srpskinacionalisti.com

СП 2018 у Русији

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1027
Приступио: феб 2014

Re: СП 2018 у Русији

Порука ДејанНационалистa 23.6.2018. 17:03

Све је истина (једино се не сећам да је Обилићу било забрањено играње, играли су са Бајерном из Минхена), сетимо се и оне спрдачине пред СП 2006. године када су нас сместили у посебан шешир јер за једну европску репрезентацију није било места, или оног сра*а у Ђенови када су Италијани пустили ове наше будале да на стадион уђу са тестерама или оног хаоса у квалификацијама за ЕП против Албаније...
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 3749
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 23.6.2018. 17:41

једино се не сећам да је Обилићу било забрањено играње, играли су са Бајерном из Минхена.

Ово је о чему говорим је било после. Обилић је са Бајерном играо у квалификацијама за ЛШ 1998/99. године на почетку. Та сезона 1998-99 је у домаћем првенству била прекинута ратом, Партизан је у моменту прекида био први и отишао је у квалификације за ЛШ, а Обилић је био вицешампион и на основу тога је требао да игра Куп УЕФА. Онда су прво запретили да не могу да играју док је Аркан на челу клуба, а када се овај формално повукао, они ни тиме нису били задовољни и забранили су им да играју! Наравно, Миљану и тадашњем ФСЈ то ништа није сметало, нису ни помислили да нешто ураде, а Партизану и Звезди још мање. После је ишла прича да је Аркан наводно био послао неку своју екипу да кокну ону лопину председника УЕФА Јохансона у Бечу, али да то нажалост није реализовано. Мало касније те сезоне у јесен 1999. Лидс није хтео да дође у БГ, па су Партизану наредили да мора да буде "домаћин" у Херенвену у Холандији, да се ови из колевке фудбала не би превише мучили, јер је јелте лакше Кежману и друговима да они путују на домаћинство 1.500 км, него Енглезима пар стотина километара. :twisted: А да парадокс буде комплетан, пре тога су у Београду играли и Естонци, и Ријека и Спартак Москва. :evil:

сетимо се и оне спрдачине пред СП 2006. године када су нас сместили у посебан шешир јер за једну европску репрезентацију није било места, или оног сра*а у Ђенови када су Италијани пустили ове наше будале да на стадион уђу са тестерама

И наравно баце нас у групу смрти са Аргентином и Холандијом, нема везе што смо били први у квалификационој групи без пораза...

или оног хаоса у квалификацијама за ЕП против Албаније...

Оно је тек било срамно, еј бре, нама узимају бодове, а ми наравно играмо квалификације до краја.

Али зато нам све то и раде, виде да нема никаквог отпора, и нормално је да ће да наставе да нас силују и даље. Ако се може разумети да се у политици неретко мора отрпети и пуно неправди и понижења, ја заиста не схватам зашто то себи допуштамо у спорту, где за тиме нема никакве нужде.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 23.6.2018. 17:49

Зорад ::Ово је о чему говорим је било после.

Аха, ја сам се грешком пребацио само на Бајерн.

Зорад ::Оно је тек било срамно, еј бре, нама узимају бодове, а ми наравно играмо квалификације до краја.

Притом су нам доделили три бода, али их одузели због инцидената. :lol:
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4503
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 23.6.2018. 17:56

Ma o tim zajebancijama u sportu može knjiga da se napiše.. Sećam se i onda kad izbaciše Partizan jer Zrinski nije umeo da organizuje utakmicu kako treba. Bilo kakav incident bilo da smo gosti ili domaćini puca po nama..
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 23.6.2018. 18:12

Један од навијача Партизана је тада остао без два или три прста, каменовани им аутобуси у Мостару,... Заиста користе сваку прилику да нас понижавају, без обзира да ли је клуб или репрезентација у питању.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1212
Приступио: јул 2015

Порука M-91 23.6.2018. 19:07

Па и није баш тако. Они мечеви између Скендербега и Партизана су прошли најмирније. Чак је и Скендербег кажњен од УЕФЕ неиграњем у евро-куповима 10 година због корупције . :mrgreen:

Или Ц. Звезда која је прошла са само малом финансијском казном због "мамицу ти јарећу" и "дојче швајнен" против Келна.
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 23.6.2018. 19:09

M-91 ::Па и није баш тако. Они мечеви између Скендербега и Партизана су прошли најмирније. Чак је и Скендербег кажњен од УЕФЕ неиграњем у евро-куповима 10 година због корупције . :mrgreen:

Или Ц. Звезда која је прошла са само малом финансијском казном због "мамицу ти јарећу" и "дојче швајнен" против Келна.

