srpskinacionalisti.com

Нови Устав, па независно Косово!

Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6401
Приступио: мар 2006

Порука Коста 16.10.2006. 16:29

План је јасан.
Одмах после усвајања новог Устава, Ахтисари предлаже независно Косово.
(Данас је рекао да ће то учинити `знатно пре Нове године, што значи да можда неће ни чекати парламентарне изборе. Баш њих брига за српске изборе.)

А чему онда овај `спектакл за народ` са референдумом?
Па, да би били сигурни да независно Косово неће изазвати практично никакву реакцију, ни народа, ни политичких странака у Србији. Јер, ето, учинили смо све, ставили Косово у преамбулу (какав идиотлук), а војску више немамо..., - а они нам га опет узеше.

Дакле – не може се ништа.
И зато ништа и не треба предузети.
Него да се чека једно ... кол`ко? Ајде, 500 година. Па ко претекне. Ми или Шиптари...
А ви – извол`те, учествујте, баш лепа представа! Биће вам пуно срце. Јер сте се, ето, и ви борили за Косово.

БЕЗ МЕНЕ! Јер тако се не може одбранити ни сопствено двориште, а камоли Косово.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
DjordjeB
Војвода
Војвода

Порука: 2966
Приступио: јул 2003
Место: Београд

Re: Нови Устав, па независно Косово!

Порука DjordjeB 16.10.2006. 16:35

Да, баш тако некако...
ЂорђеБ
----------
"Свако свога убијте субашу!"

Укључите се у рад "Покрета за Србију" - http://narodnipokretsrbije.org/

Информације о величанственом скупу поводом 10 година НАТО агресије 24.03 на сајту скупа: http://1999-2009.info
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 16.10.2006. 17:07

Коста биће оно: КиМ су аутономија Србије која иде одвојено али на заједничком колосеку са Србијом у ЕУ. КиМ има свог председника, скупштину, владу, министра иностраних послова, војску и полицију као и судску и законодавну власт.
Једино не може имати столицу у УН (вероватно до следећег септембра).
Срби ово прихватите јер ако не прихватите добићете двоструку казну:
-прво КиМ ће онда добити потпуну независност и
-нема никаквих преговора за улазак у ЕУ.
И онда Необавештени, Тадићи и Тома ће саопштити да КиМ остају у Србији без обзира на све побројано (јер су звали на референдумско ДА).
Потписаће се свечано споразум са Соланом и ЕУ ће бити гарант тог споразума, све бре исто као са ЦГ.
И Срби можете да га попушите, нема проглашења окупације дела територије Србије.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6401
Приступио: мар 2006

Порука Коста 16.10.2006. 19:28

Да, вемавуче, то се спрема.
А ми ћемо бити мирни к`о бубице.
То је, нажалост, смисао учешћа СРС у `референдумском процесу`.

Дакле: `Хоћете ли позвати народ на улице?` - `Нећемо.`
`Хоћете ли ишта предузети да спречите овај сценарио?` - `Нећемо`.
`А шта ћете урадити?` - `Ништа. Чекаћемо.`

Тако изгледа радикална српска опција. Овде и сада.
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука: 3946
Приступио: сеп 2004

Порука Камени 16.10.2006. 20:35

Нови Устав је нова превара из кухиње Коштунице.
Прво је преварио народ 5. октобра, сад хоће
на преверу вешто од народа да отме Косово и Метохију.
Стари Устав брани Косово унутар Србије, нови омогућава
међународној заједници да ми сами преко Устава признамо
независно Косово.
"Andrej Nosov smatra da je predlog ustava uperen pre svega protiv Vojvodine,
a da se pravnim trikovima ustav pretvorio u dokument kojim se brani Kosovo. Ako pročitate taj ustav, u njemu piše, u članu 16, da bilo koja odluka
doneta na međunarodnom planu, a odnosi se na nekakvu rezoluciju Saveta
bezbednosti Ujedinjenih nacija, automatski postaje deo nacionalnog prava.
Ako Savet bezbednosti sutra kaže Kosovo je nezavisno, to automatski postaje
takva odluka", kaže Nosov."

Ово је превара. У преамбули пише Косово је Србија а кад СВ УН уз прећутну сагласност Русије и Кине одвоји Косово од Србије, то је аутоматски за нас по новом Уставу РЕАЛНОСТ коју ће да потврди
уставни судија. Томо, Ацо јел сте то хтели? Рекли сте ако нам отму
Косово, повешће те народ на улице? Сада зовете народ
да гласа за Устав који омогућава независно Косово чим међународна заједница ту одлуку донесе.
ТО ЈЕ КАТАСТРОФА И ПРОПАСТ СРС.

