srpskinacionalisti.com

Српски сабор Двери

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2281
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Re: Српски сабор Двери

Порука Српски родољуб 19.2.2019. 20:54

Мудра одлука. Поздрављам!
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука: 349
Приступио: дец 2012

Порука ЕКОНОМИСТА 19.2.2019. 22:04

Бошко Обрадовић је заједно са Ђиласом најурио све што ваља из Двери и потпуно упропастио странку: Данило Тврдишић, Коста Чавошки, Мило Ломпар, Зоран Трифковић, проф. др Миладин Шеварлић, сада Срђан Ного...
Тако је радио и Вук Драшковић, па ће аналогно томе Двери и Обрадовић доживети судбину СПО-а. Бедна комби партија која ће се вечно шлепати уз озбиљније играче, а на чијем челу вечно остаје неприкосновени вођа. Врхунац њихове каријере биће преждеравање у скупштинском ресторану. Класичан гибаничарски олош. Бедно!
Ипак, ово је одлична вест. Сада не постоји апсолутно ни један разлог да Српски родољуби обраћају пажњу на Двери. Надам се да ће се из пепела некада великих националних странака коначно уздићи неки нови, прави, народни покрет који ће представљати алтернативу овом болесном систему и НАТО окупаторској управи.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
(Вебстеров речник - држава благостања)
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4100
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 19.2.2019. 22:18

Бошко Обрадовић је заједно са Ђиласом најурио све што ваља из Двери и потпуно упропастио странку: Данило Тврдишић, Коста Чавошки, Мило Ломпар, Зоран Трифковић, проф. др Миладин Шеварлић, сада Срђан Ного...

Тврдишић је колико знам отишао још 2015, а колики је патриота показао је прикључивањем др Ганули...
Чавошком, Ломпару и осталима част и почаст на теоретском знању, али ради се о људима који немају искуства у практичној политици. Бошкова је грешка била што је преко њиховог угледа хтео да скупља поене јавности.
Мутави Шеварлић за три године колико је у скупштини ако се јавио исто толико пута за реч, иначе је углавном изигравао циркузана са све уношењем слика и поклањањем ружа.
Ного судећи по реакцији очито је да ради за службе и режим, као што су радили и претходници му Глишић, Паровић и сличне појаве.
И у том смислу, Бошку се заиста може замерити очајна кадровска селекција коју је водио, али то је изгледа постала рак рана српске политике, сујета и агенти службе се изгледа не могу избећи...

Тако је радио и Вук Драшковић, па ће аналогно томе Двери и Обрадовић доживети судбину СПО-а. Бедна комби партија која ће се вечно шлепати уз озбиљније играче, а на чијем челу вечно остаје неприкосновени вођа. Врхунац њихове каријере биће преждеравање у скупштинском ресторану. Класичан гибаничарски олош. Бедно!

Како ће да се преждерава када ће да бојкотује наредне изборе, па неће бити посланик?

Ипак, ово је одлична вест. Сада не постоји апсолутно ни један разлог да Српски родољуби обраћају пажњу на Двери. Надам се да ће се из пепела некада великих националних странака коначно уздићи неки нови, прави, народни покрет који ће представљати алтернативу овом болесном систему и НАТО окупаторској управи.

Докторка врачка и луди чича еколог су права алтернатива...
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 19.2.2019. 22:33

Знао сам да ће досманлијски дебил одмах да се јави. Имаш ли ти живот или само смапујеш на овом форуму? Када год свратим ти си онлајн.
Тврдишић се није приклонио Шапићу лажовчино жута, човек држи Хелмкаст канал на јутјубу и шири националну идеју. А, ако је теби мерило колико је неко пута причао у скупштини, онда се најбоље види колики си морон.
Није Ного човек службе, него је Бошко Обрадовић добио паре од американаца да растури последњу националну опцију и прикључи се жутом циркусу, састављеном од вучићевих омиљених опозиционара, који треба да створе илузију некакве алтернативе.
Слагао се или не са др Јованом Стојковић, она барем није украла милијарде и испоручивала Српске хероје, за ралику од Ђиласа, Јеремића, Тадића и осталих жутих бандита, чије слике тако радо држиш у орману. Жена је за разлику од тебе пристојна и образована, има живот и породицу.
Пропала је досманлијска банда, неће вас Српски народ! Остало вам је само да ударате у шерпе и лонце, никада више нећете бити на власти.
Благостање сваког појединца је колективна одговорност заједнице. Благостање још значи физичко и морално здравље једног друштва
Аватар
promaja
Војвода
Војвода

Порука: 1607
Приступио: феб 2008

Порука promaja 19.2.2019. 23:01

ЕКОНОМИСТА ::Слагао се или не са др Јованом Стојковић, она барем није украла милијарде и испоручивала Српске хероје, за ралику од Ђиласа, Јеремића, Тадића и осталих жутих бандита, чије слике тако радо држиш у орману. Жена је за разлику од тебе пристојна и образована, има живот и породицу.

