srpskinacionalisti.com

Ко је прави господар Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Firewall
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 926
Приступио: апр 2003

Ко је прави господар Србије

Порука Firewall 16.3.2019. 14:36

Ко је прави господар Србије? Вучић сигурно није. Он прича оно по чему је пљувао пре 10 година. Оно што ме нервира није то колико ми лоше живимо, већ ме нервирају они што су се обогатили за његово време. Ми бивша радикалска армија, који смо сад ван икаквих странака, гладујемо и у дуговима смо.
Моја мајка је 10 година лепила плакате за Шешеља,Николића,Вучића. Ја сам лепио плакате као малолетник од 1994 до 2000. Жртвовао сам свој факултет, да би се они 1997. нашли у коалицији са Јулом и СПС. Због мојих ставова моја мајка је отпуштена. Ето када ми је било најгоре, људи из супортног табора су ми помогли.
Вучић се попишао на све оне јадне људе који су лепили плакате за њега и Шешеља и Николића.
У ИТ фирмама се углавном налазе бивше демократе које су се само префарбале. Те послове у ИТ добијају ретко националисти зато што су прокажени. Ако си члан не-владине организације, или неког лобија посао је загарантован. Вучић сахрањује приватни сектор. Све се усмерава у два велика града - празни се Србија од људи, или иду у град лепотицу или у Нови Сад. Оваквим темпом Србија ће за 20 година остати без 800.000 становника.
Ко стварно влада нама? Да ли су то тајкуни? Да ли су то велике стране фирме. Он је очигледно само фигура као и сви.
Suck Every Rusty Bone
--------------------------
S. E. R. B.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука: 3862
Приступио: окт 2003
Место: Негде у равници

Re: Ко је прави господар Србије

Порука origin 16.3.2019. 14:53

Исти је господар Србије од 1945-те , само је имао неколико еволутивних фаза , када је у већој или мањој мери показивао више или мање хуману маску према српском народу и српству уопште.
Морате да схватите да се код нас никада није десила ниједна права револуција нити праве промене.
Све што смо гледали било је ништа друго до луткарско позориште.
Надам се да сам ти дао одговор на питање.
Може бити само један.
Срби брзо забораве и оно мало што упамте.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6403
Приступио: мар 2006

Порука Коста 16.3.2019. 19:15

- сероњо мали? - како се никад ниiи десила права револуциiа? А шта iе онда `45-та?!

- будало антикомунистичка, ем кукаш на комунисте, ем доказуiеш да они и даље владаiу - све од `45-те - ем тврдиш да се никад ниiе десила револуциiа? Па десила се, имбецилу, десила се 1945-те!

- ви антикомунистички морони стварно немате мозга...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10334
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 16.3.2019. 19:28

Firewall ::Моја мајка је 10 година лепила плакате за Шешеља,Николића,Вучића. Ја сам лепио плакате као малолетник од 1994 до 2000. Жртвовао сам свој факултет, да би се они 1997. нашли у коалицији са Јулом и СПС. Због мојих ставова моја мајка је отпуштена. Ето када ми је било најгоре, људи из супортног табора су ми помогли.

Чекај само секунд. Кажеш лепио си плакате од 1994. до 2000. па онда критикујеш коалицију са Јулом из 1997. Ако си био против те коалиције ваљда је требало да престанеш да лепиш плакате 1997. ? Па онда кажеш да си жртвовао факултет због лепљења плаката? Шта си ти очекивао, да ти лепљење плаката Војводе Шешеља буде замена за факултет? Да ти донесе посао у ИТ који спомињеш за који се тражи факултетско образовањем? Ако си лепио плакате из убеђења немој да се жалиш, а ако си лепио ради користи, на погрешног си се коња кладио, и то прихвати...
Аватар
Zola
Војвода
Војвода

Порука: 2728
Приступио: јан 2004
Место: N.Bg

Порука Zola 16.3.2019. 19:42

Мени увек смешно кад чујем те приче о становништву,па јбг то вам је запад и глобализација капиталисте баш заболе ко ће да им буде робовска радна снага,зато немачки,амерички,канадски итд капиталисти навлаче сву ту гомилу нестрећника међу којима има и Срба да им раде,њих за мале паре за услове неког великог града и нама из наше перспективе изгледа огромно 2.000 евра заболе да ли ће у неком Лондону или Лос Анђелесу да им раде белци тј они староседеоци или Латиноамериканци или неки Арапи, а то је случај и са срБским домаћинима
Firewall
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Firewall 17.3.2019. 16:39

Ако сам незадовољан, не значи да треба бежати. Ја сам био веран идеологији за коју сам се залагао. Јачина СРС тада је била у непроменљивости ставова. Касније је изгубило све свој смисао. После СРС никад нисам био члан ниједне странке. Навијао сам за СРС и Двери.
Suck Every Rusty Bone
S. E. R. B.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2852
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 17.3.2019. 16:49

Firewall ::да би се они 1997. нашли у коалицији са Јулом и СПС.

А с ким су то требали да се нађу у коалицији? Са Веселиновом или Човићем?

