srpskinacionalisti.com

Nikolić potpisao Zakon o NATO

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4116
Приступио: мај 2012

Re: Nikolić potpisao Zakon o NATO

Порука Зорад 20.2.2016. 22:21

Бошко објаснио:

На трибини у Грачаници Председник Двери истакао је да су Томислав Николић, Александар Вучић и Ивица Дачић два пута потписали капитулацију: први пут 1999. а други пут 2016. Први пут су 1999. године потписали да НАТО трупе уђу на Косово и Метохију, а 2016. су потврдили споразум са НАТО-ом по коме се НАТО трупама омогућава улазак на целу територију Србије.

„Просто је невероватно да исти људи на власти после 17 година воде Србију у НАТО и омогућавају да НАТО окупира читаву Србију као што је то урадио 1999. са Косова и Метохију.

http://dverisrpske.com/sr/dveri-na-delu ... -2016.html
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6402
Приступио: мар 2006

Порука Коста 20.2.2016. 22:36

- мислиш на ово:

http://www.informer.rs/vesti/politika/5 ... oslo-ljudi

- `аiде, серко, не сери. Ваша славна коалициiа ДСС-Двери ће пропасти и пре избора. `Оћеш да се кладиш?
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4116
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 20.2.2016. 22:46

Мајмуне: одiеби!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6402
Приступио: мар 2006

Порука Коста 20.2.2016. 22:58

^ ^
- хехехе... - iе ли, соме, зашто су у Чачку Дверци и ДСС-овце били на различитим странама?!

- ал` вам iе коалициiа - заебало век...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 546
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 20.2.2016. 23:25

al ti je izvor... isto ko sto javljaju da je bilo 500 ljudi danas. a i kako da dodju ljudi tamo kad su na nisanu, da vidimo kako ce da montiraju naprdne?
a i promasio si temu, ako ti je do kritikovanja stranaka viewtopic.php?f=1&t=28664
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Порука Спартанац357 21.2.2016. 14:34

Више од 15 000 грађана на анти-НАТО протесту покренуло велики талас промена!

Испред Председништва Републике Србије одржан је велики Анти-НАТО протест у организацији Српског сабора Заветници.
Народном митингу који је сазван поводом ратификације и усвајања Закона о сарадњи Србије и НАТО пакта, присуствовало је више од 15 хиљада грађана из читаве Србије.

http://zavetnici.rs/?p=4844
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 21.2.2016. 19:16

Окупљане је било величанствено. Како је расла снага скупа тако је диктаторова полиција све више измигољавала из смрдљивих рупа. Посебно сам био поносан јер 98% су били млади људи између 18 и 25 година старосног доба.
Следеће окупљање је већ заказано за 27. март. Сви тог 27. марта да будете на скупу. Нормално ако сте антиатлантиста. У супротном, љубитељи НАТО-а и ЕУ, јеђите гомна и смрдите у подрумима.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Горан
Војвода
Војвода

Порука: 5884
Приступио: мај 2004

Порука Горан 21.2.2016. 20:41

27 марта треба сви да оставе заставе странака, покрета у подруме и истакну заставе Србије.Да буде Отаџбинско изнад партијског да протест добије народни карактер да људи дођу на протесте Србије. Заставе Србије и парале против НАТО банде., страначке заставе у подруме.

Слика
"нека буде борба непрестана,
нека буде што бити не може.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 21.2.2016. 21:32

vemavuk ::Окупљане је било величанствено. Како је расла снага скупа тако је диктаторова полиција све више измигољавала из смрдљивих рупа. Посебно сам био поносан јер 98% су били млади људи између 18 и 25 година старосног доба.
Следеће окупљање је већ заказано за 27. март. Сви тог 27. марта да будете на скупу. Нормално ако сте антиатлантиста. У супротном, љубитељи НАТО-а и ЕУ, јеђите гомна и смрдите у подрумима.

27. март?

значи 1941. платили Британци, сад ће Руси а резултати исти?

па и мајмуни нешто науче за 75 г.

Слика
Последњи пут изменио Камени дана 21.2.2016. 21:40, измењено укупно 1 пут.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1412
Приступио: јул 2015

Порука M-91 21.2.2016. 21:35

Камени ::
vemavuk ::Окупљане је било величанствено. Како је расла снага скупа тако је диктаторова полиција све више измигољавала из смрдљивих рупа. Посебно сам био поносан јер 98% су били млади људи између 18 и 25 година старосног доба.

27. март?

значи 1941. платили Британци, сад ће Руси а резултати исти?

па и мајмуни нешто науче за 75 г. а неки моји сународници и кобојаги национални Срби поново ИСТО.

Слика

Управо се бојим да ће нас бомбардовати други пут у последњих 18 година. Наравно, говна из Кремља ће само "изразити забринутост" :roll: :roll: .

Мислим да ћу морати да изградим атомски бункер у дворишту, каква су времена дошла. :|
Србија нема алтернативу!
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 21.2.2016. 21:44

Трећи Светски Рат само што није почео.

Русија је изгубила аматерски Украјину и све руске приче падају у воду осим ако хоћемо да прођемо као они јадници у Либији.

ако Руси дају Шешељу милион долара и изађе 30'000 на улице, видимо се поново у 1941.

а то са овом екипом на власти и није тешко замислити. има да нам узму Војводину, Рашку и југ Србије док си рекао кекс.

Србија је окупирана, нема војску осим на папиру и кад се туку велики, најбоље да гледамо своја посла што нисмо сватили ни 1941. а изгледа ни 2016.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Спартанац357
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 640
Приступио: феб 2015

Порука Спартанац357 21.2.2016. 21:56

Тужно је да и овде на форуму има неких Нато лобиста који би се покорили сваком белосветском силеџији и савили главу пред неким ко је јачи, али Србски народ се никада никоме није покоравао па неће ни овим белосветским Нато силеџијама, само се безкичмењаци и кукавице покоравају а прави Срби и следбеници славног Кнеза Лазара стају у одбрану Србства, јер ко што је рекао наш славни Кнез ''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети, него по томе колику светињу браним''.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 21.2.2016. 22:02

Камени ::и кад се туку велики, најбоље да гледамо своја посла што нисмо сватили ни 1941. а изгледа ни 2016.

Суштина свега. =D>
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 21.2.2016. 22:04

Спартанац357 ::Тужно је да и овде на форуму има неких Нато лобиста који би се покорили сваком белосветском силеџији и савили главу пред неким ко је јачи, али Србски народ се никада никоме није покоравао па неће ни овим белосветским Нато силеџијама, само се безкичмењаци и кукавице покоравају а прави Срби и следбеници славног Кнеза Лазара стају у одбрану Србства, јер ко што је рекао наш славни Кнез ''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети, него по томе колику светињу браним''.

Те причице остави за улицу Стјепана Супанца. :wink: Због таквих буздована смо изгубили више милиона људи у 20. веку . Нартедно бомбардовање би нас физички збрисало са лица Земље, јер у њему не би учествовал само САД и ЕУ, већ и усташе, балије и шиптари, који би нас све колективно поклали.
Србија нема алтернативу!
Човек
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 861
Приступио: мај 2011

Порука Човек 21.2.2016. 22:05

Мислим да мало претерујете. Тачно је да би олошу из Кремља одговарао нови 27. март, пуч и грађански рат у Србији, али ја једноставно не желим да верујем да ће се тако нешто догодити.

Прво, Кремљ то никада не би могао самоиницијативно да уради. Морао би претходно да добије одобрење од својих западних партнера. Не искључујем ту могућност, али мислим да Западу није у интересу да се овде ствара хаос. Зашто би, када у потпуности контролишу Србију?

Са друге стране, сигуран сам да не би имали ништа против да се Срби међусобно поубијају, или да овде имамо неку прокремљовску власт, па да нам онда лупе санкције и да нас карају са свих страна. Мада, опет, не желим да верујем у такав сценарио.

На крају, Шешељ никада није организовао било какве насилне демонстрације, тако да не верујем да би то урадио ни сада. Поготово сад кад му над главом виси пут у Хаг.
Сврха/циљ/намера ове поруке није вршење нити позивање на вршење кривичних или других кажњивих дела, већ упражњавање Уставом зајемчене слободе мисли, савести и говора.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Bing [Bot] и 3 гостију