srpskinacionalisti.com

Дебела свиња хоће још да се тови

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1596
Приступио: мар 2011

Дебела свиња хоће још да се тови

Порука Sistem 6.3.2018. 18:57

Administrativni odbor Skupštine Srbije dao je saglasnost poslaniku SNS Vladimiru Đukanoviću za obavljanje još jedne funkcije.
Đukanović je dobio pozitivno mišljenje da obavlja i funkciju člana Nadzornog odbora u preduzeću "Junet internešnal"

Заборавити на глупости око избора.
Тестирати банду напредну на други начин да видимо колико су спремни да иду са плаћеним кримосима, којих нема много, остало је геријатрија типа Косте, колико стварно верују своме издајничком и лоповском вођи.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1851
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Дебела свиња хоће још да се тови

Порука Српски родољуб 6.3.2018. 19:56

Шта ће мученик, сиротиња, изашли му у сусрет. Мора породицу да прехрани.

Није ни чудо што смо дотакли само дно. Какав нам само олош седи у јавним предузећима, у управним одборима. И после се неко пита зашто већина младих не види никакву перспективу у Србији, већ иду ван?! Управо због оваквих Ђукановића...

Није то најгоре. И сами знате да "Колубару" води власник печењаре. Неписмени Сима Циганин је до скоро био директор Железнице. Довео је фирму до ивице пропасти.
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 6.3.2018. 20:29, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3690
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 6.3.2018. 20:22

51% народа на завршеним изборима је за то гласало...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 6.3.2018. 20:30

Зорад ::51% народа на завршеним изборима је за то гласало...

Очигледно да народу овакво стање одговара....
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 457
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 6.3.2018. 22:22

Не могу а да не бљуцнем. И без обзира што знам да ја овде по дифолту немам никога ко ми добро мисли, само ћу вас још више разјарити. Али, хоћу да кажем оно што ја мислим да је истина, па по коју год цену.

1) Другови, знате ви врло добро ко је тај и шта је он овде био. И тада вам је био добар, некима мање некима више, слично као Шешељ кога се сад такође у већини одричете. Стварно не бих да вас вређам нити да се правим паметан пост-фестум, али толико је било очигледно какав је то човек, какви су му морални и људски квалитети, још док је овде био модератор . . . да ја стварно мислим да је много глуп онај ко то још онда није видео. Идентично као онај екстрем за кога се такође испоставило да је продана душа. Ево, за игорутина сам и онда и сада (а појма немам где је и шта је) могао рећи да није покварени лицемер (он ме је једном најстрашније напушио, да не мислите да га лично волим), па и онај томиџа (мислим да и за њега знамо ко је) исто није деловао малигно . . . Дакле, није да ја сад листом кажем да сви не ваљају, него се тачно видело...

2) Другови, тај и такав отпадак није ништа посебан у односу на просечног србина. Већина људи да их пустите да нешто заврше преко везе, да неког запосле, да нешто измуљају, да их пусти полиција... ће то да и ураде. Дакле, овај нилски коњ само користи прилику коју би, сигуран сам, искористила и већина вас. Дакле, није он ништа посебно гори.
А то какви сте ви српски националисти у глобалу, па тастатуришете док убијају србе и пљачкају их је посебна тема. О томе сам већ писао, само ми одговарају ад хоминем уместо чињеницама. Као да од мене, Тадићевог испрдка, било шта зависи. Нисам, је.боте, ни знао да сам толико битан фактор . . .
Тако да он краде, ви ћутите . . . нисте ви много бољи ако се ја питам.