Преамбула ће се брзо игнорисати а независно Косово
ће бити изгласано у СВ УН. Руси и Кинези ће бити
уздржани, западни свет ће признати независно Косово.
Ако хоће Србија у ЕУ, онда мора да призна независно
Косово, то ће бити нови услов Запада кад испоручимо
Младића.

ЕВО ЈОШ РАЗЛОГА ЗАШТО БОЈКОТОВАТИ РЕФЕРЕНДУМ О УСТАВУ:
"U jednom od članova predloga ustava naveden je spisak prava koja se ni pod kojim uslovima ne mogu ukinuti, čak ni u vanrednom ni u ratnom stanju, ukazao je Dimitrijević."
Који је то устав? Значи војска издајнике неће стрељати кад је ратно стање него ће гледати како окупатор вршља по земљи?

"Predlog novog ustava Srbije ne predviđa zabranu da se domaći državljani izručuju stranim sudovima: "Kad ne piše nikakva zabrana, znači da je ta ekstradicija, čak i drugoj državi, moguća. U ustavu nema ograničenja. Prema tome, saradnja, sa te tačke gledišta – zabrane ekstradicije – ne postoji", kaže Dimitrijević. "
Значи Хрватска, Босна и ускоро независно Косово ће моћи да тражи испоруку на хиљаде наших грађана. Да ли је Тома нормалан? Ово је катастрофа.

НОВИ УСТАВ ЈЕ ПРЕВАРА СРПСКОГ НАРОДА!
Полако сумљам да је врх СРС читао УСТАВ.
Ово је уједно и самоубиство СРС.
Нови Устав је катастрофа и референдум треба бојкотовати.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Witch-king of Angmar
Војвода
Војвода

Порука: 2987
Приступио: апр 2004
Место: Минас Моргул

Порука Witch-king of Angmar 16.10.2006. 21:01

Андреј Носов, Војин Димитријевић...Фали само Пера Луковић у овом друштву... Какви сјајни извори информација... :roll:
Du siehst, mein Sohn, zum Raum wird hier die Zeit

All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost;
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by frost.
Аватар
SOVA
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 192
Приступио: феб 2006

Порука SOVA 16.10.2006. 21:10

Схватате ли ви да ово са уставом треба само да нам одврати пажњу,ако Косово добије независност,ови ће народ да изведу на некакав референдум о уставу уместо на улице.У сваком случају много смо истрошени и они ће ићи то на брзака да измуљају у истом дану или за пар дана уочи референдума да Косово одузму нама.
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 16.10.2006. 21:10

Нови устав је замка новог 5. октобра. Добиће после изборе, НИС и остало вредно у земљи ће отићи у безцење а СРС ће бити вечита опозиција.
Косово ће добити независност, испоручићемо Младића а онда добити
нови услов да признамо независно Косово јел то нас обавезује
међународно право што пише у нашем уставу.

ОВАЈ УСТАВ ЈЕ НАПИСАН У АМЕРИЧКОЈ АМБАСАДИ, то само слепци
не виде.
"А оне непријатеље моје који нису хтели да ја царујем њима, доведите овамо и исеците их преда мном" Лк.19, 27

"Камен који одбацише зидари, онај постаде угаони камен. Сваки који падне на тај камен разбиће се, а на кога он падне сатрће га." Лк. 20, 17-18
Аватар
Камени
Војвода
Војвода

Порука Камени 16.10.2006. 21:15

SOVA ::Схватате ли ви да ово са уставом треба само да нам одврати пажњу,ако Косово добије независност,ови ће народ да изведу на некакав референдум о уставу уместо на улице.У сваком случају много смо истрошени и они ће ићи то на брзака да измуљају у истом дану или за пар дана уочи референдума да Косово одузму нама.

Косово се брани силом јел је на силу отето. Преамбула ће остати мртво
слово на папиру као и резолуција УН1244. Ниједан српски војник
се доле није вратио. То зна сваки ђак основне школе.

НАРОД НИЈЕ ГЛУП. Косово се не брани преамбулом, ово је трик
да народ не иде на улице кад прогласе независност Косова и Метохије
као што је врх СРС обећао народу.

ЗАТО ЋЕ популарност СРС пасти са 42% на 25%.

Надам се да још није касно.

Аватар
SOVA
Млади националиста
Млади националиста

Порука SOVA 16.10.2006. 21:15

Камени ::Нови устав је замка новог 5. октобра. Добиће после изборе, НИС и остало вредно у земљи ће отићи у безцење а СРС ће бити вечита опозиција.
Косово ће добити независност, испоручићемо Младића а онда добити
нови услов да признамо независно Косово јел то нас обавезује
међународно право што пише у нашем уставу.

