srpskinacionalisti.com

Убиство руског амбасадора у Турској

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 187
Приступио: мај 2011

Убиство руског амбасадора у Турској

Порука imenijevazno 19.12.2016. 21:20

Како је убица турски полицајац (представник државе Турске), а убијени је руски амбасадор (представник државе Русије), овим је држава Турска (други пут за кратко време) пуцала на државу Русију. То је дефиниција рата.
(да л' је подговорен, ко га је подговорио, што га је подговорио . . . ме уопште не занима нити налазим за битно). Оно што је најбитније, што је једино и битно - а због чега се и јављам за реч - је да одам признање том муслиманском полицајцу јер је он спреман свој живот да да за оно у шта верује. Е, зато ће они (муслимани, турци, арапи, албанци, бошњаци . . . па ако хоћете и хрвати) да победе нас. Јер смо ми спремни само анонимно да лајемо, да се иживљавамо на неважним и немоћним, да исмевамо, арлаучемо и кењ.амо. А не смемо, јер немамо муда, да бијемо змију у главу.

То је био турски националиста. Ови што се издају за српске су најобичније пичкице. Нема их нигде кад треба нешто да се ради, а први су кад треба да лају.

Да тај турски полицајац и њему слични мало попричају са србима, па никад не би могли да схвате како се Готовина, Орић, Харадинај, Тачи, Кацин... и даље шеткају наоколо. Никад.

п.с. Да л' сам ја марсовац, гласам ли за штрумпфове или сноркијевце . . . је неважно. Важно је да ли је истина ово што сам рек'о.
Шта мислите, кога би Бакир, Мило, Зукорлић и Тачи радије видели за председника Србије - Јеремића или Вучића? Шта вам то говори?
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 267
Приступио: мар 2015

Re: Убиство руског амбасадора у Турској

Порука Част 19.12.2016. 22:55

imenijevazno ::Како је убица турски полицајац (представник државе Турске), а убијени је руски амбасадор (представник државе Русије), овим је држава Турска (други пут за кратко време) пуцала на државу Русију. То је дефиниција рата.
(да л' је подговорен, ко га је подговорио, што га је подговорио . . . ме уопште не занима нити налазим за битно). Оно што је најбитније, што је једино и битно - а због чега се и јављам за реч - је да одам признање том муслиманском полицајцу јер је он спреман свој живот да да за оно у шта верује. Е, зато ће они (муслимани, турци, арапи, албанци, бошњаци . . . па ако хоћете и хрвати) да победе нас. Јер смо ми спремни само анонимно да лајемо, да се иживљавамо на неважним и немоћним, да исмевамо, арлаучемо и кењ.амо. А не смемо, јер немамо муда, да бијемо змију у главу.

То је био турски националиста. Ови што се издају за српске су најобичније пичкице. Нема их нигде кад треба нешто да се ради, а први су кад треба да лају.

Да тај турски полицајац и њему слични мало попричају са србима, па никад не би могли да схвате како се Готовина, Орић, Харадинај, Тачи, Кацин... и даље шеткају наоколо. Никад.

п.с. Да л' сам ја марсовац, гласам ли за штрумпфове или сноркијевце . . . је неважно. Важно је да ли је истина ово што сам рек'о.

Једеш г'вна. Геноцидне творевине Албанија, Турска и Хрватска не бих постојале данас да није западне подршке. Запад све ради да бих што више нанео штете Србима на Балкану, то само кретенима није јасно. Па иди носи се у проклетство где ти је и место са Мерчеповцима и осталим западним сероњама. Што се тиче Насера, манијак који је кукавички побегао кад је Ратко Младић дошао са ВРС да ослободи Сребреницу. Бошњаци су потурчени Срби, Хрвати покатоличени Срби, подржани у болесноумној мржњи према Србима од запада. Исто ради запад сад у Руској колевци Украјини у којој 500 манијачких хрвата учествују у геноциду над Русима док 1000 Срба се бори за Руске животе. Треба подвући да нико осим Козака није ни приближно дошао са толико добровољаца као Срби у Украјини да помогну Русима.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8815
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 19.12.2016. 23:25

Очекујмо још веће побољшање расијско-османлијских односа, повећање робне размјене, удјела османлијских грађевинских компанија на тамошњем тржишту и увећање броја расијских туриста.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука Част 19.12.2016. 23:59

ЈАРОМИР ::Очекујмо још веће побољшање расијско-османлијских односа, повећање робне размјене, удјела османлијских грађевинских компанија на тамошњем тржишту и увећање броја расијских туриста.

1853, запад је тад и сад хоће да учини пуно на штету других народа да бих се удовољио турцима, док у Сирији тешки пораз западним и турским џихадистима. Само што сад је запад у великим говнима преплављен мујама.
Аватар
imenijevazno
Млади националиста
Млади националиста

Порука imenijevazno 20.12.2016. 0:08

Част, ти си заслепљен мржњом. Али, ти управо најбоље доказујеш да сам у праву и да говорим истину. Наиме, ти само вређаш, кукумавчиш и понављаш милијарду пута изречену мантру да су сви против срба и да се све врти око срба. Овај је турчин свој идеје спровео у дело, није балавио на неком тамо исламистичко-националистичком турском форуму јалово пљујући православце, русе и све остале (и србе, ако је уопште знао да постојимо . . .), западњаке или кога већ.

Ево и овај камион у Берлину. Раде људи, не губе време. Силују немице, убијају немце, кад неко нацрта Мухамеда спремни су да изазову Трећи светски рат . . . а код њих је Божић забрањен, перфидно не славе Нову годину (у БиХ) него усмеравају средства за болесну децу (чик да их видим да неки муслимански празник прескоче!!!) . . .
Шта мислите, кога би Бакир, Мило, Зукорлић и Тачи радије видели за председника Србије - Јеремића или Вучића? Шта вам то говори?
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 20.12.2016. 9:50

бивши полицајац и убица је радио за Гулена који је добио азил у САД.

убица одмах убијен и трагови су почишћени. класична операција тајне службе.

не знам шта је толико тешко?

атентат као и пуч су организовани у САД. то могу и мала деца да повежу. :lol:

Обама је јавно најавио освету.

http://www.politika.rs/sr/clanak/365453 ... m-hakerima
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 746
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 20.12.2016. 12:27

Мислим да је свакоме јасно ко стоји иза овог терористичког чина и коме највише одговара да избије рат између Русије и Турске. Нису успели да испровоцирају Русију у Украјини да крене у светски рат, па сад тежиште пребацују на други терен само да би избио светски рат, али Русија неће пасти на њихове провокације. Највеће зло долази са запада.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8815
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 20.12.2016. 12:57

Очигледно није довољно успоставио контакт:

Захарова: Карлов успостављао контакте са сиријском опозицијом

„То је човек који је разговарао са сиријском опозицијом и успостављао дијалог између њих. То даје трагедији потпуно другу димензију", изјавила је званична представница МИП Русије Марија Захарова.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука Част 20.12.2016. 17:59

imenijevazno ::Част, ти си заслепљен мржњом. Али, ти управо најбоље доказујеш да сам у праву и да говорим истину. Наиме, ти само вређаш, кукумавчиш и понављаш милијарду пута изречену мантру да су сви против срба и да се све врти око срба. Овај је турчин свој идеје спровео у дело, није балавио на неком тамо исламистичко-националистичком турском форуму јалово пљујући православце, русе и све остале (и србе, ако је уопште знао да постојимо . . .), западњаке или кога већ.

Ево и овај камион у Берлину. Раде људи, не губе време. Силују немице, убијају немце, кад неко нацрта Мухамеда спремни су да изазову Трећи светски рат . . . а код њих је Божић забрањен, перфидно не славе Нову годину (у БиХ) него усмеравају средства за болесну децу (чик да их видим да неки муслимански празник прескоче!!!) . . .

