srpskinacionalisti.com

Вучић ће сигурно владати још 20 година

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Вучић ће сигурно владати још 20 година

Порука Đorđo Napolitano 4.6.2019. 20:45

Вучић је политички геније и владаће највероватније до своје смрти. Човек је "прешао игрицу". Ниједан други политичар не може да му присмрди. Нажалост, политика коју води је издајничка, малоумна и базира се на крађи и богаћењу људи блиских њему. Србија се више неће моћи спасти никаквом политичком борбом, она је пропала и не постоји ништа што може да је спаси. Остаћемо једна од најсиромашнијих држава у Европи без демократије где на врху царује цар Вучић а на нижем нивоу царују разне курве и сељачине. Једино шта нам остаје је да се изолујемо од овог система и живимо негде независно од државе Србије ако нећемо да нам сутра неки Јутка је** ћерке да би добиле посао.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4099
Приступио: мај 2012

Re: Вучић ће сигурно владати још 20 година

Порука Зорад 4.6.2019. 22:16

Свако има власт какву заслужује.
А да ли ће толико да влада, то остаје да се види. И за Милошевића се у јулу 2000. када је мењао савезни Устав како би опет могао да се кандидује мислило да ће владати док не умре, а одлетео је за мање од 100 дана након тога. Након првог изборног круга 2012 деловало је да ће Тадић и ДС владати још најмање деценију, а данас је Тадић политички мртвац, а ДС на ивици да се не угаси. Вучић влада "тек" седам година, ови његови претходници су држали престо по 12.
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3083
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 5.6.2019. 19:02

Кад би зависило само од Србије онда би му само биологија била противник,мада немам доказе али мислим да ће странци који су га поставили на власт 2012 кад је Тома изгубио изборе да ће га они и скинути у неком периоду од 2-4 године,а можда и убрзају ..Отприлике као Слоба који да није било странаца могао је да влада још најмање 10 година..
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 5.6.2019. 20:59

Није немогуће да буде макнут када Запад буде изгубио стрпљење у вези његове спорости са издајом Косова, баш као што је прошао и Тадић.
Али он са једне стране још увек троши раније значајне кредите које је стекао у претходних седам година, а са друге, Запад овде тренутно не може да нађе неке иоле озбиљне пулене који би му били конкуренција, а да су по њиховом укусу.
Јер, странке окупљене око Савеза за Србију су ипак заузеле какав-такав коректан став по питању Косова, за Чеду и Чанка више не гласају ни они сами, а нова конструктивна опозиција у виду паткара и фронцли из покојног ДЈБ (Мацура и друштво) је напросто ирелевантна, тако да је Вучић њима у овом моменту напросто једини рационални избор.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 5.6.2019. 21:42

Шта каже Баба Роска поводом дотичне проблематике?
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 5.6.2019. 21:57

ПК
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 5.6.2019. 22:07

Па добро бре Жилко, зар те тата еспеовац није научио лепом понашању? Па какав је то начин, ја те фино и љубазно питам за мишљење уважене Баба Роске а ти мени да га пушим. Па на шта би то личило да ти мене приупиташ за нечије мишљење а ја ти поручим да сисаш жилу? Стварно си бре простак...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 5.6.2019. 22:40

ПК
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10326
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 16.6.2019. 22:59

Свако има власт какву заслужује.
А да ли ће толико да влада, то остаје да се види. И за Милошевића се у јулу 2000. када је мењао савезни Устав како би опет могао да се кандидује мислило да ће владати док не умре, а одлетео је за мање од 100 дана након тога.

Милошевић је изгубио већину станопвништва у Србији још 1996. године након пораза на локалним изборима. После је продужио власт некаквим изборним системом где се гласови Шиптара приписују њему, па добије одједном све посланике за изборну јединицу Косово, а и опозиција је бојкотовала изборе. Вучић сада заиста има подршку већине гласача.

Зорад ::Након првог изборног круга 2012 деловало је да ће Тадић и ДС владати још најмање деценију, а данас је Тадић политички мртвац, а ДС на ивици да се не угаси. Вучић влада "тек" седам година, ови његови претходници су држали престо по 12.

Да је ДС тада победио, за шта је заиста имао не само шансе него је све радило за њих, али су били претерано опуштени за разлику од Вучића мислим да би СНС нестао, и ми би заиста и имали вечну власт жутих.

Тадић је изгубио због сопствене сујете. Да није тада одржао председничке изборе, његова коалиција би добила већину, што би деморалисало СНС на будућим председничким изборима. А још лоша пропаганда о вођству Тадића од 14% је оставила многе његове фанове кући. Зато Вучић сада пред сваке изборе кукумавчи како су угрожени, како сви његови мора да изађу.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 17.6.2019. 0:15

Милошевић је изгубио већину станопвништва у Србији још 1996. године након пораза на локалним изборима. После је продужио власт некаквим изборним системом где се гласови Шиптара приписују њему, па добије одједном све посланике за изборну јединицу Косово, а и опозиција је бојкотовала изборе. Вучић сада заиста има подршку већине гласача.

Није баш тако. Разлика је у томе што је за време Милошевића на изборе излазио далеко већи број људи (а и више нас је било у држави), па је он зато имао релативно нижи проценат. Чак и рачунајући Косово са све Шиптарима који су бојкотовали, проценти излазности су били далеко виши него данас. А суштински када се погледа, Вучић је 2017. добио 2 милиона гласова, исто колико су 2000. у збиру имали Милошевић и Николић на савезним председничким.

Да је ДС тада победио, за шта је заиста имао не само шансе него је све радило за њих, али су били претерано опуштени за разлику од Вучића мислим да би СНС нестао, и ми би заиста и имали вечну власт жутих.
Тадић је изгубио због сопствене сујете. Да није тада одржао председничке изборе, његова коалиција би добила већину, што би деморалисало СНС на будућим председничким изборима. А још лоша пропаганда о вођству Тадића од 14% је оставила многе његове фанове кући. Зато Вучић сада пред сваке изборе кукумавчи како су угрожени, како сви његови мора да изађу.

То и ја мислим. СНС би се растурио, јер би видели да немају шанси за власт. Па они су 2012. имали тек неких 22% гласова.
Нормално је да ће да кука, учи на туђим ранијим грешкама, за разлику од опозиције.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1494
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 20.8.2019. 9:05

ko ima vremena neka pogleda da vidite ko je u stvari Vučić
https://www.youtube.com/watch?v=xygwzsK8R8w
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1494
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 2.9.2019. 15:10

evo još malo istine o govnaru Vučiću
https://www.youtube.com/watch?v=uKn_faBp4GM
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6391
Приступио: мар 2006

Порука Коста 2.9.2019. 15:38

- препричаi, пи*зда ти материна глупа!

- препричаi у пар реченица, ко ће да гледа твоiе идиотске Youtube- прилоге од сат времена?!

-идиоте!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3862
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Порука origin 11.9.2019. 10:04

Банана! - Мајмунчино!
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 80 гостију