srpskinacionalisti.com

Шумадинство: идеологиiа Мале Србиiе

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6313
Приступио: мар 2006

Re: Шумадинство: идеологиiа Мале Србиiе

Порука Коста 8.3.2012. 16:58

Шумадија ::
Значи: неки болесник се потписуiе да iе `од Тополе` - и уноси раздор међу Србе - а при том ко зна одакле iе скотина...

Ти усташка фукара си засигурно преко Дрине из те тамо твоје НДХ. ...

Хехе... - слушаi бре, будало, iа сам из Црну Траву - и заболе ме за твоiе Овсиште, но баш зато што сам и одакле сам - знам да нема Сотировићи Шумадинци! Тебе iе татко негде из моiи краiеви - зато ме iе и срамота што си таква будала испао...

Но ти лепо да се кажеш - татко одокле ти iе? И зашто си толико одлепио? Да ти потражимо везу у Лази Лазаревићу, да те мало `компензуiу` тамо?

О, људи, зашто данас лудаци слободно шетаiу? У стара добра комунистичка времена - све iе то било уредно смештено у Установе. А данас - ако нема ко да ти плати лечење, избаце те на улицу, па ти шетаi... - то сам своiевремено гледао у Лос Анхелесу - видиш: луд човек, а иде слободно улицом...

Поука: постали смо Запад - лудаци по улицама шећу...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 88
Приступио: феб 2012
Место: Топола

Порука Шумадија 8.3.2012. 16:59

Коста ::
Значи: неки болесник се потписуiе да iе `од Тополе` - и уноси раздор међу Србе - а при том ко зна одакле iе скотина...

Ти усташка фукара си засигурно преко Дрине из те тамо твоје НДХ. ...

Хехе... - слушаi бре, будало, iа сам из Црну Траву - и заболе ме за твоiе Овсиште, но баш зато што сам и одакле сам - знам да нема Сотировићи Шумадинци! Тебе iе татко негде из моiи краiеви - зато ме iе и срамота што си таква будала испао...

Но ти лепо да се кажеш - татко одокле ти iе? И зашто си толико одлепио? Да ти потражимо везу у Лази Лазаревићу, да те мало `компензуiу` тамо?

О, људи, зашто данас лудаци слободно шетаiу? У стара добра комунистичка времена - све iе то било уредно смештено у Установе. А данас - ако нема ко да ти плати лечење, избаце те на улицу, па ти шетаi... - то сам своiевремено гледао у Лос Анхелесу - видиш: луд човек, а иде слободно улицом...

Поука: постали смо Запад - лудаци по улицама шећу...

Серем ти се на и Црну и Бијелу и Траву и ливаду. Једи овсишка говна и марш у Еуропу да не смрдљаш по Балкану.
Шумадијски покрет отпора
Resistance Movement of Shumadija
http://shumadija.webs.com
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 571
Приступио: авг 2008

Порука Шаовић 8.3.2012. 17:12

А јесте мало болестан. Види му се на фотки, нису чиста посла. Преучио. Па га онда Сорош узеео под своје, па кад је видио да се заебо, онда га шутне. Али он и даље евроинтегрише. ето каже мрш у европу.. то је то.
...Још остаде Бошко Југовићу
Крсташ му се по Косову вије
Још нагони Турке на буљуке
Као соко тице голубове...

``4 минута борбе... и бјежанија. а онда су свој кукавичлук правдали код својих жена кући "СДС-овим лоповлуком по Палама".. изгубили вољу да ратују, јер ето тај СДС води криминалну политику..``
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 8.3.2012. 17:16

Шаовић ::А јесте мало болестан. Види му се на фотки, нису чиста посла. Преучио. Па га онда Сорош узеео под своје, па кад је видио да се заебо, онда га шутне. Али он и даље евроинтегрише. ето каже мрш у европу.. то је то.

Не заборави да поведеш и свог прекодринца Тадића, Броза и Драшковића..... у Еуропу. И не враћајте се назад овамо бар не на десну страну Дрине. Тамо на левој страни можете да наставите да и даље једете ваша усташка говна.
Шумадијски покрет отпора
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Шаовић 8.3.2012. 17:23

него, реци ти нама, како доби октаз код сороша?

``4 минута борбе... и бјежанија. а онда су свој кукавичлук правдали код својих жена кући "СДС-овим лоповлуком по Палама".. изгубили вољу да ратују, јер ето тај СДС води криминалну политику..``
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 8.3.2012. 18:04

Шаовић ::него, реци ти нама, како доби октаз код сороша?

Откуд ја знам. Питај ту жидовску багру Шабанмехмедовићу
Шумадијски покрет отпора
Аватар
Шаовић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука Шаовић 8.3.2012. 18:07

Па како то, нису ти ништа ни рекли? Без објашњења?

Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 8.3.2012. 18:09

Мислим да iе пролупао - па ни њима више не вреди.

Сигурно су примили неког Шипца (уосталом, шта ће им овакав стручњак коiи iе специiалиста за област `Милошевић, крив за све`? Има таквих к`о шаше.)

