srpskinacionalisti.com

Александар Вучић - председник Србије

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
imenijevazno
Националиста
Националиста

Порука: 272
Приступио: мај 2011

Порука imenijevazno 2.4.2017. 21:09

Сада је 21.08ч, како стоје ствари овај је председник.

Ја сам од оних који верују саопштеним подацима, ја сам од оних који верују да избори нису драстично покрадени, да људима није прећено нападом на живот и тело, отмицом деце . . . 55% је излазност, око 55-58% је добио, ерго он је добио преко 2 милиона гласова.

Народ има власт какву заслужује. Коме га је било мало од 2012., сада ће имати још пет година.

Све те приче о медијском мраку, ботовима . . . Мислим, сви смо пунолетни и вакцинисани, ако тебе тв/информер-студио б/пинк може да убеди за кога да гласаш, онда ту није крив тв.

И Хитлер је добијао изборе после 1933. па су приче о делимично слободним изборима углавном служиле да се касније прича да су 'нацисти' чинили зло и све остало. Е, нису нацисти, него немци. Неко је био Софи Шол, а неко је гласао за Хитлера а после се правио блесав.

Као што сам и раније говорио, сигуран сам да би Бакир, Мило, Зукорлић, Тачи, Рама и Готовина хиљаду пута пре изабрали да Вучић буде председник него Јеремић. Убеђен сам да се сада веома радују, те ми је драго због њих.
Последњи пут изменио imenijevazno дана 2.4.2017. 21:24, измењено укупно 4 пута.
Змија се бије у главу.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1170
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Re: Александар Вучић - председник Србије

Порука Kolya 2.4.2017. 21:16

Ma super, sada ne moramo vise da slusamo SMS pozive za lecenje dece. Sve ce to AV da sredi.

Svi pametni Srbi treba da izadju i da ostave idiote sa kretenom tih 5 godina. Izasli Srbi i 1915 pa se vratili kao pobednici, a sto ne bi sada?
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1314
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 2.4.2017. 21:20

Верујем у реалност резултата. Народ је одабрао. Одабрао је своје уништење. Тако да, нема жаљења због оног што ће неминовно доћи.

Све приче о крађи избора су, по мени, демагогија, Вучић нема потребе да краде јер има одличан резултат. Кад је било бројање у мом изборном месту пљуштале су шестице. Уопште немам сумње да је тако било и у остатку Србије.

Зато опозицијо, не тупите џабе о крађи, Србија има председника и то је Вучић. Крај приче.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 5983
Приступио: мар 2006

Порука Коста 2.4.2017. 21:21

- па наравно да iе председник кад сам iа гласао за њега! (извини, Шеки - други пут...)

- ваљда сам iа овде врхунски ауторитет?! - наiпаметниiи, наiобразованиiи, наiискусниiи.

- мене има да слушате, овце iедне заблуделе! - iасно?!
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 626
Приступио: авг 2010

Порука gatorlale 2.4.2017. 21:31

Nema šta razvalio je.
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5786
Приступио: мај 2004

Порука Горан 2.4.2017. 21:35

Председник Републике, председник владе, председник странке, полудеће од силних функција.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Kolya
Војвода
Војвода

Порука: 1170
Приступио: сеп 2008
Место: Kenjada/DR

Порука Kolya 2.4.2017. 21:37

Pa sada je i Glavno komandujuci vojske!!!

Samo da ne postane i Marsal
"IDUC UCI, U VEKOVE GLEDAJ"
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5786
Приступио: мај 2004

Порука Горан 2.4.2017. 21:39

Kolya ::Pa sada je i Glavno komandujuci vojske!!!

Samo da ne postane i Marsal

Радују се Тачи и шиптари такав миротворац се није родио.
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
M-91
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 914
Приступио: јул 2015

Порука M-91 2.4.2017. 21:40

Горан ::Председник Републике, председник владе, председник странке, полудеће од силних функција.

Ротшилдов бедни измећар и ништа друго. :wink:

Елем, задаци које је пичкоусто говно добило од својих јудео-америчких газда су:

1. мењање Устава ради промене преамбуле о Космету и признавања истог као "државе"

2. даља дегенеризација Србије

3. још масовније насељавање козојебаца и цигана

4. легализација педеских бракова, проституције и продаје органа

Па сад гледајте, браћо Срби, шта ћете. :wink:
Србија нема алтернативу!
Слика
bogdan
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 900
Приступио: мај 2008

Порука bogdan 2.4.2017. 21:50

Јутрос дана 02. 04, 2017.г. Европска телевизија је јавила да је Александар Вучић, са 53% гласова, Из опозиције су споменули Јанковића, Белог и Дачића, које су окарактерисали као опасну опозицију. Истог дана вечерас у 19 часова њемачка телевизија први програм АРД јавља Вучић да је освојио 56% гласова, и да нема потребе за други круг. Уз све то колико су нахвалили Вучића нису толико ни Хитлера хвалили, па по количини хвале и Меркел клацка за Вучићем. И сад кад видим наше Србске "националисте" који продаше образ, и будућност своје деце и унучади, фашистима за једну кифлу и неколика динара. Ово је чиста фашистичка крађа избора. Што су потврдили између редова и коментатори са РТС. Све багра која се стиди свог постојања.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 2.4.2017. 22:03

bogdan ::Јутрос дана 02. 04, 2017.г. Европска телевизија је јавила да је Александар Вучић, са 53% гласова, Из опозиције су споменули Јанковића, Белог и Дачића, које су окарактерисали као опасну опозицију. Истог дана вечерас у 19 часова њемачка телевизија први програм АРД јавља Вучић да је освојио 56% гласова, и да нема потребе за други круг. Уз све то колико су нахвалили Вучића нису толико ни Хитлера хвалили, па по количини хвале и Меркел клацка за Вучићем. И сад кад видим наше Србске "националисте" који продаше образ, и будућност своје деце и унучади, фашистима за једну кифлу и неколика динара. Ово је чиста фашистичка крађа избора. Што су потврдили између редова и коментатори са РТС. Све багра која се стиди свог постојања.

Ako je stvarno bilo krađe narod će se pobuniti, izaći će na ulice. Ako su stvarni pokrali srbske glasove, Srbi će se pobuniti.

Aj baš da vidim i to.

I da znamo mi ko stoji iza Vučića, ali je fakt da je većina glasala za njega. Jer one to da nam se sviđa ili ne (a meni se ne sviđa) i ali to je činjenica.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 2.4.2017. 22:06

Коста ::- па наравно да iе председник кад сам iа гласао за њега! (извини, Шеки - други пут...)

- ваљда сам iа овде врхунски ауторитет?! - наiпаметниiи, наiобразованиiи, наiискусниiи.

- мене има да слушате, овце iедне заблуделе! - iасно?!

Tebe Kosta stvarno nemam nameru da komentarišem. Samo ću ti ovo reći.

Ti si primer klasičnog glasača SNS. A takva je kao što vidimo većina u Srbiji.

Da ste pametni ne bih baš rekao čak naprotiv, ali da ste većina to stoji. Toliko.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1390
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 2.4.2017. 22:41

imenijevazno ::Сада је 21.08ч, како стоје ствари овај је председник.

Ја сам од оних који верују саопштеним подацима, ја сам од оних који верују да избори нису драстично покрадени, да људима није прећено нападом на живот и тело, отмицом деце . . . 55% је излазност, око 55-58% је добио, ерго он је добио преко 2 милиона гласова.

Народ има власт какву заслужује. Коме га је било мало од 2012., сада ће имати још пет година.

Da, AV, AV je predsednik sledećih 5 godina ali njega nisu izabrali oni koji su glasali za njega već oni koji nisu izašli na izbore. Prosto k'o pasulj. Pa sad vi vidite koliko ljudi je protiv skota.

Ako imamo 6,3 mil. radjana sa pravom glasa a na glasanje je izašlo 3 miliona od kojih je on dobio 2 miliona koliko je AV, AV ustvari dobio procentualno glasova?

I posle Tita, Vučić
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15420
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 2.4.2017. 22:55

bogdan ::Јутрос дана 02. 04, 2017.г. Европска телевизија је јавила да је Александар Вучић, са 53% гласова, Из опозиције су споменули Јанковића, Белог и Дачића, које су окарактерисали као опасну опозицију. Истог дана вечерас у 19 часова њемачка телевизија први програм АРД јавља Вучић да је освојио 56% гласова, и да нема потребе за други круг. Уз све то колико су нахвалили Вучића нису толико ни Хитлера хвалили, па по количини хвале и Меркел клацка за Вучићем. И сад кад видим наше Србске "националисте" који продаше образ, и будућност своје деце и унучади, фашистима за једну кифлу и неколика динара. Ово је чиста фашистичка крађа избора. Што су потврдили између редова и коментатори са РТС. Све багра која се стиди свог постојања.

Куј се ку.рац њутиш. Па тввој Шешељ је највеће говно!
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
triatlon
Војвода
Војвода

Порука: 1633
Приступио: сеп 2004

Порука triatlon 2.4.2017. 23:10

Нааааароде мој!?
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] и 9 гостију