srpskinacionalisti.com

Јад и беда Вучићеве Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2849
Приступио: феб 2014

Re: Јад и беда Вучићеве Србије

Порука Republikanac 6.1.2019. 13:38

А шта то тадићевац ми заговарамо па се не понашамо у складу с тим?

И откуд ти то да овде постоји само једна идеја коју сви ми „заговарамо“ па се стога у складу с њом морамо „понашати“?

Национализама има разних, као и националиста као и идеја. Ако то до сада ниси схватио онда си глупљи од идола ти Тадића...

И ти не „питаш“ него попујеш и држиш лекције што је крајњи идиотизам с обзиром да си другосрбијанац, декларисани тадићевац и по сопственом признању пушач шиптарских тукија.

Идем ли ја по другосрбијанским и тадићевским форумима, држим ли ја тадићевцима и другосрбијанцима лекције о томе како требају бити доследни тадићевци и другосрбијанци? Не идем јел' тако? А не идем јер нисам ни тадићевац ни другосрбијанац и уопште појма немам како доследно бити и једно и друго...

Исто тако ни пушачима шиптарских тукија не држим лекције о томе како се дотични тукији најбоље пуше јер сам нисам пушач шиптарских тукија и било би заиста глупо да ја сад неком попујем у вези тога.

Капираш?
Жилко, пуши га!.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 552
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 6.1.2019. 16:00

Шта заговарате? Па малопре сам ти рекао :roll:

imenijevazno ::Јер, ви сте ти који сте се кур.чили, ако дође до бомбардовања, ми Срби ћемо прилично страдати, али Албанаца на КосМету неће бити. Шешељ.
Ако не знамо да радимо, знамо да се бијемо. Слоба.
Ратоваћемо за КосМет. Дачић.

Радикали су палили заставе САД и све остало.
Радикали су организовали добровољачке јединице.
Радикали су глумили заје.бане ликове, Шешко је потезао пиштољ и на студенте и на таксисте.
...

А ово је, тако пише, форумо симпатизера и чланова СРС. Српских националиста.

Ти си слободан да идеш по другосрбијанским форумима, нико ти то не може забранити . . . Ја тамо не идем из више разлога. Могу да ти елаборирам ако те занима, у шта сумњам. Али, поента је да се они конзекветно држе те (идиотске) мантре и либерализму, интеграцијама . . . нема им се шта приговорити.

Делија са Севера ::А по теби српски националиста је неко ко врши терористичке нападе и убија људе које не подноси? Ето, ја се не слажем са тим. И зашто ја да слушам неког трола а не свој разум? Шта је твоја сврха на овом форуму пошто и сам признајеш да ниси националиста? Превише ти је досадно у животу, па мало тролујеш. Не видим поенту.

Савршено је у реду да се ти са тим не слажеш. Али, шта ти предлажеш? Данас, шиптари протестују због посете Срба Ђаковици. Јуче су убили Оливера. Прекјуче пребили, покрали . . . силовали . . . ономад набили Ђорђа Мартиновића на колац . . . Данила Милинчића . . .
Не знам, да не предлажете гандијевски отпор? Оно, нека они нас кољу, ми ћемо да будемо кротке овчице. То би пре личило на чедићевску политику него на политику српских националиста...

Ја трол нисам. Да јесам, ја бих се представио као српски националиста и подје.бавао из прикрајка. Заболе ме да се тиме бавим.

Види, и ја тебе могу да питам шта је твоја сврха на овом форуму... Какве је користи имало српство од твог форумашења?
Што се мене тиче, дошао сам да дискутујем са онима са којима то никако (или врло тешко) не бих могао у рл.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 6.1.2019. 17:08

Па шта мене боли к**** за Шешељеве изјаве, радикалско палење застава и потезање пиштоља на таксисте и студенте (што је бај д веј вероватно било оправдано јербо је дотична стока тада само разумела језик силе)?

Ја сам деведесетих подржавао Милошевићеву политику а не Шешељеву.