Значи: фукара iе обавила задатак - сад су запослили нову фукару.

А оваi `наш` се вратио - огорчен и бесан - и сад лаiе унаiвеће...
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 8.3.2012. 18:20

Пази бона, објавили и ови на СВЕ ВЕСТИ

http://www.svevesti.com/a226300-%D1%81% ... 1%80%D0%B5
Шумадијски покрет отпора
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 8.3.2012. 18:22

Мислим да iе пролупао - па ни њима више не вреди.

Сигурно су примили неког Шипца (уосталом, шта ће им овакав стручњак коiи iе специiалиста за област `Милошевић, крив за све`? Има таквих к`о шаше.)

Значи: фукара iе обавила задатак - сад су запослили нову фукару.

А оваi `наш` се вратио - огорчен и бесан - и сад лаiе унаiвеће...

Важно је да тебе још увек држе у ЛДП-у
Шумадијски покрет отпора
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 8.3.2012. 18:25

Шумадија ::Пази бона, објавили и ови на СВЕ ВЕСТИ...

Ма коi те пита бре, дебилу, коiи iе дебилни саiт пренео твоiе дебилно сочинениiе - но одговараi на питања!

Воле од Тополе.

(д` извини Топола...)
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 8.3.2012. 18:55

Шумадија ::Пази бона, објавили и ови на СВЕ ВЕСТИ...

Ма коi те пита бре, дебилу, коiи iе дебилни саiт пренео твоiе дебилно сочинениiе - но одговараi на питања!

Воле од Тополе.

(д` извини Топола...)

Само се ти јадо држи што даље од те Тополе и читаве и Шумадије и Србије да никоме не смрдљаш с ове стране Дрине
Шумадијски покрет отпора
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 8.3.2012. 19:32

Коста ::Воле од Тополе.

(д` извини Топола...)

Само се ти јадо држи што даље од те Тополе и читаве и Шумадије и Србије да никоме не смрдљаш с ове стране Дрине

А бре соме (пардон! - воле од Тополе) - па ваљда знаш куде iе Црна Трава? Идиоте...

Иначе - добро каже Шаовић, баш изгледаш сумануто на онуi слику. Млађи си од мене 12 година - а овамо ћорча, сас онеi наочаре, стварно си дебил (погледни како изгледа старац од 57 лета- (нагласак на: 0:20 - 0:50) па научи нешто да играш, сомино - пардон! - волино `шумадинска` - па ме поклопи сас неки снимак, слободно...)

Него - одокле ти iе тиiа Сотир по кога се презиваш? Мене ми се чини да iе од Стару - или Суву - Планину. Нема у Шумадиiу такво име. Ни презиме.

А Шумадинци те викаiу `Бугарин`? Признаi? Исплачи ми се на рамену...
Аватар
Шумадија
Млади националиста
Млади националиста

Порука Шумадија 8.3.2012. 20:03

Коста ::Воле од Тополе.

(д` извини Топола...)

А бре соме (пардон! - воле од Тополе) - па ваљда знаш куде iе Црна Трава? Идиоте...

Иначе - добро каже Шаовић, баш изгледаш сумануто на онуi слику. Млађи си од мене 12 година - а овамо ћорча, сас онеi наочаре, стварно си дебил (погледни како изгледа старац од 57 лета- (нагласак на: 0:20 - 0:50) па научи нешто да играш, сомино - пардон! - волино `шумадинска` - па ме поклопи сас неки снимак, слободно...)

Него - одокле ти iе тиiа Сотир по кога се презиваш? Мене ми се чини да iе од Стару - или Суву - Планину. Нема у Шумадиiу такво име. Ни презиме.

А Шумадинци те викаiу `Бугарин`? Признаi? Исплачи ми се на рамену...

А у Црну Траву си дошао из Анадолије са Турцима.

Битно је да тебе викају Костаџик
Шумадијски покрет отпора
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10235
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 8.3.2012. 20:14

То национално себичњаштво које мора се признати постоји у шумадијским крајевима, потиче из таквозваног малог поседа, где је сваки сељак био газда, и било му је важно само да нико не дира његово, колико год то било бедно и мало. Њих не представља никако Вук, који је увек мењао идеологију по рецептима из Вашингтона, него више типови као Веља, Верко, Палма и остали такозвани домаћини. Али оптуживати четнике за то је бесмислено, јер је управо 1945. доласком комуниста Србија сведена на предкумановске границе.

Коста :: Динарских. (Источна Шумадиiа iе већином попуњена од iужне, кумановско-лесковачке миграционе струiе...)

Уз те крајеве доста јужније је почињао талас насељавања, све до Битоле па чак и самог Солуна вуче порекло становника око Велике Мораве. Чим мало зађеш од Београда већ у Смедереву се осети у акценту јужно порекло, а код старијег сељачког становика чућеш и који падеж мање. Док на пример око Авале има староседелаца са шопским пореклом, од којих су неки и из Бугарске. Западна Србија углавном из БиХ и ЦГ. Источна Србија је мешавина влаха, и црногораца, уз нешто цинцара по варошима.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 2 гостију