srpskinacionalisti.com

Жилко vs Вема (ун политика)

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 816
Приступио: јун 2008

Жилко vs Вема (ун политика)

Порука Иди Амин 18.11.2017. 16:04

Да се не би на свим темама провлачиле "умотворине" ова два члана форума, предлажем једну тему где би могли да покажу шта знају... па ко хоће да чита, има све на једном месту (да не мора да јури по свим темама :mrgreen: )

изволите....
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15414
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: Жилко vs Вема (ун политика)

Порука vemavuk 19.11.2017. 14:06

Ма мали Микица изазива да се заебавамо :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5786
Приступио: мај 2004

Порука Горан 19.11.2017. 17:14

Реално два дебила терају и ово мало људи што је остало на форуму. Да ли то раде по задатку немам појма све је могуће. Надамо да ће се модератори појавити и мало средити ствари.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3134
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 19.11.2017. 18:23

Ја нисам дебил, и молио бих те да ме не називаш тако.
Ја никада нисам први вређао, али на сваку увреду која ми се упути узвратићу истом мером, свидело се то некоме или не.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1290
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 19.11.2017. 20:53

Зораде, није реч о томе. Имаш две опције. Или да не обраћаш пажњу на Вемине прозивке, или да му одговориш у његовом стилу, да убациш неку опаску. Шта постижеш тиме што понављаш једно те исто?! "Пуши к**** идиоте и мајмуне ботовски". ???
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3134
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 19.11.2017. 21:04

Или да не обраћаш пажњу на Вемине прозивке, или да му одговориш у његовом стилу, да убациш неку опаску.

На најпримитивније увреде нити имам намеру да оћутим, нити ћу трошити свој мозак да смишљам "опаске", одговараћу на језику који разуме. Толико.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1290
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 20.11.2017. 8:04

Јави се мени, знам доста масних псовки! :)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1785
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 22.11.2017. 14:13

Стварно би добро дошао један модератор
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 271
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 23.11.2017. 23:47

Мене, рецимо, као (релативно) познато жуто говно овог форума, занима да ли је овако и на усташким, шиптарским и муслинавим форумима? Да ли се и тамо чланови који нису најбољи пријатељи, ухвате у инфантилну, бескорисну и бламантну комуникацију . . . или снују како србима (шкијама, четницима односно власима) да заврну вратове? Вама силују жене, пале куће . . . а ви бушите фудбалске лопте једни другима . . .

Да ли су се, бре, мајку му, тиме бавили оног дана када им је Готовина осуђен, или их се скупило сто 'иљада на Тргу бана Јелачића (или где већ...) па су се неки и жилетима секли?

Е моји ви . . . Ево, исти сте Радуловић и Јанковић . . .
Змија се бије у главу.

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot], Yahoo [Bot] и 10 гостију