srpskinacionalisti.com

ПРОТЕСТИ

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

ПРОТЕСТИ

Порука Камени 13.12.2016. 16:54

Predsednik Vojnog sindikata Srbije Novica Antić zatražio je od predstavnika Vlade da se "dozovu pameti" i da razgovaraju sa sindikatima, a ministra odbrane Zorana Đorđevića je optužio da na sastancima ima samo monolog, a nije otvoren za dijalog. "Vidite šta Evropa radi svojim korpumpranim političarima - vezuje ih za bandere i ubacuje u kontejnere", naglasio je Antić i poručio predstavnicima vlasti da se ne iznenade ako jednog dana završe u kontejneru.

On je ocenio da su se vojnici pretvorili u majstore, jer "ceo dan ne ispuštaju trimer (za šišanje trave) u kasarnama", a civilna lica i majstori se šalju u Kopnenu zonu bezbednosti, bez dinara naknade za to.

Govoreći o zahtevima za povećanje plata, Antić je objasnio da to nije traženo da bi se oduzelo od građana, "nego od onih koji isisavaju novac iz budžeta" i stavljaju ga na račune privatnih firmi.

"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15277
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Re: ПРОТЕСТИ

Порука vemavuk 13.12.2016. 21:02

Биовско, не спамуј ова форум.
рш у подрумче.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1112
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 14.12.2016. 5:40

vemavuk ::Биовско, не спамуј ова форум.
рш у подрумче.

Вемо, знаш ли да помишљам да је Каменом неко хаковао профил. Ово дефинитивно не личи на њега. Врло добро се сећам шта је раније писао....
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 14.12.2016. 20:45, измењено укупно 1 пут.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 14.12.2016. 18:16

Српски родољуб ::
vemavuk ::Биовско, не спамуј ова форум.
рш у подрумче.

Вемо, знаш ли да помишљам да је Каменом неком хаковао профил. Ово дефинитивно не личи на њега. Врло добро се сећам шта је раније писао....

Он је очити пример биовског радника који од почетка покрива овај форум и једноставно баца мамце за ватање кленова.
Као што су били миша, националиста и још неки. Где нестадоше сви одједном када је Силиконац преузео власт, јадници које је полиција ''пребијала'' и ''прогонила'', или ти они верници професори са факултета безбедности. Све њих сам одмах провалио и док смо се налазили на улицама ради протеста испадао сам припадник теорија завера.
Али то је дуга прича.
Аватар
Lurking
Војвода
Војвода

Порука: 1154
Приступио: феб 2008
Место: Страдија

Порука Lurking 15.12.2016. 10:42

Националиста је сад велики фактор, можда и будући министар, сигурно му је испод части да пише по форуму, а и нема се времена, толике конференције и одбори, човек ради дан-ноћ за наше добро, а ти тако. :mrgreen:
"Zablude ćemo plaćati siromaštvom, trovanjem duha i položajem daleke periferije u Evropi... "

Side? I am on nobody's side. Because nobody is on my side, little orc.
Аватар
Atreid
Националиста
Националиста

Порука: 440
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 15.12.2016. 22:42

pa i misa je skoro dobio neku funkciju.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 16.12.2016. 18:42

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/novi-p ... ra/3wq0szx

ова власт ПАДА.

истекло им је ВРЕМЕ.

5 година је било ДОВОЉНО.

радили су само за СЕБЕ.

а сада је време за КОНТЕЈНЕР.

тамо се баца СМЕЋЕ.

2017. ће бити комбинација 2000. и 2012.

буди ПАМЕТАН, не слушај Косту. :lol:

ДОЂИ и ПОБЕДИ.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 844
Приступио: мај 2011

Порука Човек 16.12.2016. 22:43

Могуће. И? Шта онда? Да ли мислиш да ће на власт доћи неко бољи?

Колико се ја разумем, може да дође само неко још гори.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука vemavuk 17.12.2016. 2:06

биовац је ћоскат сам тако.
То ти рекла баба Роска, јавила јој кугла. За сада имамо два форумша јеба.ча баба Роске :D
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1766
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 17.12.2016. 3:11

Колико се мени чини ове протесте полиције и војске "гурају" Руси
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3026
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 17.12.2016. 5:17

To je komedija kad štrajkuje vojska ili policija ili oni prosvetari i druge budžetlije a žive k'o bubreg u loju, rade do 12 sati onda se igraju igrice a bune se sto im Vođa malo skinuo s plate a svuda ih ima duplo više nego što treba.
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1391
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 17.12.2016. 11:14

Једном мора бити боље, мора доћи до коначног расплета. Верујем да се приближавамо тим данима.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 17.12.2016. 13:23

Batistuta ::To je komedija kad štrajkuje vojska ili policija ili oni prosvetari

живи само 2 дана овако, па напиши поново реч "комедија"

http://www.vojnisindikatsrbije.rs/index ... 0-08-50-41
За живот трочлане породице остаје неких 11.000 динара месечно или 370 динара дневно, односно 123 динара по глави. Да ли је ово довољно макар и за храну?

Аватар
gibi
Националиста
Националиста

Порука: 399
Приступио: мај 2004
Место: Belgrade

Порука gibi 17.12.2016. 22:39

BIA štiti ovo govno, neće da ga napada
Veliki mag države Andrazije!!!
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3026
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 18.12.2016. 7:13

Posebno iritira javna tajna kako se dolazi do posla na budžetu od vojske,policije, Bia :) prosvete, itd ISKLJUČIVO PREKO VEZE. Tamo ne postoje čak ni formalno konkursi. A plate mora da im idu dole iz prostog razloga njih hrani privreda a ona je pukla a njih ima k'o termita oko 800 hiljada.
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 11 гостију