :puke: :puke:
Последњи пут изменио imenijevazno дана 8.12.2018. 21:55, измењено укупно 1 пут.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 8.12.2018. 21:54

http://www.yugopapir.com/2018/06/gazime ... ajima.html

Ово је занимљиво... Чланак из 1989. Реакције страних новинара на Милошевићев говор на Газиместану. То је време пре него што су ратови почели, СФРЈ је још увек постојала, а није се ни водила антиамеричка политика...
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 8.12.2018. 22:27

Моје је мишљење да они не подржавају шиптаре, него су против срба. А против нас су јер се Слоба кур.чио и није хтео да прими америчког амбасадора, давао је контру американцима још од рата у Босни...
Сигурно да нам није олакшавајућа околност што нас виде као мале русе.
Просто, згодно смо се наместили, а онда смо још почели да терамо инат. Сада нема назад.

То је отприлике то. Били смо недорасли тренутку када се комунизам урушавао. Пишали смо уз ветар у моменту када ни једна Русија није хтела/имала снаге/смела да се побуни против распада сопствене државе по административним републичким границама. Пуно лоших процена у једном од најкритичнијих момената у историји.

Добро. Било је и неких који су водили проамеричку политику током деведесетих, па су прошли скоро исто као ми. Мислим на Македонију наравно. И СДСМ је до 1998. водио проамеричку политику. Исту политику је наставио и Љубчо Георгиевски и његов ВМРО ДПМНЕ од 1998-2002. године. То није спречило Шиптаре да изазову побуну код њих. А те побуне не би било да нису имали америчку подршку...
Што се тиче петокраке на застави, и о томе смо расправљали. муслиманско руководство је променило заставу тек када је почео рат у Босни, у мају 1992. Дакле, нешто после нас…

Македонија и Босна су куртон државе да би њих узимали као пример. Шиптари су први стали у ред да се нагузе, има их више, демографски су највиталнији народ у Европи, увезани су и знају шта хоће, и логично је да ће имати јачу подршку од Македонаца којих је мање, који такође одумиру као и ми и који постоје као нација тек 50 година.
А што се БиХ заставе тиче, њу још од 1990. нико од грађана те републике није ни осећао као своју, нити је БиХ била независна држава да би то било релевантно.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 8.12.2018. 22:35

А откад Албанија постоји као независна држава? И знамо чијом је вољом настала. Ја сам говорио о томе да вођење проамеричке политике не мора значити да ће се нешто битно променити у корист одређене државе.

Застава са љиљанима се почела користити званично тек кад је БиХ постала независна, односно месец дана након почетка рата. Да апсурд буде већи, нико од присталица сда је није носио на митинзима 1990. године. Носили су заставе са полумесецом.

И ми смо скинули петокраку када је формирана СРЈ.

Ако тако гледаш, ни Хрватска није била независна у том тренутку, те 1990. Формално је постојала СФРЈ.

Америка је нас означила као главне кривце за ратове, као некога ко врши "геноциде" над осталим народима, а не као некога ко брани комунизам. О томе се ради!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 8.12.2018. 22:48

А откад Албанија постоји као независна држава? И знамо чијом је вољом настала. Ја сам говорио о томе да вођење проамеричке политике не мора значити да ће се нешто битно променити у корист одређене државе.

Колико год да постоји, постоји ипак мало дуже од Македоније, а Албанаца је више од Македонаца, који очито нису претерано битни. И Словенци су се априла 1941. увлачили Хитлеру и Мусолинију да им дају „самостојно Словенијо“, али их ови нису бреновали.

Застава са љиљанима се почела користити званично тек кад је БиХ постала независна, односно месец дана након почетка рата. Да апсурд буде већи, нико од присталица сда је није носио на митинзима 1990. године. Носили су заставе са полумесецом.
Ако тако гледаш, ни Хрватска није била независна у том тренутку, те 1990. Формално је постојала СФРЈ.

Дабоме. Они су и пре него што су постали независни вратили-ставили своје аутентичне симболе. А ми смо на застави петокраку држали до 1992, на републичком грбу до 2004, а да се Мило није отцепио 2006, још би се појало Хеј Словенци као химна, 29. новембар се светковао до 2003.