3) Сумњам да народу ово одговара. Пре бих рекао да је народ уплашен (мало, не нешто претерано), кукавички држи врапца у руци, сит је ратова у којима нисмо учествовали али смо их листом изгубили, сећа се - а хтео би да заборави - санкција и хиперинфлације, бомбардовања и отворених мафијашких обрачуна . . . и сад им Вучић дође као прихватљиво лоше решење. Ту и тамо падне неки хеликоптер, фантомке мало руше . . . јес' да мало лаже за Мубадалу, Мерцедес, да ли ће бити председник, јес' да његова брат рекетира и отима по Србији . . . ал' боље и то него као Марко Милошевић што је згазио и убио оно дете, махао укљученом моторном тестером оном типу око главе . . .
Укратко, није ово ни тако лоше.
Последњи пут изменио imenijevazno дана 6.3.2018. 23:12, измењено укупно 2 пута.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5880
Приступио: мај 2004

Порука Горан 6.3.2018. 22:23

Паразитска породица...Док је својевремено био члан СРС, брат му је био у ДС а мајка у Г17..сви се распоредили на време!
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 6.3.2018. 22:30

Горан ::Паразитска породица...Док је својевремено био члан СРС, брат му је био у ДС а мајка у Г17..сви се распоредили на време!

Ја се сећам да су многи ценили Владу док је водио емисију на радиу "ФОКУС", док је био радикал. Мени је и тада био иритантан, сматрао сам га продавцем магле, демагогом.

Тако је скоро причао да људи требају заборавити на јавна предузећа, и уопште на државну службу, и радити код приватника. Пази, то говори он, који је ушушкан на државним јаслама. Стварно немам речи...
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3749
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 6.3.2018. 23:04

Ту гњиду су ценили само партиски војници слични њему.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1824
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 6.3.2018. 23:14

Српски родољуб ::
Горан ::Паразитска породица...Док је својевремено био члан СРС, брат му је био у ДС а мајка у Г17..сви се распоредили на време!

Ја се сећам да су многи ценили Владу док је водио емисију на радиу "ФОКУС", док је био радикал. Мени је и тада био иритантан, сматрао сам га продавцем магле, демагогом.

Тако је скоро причао да људи требају заборавити на јавна предузећа, и уопште на државну службу, и радити код приватника. Пази, то говори он, који је ушушкан на државним јаслама. Стварно немам речи...

Тај огавни крмак је примао државну плату у време "тадићеве диктатуре" а није ништа радио пошто није ни ишао на посао плус мајка такође исто то, ко га не зна скупо би га платио.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 6.3.2018. 23:18

Зар није у то време био правник у кладионици "Меридиан"?
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1456
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 7.3.2018. 8:20

Српски родољуб ::Зар није у то време био правник у кладионици "Меридиан"?

Него шта него је био ?! Иначе на власти су радикали преобучени у неку тамо СНС партију. Енглеска говна су их годинама пратили и онда притисли Николића и њиховог спавача Вучића да се трансформишу у СНС а да СРС остане као фол њима опозиција. Овде у Србији се ама баш нико од политичара не пита ни за шта! Само извршавају наређења НСП (новог светског поретка)

Сетите се најновијег Вучићевог предлога грађења аутопута до Драча у Албанији. Каже треба нам излаз на море а ја смрада питам а шта је Бар у Црној гори? Поента свега је сигурна путања шверца дроге из Јужне Америке у Европу. Укрцаш, истовариш и успут те нико не контролише! Онда из Србије преко Мађарске шиптари преносе дрогу у Европу. Доказ свему овоме што причам је и грађење пруге до Мађарске. Просто. Какав к**** туризам и остале глупости које износи овај смрад АВ, АВ.

Овде будале запеле да уђемо у ЕУ а никако не схватају да смо ми Европи потребнији сто пута више него они нама. Објаснио сам то у горњем пасусу. Ето тако и толико
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3068
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 7.3.2018. 9:11

Зорад ::51% народа на завршеним изборима је за то гласало...

Могли су да гласају и за жуте фракције које би то исто радиле само са својим кадровима који би поред дебеле лове коју би узимали би нам још говорили да смо геноцидни,прљави,зли,овај Ђука бар само узима паре. :D :)
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Обилић и 15 гостију