srpskinacionalisti.com

Револуција у Словенији

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Re: Револуција у Словенији

Порука каменорезац 6.5.2013. 14:25

Обилић ::Какви бре Словенци каменорезац,па они су гори још од хрвата,то су бечки коњушари који су '91 кад су хтели у еуропу побили голоруке српске војнике који нису још ни пунолетни били,и ти сад помињеш те бечке коњушаре од којих је потекла она усташка крилатица ''србе на врбе''.

Зликоваца и национал-шовиниста има свуда. Могла је тада ЈНА да ухапси Јанеза Јаншу, Кацина и осталу банду, али.. јбга.
Јуче сам причао са неким Словенцима код Куће Цвећа. Сваке године долазе аутобусом из Марибора да положе цвеће и венац на Његов гроб. Да само чујеш шта причају о Еуробији, и смеју се као луди кад им поменеш "датум за отпочињање преговора", и у један глас кажу да не могу да верују да смо толико отишли у дреш. Да смо скренули са ума.

И знаш шта? у праву су 100%.
Аватар
Андрија
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука: 29
Приступио: јан 2012

Порука Андрија 6.5.2013. 17:22

Шта ли је причао пре 20 година да ми је знати...
Аватар
Трећи
Војвода
Војвода

Порука: 12571
Приступио: сеп 2004
Место: Јужнобачки округ

Порука Трећи 6.5.2013. 18:23

Андрија ::Шта ли је причао пре 20 година да ми је знати...

Шта је причао... А шта би друго причао, него - 'Србе на врбе'!?
Вук на овцу своје право има
ка' тирјанин на слаба човјека.
Ал' тирјанству стати ногом за врат,
довести га к познанију права,
то је људска дужност најсветија!
Аватар
Андрија
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука Андрија 6.5.2013. 18:35

О томе се и ради...сад нека кука на Вајсовом гробу колико хоће,вратити га никад неће ..
gatorlale
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 638
Приступио: авг 2010

Порука gatorlale 6.5.2013. 20:52

Словенци су одувек гледали најсебичнији интерес почев од оне заједничке државе само своју задњицу,није код њих никад било неких посебних идеала,а сада је дошла жестока криза и у земље попут Србије,Хрватске,БиХ,Македоније, Црне Горе које је запад предвидео да буду нешто као словеначке колоније.Наравно највећа је Србије.Отприлике кад је почео рапидан суноврат Србије од средине 2008 од тад је отприлике почео и суноврат словеначке економије.
Аватар
Андрија
Четник-почетник
Четник-почетник

Порука Андрија 6.5.2013. 21:13

Нек ме неко исправи ако грешим,али ја мислим да је Кардељ рекао Добрици Ћосићу 1958. да је Југославија за Словенију само ''транзитна станица''.
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Порука каменорезац 7.5.2013. 6:00

Аватар
Стекс95ПФК
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 688
Приступио: феб 2012

Порука Стекс95ПФК 7.5.2013. 10:06

Андрија ::О томе се и ради...сад нека кука на Вајсовом гробу колико хоће,вратити га никад неће ..

Хвала Богу па неће. Али је невоља што титов гроб смрди и контаминира екологију ове планете у најелитнијем делу града. Мермер треба разбуцати, а кости сахранити на неком гробљу иза Космаја да се зна да је ту покопан највећи крвник Срба у новијој историји (раме уз раме са шитлером и павелићем).

Када би на пример Чифути дозволили да у сред Тел Авива или Јерусалима имају Хитлерове земне остатке?
Истина је непроменљива и вечна.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију