srpskinacionalisti.com

Избори 2019

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2764
Приступио: феб 2014

Избори 2019

Порука Republikanac 9.1.2019. 1:09

Сви знамо да Вучко неће издржати и да ће ове године (питање је само месеца) расписати нове парламентарне изборе.

И наравно, поставља се питање за кога ћемо ми српски националисти (леви, десни, центра, "neither right nor left", умерени, радикални, није битно ког типа) гласати.

Не можемо за Вучка.

Не можемо ни за Вучкове коалиционе партнере и саучеснике у свој овој националној трагедији (ту пре свега мислим на коалицију СПС/Јединствена Србија).

Не можемо ни за овај нови ДОС зван Савез за Србију јер је то тек банда неопевана и скупина највећих лопужа и издајника.

Не можемо ни за ове квази-патриотске странке типа љотићевске "Двери" јер су ушли у нови ДОС и самом том чињеницом постали нео-досманлије.

Не можемо наравно ни за Вучкове сателитске (а на папиру опозиционе странке) типа СРС.

Значи у тоталном смо малеру.

Па онда шта нам је чинити?

Ја лично тренутно немам одговор на то питање али сам у овом моменту најближи опцији апстиненције. Јес да није баш продуктивно али је часније него дати свој глас некој кретенској странци. Ако неко има неко боље решење нек предложи.
Последњи пут изменио Republikanac дана 9.1.2019. 1:50, измењено укупно 1 пут.
Баук кружи Форумом српских националиста - баук жилкоизма.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Re: Избори 2019

Порука imenijevazno 9.1.2019. 1:24

Их, да бар Слоба може да васкрсне, а? Или макар Слобин унук да покаже неки ген...

Овако, остаје вам да кукате, тако препаметни, преспособни, преискусни и прекаљени...

Ал' несхваћени од широких народних маса . . .

Нема везе, причаћете унуцима једног дана, када вас питају шта сте радили док је Србија горела, нападана споља, растурана изнутра - Ми, српски националисти, били смо констернирани. Стајали смо са стране. Гледали смо.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 9.1.2019. 1:44

imenijevazno ::Их, да бар Слоба може да васкрсне, а?

Па то би било супер, али не може, само је један у историји васкрсао.

imenijevazno :: Или макар Слобин унук да покаже неки ген

Не верујем превише у „политичку генетику“.

imenijevazno ::Овако, остаје вам да кукате

Јок, него ћемо у герилу, у колумбијском стилу.

imenijevazno ::.Нема везе, причаћете унуцима једног дана, када вас питају шта сте радили док је Србија горела

Рећи ћемо да шта год да смо радили нисмо никад гласали ни за ДОС ни за нео-ДОС...
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 9.1.2019. 2:29

Онда ће вас унуци питати 'Је.боте, тај Дос мора да је мноооооооооооого битан фактор у вашим животима?'
Битнији од Харадинаја, Тачија, Готовине, Орића и Зукорлића?

Је ли, деда, наставиће они да питају, а зашто ми сад живимо у Улици Милета Будака? У округу Алије Изетбеговића? Је л' смо ми унуци констернираних краставаца и суперсоничних шаргарепа . . . или српских националиста?
Аха, да, ми смо унуци негласача . . . како оно беше . . . неког Доса и НеоДоса . . .

А је ли, деда, јеси ли ти праунук генерације Карађорђа и Хајдук Вељка, Миленка Стојковића (посекао дахије), Кнеза Милоша. . . Гаврила Принципа... ил' с' ти деда праунук неких негласача . . . ?

Је ли деда, шта оно пише у Лазаревом позиву . . . Ко не дош'о на Бој на Косово . . . или прича о неком гласању . . .

Је ли, деда, јесу л' оно турци нама србима направили Ћеле Кулу од негласача или од хајдука? Је л' су оно лобање или пуњене паприке?
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 9.1.2019. 3:51

Опет си се просрао.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 9.1.2019. 4:37

''Просрао'' сам се ја и малопре него си тад мислио да имаш аргументе...

Ако је теби највећи успех у животу што ћеш унуцима да се похвалиш за кога ниси гласао, ти си у проблему.
Ако то не схваташ, онда си у још већем.
Ако то не желиш да прихватиш, то је већ дијагноза.

