srpskinacionalisti.com

Црна Гора

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4122
Приступио: мај 2012

Re: Црна Гора

Порука Зорад 20.6.2019. 7:30

ПК
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2856
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 28.6.2019. 15:48

ООООО, Жилко!

Хуманитарна акција „Млађа баба за тебе“ је запала у ћорсокак. Целу Србију смо преорали али никако нисмо могли да нађемо бабу која би испуњавала све услове. Или пензија мала па не може да се арчи, или бабускаре строго инсистирају на пудерисању гузе приликом мењања пелена или пак глуме некакве бабе-патриоте па не подносе издајнике. Стога смо ми волонтери новоосноване НВО „Помозимо Жилку“ одлучили да хуманитарну акцију интернационализујемо.

И успели смо Жики, успели: нашли смо ти бабу Швабицу. Седамдесет и пет јој је лета али је баба добродржећа, да је видиш не би јој дао више од 70. Пензија добра, права швапска, има шта да се арчи. Баба је прилично флексибилна, каже можеш да висиш на нету по цели Божији дан и одговараш на постове у року од три минуте, наравно под условом да испуњаваш своје обавезе. А оне нису за тебе нешто нарочито тешке: сексање три пута недељно (што је боље од оне нимфоманке Баба Роске која те малтретира сваки дан), шетња у парку сваког поподнева (уз обавезно држање за руку), мењање пелена (но за разлику од Баба Роске ова неће да ти .ебе матер уколико заборавиш пудерисање гузе) и добро, ту и тамо мораш да јој скуваш неку супицу или чорбицу јер баба само то једе. За тебе све то је пи.кин дим...

Е сад пази, иде оно најбоље: швапска баба обожава српске издајнике! Што већи издајник то је баби дражи. Можеш с њом да пљујеш по Слоби од јутра до сутра, можеш да без проблема шириш оне своје усташке тезе да је Србија „крива за рат“, можеш и да јој филозофираш како је Шипцима требало дати независност још у Рамбујеу, баба ће са свим тим да се сложи. И не само то: ова баба није тако затуцана као наше српске бабе и нема ништа против да ту и тамо посисаш некоме жилу. Каже „Па то је код нас у Немачкој нормално, нико се више и не обазире на то“, супер за тебе.

Оно што је минус је што ћеш морати да напустиш милу ти и драгу Отаџбину и преселиш се у Четврти Рајх. Али ти волиш НАТО па ти верујем неће нимало сметати да живиш у једној НАТО земљи.

Јави ми сместа да ли пристајеш, баба је нестрпљива и већ ти је резервисала авионску карту (каже да се није сексала још од краја осамдесетих па ваљда зато)...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 29.6.2019. 0:19

ПК
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2856
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 29.6.2019. 19:32

Е па .ебига Жилко, нећеш пилетину, нећеш млађу бабу... Теби је стварно немогуће помоћи.

Изгледа да си се ти стварно затрескао у Баба Роску. Или си један од оних бабојебаца који не дрпа ништа млађе од деведесет, ја ту другог објашњења немам...

У сваком случају уколико се предомислиш јави ми, НВО „Помозимо Жилку“ и ја ти стојимо на услузи. Ову швапску бабу која воли српске издајнике ћу још неко време да завлачим али пожури, не могу вечно, баба је нестрпљива па ће наћи неког другог бабојепца...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 30.6.2019. 10:10

ПК
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?