srpskinacionalisti.com

Вучићу, распиши и парламентарне!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5858
Приступио: мар 2006

Вучићу, распиши и парламентарне!

Порука Коста 23.2.2017. 13:50

- намножило се гована у Скупштини Србиiе.

- треба расписати и парламентарне изборе, да се почисте случаiни пролазници - Дверци, Вукадиновићи, Вељине iаiаре, Вуци Драшковићи...

- Вучићу, не шибицари, него - чисти! Чисти да тебе не почисте...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Коста
Војвода
Војвода

Re: Вучићу, распиши и парламентарне!

Порука Коста 23.2.2017. 16:35

- хехе, ево шта Ђокица-Плитка-Материца (да се ебе ал` да му не уђе) неће да обiави:

(на тему: http://www.nspm.rs/component/option,com ... ment172830 )

Рђосав четвртак, 23 фебруар 2017 14:45

- парламентарни избори, него шта! Не може Влада да зависи од неких шушумига типа "Веља", или случаiних пролазника типа "Бошкић" и "Вукадиновић". Коiи су на превару ушли у Парламент.

- Вучићу, расписуi!*

* разваљуi! - што рече Мики Маноiловић у оном филму...

- Вукадиновићу, глупердо?! - широк iе Интернет. То ми физичари правили, не капираш ти то...
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 424
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 23.2.2017. 20:37

prs'o si dedo.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 23.2.2017. 23:06

- iок iа. Ти си прс`о...
Аватар
Иди Амин
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 796
Приступио: јун 2008

Порука Иди Амин 24.2.2017. 9:08

Atreid ::prs'o si dedo.

Деду кад исп.ичкају на НСПМ дође овде да се лечи, сам изводи циркуску тачку, сам аплаудира, сам се кревељи (исто као и шешељ, ено сад га опет као хапси ХАГ, сетио се Хага пред изборе)...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2169
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 25.2.2017. 15:01

Зашто нови парламентарни избори? Ко је крив глупом Вучићу што је прошле године правио "Народни фронт" са 50 партија и још приде и неким као независним кандидатима па му сад странка у мањини и може да је уцењује ко хоће. Он на листу ставља тамо некакву фантомску "Српску народну партију" или Драшковићеве слепце који самостално не би добили ни 10 гласова, какав кретенизам... И сад као "нови парламентарни избори". Море мрш. И најгоре је што би глупан вероватно опет направио некакав "Народни фронт" па би за годину дана опет било "ајмо на изборе"...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1752
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 25.2.2017. 15:17

кад би били п. избори једино што би се променило је што би испао дсс-двери из скупштине, а то иовако нико нормалан не гледа, тако да ништа друго жвалави не би добио осим тога
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15170
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 25.2.2017. 23:27

Он бежи јер мора да мења Устав. А мора да избаци Двери, ДСС и још неке да би добио 2/3 за промену.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3016
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 26.2.2017. 6:52

Hm interesantna stvar US ambasador uveo ČBČ i DssDveri u parlamenta a Vučić ultra patriota poklek'o i popustio :P Ko je tu onda izdajnik ako je tako :)
Аватар
Srbin - Sremac
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 110
Приступио: јул 2012

Порука Srbin - Sremac 28.2.2017. 0:31

Nema potrebe da se raspisuju parlamentarni izbori.Ne mislim to zato sto je to rekao silikonac.Smatram da ako dobijemo silikonca na predsednickim on je svakako gotov.Silkonac je toliko opsednut samim sobom da ako padne ove izbore nema sanse da ce se odrzati negova vlada.

Sva vlast silikonca je na staklenim nogama.On vlada tako sto manipulise sa budalama koji veruju u njegove bajke preko dezinformera i pinka.Kad padne vozd padaju svi zajedno sa njime.On je jedini koji sve ovo drzi.SNS je stranka preletaca i olosa i sljama koji je tu iz koristi.Najgore od svega je sto se taj olos i sljam samo pomera.Danas SNS a sutra SRS , LSV.Nevazno je olosu i sljamu koja je ideologija.Njihova ideologija je jedino kako da namire svoju guzicu.