А ако је твоје решење свега тога да сам се ја просрао, е онда се тиме све мења. То онда значи да је теби лепо и да си ти срећан човек. Што јесте успех и на томе ти треба честитати. Стварно.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 9.1.2019. 4:51

imenijevazno :: него си тад мислио да имаш аргументе.

Мислим ја то и сад.

А теби брате нико не брани да кренеш у хајдучију и покушаш да имитираш Хајдук Вељка. И јави ми како ти иде. Пређи фино са речи (просеравања) на дела како то наш народ каже.

А ако ти је Хајдук Вељко мало старомодан можеш да имитираш Че Гевару и дигнеш револуцију. Чуо си за његову теорију звану на шпанском "foquismo"? Каже Че да се прво почне са пиздаријама на локалном нивоу, по могућству у некој вукојебини, па онда у другој вукојебини, па трећој и тако све док не дође до националне револуције. Па пробај и ти и обавезно ми јави како ти иде.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4007
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 9.1.2019. 8:28

Ма баба Јула је закон, да гласамо за њу, таман ће ускоро и да се врати... :D
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1186

Порука ДејанНационалистa 9.1.2019. 11:42

Нема потребе у истрајавању да се људима предоче чињенице, јасне свакоме иоле нормалном.

ДОС=СНС=СЗС

Алтернативе (тренутно) нема и мени се чини да ако тако остане до избора (Зукорлић се у једној емисији излетео и рекао да ће бити у марту) неизлазак бити једино решење.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4635
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 9.1.2019. 17:55

Republikanac ::Сви знамо да Вучко неће издржати и да ће ове године (питање је само месеца) расписати нове парламентарне изборе.

И наравно, поставља се питање за кога ћемо ми српски националисти (леви, десни, центра, "neither right nor left", умерени, радикални, није битно ког типа) гласати.

Не можемо за Вучка.

Не можемо ни за Вучкове коалиционе партнере и саучеснике у свој овој националној трагедији (ту пре свега мислим на коалицију СПС/Јединствена Србија).

Не можемо ни за овај нови ДОС зван Савез за Србију јер је то тек банда неопевана и скупина највећих лопужа и издајника.

Не можемо ни за ове квази-патриотске странке типа љотићевске "Двери" јер су ушли у нови ДОС и самом том чињеницом постали нео-досманлије.

Не можемо наравно ни за Вучкове сателитске (а на папиру опозиционе странке) типа СРС.

Значи у тоталном смо малеру.

Па онда шта нам је чинити?

Ја лично тренутно немам одговор на то питање али сам у овом моменту најближи опцији апстиненције. Јес да није баш продуктивно али је часније него дати свој глас некој кретенској странци. Ако неко има неко боље решење нек предложи.

Srpski nacionalisti treba da shvate da su izbori obična farsa i da izborima nikad neće doći na vlast.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1618
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 9.1.2019. 23:21

Проблем ткз. ,,србских националиста" је што је њихов ,,национализам" јалов, никакав, није конкретан, без акције, без икакве одважности и спремности, без организације и своди се на глупо дрндање по форумима, кафанама и коцкарницама, из удобне фотеље и удаљености.
То се најбоље види по овом форуму- препун је јалових дискусија (углавном ,,коло воде" острашћени ликови, опседнути ,,ликом и делом" Злободана, типичан пример је Републиканац, а ту је и Коста), без икакве конкретне идеје, без икакве жеље и воље за акцијом, итд.

И онда се појави форумаш ,,именијеважно" који им скрене пажњу на то, који им указује на њихову јаловост, немање воље а ни жеље да се нешто учини, и уместо нормалног одговора, он добије етикете да је ,,тадићевац", ,,љубитељ Шиптара" и слично. То је зато што он управо погађа у центар и објашњава суштину проблема и ,,србског национализма" данас, а и уопште нас Срба као народа.
И не виде да тотално греше кад га прозивају да он нешто учини, јер није у томе уопште поента.