Ali je cerka Sanje Cekovic. Za one mladje informacija da je Cekovicka godinama bila jedan od najvisih funkcionera SPO kod Vuka Manitog i Dane tako da nije zgoreg da i ovde postoji odredjena rezerva.
Треба „радити дела... докле је дан, док не настане ноћ, јер онда нико не може радити" (Јован 9,4; 12,35).
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 19.2.2019. 23:03

Знао сам да ће досманлијски дебил одмах да се јави. Имаш ли ти живот или само смапујеш на овом форуму? Када год свратим ти си онлајн.

Нисам ја за тебе никакав дебил, мамлазе.

Тврдишић се није приклонио Шапићу лажовчино жута, човек држи Хелмкаст канал на јутјубу и шири националну идеју.

Председник Скупштине градске општине Нови Београд: Радован Тврдишић
А ако си мислио на брата му, то је друга ствар. Али, ако нас Хелмкаст не спаси, ништа неће...

А, ако је теби мерило колико је неко пута причао у скупштини, онда се најбоље види колики си морон.

А шта је критеријум за парламентарне активности, мамлазе?

Није Ного човек службе, него је Бошко Обрадовић добио паре од американаца да растури последњу националну опцију и прикључи се жутом циркусу,

Неки доказ? А да није из твог Свињоформера?

састављеном од вучићевих омиљених опозиционара, који треба да створе илузију некакве алтернативе.

Биће да су то твоји шешељевци, а Бошко, хвала Богу није са њима.

Слагао се или не са др Јованом Стојковић, она барем није украла милијарде и испоручивала Српске хероје, за ралику од Ђиласа, Јеремића, Тадића и осталих жутих бандита, чије слике тако радо држиш у орману. Жена је за разлику од тебе пристојна и образована, има живот и породицу.

Бошко украо милијарде?
Ничије слике ја не држим нигде, а о мени не можеш да судиш, јер не знаш ко сам.

Пропала је досманлијска банда, неће вас Српски народ! Остало вам је само да ударате у шерпе и лонце, никада више нећете бити на власти.

Знам ја да сте ви шешељевци задовољни вашим Шизојем који је на власти.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1640
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 19.2.2019. 23:08

ЕКОНОМИСТА ::Знао сам да ће досманлијски дебил одмах да се јави. Имаш ли ти живот или само смапујеш на овом форуму? Када год свратим ти си онлајн.
Тврдишић се није приклонио Шапићу лажовчино жута, човек држи Хелмкаст канал на јутјубу и шири националну идеју. А, ако је теби мерило колико је неко пута причао у скупштини, онда се најбоље види колики си морон.
Није Ного човек службе, него је Бошко Обрадовић добио паре од американаца да растури последњу националну опцију и прикључи се жутом циркусу, састављеном од вучићевих омиљених опозиционара, који треба да створе илузију некакве алтернативе.

Ного је очигледно, приктивени Вучићев човек. Објаснио је Зорад, ја само да се надовежем. Ного и његова прича о вешању и вешалима само је могла одговарати Вучићевој пропаганди, а никако Дверима.

Тако да је у праву Бошко што га је истерао.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 19.2.2019. 23:15

Ного је очигледно, приктивени Вучићев човек. Објаснио је Зорад, ја само да се надовежем. Ного и његова прича о вешању и вешалима само је могла одговарати Вучићевој пропаганди, а никако Дверима.

Да је човек летос лепо изашао и рекао: "Не слажем се са Бошком и прикључењем Савезу, стога враћам посланички мандат, напуштам странку, оснивам своју, а бившим саборцима желим сву срећу", онда бих помислио да има часне намере. Овако, као што кажеш, свесно или несвесно је радио за режим. И није му била довољна једна опомена зимус, већ је са тим доношењем вешала наставио и даље. Па у било којој странци би он одавно био истеран због тога.
И све то нема никакве везе са тиме да ли је Бошкова стратешка одлука о уласку Двери у Савез добра или није, то ће показати време и даљи развој догађаја.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2281
Приступио: јан 2008

Порука Српски родољуб 19.2.2019. 23:44

Ратниче, за кога ћеш гласати ако није тајна? Уколико буду били расписани ти ванредни избори.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 20.2.2019. 12:13

Србски ратник :: Објаснио је Зорад

Само се ти ложи на „објашњења“ Жилка дебилка он ти је баш пример „националисте“ кога треба следити (тај ти између осталог сматра да је велика грешка што Шипцима није у Рамбујеу признато право на референдум о независности. И да је српски народ погрешио када је крајем осамдесетих тражио уставне промене, требала је ваљда Србија да уђе у процес растакања СФРЈ подељена на три дела па да је лакше .ебу).

Лепо си почео на овом форуму а онда те је овај кретен Жилко дебилко омађијао па си пуко начисто. Вероватно је користио неке враџбине или тако нешто, на све је та гамад спремна, видиш како је скењао Вемавука (а сад се прави луд као он нема везе с тим)...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 20.2.2019. 12:16

ПК
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1640
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 20.2.2019. 23:57

Српски родољуб ::Ратниче, за кога ћеш гласати ако није тајна? Уколико буду били расписани ти ванредни избори.