Ovi izbori su pravi test za sve nas.Test dal smo toliko oboleli da nas jos 5 godina vodi covek koji laze svaki dan i svima je jasno da je odavno puko.Nema on sta da se oslobadja sljama Velje i Vuka.Da je hteo ne bi isao sa sljamom na izbore.On je isto sljam kao i svi ti njegovi poltroni.Nevazno je dal se zovu Vulin , vazduhoplov , Velja selja ili koferce.

Jedino nesrecnom narodu nije nista jasno.Mada mozda je i dobro da pobedi SNS.Da nam uzme jos jedno 30% od plate i da svi kopaju po kontejnerima.Pa onda kad dotaknemo totalno dno i kad ljudi ne budu imali za hleb valjda ce onda nesto da im dodje iz dupeta u glavu.Tako da silikonac samo ti karaj i dalje boraniju.Sto vise i sto jace.Jer drugacije mi ne mozemo da shvatimo nista sve dok ne budemo jeli gloginje za dorucak rucak i veceru.
Srbija je vecna dok su joj deca verna
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1132
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 28.2.2017. 14:52

Коста ::- намножило се гована у Скупштини Србиiе.

- треба расписати и парламентарне изборе, да се почисте случаiни пролазници - Дверци, Вукадиновићи, Вељине iаiаре, Вуци Драшковићи...

- Вучићу, не шибицари, него - чисти! Чисти да тебе не почисте...

Јашта да распише, ал' не сме, као у оном домаћем филму, "ма пусти ме", а овамо моли бога да га не пусти. :mrgreen:
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 28.2.2017. 20:10

- сероњо? - сме, итекако сме. Него неће. Да iе распис`о - уништио би опозициiу скроз. Него боље овако: нека их, нека серу, нека и та говна Бошко - Вукадиновић - Радуловић имаiу за `леба (и простора да кењаiу.) Ионако не могу ништа до да кењаiу.

- вешт iе Вучко, да их iе сада оiадио расписивањем парламентарних избора - жута говна би можда дошла к мозгу и почела да се уiедињуiу, као пред 5. октобар.

- овако? - жута говна могу само да кукумавче.

- мада, да сам iа Вучић, iа би` распис`о. Али он ипак боље зна - он iе професионалац. А iа сам само кибицер...
Sistem
Војвода
Војвода

Порука: 1501
Приступио: мар 2011

Порука Sistem 28.2.2017. 20:25

Коле почео си да заборављаш Чеду, Чанка, Шутановца.
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1132
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 1.3.2017. 10:38

Коста ::- сероњо? - сме, итекако сме. Него неће. Да iе распис`о - уништио би опозициiу скроз. Него боље овако: нека их, нека серу, нека и та говна Бошко - Вукадиновић - Радуловић имаiу за `леба (и простора да кењаiу.) Ионако не могу ништа до да кењаiу.

- вешт iе Вучко, да их iе сада оiадио расписивањем парламентарних избора - жута говна би можда дошла к мозгу и почела да се уiедињуiу, као пред 5. октобар.

- овако? - жута говна могу само да кукумавче.

- мада, да сам iа Вучић, iа би` распис`о. Али он ипак боље зна - он iе професионалац. А iа сам само кибицер...

Јес, сме али неће, како да не, то само теби и сличним може да прода такву циглу. Док је оваца биће и вуне што каже наш народ. :mrgreen:
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 424
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 1.3.2017. 20:48

ahahahaha, yebote, ovaj ko hitler 30 i neke, ukida parlament!
sta sad kazes na ovaj maestralni potez matora prsotino, vuckovo carstvo, pod mac bato, bam, bam, bam?
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], MSNbot Media и 14 гостију