srpskinacionalisti.com

Шешељ је фантастичан!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1495
Приступио: феб 2009

Re: Шешељ је фантастичан!

Порука Serlancelot 20.6.2019. 18:54

Шта мислите колико ће Шешељ још дуго живети с' обзиром да има рак јетре?
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 546
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 21.6.2019. 17:28

кога још брига за њега, осим фамилије и покојег пријатеља, ако их има.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2300
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 21.6.2019. 21:08

Serlancelot ::Шта мислите колико ће Шешељ још дуго живети с' обзиром да има рак јетре?

Ко каже да има рак?
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4113
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 22.6.2019. 13:01

Очито да је то била прича да се оправда дил за пуштање из Хага.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 22.6.2019. 13:11

Српски родољуб ::Ко каже да има рак?

Он сам. Има на уутубу када је причао о томе и одласцима на хемотерапију

https://www.youtube.com/watch?v=Pz1nSnBuXIY
https://www.youtube.com/watch?v=Euh0p6BTMgU
Последњи пут изменио Serlancelot дана 22.6.2019. 13:16, измењено укупно 2 пута.
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 22.6.2019. 13:12

Иначе је познат као неко ко говори само суву истину...
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 22.6.2019. 13:20

Ево линка где он сам прича о томе
https://www.telegraf.rs/vesti/politika/ ... eva-recept

Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2300
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 22.6.2019. 13:24

Да је имао рак, одавно би био с друге стране... Ко још верује том дебелом продавцу магле? Људи који болују од рака немају толику килажу. Већ су видно мршави.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 22.6.2019. 13:34

Тако је. Да је он заиста имао неку врсту рака тамо 2014. када су га пустили, одавно би био два метра испод земље. Тако је у својим књигама писао како је у Зеници током робијања 1986. године наводно прележао туберкулозу бубрега сам од себе, без лечења.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 22.6.2019. 14:47

Па Баба Роска има рак још од 1986-е и не само да је жива него (како се прича) и све радње ради...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 22.6.2019. 15:36

ПК
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 20.7.2019. 13:25

Šta bi, nema Šešelja već mesec dana ni na onim smrdljivim televizijama (hepi, Pink) a nema ga ni u Skupštini?

Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6401
Приступио: мар 2006

Порука Коста 20.7.2019. 14:34

- зато има тебе, смрдљивог и промашеног говнара... - типичног БГ-интелектуалца узалудног смера, жутаћа и издаiника. Ебо те Ђинђић!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2727
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 21.7.2019. 14:33

У контексту 2003 схватамо зашто је Шешељ послат на толики период у Хаг јер је тада Србија још увек кључала и била је реална шанса да се можда и ослободи већ на изборима 2002 СРС је озбиљно изазивао ДОС само око 2 године од 5.октобра и нека кључна година је 2008 кад је била нека последња шанса а сада је Вучић Ђинђић на куб што отприлике каже и Ђинђићева супруга,он би јуче признао Косово али га ту кочи Русија и Кина па зато то није до сада и формално урадио,па у његово време уместо једне геј параде имамо 2 и то 2 по недељу дана дакле све дупло него најлибералнија опција,а Шешељ данас и СРС је нешто као забавни програм кога водају као мечку Божану по вучићевим медијима који ће вероватно имати 2% гласова..Да је Киза жив био би сигурно члан СНС..Вучић је на оном митингу пред својима поптпуно отворено рекао да хоће да призна Косово кад је брабоњао о источној Пруској,Прагу не знам чега се све Немачка није одрекла.. Данас запад има идилу све проамеричке опције држе 100% парламента..Нема ама баш никакве назнаке да ће се Србија ослободити нити неке реалне масовније снаге.
Аватар
Раде Дерикоња
Војвода
Војвода

Порука: 1686
Приступио: феб 2013

Порука Раде Дерикоња 21.7.2019. 16:33

СРС није створена да би ослободили Србију већ као резервна удбашка странка која ће држати под контролом један део искрених националиста (који овима наивно верују).
Слобода овде неће доћи кроз изборе, кроз неки нормалан политички след догађаја, већ ће доћи кроз контрареволуцију у времену сиромаштва, хаоса и безнађа.
А то је садашње време само још да се поклопе неке коцкице, тј. да сазри прави тренутак.
"Свак је рођен за по једном мријети, част и брука живе довијека!" - П.П. Његош
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Српски родољуб, M-91 и 4 гостију