И ми смо скинули петокраку када је формирана СРЈ.

Дабоме, крајем априла 1992. Као последњи у Европи, као што рекох. И немој само да ми помињеш Белорусе и остале Титове и Лењинове нације као пример, јер њима петокрака и јесте изворни историјски симбол, једини који су имали.

И да не буде забуне, када кажем „последњи држали петокраку на застави“, ту не мислим искључиво на државна знамења као таква, већ на читаву политику баштињења идеја комунизма који се у том моменту распадао у већем делу света.

Америка је нас означила као главне кривце за ратове, као некога ко врши "геноциде" над осталим народима, а не као некога ко брани комунизам. О томе се ради!

Па увезано је све то. Да је Преподобни први стао у ред да се нагузи, не би били кривци. Шиптари су оне године када је био Газиместан што си навео у оном линку у то време водали Лантоша и којекога све не из белог света по Приштини у време када је он годину дана одбијао да прими америчког амбасадора. Хрвати певали "Данке Дојчланд", ми слали телеграме Јазову у Москву. Па се сад чудимо што смо прошли како смо прошли...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 8.12.2018. 22:58

Дабоме. Они су и пре него што су постали независни вратили-ставили своје аутентичне симболе. А ми смо на застави петокраку држали до 1992, на републичком грбу до 2004, а да се Мило није отцепио 2006, још би се појало Хеј Словенци као химна, 29. новембар се светковао до 2003.

Муслимани нису ни знали за заставу са љиљанима све док о њој није проговорио један хрватски посланик. Захваљујући њему је та застава усвојена. Као што пре рекох, њихова национална застава је била зелена са полумесецом.

Па увезано је све то. Да је Преподобни први стао у ред да се нагузи, не би били кривци. Шиптари су оне године када је био Газиместан што си навео у оном линку у то време водали Лантоша и којекога све не из белог света по Приштини у време када је он годину дана одбијао да прими америчког амбасадора. Хрвати певали "Данке Дојчланд", ми слали телеграме Јазову у Москву. Па се сад чудимо што смо прошли како смо прошли...

Милошевића нису означили као комунисту, већ као националисту, фашисту, балканског касапина који води освајачке, агресивне ратове! Није једини који је тако прошао. Садам Хусеин, Гадафи, ево и Сада Башар ел Асад. Американци ће увек створити дежурно чудовиште ако им је то у интересу. Неће бити ни први ни последњи пут.

Ђинђићева влада је водила проамеричку политику. Једно време је и Коштунциа. Шта се променило у њиховом односу према нама?! Баш ништа. Прошло је скоро 19 година откако Милошевић није на власти.

Није никакав проблем застава са петократком, поново понављам. Чим је скинута са заставе, народ је престао да је користи. Што се тиче химне, она није комунистичка, то ти је добро познато. Био је референдум о симболима код нас, народ је гласао за то да се усвоји "Марш на Дрину". Ни црногорски симболи нису аутентични, нити је икада Црна Гора имала садашњу химну.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 8.12.2018. 23:25

Милошевића нису означили као комунисту, већ као националисту, фашисту, балканског касапина који води освајачке, агресивне ратове! Није једини који је тако прошао. Садам Хусеин, Гадафи, ево и Сада Башар ел Асад. Американци ће увек створити дежурно чудовиште ако им је то у интересу. Неће бити ни први ни последњи пут.

Наравно да ће да те мажу фекалијама чим им се не свидиш или када направиш погрешан потез (попут Садама кога су прво подржавали против Ирана, па када је помислио да може да удари на Кувајт постао је непријатељ бр. 1). Али онда треба радити да до тога не дође. А ми нисмо радили, о томе причам.

Ђинђићева влада је водила проамеричку политику. Једно време је и Коштуница. Шта се променило у њиховом односу према нама?! Баш ништа. Прошло је скоро 19 година откако Милошевић није на власти.