Или можда мислиш да је у оном моменту када је на Косову већ почињала шиптарска побуна требало ићи на нове изборе? Који, бај д веј, не би ништа радикално решили осим што би можда коалиција окупљена око СПС-а добила који глас више...
Жилко, пуши га!.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 17.3.2019. 18:49

Него шта него да нису требали да уђу у дату коалицију.
Ако је ситуација на Косову била тако озбиљна већ 1997-ме требали су или да позову на формирање владе националног јединства или да дају мањинску подршку влади СПС-а али онда не би многи високи функционери радикала добили оне огромне станове од државе за ђабе и још приде нешто кеша.
Може бити само један.
Коста ::- аiде, будало, не сери. Сви прави људи су и интернационалисти и националисти.
Firewall
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Firewall 17.3.2019. 19:36

Па у то доба су били пребијани радикали од стране СПС, Шешеља је био стрпао у затвор 1994. Ако се не сећате. Или пребијања посланика СРС од стране интервентне. За чега је био у затвору да би после био у коалицији са својим тамничарима. За чега је био у коалицији КАДА ЈЕ МОГАО БИТИ ПРЕДСЕДНИК! још 1996. Што се онда нису одмах приклонили СПС-у.
Suck Every Rusty Bone
S. E. R. B.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 17.3.2019. 20:02

Јесте, Милошевић је Шешеља трпао у затвор а овај њега називао криминалцем, ратним злочинцем и "највећим издајником у историји српског народа" (након Дејтона кога сад Шешко тако ватрено брани) и шта сад с тим?

Шешељ је тог марта 1998 (Влада народног јединства формирана је непосредно након почетка шиптарске побуне) имао само два избора: да уђе у коалицију са Слобом или да свесно иде на одржавање нових избора. У тренутку док се на Косову пуца гурати земљу ка новим изборима било би равно издаји, тако да је Шешко ту исправно поступио. Амен што ти нови избори не би ништа решили осим што би СПС добио нешто више гласова него у јесен 1997...
Жилко, пуши га!.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 17.3.2019. 20:14

Као што сам написао Републиканац имао је још два избора а то је или мањинска влада или одмах влада националног јединства под изговором предстојеће опасности за целу државу , још би у овом другом избору Шешељ испао и државник јер је ставио националне интересе испред тренутних страначких и дневно политичких али авај онда неколико високих функционера радикала не би добили привилегије које су тада добили.
Може бити само један.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 17.3.2019. 21:07

Мањинска влада? Па то ти је исто као и коалиција само што немаш своје министре. Глупост, што се мене тиче. Или уђи у коалицију, имај своје министре и прихвати барем део одговорности или иди на нове изборе...

Влада националног јединства? Па она је и формирана, само што се није звала тако већ "Влада народног јединства". Или можда мислиш мислиш да су требали у ту владу да позову и Ђинђуву, Веселинова, Миодрага Исакова, Човића, Љајића, Чанка, Жарка Кораћа, Весну Пешић и осталу банду (а банде је онда било ко жутих мрава).

Звали су додуше Манитог, он није хтео, мада се касније попишманио па је са 3 министра ушао у савезну владу Момира Булатовића...
Жилко, пуши га!.
Аватар
origin
Војвода
Војвода

Порука origin 17.3.2019. 22:10

Овде говоримо о републичкој влади , немој сада са савеѕном да вршиш замену теза.
То значи на републичком новоу требала је да буде или влада националног јединства или мањинска или нови избори.Све друго је било продавање магле своме бирачком телу.
Може бити само један.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4116
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 17.3.2019. 23:51

Црвени војвода је одувек радио за Удбу и Милошевићев режим, а овај га је слао у затвор само када би се ускурчио и помишљао да може и сам да води неку своју самосталну политику, чисто да га мало охлади.
На своје резултате из 1997. (када га је народ заиста био гледао као на спасиоца) се сам попишао, продао је те изборе за пет милиона марака и платио је пуну цену за то 2000. године, када је изгубио две трећине претходних бирача.

А те приче да је требао да подржи мањинску владу или шта већ су за малу децу, већина СПС и СПО је постојала и без радикала (то је већина која је изгласала да се иде у Рамбује и да се капитулира у Куманову под још неповољнијим околностима, али наравно ни то није Шешељу и његовој свити сметало да настави да седе у тој истој влади и даље), да је био искрен, требао је лепо да их пусти да се договоре и да сачека сигурну победу на наредним изборима. Али се десило то што се десило.

Ми који смо тада и касније испали наивни можемо донекле и њих да кривимо, али ћемо и сами донекле носити жиг тога да смо олако поверовали да ће нам спас донети једна суштинска гомила олоша, полусвета и маргиналаца која се окупљала у тој странци и радили на томе да они добију политичку моћ и утицај.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 18.3.2019. 1:42

Колико се ја сећам (а добро се сећам) СПО је за улазак у владу са социјалистима (након избора 1997) постављао као услов премијерски положај и некаква амбасадорска места. 'Ајд амбасадорска места и некако али СПС сигурно није био луд да им препусти место премијера.

Тако да је то пропало. Након тога долази до коалиције СПС/СРС. Шешељ се нећкао а преломио је након почетка шиптарске побуне. Што је морам признати био тада прави патриотски потез (да није, ишло би се на нове изборе у року од 60 дана и сад замислите на шта би то личило, на Косову Шипци дижу револуцију а наше странке у предизборној кампањи...).

ПС: Ориџине па и ја говорим о републичкој влади. Савезна влада је споменута само у контексту СПО-а. А за подршку мањинској влади већ ти је објашњено да је то исто што и коалиција само што онај други коалициони партнер нема своје министре...
Жилко, пуши га!.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 12 гостију