srpskinacionalisti.com

Ватикан – главно сатанино гнездо

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4552
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Ватикан – главно сатанино гнездо

Порука SMUK 16.1.2015. 1:52

Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 23.1.2015. 18:45

Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 4.2.2016. 17:47

Стеван Томовић - Ватиканско кривотворење историје

https://www.youtube.com/watch?v=dnWST1Z-P-M
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1511
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 6.2.2016. 2:53

Управо сам наручио књигу ,,Изгубљена племена Израиља" од Панче Хаџи Андонова. Шта кажеш Смуче, јел добра та књига и да ли добро приказује ту тематику?
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 6.2.2016. 16:58

Србски ратник ::Управо сам наручио књигу ,,Изгубљена племена Израиља" од Панче Хаџи Андонова. Шта кажеш Смуче, јел добра та књига и да ли добро приказује ту тематику?

Имам ту књигу, добро је обрадио тему 10 изгубљених племена које су се утопила у друге народе после одвођења у Асариско ропство у складу са старозаветним извештајем, он у књизи даје претпоставке где су могли отићи и одакле би се могли вратити у Обећану Земљу, такође даје и акценат на Даново племе. Тако да вреди прочитати књигу.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 12.2.2016. 21:11

Интересантна књига, прочитао сам је. Колико сам ја разумео, он износи хипотезу по којој Словени, Келти, Цигани (Роми), Јапанци и неки народи у Кини потичу од изгубљених израелских племена.

Као што рекох, занимљива књига.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 12.2.2016. 22:31

Србски ратник ::Интересантна књига, прочитао сам је. Колико сам ја разумео, он износи хипотезу по којој Словени, Келти, Цигани (Роми), Јапанци и неки народи у Кини потичу од изгубљених израелских племена.

Тако некако.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 13.2.2016. 2:29

SMUK ::
Тако некако.

Само, није ми јасно како је могуће да народи различитих раса (рецимо, тамо се помињу чак и неки Индуијанци, за које се верује да су пореклом Израелци, да су се обрезивали и знали хебрејски језик) буду потомци једног семитског народа?

То ми некако не улази у главу.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 13.2.2016. 2:51

Само, није ми јасно како је могуће да народи различитих раса (рецимо, тамо се помињу чак и неки Индуијанци, за које се верује да су пореклом Израелци, да су се обрезивали и знали хебрејски језик) буду потомци једног семитског народа?

Па мешали су се међусобно, тих 10 племена је отишло међу друге народе и тамо се мешало за домицилним становништвом. Сличан случај имаш и са Етиопским Израелитима који се сматрају директним потомцима Соломона и Краљице од Сабе.

Они су се вратили у Израел.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=10&dd=29&nav_category=78&nav_id=656039
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 742
Приступио: апр 2012
Место: Србија

Порука -Цар Душан- 25.2.2018. 16:20

Многи критикују језуите а да нису свесни да сами заступају поједине њихове заблуде. Ова књига их раскринкава и открива како се њихова заблуда раширила савременом хришћанству:

http://enlite.org/Formacija.pdf
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 28.2.2018. 15:20

Кад смо већ код хришћанства зна ли неко шта је то "хришћански национализам"? Шешко упита Бошка али овај му не одговори...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3801
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 28.2.2018. 16:13

Мислим да тиме критикује Шешељеву политичку праксу:

Помислио сам да ће предложити да се нађемо код њега на ТВ ПИНК у ријалитију Задруга код Дрвета мудрости и да тамо разговарамо. Ипак се видимо на другој главној напредњачкој ТВ у Београду - Студио Б. Дакле, 2:1, онако како су напредњаци навикли. Али, ми Срби из Шумадије се никад нисмо плашили да се супротставимо и дупло јачем. Слажем се са Шешељом да нам је потребно прочишћавање српске политичке сцене и додајем да они који су нас упропастили и развалили нам државу треба да одговарају. Војислав Шешељ је један од њих: онај који је одувек цинкарио за ДБ, продавао се за паре и служио свим властима. То није оно најгоре: најгоре је што је прелепу идеју српског родољубља претворио у бахатост, банализацију и простаклук. Зато се радујем овом ТВ дуелу са Вучићевим политичким оцем и садашњим коалиционим партнером. Да коначно неко има прилику да му каже да то што ради није српски, господски национализам, већ обичан примитивизам и неморал”, изјавио је Обрадовић.

http://www.glaszapadnesrbije.rs/625291/ ... -bahatost/
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6313
Приступио: мар 2006

Порука Коста 28.2.2018. 17:18

- шта рече, "Срби из Шумадиiе"? Углавном - iаiаре. Шумадинске iаiаре. Ено ге Веља Сеља као прави пример(ак)...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1084
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 28.2.2018. 22:10

Republikanac ::Кад смо већ код хришћанства зна ли неко шта је то "хришћански национализам"?

Оксиморон - најједноставније речено.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 28.2.2018. 22:58

Оксиморон - најједноставније речено.

Upravo tako.