ОВАЈ УСТАВ ЈЕ НАПИСАН У АМЕРИЧКОЈ АМБАСАДИ, то само слепци
не виде.

Све је то тачно само је питање КО ЋЕ ДА ПОВЕДЕ НАРОД!?Ми немамо вођу,овај народ нема свог природног вођу,једини такав може бити само РАТКО МЛАДИЋ,ја се надам а и молим се богу да генерал Ратко Младић изађе у јавност,нека изведе пуч са својима и позове народ и војску где треба сви би ми устали!!!
Аватар
SOVA
Млади националиста
Млади националиста

Порука SOVA 16.10.2006. 21:30

И још једна ствар.Каква бре СРС,и они су политичари да су они нешто хтели до сад су могли да ураде све и свашта а шта су урадили???НИШТА БАШ!Зато ја никад нисам био ни за једну политичку партију ни за једног политичара и никада нећу ни бити јер једно су политичари и странке,а друго су Војсковође и Владари по крви и рођењу некад и по задужењу као на пример генерал Ратко Младић за кога ја мислим да у овом тренутку а и дуже зависи цео Српски народ.БИТИ ИЛИ НЕ БИТИ ПИТАЊЕ ЈЕ САД!Ја сам једно време имао симпатије према СРС-у али само због Националистичког става који они ни дан данас нису оправдали,и мој ујак је био за СРС он и Чеда Васиљевић су на позив ДОС-а конкретно Душана Петровића из Шапца колективно отишли 5.октобра да сруше Милошевића и десило се то да је тај Душан Петровић од дима и ватре у Скупштини пао не би ни преживео да га мој ујак није изнео напоље на плато полумртвог.И вероватно знате како се Петровић одужио и Чеди Васиљевићу(који је то и заслужио јер је био лопужа),а и мом ујаку који ни крив ни дужан само зато што је био обезбеђење на Васиљевићевом базену "Крсмановача"и члан СРС-а.Мој ујак је био избачен из боксерског клуба и савеза само због тога,затворен му је и кафић,а касније је и покренута тзв. афера "Радио Шамар" у коме је Ханибал Ковач чувени ДС-овац оптужио мог ујака за највећег криминалца у Шапцу знате ли зашто?Зато што га је овај избацио са базена јер је Чеда Васиљевић тако наредио.
Аватар
SOVA
Млади националиста
Млади националиста

Порука SOVA 16.10.2006. 21:35

Мој ујак је Жељко Стевић требало је да нас представља на Олимпијади у Сиднеју,али због замере са Петровићем(како му се одужио за спашену главу)Председнику Боксерског Савеза је речено или Жељко Стевић одлази или ви нећете добијати више ни динара!
Аватар
SOVA
Млади националиста
Млади националиста

Порука SOVA 16.10.2006. 21:48

Добро да не скрећем са теме сад,ја мислим као и многи у овом несрећном народу да нам је Ратко Младић једина нада и једини човек који има моћ и снагу да дигне Српски народ на ноге,а не тамо неки СРС и политичари,они праве компромисе и још многих ствари које не би требало да праве,они све раде из своје финансијске или неке друге добити њима су на уснама национализам,другима европска унија,трећима већ незнам шта,али Ратко Младић и остали наши храбри Генерали имају само једно на уму а и на уснама а то је СВЕ ЗА СРБИЈУ,СРБИЈУ НИЗАШТА!
Последњи пут изменио SOVA дана 16.10.2006. 21:52, измењено укупно 1 пут.
Аватар
SOVA
Млади националиста
Млади националиста

Порука SOVA 16.10.2006. 21:51

Јесам ли у праву или не?
katastrofa
Војвода
Војвода

Порука: 1639
Приступио: окт 2006
Место: окупирана земља...

Порука katastrofa 17.10.2006. 13:36

Камени ::Ово је превара. У преамбули пише Косово је Србија а кад СВ УН уз прећутну сагласност Русије и Кине одвоји Косово од Србије, то је аутоматски за нас по новом Уставу РЕАЛНОСТ коју ће да потврди
уставни судија. Томо, Ацо јел сте то хтели? Рекли сте ако нам отму
Косово, повешће те народ на улице? Сада зовете народ
да гласа за Устав који омогућава независно Косово чим међународна заједница ту одлуку донесе.
ТО ЈЕ КАТАСТРОФА И ПРОПАСТ СРС.

.

A sta uopste znaci prembula USTAVA ?
Preambula nema nikakv normativni karakter.
Valjda ce neko to zidaru i objasniti....ima savetnika ...
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 0 гостију