srpskinacionalisti.com

Новак за нову НДХ навија против Руса!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 309
Приступио: мар 2015

Новак за нову НДХ навија против Руса!

Порука Част 8.7.2018. 0:16

СП у ФУДБАЛУ: Новак навија за Хрвате, а не за Русе!

Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић открио је за кога ће навијати у предстојећем мечу на Светском првенству у фудбалу између Хрватске и Русије, који се игра сутра у Сочију.

Ноле је у разговору за „Спорт клуб” изјавио да, од како нема српске селекције на Мундијалу, он навија за Хрватску.

„Пратим Светско првенство, наравно. Додуше, доста мање од како је Србија испала. Навијам за Хрватску, не знам ко је први фаворит, али знам кога бих волео да видим са пехаром”, рекао је Ђоковић.

Најбољи српски тенисер, који се пласирао у треће коло турнира у Вимблдону има много пријатеља у репрезентацији „ватрених”, због чега није имао дилему и пожелео је срећу Хрватима у даљем походу ка освајању шампионата.

Ноле је још раније пружао подршку Хрватској на овогодишњем Мундијалу па је тако у току меча „коцкастих” и Аргентине на свом Инстаграму објавио поруку „Напред ватрени”.

https://rs.sputniknews.com/worldcup-201 ... hrvatska-/
https://srbin.info/2018/07/06/sp-u-fudb ... e-za-ruse/
Мртав си Новаче овим за мене и сваког истинског Србина и Српкињу. Желим ти да те Рус у Вимблдону понизи, бољи од усраша није ништа. Све најцрње усраши велеиздајнику Новаку. Погани изроде.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1027
Приступио: феб 2014

Re: Новак за нову НДХ навија против Руса!

Порука ДејанНационалистa 8.7.2018. 9:49

Па имаш још једног љубитеља усташа и на овом форуму.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6281
Приступио: мар 2006

Порука Коста 8.7.2018. 11:53

- чему се ви чудите?! - Новакова маiка iе Хрватица, крв ниiе вода. Зар се не сећате шта iе рекао кад су га неки новинари погрешно представили као "хрватског тенисера"? Рек`о човек: ма то iе исто, Србин или Хрват, врло важно...

- и све време iе наiбољи ортак са Чилићем и осталим "уiацима". Еби га, уiка iе уiка, наiвећи род...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10229
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 8.7.2018. 15:13

За Новака и да се разуме, ипак је он полухрват, и нигде нисам видео изливе мржње према Србији, али треба саслушати овог кретена:

– Ја сам се и прије почетка изјаснио да су из малих земаља фаворити Белгија и Хрватска. Србија је подијељена и по овом питању. Грађанска Србија ће навијати за Хрватску, у то будите убијеђени. С друге стране, будимо објективни. Постоји у Србији и јака друга страна – клерофашистичка и шовинистичка Србија, која по мјери свог ума сања да ће фудбалска Русија прегазити ногометну Хрватску, што се наравно неће догодити јер Хрватска има бољи тим – казао је Пантић у емисији и на тај начин увриједио много људи у Србији.

То је та једна класа Југословена који и даље мисле ако буду лизали буљу усташама као у време ћопавог да ће се вратити братство и јединство, а за Хрвате су они само корисни идиоти који треба да прикажу како је Србија заостала и примитивна.

Едит:

Српски издајници имају патолошку потребу да буду прихваћени од Хрвата. Они заправо и јесу Хрвати по духу (док би се опет за неке Хрвате могло рећи да су Срби).

Јавио се и Кесић кога јадног у Србији називају издајником јер не мрзи Хрвате, па дошао да се жали у Вечерњи лист:

Слика

Kažu mi da sam mrzitelj Srba jer ne mrzim Hrvate
Vučić je nogometaše opteretio time da moraju uvjerljivo pobijediti Švicarsku. Kao da će to biti simboličan povratak Kosova ako ih dobijemo

https://www.vecernji.hr/showbiz/kazu-mi ... te-1256996
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4503
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 8.7.2018. 22:56

Stvarno smo jadan narod..
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука Част 9.7.2018. 19:12

Vranac ::За Новака и да се разуме, ипак је он полухрват, и нигде нисам видео изливе мржње према Србији, али треба саслушати овог кретена:

– Ја сам се и прије почетка изјаснио да су из малих земаља фаворити Белгија и Хрватска. Србија је подијељена и по овом питању. Грађанска Србија ће навијати за Хрватску, у то будите убијеђени. С друге стране, будимо објективни. Постоји у Србији и јака друга страна – клерофашистичка и шовинистичка Србија, која по мјери свог ума сања да ће фудбалска Русија прегазити ногометну Хрватску, што се наравно неће догодити јер Хрватска има бољи тим – казао је Пантић у емисији и на тај начин увриједио много људи у Србији.

То је та једна класа Југословена који и даље мисле ако буду лизали буљу усташама као у време ћопавог да ће се вратити братство и јединство, а за Хрвате су они само корисни идиоти који треба да прикажу како је Србија заостала и примитивна.

Едит:

Српски издајници имају патолошку потребу да буду прихваћени од Хрвата. Они заправо и јесу Хрвати по духу (док би се опет за неке Хрвате могло рећи да су Срби).

Јавио се и Кесић кога јадног у Србији називају издајником јер не мрзи Хрвате, па дошао да се жали у Вечерњи лист:

Слика

Kažu mi da sam mrzitelj Srba jer ne mrzim Hrvate
Vučić je nogometaše opteretio time da moraju uvjerljivo pobijediti Švicarsku. Kao da će to biti simboličan povratak Kosova ako ih dobijemo

https://www.vecernji.hr/showbiz/kazu-mi ... te-1256996

У овом што је остало од Србије, још увек окупираном. Не може особа коме су другови усраше и навија за нову НДХ да буде ишта друго него дно дна. Хрвати су углавном антисрпски манијаци, усраше или усрашке комињаре. Изузеци потврђују правило. Гњида која је отишао на урашки тв да једе г'вна, да је Србија права држава такве као он и пантића бох мрак одмах прогутао. У данашњој окупираној Србији не може се очекивати побољшање док се не ослободи окупатора и њихових марионета на власти и у про-западној опозицији.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука Част 9.7.2018. 19:19

SMUK ::Stvarno smo jadan narod..

Да само видиш многе западњаке како кукумавче да су јадан чак најјаднији што имају сада пуно петоколонаша међу својима и препуни неинтигрисаних муја које им праве ненакнадиву штету. Срби на Балкану ће опстати, погани изроди нестати. Нада никад не умире, шта бих тек требали да кажу азирци итд.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1212
Приступио: јул 2015

Порука M-91 10.7.2018. 0:53

Ортак је са Луком Модрићем, ништа чудно. :(
Србија нема алтернативу!

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 5 гостију