И шта сад с тим? Зато што сам подржавао Слобу треба сад да оснујем неки комитски одред, грунем на Косово и спалим једно три шиптарска села? Или оснујем неку нову „Црну руку“ и почнем да вршим атентате на све „српске непријатеље“ широм планете? Чак и да то урадим-какве то везе има са политиком Слободана Милошевића? Лупаш глупости...

И ако ти заиста мислиш да је оснивање комитских одреда или неке нове „Црне руке“ права ствар и у нашем националном интересу слободан си да кренеш у том правцу, не верујем да ће ти то овде ико бранити...
Жилко, пуши га!.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 6.1.2019. 21:07

Види, опасна је то стаза са пиштољем . . . ко се мача лати . . . Шта ако сутра другосрбијанци потегну на тебе пиштољ, са РатниЗлочинацРепубликанацНеопеванослобистичкоКомунистичкоГоведо реториком...

Види, како сада ствари стоје, ти и теби слични не радите ништа. За то време, имаш у мом потпису шта се ради Србима, и на Космету и у региону.

Ево, да ти елаборирам, мада не знам колико те занима... Ако ништа, трудиш се да ми одговараш, то чиниш цивилизовано, а то није чест случај овде :D
Брадати је јенкијима срушио две зграде и још понешто. И, гле кур.ца, јенкији су се прилично сје.бали, увучени у море непотребних ратова, економија...
Друго, опширније, теориризам ЈЕСТЕ победио. Јер више ингде нико није сигуран, нема те државе која може да спречи све нападе. Може неке, може некад ... С тим у вези, Имеприја очигледно озбиљније урачунава оне који имају силом и спремни су да је употребе. Има и других путева.

Оно што је заједничко свима који побеђују је да имају муда, да су спремни да раде, да у то верују и да су спремни на СВЕ. Мигранти нису спремни само да зашивају своја уста, да жртвују своје животе, него и животе своје деце. Мали Ајлани...
Ај' ти мени наведи ЈЕДНОГ; довољно је САМО ЈЕДНОГ Србина, који је спреман да све ово уради за виши циљ. Ако их има, верујем да има, њих има мање од 100, и то у целом свету.
Ево, ако не грешим, Никола Каваја отео авион да убије Тита . . . Мислим, поштујем ја његову вољу, али одмах га сје.бали...

Наша војна безбедност прислушкује БИА-у, они јавну, ови неког трећег, а они опет БИА-у. За то време, нико да уради нешто корисно. А турски полицац ладно устрели руског амбасадора. О томе ја причам.

Ми смо нација кукача, посматрача, кукавица и пич.кица. Зато и пролазимо овако.
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 6.1.2019. 21:26

imenijevazno ::Ми смо нација кукача, посматрача, кукавица и пич.кица. Зато и пролазимо овако.

Па много ти очекујеш од нације чији се поједини припадници хвале како воле Шиптарима да пуше к**** или који мисле да је Тадић био државник и по а не најобичније ђубре...
Жилко, пуши га!.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 6.1.2019. 22:10

Видим да те много нешто сврби то око пушења . . . што говори да немаш никакав озбиљан аргумент . . .

Па да, боље да мислим да је државник онај који нас је увео у ратове у којима нисмо учествовали, а које смо све листом изгубили, па смо имали десетине хиљада мртвих, стотине хиљада протераних и милоне осиромашених. И много изгубљених територија. Док се кур.чио да ако не знамо да радимо, знамо да се бијемо и туђу децу слао да гину, брутално је опљачкао државу па његова породица и дан данас лади јаја, а његов син је махао људима укљученом моторном тестером око главе, у паузама гажења деце код Сопота.
У последње време, бавио се политичким убиствима, а пред крај власти је наредио да ракетирају Београђанку, речи његовог шефа државне безбедности.

О теми.
https://twitter.com/WilerTex1/status/10 ... 5308569600
За оне које мрзи да кликну, шала у Жикиној Шареници, од извесне Јасмине Букве:
Истрага је показала да је Борко и пре Крушевца био ударен у главу.
Сада ово објавити и понављати до изнемоглости. И 5.1. ће да изађе 50-60 хиљада.

Власт као да се намерно труди да разгори протесте . . . почињем да се питам . . . .
Нисам склон теоријама завере, ни сад не верујем. Још је ово на Пинку... А протести
су таман почели да се гасе, кад ови опет лупе...
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 6.1.2019. 23:52

Не знам синко о чему булазниш, па ти си сам причао да волиш Шипцима да пушиш к****. И оно што је мени најсмешније Србе називаш пичкицама а хвалиш се како га дудлаш Шиптарима. Што, мораш да признаш, и није баш неко херојско дело...

А што се Тадића тиче само се ти ложи на њега, имамо ми овде и људе који се ложе на Ђинђића чак и на Вука Манитога. Свакаквих будала има овде. Демократија брате, шта ћеш, немам ја ништа против. Само не иде ти баш нешто то ложење на Тадића и заговарање принциповско-аписовско-комитских метода, ту си мало контрадикторан (сумњам се да би се твој "државник" Тадић сложио с тим)...
Жилко, пуши га!.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 7.1.2019. 0:02

Не знам да ли опажаш, прилично свог времена посвећујеш дискусији са шиптарским пушачем кур.ца . . . Шта нам то говори о теби . . .Мислим, ако већ тако гледаш на ствари.

Наравно да се Тадић са овим не би сложио, али то ем није тема, а ем се елаборирао негде другде ...

Не знам да ли су људи свесни, 5 субота, 5-10-20-30-50 хиљада људи. НИЈЕДАН ИНЦИДЕНТ, НИЈЕДНА КОЛА НИСУ ОГРЕБАНА.
Мислим да Вучића опет дрмају сујета и комплекси, да су његови противници цивилизовани и ненасилни.
Његова екипа су сендвичари, ликови који никад у животу нису видели покретне степенице...
Мислим да би протестанти требало то да нагласе. Ако и буде инцидената, биће јасно да их је организовала власт. Керамичар, по ономе што о њему знамо, и нема интелектуалне капацитете за нешто виспреније.

http://rs.n1info.com/Vesti/a449894/Stoj ... -ruke.html
Ко се мача лати...

VOIMJAOCA

Tatjana Vojtehovski

Verified account @TanjugNews
Sutra od 8 časova pratite prenos unošenja badnjaka u Predsedništvo Srbije i u 9.15 obraćanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića na sajtu NA Tanjug, Facebook stranici Novinska agencija Tanjug i Youtube kanalu Tanjug News Agency official i nalogu na Twitter-u i Periscope-u

Њој је то ВОИМЈА ОЦА. Ок, и мени је.
Али, је л' се очитовала на Пленковићеву фацу? Није ли јој дражесна пауза петком на Универзитету у Сарајеву од сат времена да студенти могу да клањају?
Шта рече на то што усташе гурају Степинца за свеца?
Зна ли да је Ердоган склонио теорију еволуције из основних и средњих школа? Мислим, зар то није тако кул, урбано, либерално и шмекси?

То је, уједно, и мој одговор свима на овом форуму кад ме питају што не идем на другосрбијанске форуме. Ваљда сте довољно паметни да вам је јасно да бих био банован исто вече. Узгред, тамо бих се јако добро чувао да кажем да сам тадићевац, а о Милошевићу бих користио ону америчку мантру 'дајте да не живимо у прошлости, гледајмо у будућност'. За Шешеља бих говорио да је најмлађи доктор наука у СФРЈ и да није правноснажно осуђен од стране релевантних међународних институција, па чак бих и за Вучића рекао да је усвојио Ђинђићеву политику и да је не спроводи тако лоше (они сврше из места, чим им поменете Ђинђића).

Е, никако да кажем и ово.

ВУЧИЋУ, ПИЧКО, УХАПСИ ЂИЛАСА! Шест година причаш да је он лопов.

Још се кур.чиш да нема компромиса са Јермићем и Ђиласом, али има са Тачијем и Харадинајем?!?!?!?
Па мајку му, има ли неки шиптар да би изјавио сличну ствар?
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 7.1.2019. 2:12

imenijevazno :: прилично свог времена посвећујеш дискусији са шиптарским пушачем кур.ца

Не знам одакле ти то, па ја с тобом уопште не дискутујем.

Ево на пример ти си ту у пар наврата набацивао неку причу о Милошевићу и ја сам те експресно одјебао, уопште ми на памет није пало да с тобом полемишем о њему. Ти си тадићевац, другосрбијанац и по сопственом признању пушач шиптарских к.урчева, шта ја с тобом имам да дискутујем о Слоби или било чему другом...

Моја је порука једноставно била да претерано сереш и да си на погрешном форуму. Коју колико видим ниси регистровао...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1267
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 7.1.2019. 15:29

imenijevazno ::Савршено је у реду да се ти са тим не слажеш. Али, шта ти предлажеш? Данас, шиптари протестују због посете Срба Ђаковици. Јуче су убили Оливера. Прекјуче пребили, покрали . . . силовали . . . ономад набили Ђорђа Мартиновића на колац . . . Данила Милинчића . . .
Не знам, да не предлажете гандијевски отпор? Оно, нека они нас кољу, ми ћемо да будемо кротке овчице. То би пре личило на чедићевску политику него на политику српских националиста...

Ја не предлажем ништа. Немам више никаквих идеја а ни оптимизма да ће се овде ишта променити. Сви политичари су купљени одавно. Осим можда, али само можда Обрадовића. А и он је на 2% И неће га овај народ никад прихватити. Промењена нам је свест, сви су увелико зомбирани. Ја стварно немам више ни живаца ни времена да се ту као нешто цимам. А то што ти као хоћеш да навадиш неку будалу да иде да се реваншира Шиптарима ништа неће променити. Сви су они замењиви, систем се не мења.

imenijevazno ::Брадати је јенкијима срушио две зграде и још понешто. И, гле кур.ца, јенкији су се прилично сје.бали, увучени у море непотребних ратова, економија...

Ја не могу да верујем да расправљам са човеком који верује у америчке бајке...

imenijevazno ::Види, и ја тебе могу да питам шта је твоја сврха на овом форуму... Какве је користи имало српство од твог форумашења?

Моја сврха на форуму одавно не постоји. Био сам ту док се форум још копрцао. А сада само читам из навике док Ненад не угаси светло. Сада сам се јавио јер ми више допизди твоје константно кукумавкање. Постало је напорније од пккиимб-а и Жилка.
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1196

Порука ДејанНационалистa 7.1.2019. 16:09

Делија са Севера ::Сви политичари су купљени одавно. Осим можда, али само можда Обрадовића. А и он је на 2% И неће га овај народ никад прихватити.

Христос се роди! Теби и осталим форумашима свако добро!

Бошко се показао приступањем Савезу за Србију. О људима који су део тог политичког савеза не могу да имам никакво позитивно мишљење, јер они само желе власт, али не и промену ове погубне политике која се води готово две деценије. Залагати се и за "пакт са црним ђаволом" само да би се СНС склонио са власти је врхунац идиотизма - тиме се апсолутно ништа не мења...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4095
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 7.1.2019. 18:50

Неће се променити ни мантрањем да су сви исти и забијањем главе у песак...
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1196

Порука ДејанНационалистa 7.1.2019. 19:19

Зорад ::Неће се променити ни мантрањем да су сви исти и забијањем главе у песак...

Добро, хајдемо овако, можда по последњи пут:

1. Да ли је Савез за Србију добрим делом састављен од некадашњих кадрова Демократске странке?
Оснивачи:
Демократска странка - жути
Народна странка (Вук Јеремић) - жути
Заједно за Србију (Небојша Зеленовић) - жути
Левица Србије (Борко, Борислав *ебем ли га Стефановић) - жути
Покрет за преокрет (Јанко Веселиновић) - жути
Драган Ђилас - жути

С њима је још Жељко Веселиновић који је већ сарађивао с ДС, плус трио Обрадовић-Стаматовић-Ристић који треба да да мало патриотског шмека. Чисто да на шетњама не буду све саме заставе дугиних боја.

Дакле, да ли је мантра да је Савез за Србију обновљени ДС? На основу горенаведеног, наравно да није.

2. По чему се то СзС и СНС разликују? Хоће ли СзС прекинути евроинтеграције? Они који су нам говорили како "Европа нема алтернативу"? Хоће ли нас удаљити од злочиначког НАТО савеза? Хоће ли било шта урадити по питању Косова и Метохије? Републике Српске, која је за њих "геноцидна творевина"? Да неће можда браћа Трифуновић, Мирјана Карановић и остатак граџана из круга двојке да штити српске националне интересе? Хоће, боли их ку*ац.

Ако си након свега онога што је Економиста навео пре извесног времена, набрајајући сва злодела ДС режима, још увек уверен да суштинска разлика између СзС и СНС постоји - онда си, уз дужно поштовање, много глуп. Те Ђиласове форе из "Времена" како онај ко није уз СзС јесте уз СНС су тежак дебилизам - чињенице га оповргавају. Тако да престани с тим форама о "мантрању", већ наведи један разуман разлог зашто гласати за њих. Нема га...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4095
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 7.1.2019. 20:19

Што би "граџанери" рекли - "Ако вам је добро, онда ништа".

А ја сам већ рекао:

Није Тадић потписао издајнички "бриселски споразум", него Вучић.
Није Тадић укинуо српски МУП и цивилну заштиту на северу, него Вучић.
Није Тадић примио "Косову" у све спортске савезе и дао им међународни позивни број, него Вучић.
Није Тадић голом силом и принудом терао Србе да по сваку цену иду на шиптарске изборе, него Вучић.
Није Тадић поставио царине на Јарињу и Брњаку, него Вучић.
Није Тадић имао СА батинашке одреде који људима пале куће, него Вучић
Није Тадић имао Зељу и остали мафијашки олош уз себе, него Вучић
Није Тадић задужио државу за нових 10 милијарди евра, него Вучић
Није Тадић покрао милијарду евра од пензија, него Вучић
Није Тадић отерао 400.000 младих из земље за шест година власти, него Вучић

Може се набрајати до у недоглед... Ја знам да вама шешељевцима тешко пада што то ради човек и његови помагачи којима сте се својевремено заклињали и чије сте плакате лепили по зидовима и аргатовали и арлаукали по митинзима, проклињући "Францетићевог унука", и то што црвени војвода на све то ћути, па сте мало фрустрирани и хоћете да изједначите ово данас са Ђиласом (који је такође лапао, али је иза њега макар понешто и остајало, за разлику од данашњих термита), али то није мој проблем...
Реалност је да колико год да је ДС сјебао државу својим лошим потезима, СНС је од 2012. сјебао десет пута брже, више и горе од њих.
Аватар
imenijevazno
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука imenijevazno 7.1.2019. 21:24

Делија са Севера ::Ја не предлажем ништа. Немам више никаквих идеја а ни оптимизма да ће се овде ишта променити. Сви политичари су купљени одавно. Осим можда, али само можда Обрадовића. А и он је на 2% И неће га овај народ никад прихватити. Промењена нам је свест, сви су увелико зомбирани. Ја стварно немам више ни живаца ни времена да се ту као нешто цимам. А то што ти као хоћеш да навадиш неку будалу да иде да се реваншира Шиптарима ништа неће променити. Сви су они замењиви, систем се не мења.

Моја сврха на форуму одавно не постоји. Био сам ту док се форум још копрцао. А сада само читам из навике док Ненад не угаси светло. Сада сам се јавио јер ми више допизди твоје константно кукумавкање. Постало је напорније од пккиимб-а и Жилка.

Нећу ја никакву будалу да навлачим на било шта, милион пута сам писао и објашњавао, стварно ми је више дојадило да слушам да сам хушкач и трол . . .

Е, видиш, управо је то што ти пишеш оно што би српски непријатељи највише волели. Да изазову апатију, малодушност и песимизам. И што се тебе тиче, савршено су успели. Да њих питаш, једини бољи сценарио је да се ми срби побијемо међусобно.

Измена.
https://www.alo.rs/vesti/politika/usred ... 05549/vest

ŠIPTARI PROVOCIRALI NA BOŽIĆ! Usred Beograda osvanule JEZIVE PORUKE na automobilima, uhapšena trojica Albanaca!
AUTOR: Srpski telegraf; D.K. DATUM I VREME: 08.01.2019. 10:05
0 Komentara

Policija je juče uhapsila trojicu Albanaca zbog sumnje da su u noći između 6. i 7. januara usred Beograda ispisivali simbole terorističke UČK u snegu na automobilima!
Božić, Zemun
Božić, Foto: Privatna arhiva

Prema rečima izvora Srpskog telegrafa, nema sumnje da se radi o čistim provokacijama jer su ove poruke vlasnici automobila pronalazili na Božić!

- Incident se dogodio u Ulici Koste Nađa u naselju Mirijevo. Na najmanje petnaestak automobila bile su ostavljeni simboli takozvane oslobodilačke vojske Kosova. Građani su ujutru ostali u šoku kada su došli do svojih vozila - kaže izvor.

PROČITAJ JOŠ:

OSVANULO JE LEDENO JUTRO Temperatura danas čak -18, a meteorolozi upozoravaju da se POSEBNO ČUVAMO OVOGA! (FOTO)

VANREDNA SITUACIJA U IVANJICI Zavejana ivanjička sela, do domaćinstava samo peške! (FOTO/VIDEO)

ŠIPTARI SE TAJNO SPREMAJU ZA DIJALOG SA BEOGRADOM U TIRANI Ljimaj i Ahmeti spremaju udar na Srbiju?!

OBJAVIO FOTOGRAFIJU ČETNIČKOG VOJVODE, PA ČESTITAO BOŽIĆ VERNICIMA "Ne mrzim partizane, samo komuniste!"

AMBASADA UPOZORAVA Ko je planirao da iz Srbije ode u Nemačku da radi moraće još dugo da čeka!

- Sa detetom sam krenuo u položajnike, a kada sam došao da svog auta, imao sam šta da vidim. Na mom vozilu veličali su se teroristi koji su ubijali Srbe, i to na najradosniji hrišćanski praznik. U besu sam se okrenuo oko sebe u nadi da ću videti počinioce. Njih nisam, ali jesam isti znak ispisan svuda okolo, na brojnim automobilima. Nadam se da će počinioce uhvatiti i da će ih najstrože kazniti - rekao je on.

Uhapšena trojica

Kako se saznaje, policija je brzo reagovala i zbog ispisivanja simbola šiptarskih terorista uhapsila tri osobe. Radi se o trojici mladića od kojih je jedan doputovao sa Kosova, a dvojica žive u Beogradu! Oni će biti izvedeni pred tužioca, koji će se izjasniti o njihovoj daljoj sudbini.

Ево, шипце ништа не мрзи. Не траже изговоре. Хоће ли српски националисти да се сада скупе испред тужилаштва, да макар мирно протестују и траже најстроже казне? Дакле, цео посао је готов, не треба никог устрелити, само да се прошета . . . Или је то превелики напор?

Или чекате, можда, да тадићевци и чедићевци, предвођени Наташом Кандић, оду тамо на протест, али да се заложе за њихова људска и мањинска права, да ламентирају над њиховом младошћу и претходном неосуђиваношћу, да неки тадићевац посведочи да су то много добри момци јер су дали крв за њега пре неки дан, да нека српкиња потврди да јој је то дечко и да је много фин са малом децом . . .
Да су мало попили и да су хтели да се нашале са погрешно паркираним колима на зеленој површини...

Мајке ми вас питам.

Слика
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 67 гостију