srpskinacionalisti.com

Косово и Метохија

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
roadrunner
Војвода
Војвода

Порука: 2159
Приступио: мај 2009

Re: Косово и Метохија

Порука roadrunner 9.8.2018. 15:54

Ahaha, pa majku vam j**em izdajničku, znači trebalo je da svi ostanemo u Švabji i Turskoj, bilo bi nam super :D A poznato je da je asmilacija mnooogo brža kako se ulazi u moderna vremena i sve više stanovništva ne živi izolovano u svojoj zajednici u jednom selu ;) Slovenci su da ponovim POPTUNO nestali iz Austrijskog dela Koruške...ali to se desilo posle 1910 ;) Što ne daš podatke za naš deo Banata, gde su Švabe mnogo agilnije radile na kolonizaciji Švaba, Madjara i drugih? :D Ili podatke za Otomasko carstvo..kako je to bila milina..nego se Karadjordje kurčio...
..људи (па и Срби) се иначе деле на добре и поштене људе и ОЛОШ, а не на црвене, плаве, зелене...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3771
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 9.8.2018. 16:31

Ahaha, pa majku vam j**em izdajničku

Немој да ми помињеш родитеље, јер ни ја твоје нисам!

znači trebalo je da svi ostanemo u Švabji i Turskoj, bilo bi nam super

Нигде ја то нисам рекао. Прича око Чешке је поменута у контексту солуције поделе Косова, да мудри народи умеју и да попусте када затреба, али да имају своје националне циљеве у глави, за разлику од нас.

Što ne daš podatke za naš deo Banata, gde su Švabe mnogo agilnije radile na kolonizaciji Švaba, Madjara i drugih?

Банат је колевка српства, стара српска земља?

Ili podatke za Otomasko carstvo..kako je to bila milina..nego se Karadjordje kurčio...

Па сад, кад смо већ код тога... браћа Бугари се нису курчили, па су опет независни и у оба светска рата прошли не баш као Чеси, али свакако са далеко мањим жртавама од нас...
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 533
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 9.8.2018. 22:04

Зорад :: стара српска земља?

naravno da jeste, vise od iljadu godina
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 480
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 9.8.2018. 23:16

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story ... ncima.html

Замисли, он је за разграничење?!?!?

Де, маме ти Вучићу, замисли да једног дана неко отме твоју децу и њихову децу. Би ли онда пристао на разграничење?! Да ти врате неке, а неке да раставе и продају у делове. По жутим и јавним кућама...

А шта ако неком једном падне на памет да се с тобом разграничава у оној гајби у Црвенкапи што си је на муфте изваћарио (отео) од државе док су овде падале бомбе? Када, питаш? Па то је био онај рат у коме ми нисмо учествовали.

Пич.ка ти материна, да је ово Тадић предложио пре десет година, ти би тражио да га стрељају, први би се јавио да га вежеш коњима за репове!

Томину викендицу још ниси срушио, ал' главно да си рекао да ће се закон спроводити и на врху Копаоника...

Ево, Дачић рекао да је истина да је авион са Харадинајем био у српском ваздушном простору! И шта? Ку.рац. Јеб.еш бабе које продају лубенице, ал' немаш муда да ухапсиш Харадинаја, чак ни кад ти је под носом. Главно да БИА прати оног слинавог Јанковића, а то што се убице и силоватељи српске деце шећкају наоколо, то те боли патка.

ФУЈ! Пич.касто преко границе бола, кукавички да нема даље. Иживљаваш се над слабијима, а пушиш ку.рац онима који су клали српске полицајце и силовали српске девојчице . . .
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 480
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 11.8.2018. 20:50

http://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%8 ... 0%BA%D0%B5

НОВИ НАПАД НА ПОВРАТНИКЕ ПУЦЊАВА НА КОСОВУ: На мети брачни пар са двоје малолетне деце, метак прошао поред главе мајке
Д. З. | 11. август 2018. 19:10 | Коментара: 0

На млади брачни пар Маријану (35) и Вељка Коматовића и њихово двоје малолетне деце од пет и три године, повратнике у селу Жач у Метохији, пуцале су у суботу поподне још увек непознате особе

На млади брачни пар Маријану (35) и Вељка Коматовића и њихово двоје малолетне деце од пет и три године, повратнике у селу Жач у Метохији, пуцале су у суботу поподне још увек непознате особе.

Наиме, по речима главе породице, Вељка Коматовића метак којим је пуцано из ватреног оружја прошао је недалеко од главе његове супруге која се са децом налазила у дворишту.

Прочитајте још - Пуцњава на Косову и Метохији: Пуцано на пумпу Горанца

-Пуцњава се зачула са удаљености од око 500 метара и то у тренутку када сам ја косилицом косио траву у дворишту а моја супруга ми је са децом правила друштво. Метак који је прошиштао покрај њене главе завршио је на околној канти за смеће, тако да је права срећа да су ми супруга и малишани прошли неповређено- истиче забринуто овај млади повратник који је у свом Жачу основао право повратничко домаћинство.

Иначе,у овом селу недалеко од Истока, од око 800 Срба колико их је живело до 1999. године, сада их је свега око четрдесетак који су од повратка 2010. године на мети напада локалних Албанаца који су до тада користили њихова имања од којих је и даље већи део узурпиран.

'Оће л' Вучић да прекомандује ове што прате слинавог Јанковића?
'Оће л' Вулин да одј.ебе од официра коме је докур.чило да га малтретирају ботови?
'Оће л' Стефановић да се скине с кур.ца бабама које продају лубенице и јадницима који продају половне пегле на картонским кутијама, хоће ли да престане се тужака са новинарима, хоће ли да престане да прогања студенткиње које шетају?

Оће ли, бре, они да ураде нешто корисно за ову државу и народ?! Класичне пич.кице које смеју да малтретирају само слабије од себе.

п.с. Чланови овог форума ми, знам, неће одговорити. А и ако одговоре, рећи ми да чекају мене да их поведем и дам први пример шта и како треба да се ради.
Земља чуда, српски националисти чекају чедићевца да их води...
Србе кољу, силују и пљачкају на КосМету, а они који себе зову српски националисти не раде ништа у вези тога. И још се крију иза чедићеваца, тадићевих испрдака и њима сличних.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1034
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 12.8.2018. 0:30

imenijevazno ::Земља чуда, српски националисти чекају чедићевца да их води...

Јеси ли Чедин или Борисов? А можда и Чанков?
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4516
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 12.8.2018. 0:56

Žut si ko toalet papir. :mrgreen:
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1034
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 12.8.2018. 1:14

SMUK ::Žut si ko toalet papir. :mrgreen:

Шта ћеш да урадиш српски националисто, треба ли чедићевац да нас води?! :mrgreen:
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4516
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 12.8.2018. 13:36

Čedizam i koštunićanstvo..
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?