Право да ти кажем, не знам.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 25.2.2019. 18:41

Зорад ::[

Досманлијо,
написао сам Данило Тврдишић, прочитај прво пре него да почнеш да бљујеш ватру.
Ако нас Ђилас и Јеремић не спасу, неће нико...
Не треба мени никакав доказ да је Обрадовић америчка шпијунчина, његово пајтање са НАТО странкама и уништавање Двери је довољан доказ. А, напредњачке страначке новине не читам.
Такође, нисам написао да је Бошко украо милионе него Ђилас, Јеремић, Тадић и остали жути бандити.

Да не заборавим:
Није Обрадовић избацио Срђана Нога из странке због вешала, него зато што је најавио кандидатуру за председника покрета. Усрао се диктаторчић јер је знао да ће изгубити изборе, па брже боље да се реши конкуренције. Зато никада више неће прећи 2%.
То исто се десило и СПО-у и СРС-у и свим тим десничарским сектама.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука Зорад 25.2.2019. 19:17

О, јел то контрола установила да си за џабе потрошио сендвич...

Досманлијо, написао сам Данило Тврдишић, прочитај прво пре него да почнеш да бљујеш ватру.

Што се дотичног тиче, рекох да сам погрешио, али о њему се и нема шта нарочито рећи...

Ако нас Ђилас и Јеремић не спасу, неће нико...

Какви год да су, за њих неко и гласа. За удбашке манекене скоро нико, али њих није претерано брига, јер им је то и циљ.

Не треба мени никакав доказ да је Обрадовић америчка шпијунчина, његово пајтање са НАТО странкама и уништавање Двери је довољан доказ. А, напредњачке страначке новине не читам.

Да, да, оће то тако... Видим, логика ти није јача страна, ја питам за доказе, уместо конкретног одговора добијем флоскуле.

Такође, нисам написао да је Бошко украо милионе него Ђилас, Јеремић, Тадић и остали жути бандити.

У сваком случају, украли су десет пута мање него СНС екипа и показали се далеко нормалнијим од њих. Иза њих је бар нешто и остало, иза ових сада ни трава више не ниче.

Није Обрадовић избацио Срђана Нога из странке због вешала, него зато што је најавио кандидатуру за председника покрета. Усрао се диктаторчић јер је знао да ће изгубити изборе, па брже боље да се реши конкуренције. Зато никада више неће прећи 2%.

Колико ће ко имати, то се може мерити тек на демократским изборима.
На њима, можда ће Бошко и да има тих 2%, али искуство показује да ко год је кренуо на њега (Паровић, Глишић, Тврдишићи) после није прешао ни 0,2%...
А што се Нога тиче, он би у свакој нормалној партији поодавно био избачен из чланства, још када је зазивао Уставни суд да решава унутрашње проблеме.

То исто се десило и СПО-у и СРС-у и свим тим десничарским сектама.

Битно је да моћни НКПЈ и ЈУЛ имају масу присталица...
Аватар
ЕКОНОМИСТА
Националиста
Националиста

Порука ЕКОНОМИСТА 25.2.2019. 19:32

Зорад ::О, јел то контрола установила да си за џабе потрошио сендвич...

Не, али видим да си добио похвалу од Ђиласа и његових финансијера из америчке амбасаде.
Можда те и Срђа Поповић запосли у КАНВАС-у.

Какви год да су, за њих неко и гласа. За удбашке манекене скоро нико, али њих није претерано брига, јер им је то и циљ.

Гласали су неки и за ЛДП и Чанка.

Да, да, оће то тако... Видим, логика ти није јача страна, ја питам за доказе, уместо конкретног одговора добијем флоскуле.

Доказ бр. 1: ушао у коалицији са олошем који слуша све што нареде из Брисела и Вашингтона
Доказ бр. 2: Растурио Двери. Чланство се већински повукло, бирача више нема

У сваком случају, украли су десет пута мање него СНС екипа и показали се далеко нормалнијим од њих. Иза њих је бар нешто и остало, иза ових сада ни трава више не ниче.

Људи много крадете. Да крадуцкате па да вас толеришем.
Видим да те пијани Веља инспирише.

Колико ће ко имати, то се може мерити тек на демократским изборима.
На њима, можда ће Бошко и да има тих 2%, али искуство показује да ко год је кренуо на њега (Паровић, Глишић, Тврдишићи) после није прешао ни 0,2%...
А што се Нога тиче, он би у свакој нормалној партији поодавно био избачен из чланства, још када је зазивао Уставни суд да решава унутрашње проблеме.

Једва чекам да нам Ђилас, Јеремић, Стефановић и остали жутаћи обезбеде фер и поштене изборе, као што је то било 2008. и 2012. године.
Бошко сада има 5 посланика, за пар година више неће имати ни једног па ће лепо моћи да се врати у ону библиотеку у Чачку и да настави своју перспективну каријеру. Изузев ако му Ђилас не омогући још пар година преждеравања у скупштинском ресторану и још неки интервју за чувени националистички лист "Време".
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 68 гостију