srpskinacionalisti.com

ja sam zapanjen

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2301
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: ja sam zapanjen

Порука Српски родољуб 9.8.2019. 13:39

Републиканац, мала исправка. Човек више није у ХЧСП-у, напустио је ту странку. Схватио је да су њихове идеје нереалне, таман као и Шешељева политика. Сада је у руководству нове странке, тј. покрета који се зове "Генерација обнове".

https://generacijaobnove.hr/

Елем, најмање смо разговарали о ратовима који су вођени током деведесетих година... Нико мени није напунио како кажеш главу. Не треба ти Бог зна каква интелигенција и образовање да би закључио ко сноси највећу одговнорност за све оно што се дешавало крајишким Србима од 1991-1995. године. Довољно је погледати ко су били њихови представници, и кога је званични Београд форсирао.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 9.8.2019. 13:53

Родољубе, не мислим ја само на Крајину. Мислим да си, генерално узевши, преузео хрватски "повијесни" наратив. А то се сигурно не би десило без утицаја младог усташе...

ПС. Пази се и да те Жилко не преваспита...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1686
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 9.8.2019. 21:41

Срби су се и 99. евакуисали у подруме стамбених зграда, што не значи да није било агресије од стране непријатеља.
А Србска Крајина се не може заборавити, хрватско питање још није решено (тек ће), све су то авнојевске административне границе.
Није решено ни наше (србско) питање, ми тек треба на неком новом међународном панелу/конгресу (и сл.) да заокружимо територију наше Државе.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1495
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 10.8.2019. 17:33

Dakle ovo je strašno Smrdljive jevrejčine PODIGLE SPOMENIK STEPINCU USRED JERUSALIMA! Hitleru, vrati se!
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2301
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 10.8.2019. 21:26

Serlancelot ::Dakle ovo je strašno Smrdljive jevrejčine PODIGLE SPOMENIK STEPINCU USRED JERUSALIMA! Hitleru, vrati se!

Степинац је дизао глас против убијања и малтретирања Јевреја. Тако да се не чудим. И нису подигли споменик, већ спомен-плочу.
Последњи пут изменио Српски родољуб дана 10.8.2019. 21:30, измењено укупно 1 пут.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 10.8.2019. 21:29

Serlancelot ::Dakle ovo je strašno Smrdljive jevrejčine PODIGLE SPOMENIK STEPINCU USRED JERUSALIMA! Hitleru, vrati se!

Ја у овом чланку нигде не видим да су "смрдљиве Јеврејчине" ишта подигле а понајмање споменик: https://hrvatska-danas.com/2019/04/29/u ... -stepincu/
Жилко, пуши га!.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1409
Приступио: јул 2015

Порука M-91 11.8.2019. 17:27

Српски родољуб ::

Степинац је дизао глас против убијања и малтретирања Јевреја.

Наравно да ће се куче умиљавати газди.... Шта је ту чудно?
Србија нема алтернативу!
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1495
Приступио: феб 2009

Re: Ja sam zapanjen

Порука Serlancelot 11.8.2019. 21:01

@Republikanac
Danas je gradonačelnik Jerusalima izjavio da će ta ploča biti vrlo brzo skinuta.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2727
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 12.8.2019. 6:12

Симпатичан овај хрватски (српски) родољуб,сними понавља ово што данас причају Хрвати или муслимани из Сарајева,Срби сами безвезе отишли :) А иначе од око 600 хиљада Срба у Хрватској мање од половине или око половине је живело у српским крајинама остали су живели у хрватским градовима где је протеривање и притисак почео још и пре почетка званичног рата у Крајинама.А поента је онај мањи део који је насео на причу да им Хрватска неће ништа кад су ушле трупе сви које су затекли су били побијени, а можемо да замислимо шта би било да је Њофру послушало рецимо само 30% Срба па било би на десетине хиљада покланих..А још смешније ови из Србије кад прде и смрде као па што се нисте одбранили а Крајину је тада напао ама баш цео хрватски народ из Хрватске.БиХ и дијаспоре са мобилисаних око 100 хиљада војника и полицајаца а толико је малтене Крајина имала становника укупно.Отприлике као да неко каже људима из пиротског краја па што се нисте одбранили а примера ради Бугарска мобилише 100 хиљада војника и нормално то прегази за 2 дана а да примера ради само буде суптостављена људству из тог региона,а то је отпилике био случај са РСК маја и августа 1995 а толико цео тај регион има отприлике становника.. :) А Слоба је знао какво је стање било и у самој Србији до Косова 1999 дезертерство је било малтене 90%..
Ненад-нс
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 603
Приступио: сеп 2004
Место: Нови Сад