Ти само потврђујеш да си кретен. Већина немаца је итекако заслужило да буду нагузени, како сејају тако жање. Пичкин дим је на западу за правду Срба на Балкану и Русима у Руској колевци Украјини. Тек сада је у Аустрији кад их је погодио мујин тсунами, е онда тек њихови десничари против независности Косова. Као и сад у Немачкој што тек кад их потрефио мујин тсунами е онда тек 40% симпатишу Путина, док 60% је још увек против. Хвала Богу за ово што се дешава подмуклом курвинском западу. Руски цар је присилио Француску да не буде непријатељ Србији у првом светском рату, а кретени уместо Русији да подигну велики споменик у Београду, кретени дигли Француској. Пуно Срба познајем у Француској, и свако од њих ми је рекао да им је драго што се французима десило у Паризу од муја. Истинским Србима никад запад неће бити ишта друго него то што јесте, подмукла курветина. Са подмуклим курвама само може на један начин да се има однос. Ти си будала па ти то није јасно.
Аватар
imenijevazno
Млади националиста
Млади националиста

Порука imenijevazno 21.12.2016. 1:22

Дупла порука.
Последњи пут изменио imenijevazno дана 21.12.2016. 1:25, измењено укупно 1 пут.
Аватар
imenijevazno
Млади националиста
Млади националиста

Порука imenijevazno 21.12.2016. 1:23

Изгледа да сам погрешио, мало је рећи да си заслепљен мржњом. Ово није ни хистерија, ово ми већ личи на оно када кокошки одсеку главу, а она обезнањена и обезглављена, јурца, урла и скичи наоколо по дворишту, док јој се крв и остале телесне течности неконтролисано изливају. Слично бесном псу у терминалној фази.Ти да си пијан и дрогиран, па би ваљда био у стању да саставиш разумнији пост.

Ја се нигде нисам вредносно одређивао према томе што ти пишеш, бар не на овој теми. Чак и сада уопште не налазим за сврсисходно за тему да се о томе изјашњавам. Али, ако си ти довољно глуп да не схваташ и довољно безобразан и бахат да не питаш, онда да ти кажем. Ја о Империји (и балијама) мислим исто то што и ти, заправо чак и много горе. Мени то не да је савршено јасно, него јасније не може ни бити.

Али понављам, то овде није тема.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука Част 21.12.2016. 1:37

imenijevazno ::Изгледа да сам погрешио, мало је рећи да си заслепљен мржњом. Ово није ни хистерија, ово ми већ личи на оно када кокошки одсеку главу, а она обезнањена и обезглављена, јурца, урла и скичи наоколо по дворишту, док јој се крв и остале телесне течности неконтролисано изливају. Слично бесном псу у терминалној фази.Ти да си пијан и дрогиран, па би ваљда био у стању да саставиш разумнији пост.

Ја се нигде нисам вредносно одређивао према томе што ти пишеш, бар не на овој теми. Чак и сада уопште не налазим за сврсисходно за тему да се о томе изјашњавам. Али, ако си ти довољно глуп да не схваташ и довољно безобразан и бахат да не питаш, онда да ти кажем. Ја о Империји (и балијама) мислим исто то што и ти, заправо чак и много горе. Мени то не да је савршено јасно, него јасније не може ни бити.

Али понављам, то овде није тема.

Ти само потврђујеш да си кретен. Ја сам писао чињенице и ништа друго, никог не мрзим, не трошим енергију, презир свакако. Муслимани нису главни проблем, јесу сада западу, курвинско подмуклим западу који је вековима подржао и вршио геноцид над Русима и Србима, стварању геноцидних творевина, то је запад итекако главни кривац. Наравно да ми је много драго што поетична правда се дешава западу. У сопствена говна могу да се удаве и ништа друго нису ни заслужили.
Аватар
imenijevazno
Млади националиста
Млади националиста

Порука imenijevazno 21.12.2016. 2:05

Ок, очито се не разумемо. Кул, нигде и не пише да морамо . . .

Али, ово:
Част ::Муслимани нису главни проблем

Е, са овим се брутално и фундаментално не слажем.
Писао сам већ негде, мрзи ме да понављам, али укратко. Империја (запад) нас хоће да поробе у финансијском смислу, да нам отму земљу, имовину, фабрике . . . да радимо као робови у њиховим фирмама. Оружјем, силом ако им се супротставимо. Међутим, нимало их не занима шта ми радимо у своја четири зида нити желе да се баве нашим личностима и начинима како проводимо слободно време. Ја то зовем освајањем до кућног прага. Кога ми јебемо, ко нас је** . . . њих боли ку.рац. Докле год им плаћамо рекет. Ако у том ропству скапамо од глади и болести, јбга, тим горе по нас. Није да нам Империја то жели по дифолту, ал' је красно заболе ако умремо као колатерална штета.

Муслимани. Е, они желе (и то прво) да нас поробе духовно, да нам уђу у куће, да примимо њихову религију, да деци дамо муслиманска имена, да пригрлимо њихове обичаје . . . они желе да нас истребе, да нам затру српско семе и да најкасније наши унуци постану 100% муслимани који реч српског неће знати. Да би то урадили, спремни су да нам силују жене и ћерке, да побију оне међу нама који то не гледају са одобравањем, да нам исперу мозгове и нашој деци усаде отров према православљу и хришћанству . . . Финансијско оружани део поробљавања је њима секундаран.

Укратко, Империја од нас жели наше паре, а муслимани од нас желе да умремо.

Због свега реченог, муслимани ЈЕСУ главни проблем. Ја сам спреман чак и на коалицију са Империјом до истребљења муслимана. А после ћемо ми са јенкијима, фашистима, нацистима, мама краљицом . . . да се обрачунавамо.
Ја, ма колико не волео Империју, не дозвољавам себи да реагујем емотивно нити да ме та мржња заслепи. Ако балије добију Империју (немце, јенкије . . . ), ми смо угасили. По мени, ко то не види, он је луд, глуп или постоји још једна могућност. Тај је муслиман па се намерно прави блесав јер разводњава на кварњака, а потајно навија за исламисте.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3840
Приступио: апр 2006

Порука игорсима 21.12.2016. 10:29

imenijevazno ::не дозвољавам себи да реагујем емотивно нити да ме та мржња заслепи

:lol:

Тип који прича само о крви, силовањима, убиствима и масовним убиствима изјављује како не дозвољава себи да реагује емотивно, нити да га та мржња заслепи. Која мржња, каква мржња, чија мржња... ширимо љубав око себе, зар не, то је јасно свима који читају ове текстове.

Када неком мржња избија из сваке поре на телу, онда он од те мржње не види чак ни то колико мрзи и колико је под утицајем мржње.
Мрзимо муслимане што желе да нас побију а преузмамо њихове методе борбе. Хоћемо да убијамо Амере на хиљаде а правили би са њима коалицију против муслимана.

Једино у чему је таква реторика доследна је жеља за убијањем, осветом, уништењем.
Последњи пут изменио игорсима дана 21.12.2016. 13:16, измењено укупно 1 пут.
Аватар
imenijevazno
Млади националиста
Млади националиста

Порука imenijevazno 21.12.2016. 11:30

игорсима ::...

1. Тема је убиство, ако бих причао о цветићима, лептирићима или зимској идили - што би ти изгледа волео - онда би ми било спочитано да се не држим теме, или да сам инфантилан и неурачунљив.

2. Делује ми да си ти тајно заљубљен у мене, јер цео твој пост али баш никакве везе са темом нема, него се једино бавиш мојом личношћу. Дијагнозу коју ми инпутираш нити ћу негирати нити коментарисати јер сам лепо још у уводном посту написао да могу бити и марсовац али да то није битно.

п.с. Узгред, ако ти је баш толико стало до моје дијагнозе, могу те обавестити да грешиш. Ако сам ја нечим заслепљен, онда то није мржња него страх. Ја сам престрашен перспективом исламизације, па због тога мислим и реагујем овако како мислим и реагујем.
То што балије (и Империја) хоће је све савршено легитимно, они имају права да имају хегемонистичке и освајачке амбиције. Не видим зашто бих их ја мрзео.
Али, и ја имам право да имам став о том њиховом ставу :|
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 5 гостију