Рецимо то да нас нису бомбардовали или нам завели санкције. Тачно је да је резон "да сменимо Преподобног па ће све да се промени" испао тотално наиван. Али не заборави да ни Албанци такође за тих 19 година нису направили никакав кикс да би их се Запад одрекао и пустио их низ воду. И зашто би се онда па волшебно окретали нама (који волимо Русију и правимо Путину војне параде у част).
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3804
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 8.12.2018. 23:48

Serlancelot ::за све учеснике овог форума: зашто смрдљива америка и смрдљива енглеска здушно подржавају шиптарчине?

Зато што су Шиптари од свих балканских народа најлојалнији империјама, били су лојални отоманском царству , аустроугарској,италијанима , ссср-у па на крају америма.
Што и није чудо јер да њих у датим периодима поменуте силе нису подржавале њихова нација би одавно нестала а државу никада не би ни имали.
Сви остали балкански народи у различитом степену имају своје ја па самим тим немају потпуно слугерањски менталитет.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 9.12.2018. 0:02

Рецимо то да нас нису бомбардовали или нам завели санкције. Тачно је да је резон "да сменимо Преподобног па ће све да се промени" испао тотално наиван. Али не заборави да ни Албанци такође за тих 19 година нису направили никакав кикс да би их се Запад одрекао и пустио их низ воду. И зашто би се онда па волшебно окретали нама (који волимо Русију и правимо Путину војне параде у част).

Не знам ко је правио Путину војне параде до доласка Вучића на власт? Иако је то само маска за наивне. Вучић глуми некаквог русофила, а с друге стране испуњава све што запад тражи. Да ли нам је било боље док су неке наше владе од 2000. водиле проамеричку политику. Нешто се не сећам....

Ирана, па када је помислио да може да удари на Кувајт постао је непријатељ бр. 1). Али онда треба радити да до тога не дође. А ми нисмо радили, о томе причам
.

Шта је урадио Гадафи, шта је урадио Асад? Шта је погрешно урадио, па да му у земљи изазову рат? И председник Судана је на црној листи запада. Омар ал Башир. Оптужују га за "геноцид", тражи га хашки суд. Једино су се мало зајебали ако су мислили да ће га сјебати као Караџића.

Узгред, не рекох да Русија користи химну из СССР, са нешто измењеним текстом, када је Дан победе сви поносно истичу комунистичке симболе, чак и највећи антикомунисти.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 9.12.2018. 0:07

Шта је урадио Гадафи, шта је урадио Асад? Шта је погрешно урадио, па да му у земљи изазову рат? И председник Судана је на црној листи запада. Омар ал Башир. Оптужују га за "геноцид", тражи га хашки суд. Једино су се мало зајебали ако су мислили да ће га сјебати као Караџића.

Ускурчили су се у неком моменту, Гадафи је остао без залеђине, али Асад није. А ми деведесетих нисмо имали залеђину...

Узгред, не рекох да Русија користи химну из СССР, са нешто измењеним текстом, када је Дан победе сви поносно истичу комунистичке симболе, чак и највећи антикомунисти.

Под тим знамењима они су смрвили Немце. Под истим тим знамењима ми смо сапети у међе пре Куманова 1912...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 9.12.2018. 0:15

Само ми немој помињати 1912. Јесмо тада ослободили наше Косово, али исто тако смо се и залауфали, узели смо нешто што није наше. Македонију... Та масонска династија Карађорђевића је нанела овом народу велико зло, далеко веће него Тито и комунисти.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4561
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 9.12.2018. 3:52

док је неко други у Европи једини слао телеграме подршке Јазову у Москву и последњи држао петокраку на застави...

Ma jok nego smo trebali da postanemo robovi SAD i Evrope.

А против нас су јер се Слоба кур.чио и није хтео да прими америчког амбасадора, давао је контру американцима још од рата у Босни...

Jeste Sloba je kriv što nije hteo da im služi, pa su zato i organizovali 5 oktobar i doveli dosmanlijske konjušare pa je sve pucalo (po našim leđima) od srpsko-američkog bratstva.

узели смо нешто што није наше. Македонију.

Čim smo je uzeli ona je naša some glupi!
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију