srpskinacionalisti.com

Sukobi Makedonaca i Albanaca

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1088
Приступио: феб 2014

Re: Sukobi Makedonaca i Albanaca

Порука ДејанНационалистa 10.7.2018. 19:09

Домољуб је сасвим одлепио, ко га (поодавно) уопште узима за озбиљно...
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1947
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 10.7.2018. 19:19

ДејанНационалистa ::Домољуб је сасвим одлепио, ко га (поодавно) уопште узима за озбиљно...

На майка ти у путката ще ти го нагнетя!!! ;)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 10.7.2018. 21:18

Чокалијо, само знаш да лајеш...
Аватар
Юрков
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 608
Приступио: мар 2012
Место: Србија

Порука Юрков 11.7.2018. 13:55

M-91 ::аварин, нарочито око очију

Слика

аварчина

Слика

Све белац до белца и словенски брат до словенског брата. :lol:

Хаха јбт ко су ове њушке? :D
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 11.7.2018. 14:11

Домољубови идоли.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 11.7.2018. 14:21

ДејанНационалистa ::Домољубови идоли.

Неће ти бити лако вечерас. Иди до апотеке да купиш нешто за смирење, ваља имати спремно! ;)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 11.7.2018. 14:40

Юрков ::Хаха јбт ко су ове њушке? :D

1. Марко Шкејо , бивши ХОС-овац, дебил што је умислио да је Хитлер, па се цео свет смеје хрватима због њега (његов лик је доспео чак и у најпознатије светске медије).

2. Петар Чобанковић, бивши министар пољопривреде у хрватској, лик који је ладно изјавио да месо нема рок трајања. :lol:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 11.7.2018. 14:42

М-91 се сто посто кладио на Енглезе. Смеши му се губитак лове!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1272
Приступио: јул 2015

Порука M-91 11.7.2018. 14:51

Какве год да су Енглези "цвећке" , боље и они него аварски накот.

П.С. ево још мало "братске" патологије: :evil: :evil:

Слика

Слика

Слика

Слика
Србија нема алтернативу!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 11.7.2018. 17:34

па шта је ова будала. чокалија или усташа. Ма исти ку.рац, и једни и други гола говна :D
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 11.7.2018. 18:15

Српски родољуб ::Неће ти бити лако вечерас. Иди до апотеке да купиш нешто за смирење, ваља имати спремно! ;)

За дом су спремне усташе за које ти навијаш, ебали те они. Једна фудбалска утакмица неће променити ништа (између осталог - ко год вечерас да оде у финале, биће угажен од Француске) у мом односу према Хрватској и хрватском народу.
То твоје навијање за њих је само крајњи показатељ колика си ти заиста будала, од оволико људи на форуму теби нема равне. Подмећеш историјске неистине, браниш ВМРО и усташке кољаче,... Го*но чокалијско.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 11.7.2018. 18:33

За дом су спремне усташе за које ти навијаш, ебали те они. Једна фудбалска утакмица неће променити ништа (између осталог - ко год вечерас да оде у финале, биће угажен од Француске) у мом односу према Хрватској и хрватском народу.
То твоје навијање за њих је само крајњи показатељ колика си ти заиста будала, од оволико људи на форуму теби нема равне. Подмећеш историјске неистине, браниш ВМРО и усташке кољаче,... Го*но чокалијско.

Не, ја ништа не подмећем. Ја говорим само истину. То што си ти научио да живиш у лажима је друга ствар. Ти ниси Србин, него србоманско говно! ;) Мрсна мајка да ти ебам!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 11.7.2018. 18:41

Српски родољуб ::Не, ја ништа не подмећем. Ја говорим само истину. То што си ти научио да живиш у лажима је друга ствар. Ти ниси Србин, него србоманско говно! ;) Мрсна мајка да ти ебам!

Живи си доказ да су највећи србомрзци настали од самих Срба. Они су бар поштени па се не представљају као "српски родољуби", попут тебе чокалијо.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука Српски родољуб 11.7.2018. 19:03

Дејан је иначе Македонац, Србоман из Скопља. Презива се Ивановски. На последњим изборима подржао је комуњарску СДСМ која тесно сарађује са Шиптарима. Има брата који је добар пријатељ са Агимом Краснићијем. И такав олош долази на форум српских националиста! :roll:
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 11.7.2018. 22:47

Зар си то с неким мојим имењаком (Ивановски се презива кажеш?) у, што би се то модерно рекло, "емотивној вези"? Колико си фрустриран не би ме чудило... А и ти Шипци и чокалије - и за њих ме заболе. Србима уопште није стално ни до једних, ни до других, а богме ни до трећих - теби драгих усташа. Домољубе, домољубе, зато ли их браниш...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 17 гостију