Порука Ненад-нс 12.8.2019. 15:41

Српски родољуб ::
Serlancelot ::Plan Z-4.

Само треба погледати привремене мапе тј анексе тога плана
https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0 ... 4_Plan.svg
На зелене територије се план односио.
и ето одговора зашто план тада није прихваћен.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4113
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 12.8.2019. 19:01

Наш Родољуб је добар и поштен дечко. Лично сам се у то уверио јер сам са њим једно време водио приватну преписку (он ме нешто питао, ја одговарао, мало смо се зезали на Жилков рачун и тако то, класика). И ја сам ту схватио да тај дечко нема ни трунке малициозности у себи. Није рецимо ко Жилко, покварени и препредени гад. Душа му је чиста ко у детета.

ПС. Пази се и да те Жилко не преваспита...

ПК

Само треба погледати привремене мапе тј анексе тога плана
На зелене територије се план односио.
и ето одговора зашто план тада није прихваћен.

Ово јесте чињеница, то је и Чеда Антић био написао, да се ниједна држава на свету не би одрекла 40% територија и 60% становништва зарад некаквог међународног признања аутономије. Али опет, зелено и јесу биле све општине у којима су Срби 1991. били апсолутна већина на територији СРХ. Треба имати на уму да је РСК била обухватала и нека подручја где су Хрвати до 1991. били у већини (Слуњ, Дрниш).
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 13.8.2019. 18:53

Zola :: па што се нисте одбранили а Крајину је тада напао ама баш цео хрватски народ из Хрватске.БиХ и дијаспоре са мобилисаних око 100 хиљада војника и полицајаца

Па вала да су и ванземаљци напали могли су бранити Книн више од 24 сата...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2727
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 26.8.2019. 6:38

Па да 100% када твоју територију која је иначе популациона мала нападне преко 100 хиљада до зуба наоружаних полицајаца и војника уз подршку још ко зна колико хиљада њих из БиХ мање је битно да ли ћеш неким чудом да преживиш и читавих 10 дана ! Јбг то су наше вадилице,као Крајишници су сами криви и ''нису се одбранили''..Као што сам дао неку аналогију са нашим нпр пиротским крајем,цео потенцијал Бугарске крене а пиротски крај брани само локално становништво,па наравно све би било готово за пар дана..А од свих Срба у Хрватској од тог броја преко половине је живело у већим градовима значи Западна Славонија,Барања и Книн су имали смешно мали потенцијал и што је још горе били су територијално одвојени у људству изузев да су били у питању Рамбо и Терминатори.Због оздрављеа нације треба лепо рећи да су Крајине пуштене да падну,а не ове приче одмаралице па ви сте пичке,па пао би и Београд за 2 дана где има око 2 милиона становника да га нападне цео хрватски народ дијаспора и да остало српство блеји ,а не раштркане Крајине које немају свеукупно ни 300 хиљада становника..
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4113
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 26.8.2019. 8:31

Ма требали да чекају Крајишници да их ХВ побију на кућном прагу, тако би направили мање проблема сиротом Преподобном него што су долазили у Србију...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 27.8.2019. 14:16

Zola ::...

Книн се могао бранити иха-ха, није било никаквог разлога да се напусти након непуних 24 сата.

Жилко, бабојебцу глупи, јесу ли Курди у Кобанеу чекали да их исиловци побију на кућном прагу? Јесу ли Хрвати у Вуковару чекали да их ми побијемо на кућном прагу?

Сиђи мало с Баба Роске па прочитај нешто да не испадаш увек идиот...
Жилко, пуши га!.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 1 гост