Ево, нпр. каже Републиканац, то су ,,остереле методе".. Ма јел? А шта он мисли како Срби да поврате Косово? Седењем, дрндањем на тастатури и чекањем да се ,,снаге у свету преокрену". Ок, ако су то ,,застареле методе", које методе онда предлаже друг Републиканац? Па нема их. Ствар је у томе, он нема ту идеју. Може он на три стране овде да дрнда о другу Злоби, комунистима, теорији национализма исл., али не уме у три реченице да објасни како Срби опет да поврате Косово.
Јел друг Републиканац хвали и велича партизане јер су се борили против окупације (тако он каже, да не улазимо сад у историјске чињенице)?? Па, ето и сад нам је земља под окупацијом, и шта он предузима? Ништа, седи и дрнда по тастатури, и не ради оно што су радили партизани и због чега их велича, већ се пре опредељује за тактику оних других (чекање док не дођу савезници), а притом их пљује због тога. Које лицемерје.
А Шиптари су нам Косово отели управо тим ,,застарелим методама", тј. оружјем, организацијом и, наравно, страном подршком коју су добили лобирањем. Али, ни лобирање, по другу Републиканцу, није ок, јербо нема шансе да ми лобирањем нешто добијемо пошто нас Амери ,,мрзе" јер смо били уз друга Злобу и светски комунизам. Ето, то су њихови ставови. Укратко, по њима, нема решења за србске проблеме, нема начина да се ми одбранимо, једино решење је да седимо, чекамо, итд. Чак ни на изборе неће да иду, и та идеја им је неприхватљива, јер као ,,нема ниједне опције". Значи, нема решење, за њих нема решења србске проблеме. Једино што је преостало јесте јалово дискутирање о безначајним стварима.

И после им смета што Вучић само кука, а и сами су такви, само кукају како су сви били против њих и против Злобе (који је ипак нешто и покушао, имао одважност да се супростави НАТО-у, док су се ови готово помирили са присуством НАТО-а у Србији и на Косову) и да они нису имали никакве шансе да нешто ураде (а као, хтели су).
Ено, у Македонији су бар нешто покушали, упали у парлемент, покушали силом да спрече преузимање земље. Нису успели, али бар су покушали. Овде код нас нема чак ни покушаја. То је зато што је понављам, данас ,,србски национализам" (тј. оно што се назива тако) јалов, никакав, није конкретан, без акције, без икакве одважности и спремности, без организације и своди се на глупо дрндање по форумима, кафанама и коцкарницама, из удобне фотеље и удаљености.

ПС: Брате ,,именијеважно" у праву си за већину ствари, поставио си тачну дијагнозу проблема, али мислим да беспотребно губиш време (и живце) објашњавајући неким људима сасвим јасне ствари. Србски национализам данас у очајном је стању, можда ће неке генерације које долазе поправити ствар, али данас је сасвим тешко. Било је прилике, са Вуком и СПО-ом, велика је национална енергија тада постојла, али нажалост то (из више разлога) није успело.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10294
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 9.1.2019. 23:55

Зашто Срби да протестују. Да дају минут ћутања неком тамо Иви Грегуревићу? Да слушају Горана Марковића који о Србима има мишљење као Анте Павелић? Да поверују да ће Вук Јеремић који је Американцима обећао признање Косова одједном постати патриота?

Србски ратник ::А Шиптари су нам Косово отели управо тим ,,застарелим методама", тј. оружјем, организацијом и, наравно, страном подршком коју су добили лобирањем.

Не, Шиптари се нису борили. Они су Косово добили на тацни, пре свега од српских комуњара које су им га предале да би "престало експоатисање јадног албанског народа од великосрпске буржоазије".

И не то није чак почело ни са Хрватом Титом, него је још и Димитрије Туцовић који има Трг у центру Београда, чега би као народ требали да се стидимо, писао о ослобођењу Косова као о "окупацији Арбаније" јер за њега је то била Арбанија.

Било је прилике, са Вуком и СПО-ом, велика је национална енергија тада постојла, али нажалост то (из више разлога) није успело.

Када сам чуо за Вука све ми је онда јасно...

Ради се о издајнику од самог почетка, који је требало да усмери српски национализам ка НАТО пакту и окупацији Србије од стране Америке.
Последњи пут изменио Vranac дана 9.1.2019. 23:59, измењено укупно 1 пут.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1388
Приступио: јул 2015

Порука M-91 9.1.2019. 23:57

SMUK ::Srpski nacionalisti treba da shvate da su izbori obična farsa i da izborima nikad neće doći na vlast.