Mi pričamo jedno on priča pedeseto. :roll:
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 23.6.2018. 19:15

Не може судија бити крив што је Стојковић примио она 2 идиотска гола. Свако је прво одговоран за себе.

Тако би свако могао да кука - нпр. колумбијски голман против Јапана и слично.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1886
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 23.6.2018. 19:26

M-91 ::Не може судија бити крив што је Стојковић примио она 2 идиотска гола. Свако је прво одговоран за себе.

Тачно. Није судија крив што је наш голман примио два гола. Наши играчи су се много опустили. Дали су гол у петом минуту и понашали су се као да је крај утакмице! Нисам оптимиста што се тиче Бразила... Не гине нам пораз.

Како иде попуњавање албума? Мени је остало да залепим још 35 сличица! :)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 23.6.2018. 19:34

Српски родољуб ::Наши играчи су се много опустили. Дали су гол у петом минуту и понашали су се као да је крај утакмице!

Суштина свега. Нису Швабе будале што имају доктрину да се фудбал игра до задње секунде.

Како иде попуњавање албума?

60% попуњено + наручићу оних 40 сличица преко Полидора (надам се да неће да ме зајебу). :mrgreen: :mrgreen:
Србија нема алтернативу!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 23.6.2018. 22:01

M-91 ::Не може судија бити крив што је Стојковић примио она 2 идиотска гола. Свако је прво одговоран за себе.

Види се да фудбал познајеш само на нивоу сакупљања сличица. Први гол се не брани тј. голман ту нема никакве шансе. Хајде ти геније стани на гол па да видимо шта би урадио. Ту је крив Матић који је стајао уз Ивановића и Миленковића, уместо да је изашао у блок Џаки. Други гол је примљен из контре и ту је голман у ситуацији као код пенала - 50:50 па ако одбрани одбранио је, ако прими гол не иде њему на душу. Тако да лупаш глупости. Притом, како смо одиграли нема уопште везе када је реч о недосуђеном пеналу. Ако је пенал био, а јесте јер двојица обарају Митровића, онда он има да се досуди, невезано за то да ли веземо по терену или не можемо да се саставимо. Онолики број досуђених фаулова у нападу не може да се види ни на просечној ватерполо или кошаркашкој утакмици. Већ на полувремену нама су тројица од петорице везних имала жуте картоне. Да иоле пратиш фудбал, знао би да у таквој ситуацији задњи везни (а и Матић и Миливојевић су добили картоне) не може да буде у потпуности употребљив јер у дуел мора да уђе по природи позиције на којој игра, а опет сваки старт може да му донесе још један жути и излазак из игре. Тако да момче гледај да те Полидор не зезне за пар сличица које ти фале, а неку озбиљнију причу по том питању батали.
Аватар
Српски родољуб
Војвода
Војвода

Порука: 1886
Приступио: јан 2008
Место: Београд

Порука Српски родољуб 23.6.2018. 22:13

Колико год да је судија био нефер према нама, не може се рећи да су играчи играли добро... То је чињеница. Да не скупљаш и ти сличице? :)
„Ја не волим устанак са људима који ће ме напустити при првом неуспеху, ја волим револуцију са грађанима кадрим да поднесу сва искушења једне дуготрајне борбе каква ће, услед жестоких политичких услова, бити и наша - или ћемо водити говеда у касапницу.“ - Гоце Делчев
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 23.6.2018. 22:42

Niko nije rekao da je on kriv za golove već za čist penal koji nam nije dosudio.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630

Порука Republikanac 24.6.2018. 19:41

А што наши нису користили фору Адама Сандлера из филма „Најдужа јарда“?

Чим је видео да судија навија за Швајцарце (а то се видело веома брзо) Коларов је требао да узме лопту па паф – теледириговани пројектил у судијина јаја! Овај се онда опружи по терену, дођу лекари, 10 минута прекида, Коларов приђе, извини се (као било је случајно), судија се придигне и меч се настави. А онда Коларов (или неко други, није битно) опет узме лопту па поново паф у судијина јаја. Овај се опет испружи на терену и онда му Матић приђе и упита га, онако шмекерски, „Је ли бре 'оћеш ти да судиш поштено или ћемо да наставимо да се забуњујемо и гађамо те у јаја?“.

Адам Сандлер нам је свима показао пут. Кад видиш да је судија ђубре а ти га звизни у јаја. Погодак у судију се нит рачуна нит кажњава (као да си погодио ваздух)...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 24.6.2018. 20:23

Живот није филм, а и такве ствари се кажњавају - црвеним картоном на утакмици и суспензијом након ње.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 6 гостију