srpskinacionalisti.com

[последњи филм који сте гледали] или [филмски укус српских националиста]

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2073
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Re: [последњи филм који сте гледали] или [филмски укус српск

Порука СлобаСрбија 25.6.2013. 10:48

Дајте линк за ове филмове, не могу нигде да их нађем:

http://www.imdb.com/title/tt1578259/

http://www.imdb.com/title/tt1355636/

По могућству 1080p или 720p...
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб, Republikanac...
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 26.6.2013. 1:13

Da li zna neko gde mogu da nadjem staru RTSovu seriju - Vuk Karadzic ?
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3083
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 26.6.2013. 5:54

SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 26.6.2013. 11:26

Hvala
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
Боки_СРС
Војвода
Војвода

Порука: 1048
Приступио: авг 2008
Место: Царство Небеско

Порука Боки_СРС 26.6.2013. 12:47

Чуо сам да припремаю филм "Цар Душан" и да га глуми Жарко Лаушевић... Шта знате о томе?
"ОПАСНЕ СУ КОРЕ ОД БАНАНЕ"
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 26.6.2013. 12:56

Не би ме чудило да га представе као зликовца и зачетника "злочиначке идеје Велике Србије" или тако нешто. :doubt:

Вертере, баш сам недавно одгледао серију... одличне су прве епизоде, док је трајао Први и Други српски устанак, а после су мало сморили. Али ипак изузетна серија! Коју нажалост никад не репризирају на "нашем" РТС-у... Нема места са родољубе који се са оружјем боре за ослобођење Србије против Турака и потурица. Купио сам ДВД-је код уличног продавца код оне цркве на Вождовцу, тј. Бањици уствари, рекао бих, испред Максија што продаје. Само 150 динара, ако се добро сећам. Има све старе, домаће серије, а ако нема тренутно код себе - нареже ти за дан, два. Не знам да ли још тамо продаје...
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука Batistuta 26.6.2013. 13:04

Вук Караџић је фантастична серија,покрива не само његов живот него и ту историјску епоху појавуљју се поред Вука Караџића и историјски ликови попут Карађорђа,Милоша,Доситеја,Његоша и странаца.
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука N.S. 26.6.2013. 13:09

Бољи живот, Срећни људи, Породично благо... то врте већ по ко зна који пут укруг. А "Вук Караџић" никад да емитују. Или неку другу, нпр. "Више од игре", која је веома занимљива серија, не сећам се да су је скоро пуштали.
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 26.6.2013. 13:25

j**i ga, nista od ovih linkova. Traze Premium. Nema veze, na you tubeu je neko okacio seriju.

Боки_СРС ::Чуо сам да припремаю филм "Цар Душан" и да га глуми Жарко Лаушевић... Шта знате о томе?

Ne znam nista, to je neka nemastovita izmisljotina.
Банована је Лазарица,
Аватар
Боки_СРС
Војвода
Војвода

Порука Боки_СРС 26.6.2013. 17:46

Verterdegete ::
Боки_СРС ::Чуо сам да припремаю филм "Цар Душан" и да га глуми Жарко Лаушевић... Шта знате о томе?

Ne znam nista, to je neka nemastovita izmisljotina.

http://www.kurir-info.rs/narod-hoce-cara-dusana-clanak-142976
Био је један бољи и шири новински чланак од прошле године али не може да се нађе на нету.
Вука Караџића, Карађорђа Петровића, Милоша Обреновића, Доситеја Обрадовића, Петра Петровића Његоша итд.

Џић (који се продао Швабама за ситне паре) и господин одбегли монах (који је потпао под анатему светих отаца због тога) су били велике сероње и скоро ништа нису допринели овом народу, већ напротив много тога су усрали и затровали смрдљивом западном културом и простаклуком. Не помињите их јер нису тога достојни...
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука Verterdegete 26.6.2013. 18:45

Pa nije to nikakava glasina, vec Kurirova anketa, sta bi hipoteticki bilo lepo da se snimi. Inace, ovakav projekat nema ni teoretske sanse da se srovede u delo. Drzava vise nema para da finansira velike filmske projekte. Cak i onaj mizerni drzavni fond za filmove (5x 200 000 evra) vise ne postoji.
A privatna filmska produkcija u Srbiji zivi od drzavnih (kojih vise nema) i evropskih kulturnih fondova (koji ne daju pare za ovakve filmove). Niko se normalan ovde ne nada parama od bioskopskih karata.

A kao drugo, imajuci u vidu iskustvo sa Sv. Georgijom, nesto i ne bih poveravao velike pare nasim filmadzijama.
Банована је Лазарица,
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука N.S. 26.6.2013. 18:52

Чак ни Милослав Самарџић, који је у "Тајни Вукове реформе" оцрнио Караџића није сматрао да је Вук намерно био бечки шпијун и да се продао, него да је због неукости и незнања несвесно радио у интересу Беча преко старог лисца Копитара који га је вртео око малог прста. А Хаџићу и другим његовим противницима нико није бранио да они ураде други, бољи, опширнији и културнији речник ("словар"). Али немојмо у овој теми о томе да спамујемо...

Кад је реч о старим серијама, да ли се неко сећа једне која је емитована на РТС-у негде око 1990. године, можда коју годину пре или после тога... Био сам дете тада, али оно што сам запамтио да је или немачка или је радња у Немачкој, тако некако, а ваљда се ради о генетском инжињерингу, клонирању, прављењу неких "хибрида" (ту реч сам меморисао, ваљда ми била тада упечатљива). Зна ли неко о чему је реч?
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука Batistuta 26.6.2013. 20:05

Нисам проверавао ове линкове,ја сам одавно скинуо док је био мегааплоад.
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
Боки_СРС
Војвода
Војвода

Порука Боки_СРС 27.6.2013. 6:03

N.S. ::Али немојмо у овој теми о томе да спамујемо...

Морам да ти одговорим. :)
N.S. ::други, бољи, опширнији и културнији речник ("словар").

Тај његов речник ништа не значи, јер га нико ни не чита а ретко ко од просечно-образованих људи и зна за то тј. "начуо је нешто".
Главна ствар је правопис. Поред свих тих његових за*ебавања, спајања, узимања, избацивања слова (која му се нису свидела) исл., морао је и да узме Ј из латинице што му највише замерам. То је битно јер данас том његовом "ћирилицом" пише цела нација. А шта је фалило "гражданској" ћирилици коју је користио Његош? Сјајна је била, мада је црквенословенска ненадмашна.
Јесмо ли ми толики простаци да све мора да нам се упрости? Старо писмо је поседовало невероватну лепоту, савршенство и дубок смисао, а у ЦСЛ и одличан акцентни систем.
Нек ме неко упути на одговарајућу тему за пљување Вука. 8)
Аватар
nenadkg
Националиста
Националиста

Порука: 327
Приступио: дец 2010
Место: Шумадија

Порука nenadkg 2.7.2013. 2:17

Маре Војвода ::Да не отварам нову тему поставићу овде хумористичка серија ДРЖАВНИ ПОСАО!
http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... RODdIGljLK
Све епизоде су добре а ово су неке моје омиљене:
http://www.youtube.com/watch?v=iNzfKn4b ... K&index=21
http://www.youtube.com/watch?v=R06T9Fzz ... K&index=35
http://www.youtube.com/watch?v=sdTjX8Bx ... K&index=96
http://www.youtube.com/watch?v=oD5SLLI1 ... &index=123
Уживајте!

Хвала за ово, стварно одлична серија
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 1 гост