Нормално. Систем је успостављен насиљем и државним ударом финансираним са стране, једино се на исти такав начин и може срушити.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 2245
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 10.1.2019. 0:23

Овај Србски ратник је до сада пет пута рекао да се више неће враћати на форум. Недоследнијег човека скоро нисам видео. Зашто се враћа на "комунистички" форум?

Што се тиче избора, биће право чудо ако их ове године не распише. Као што је рекао Републиканац питање је само месеца.

Нека свако уради оно што мисли да је исправно. Или да бојкотује изборе, или да изађе и гласа за мање зло... По мени бојкот није добра опција...
Битно је не гласати за владајућу коалицију, јер је Вучићев режим нешто најгоре што нас је задесило у новијој историји... Наравно, не долази у обзир давати глас лажном опозиционару Шешељу и сличнима.
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1618
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 10.1.2019. 0:39

Vranac ::
Србски ратник ::А Шиптари су нам Косово отели управо тим ,,застарелим методама", тј. оружјем, организацијом и, наравно, страном подршком коју су добили лобирањем.

Не, Шиптари се нису борили. Они су Косово добили на тацни, пре свега од српских комуњара које су им га предале да би "престало експоатисање јадног албанског народа од великосрпске буржоазије".

Не, у праву си, УЧК је у ствари била ,,клуб извиђача", а не терористичка организација са наученим и крволочним борцима, а оно оружје су им у ствар биле играчке, а не оружје којим су убијали србске полицајце, војнике и цивиле.
Дај, бре, у којој паралелној ,,стварности" ти живиш? Наравно да су се борили, на све могуће начине, не само оружјем, већ и парама, имали су одличну организацију и на време препознали којој страни треба да се приклоне. Водили су тотални рат, где је свако на њиховој страни морао, хтео не хтео, да подржи УЧК.
Срби су, као и обично, били нејединствени, са идиотском влашћу која није знала ни шта хоће, није имала никакав национални програм (сем празних прича), која није знала да искористи ниједну прилику која нам се пружила. Зато се десило то што се десило.
Када сам чуо за Вука све ми је онда јасно...

Ради се о издајнику од самог почетка, који је требало да усмери српски национализам ка НАТО пакту и окупацији Србије од стране Америке.

Одакле теби идеја да је само окретање ка НАТО-у једнако ,,пристајању на окупацију"?? Данас, да, али тада 90-тих, то је било једино могуће (реално) решење. НАТО није био антисрбска организација сама по себи, већ је то велика војна сила која је, након слома СССР-а,. остала једина светска сила у том тренутку (а и данас је у доброј мери, Руси су још доста слабији). Тада су кртенули у незаустављив поход, а Балкан им је логично био на путу и хтели су да га заузму.
Да, требало је деведесетих, ми први да се окренемо НАТО-у, да одмах понудимо да нас приме, уверен сам да би боље прошли, распад Југославије (ако би до њега уопште и дошло) не би се десио на србску штету, и што је најважније не би постали мета највеће светске силе у том тренутку.
Да смо приступили НАТО-у, избегли би страдање и губитак територија. Као Румуни, Бугари или Грци, па не видим да су због тога Грци или Бугари мање Грци и Бугари, а да не помињем Румуни који пет пута већи националисти (а рекао бих и верници) од нас Срба. Такође, и Турци су у НАТО-у, па не видим да су мање Турци и муслимани, чак напротив, веома јачају свој национални идентитет, величају своју историју, кроз филмове и серије, и економски су јаки.

Али, ми смо деведесеих имали једног комунистичког фанатика и његову луду жену, коју су се одмах супроставили Америци (која у почетку није била за разбијање Југославије), који смо одмах одбацили НАТО, који су избацивали америчке амбасадоре и представнике из канцеларија и јасно у сваком погледу радили против америчких циљева. И шта су могли да очекују? Шта смо могли да добијемо, сем да нас тотално униоште. Хоћу да кажем, њихова политика није морала да буде антисрбска, погрешном политиком је учињено да та политика буде таква. Ако је и било србомрзаца међ Америма, Злободан и екипа око њега одиграли су у њихову корист, а не у корист србског народа и државе.
На крајуу, један од идола модерног србског национализма, ђенерал Дража да је победио, Србија тј. Југославија би, вероватно, као монархија ушли у НАТО пакт.

Него, да сад не причамо шта би било да је било, тема је садашњи тренутак.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 6 гостију