srpskinacionalisti.com

СП 2018 у Русији

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1264
Приступио: јул 2015

СП 2018 у Русији

Порука M-91 11.1.2018. 19:41

Слика

Група А:

1. Русија
2. Саудијска Арабија
3. Египат
4. Уругвај

Група Б:

1. Португалија
2. Шпанија
3. Мароко
4. Иран

Група Ц:

1. Француска
2. Данска
3. Перу
4. Аустралија

Група Д:

1. Аргентина
2. Исланд
3. Хрватска
4. Нигерија

Група Е:

1. Бразил
2. Швајцарска
3. СРБИЈА
4. Костарика

Група Ф:

1. Немачка
2. Мексико
3. Шведска
4. Јужна Кореја

Група Г:

1. Белгија
2. Енглеска
3. Панама
4. Тунис

Група Х:

1. Пољска
2. Колумбија
3. Јапан
4. Сенегал
Србија нема алтернативу!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1084
Приступио: феб 2014

Re: СП 2018 у Русији

Порука ДејанНационалистa 11.1.2018. 19:48

Рано је за било какве прогнозе, али нисам оптимиста по питању нашег проласка групе.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1833
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 11.1.2018. 20:58

Средиће Кокеза да прођемо групу
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 11.1.2018. 21:10

Đorđo Napolitano ::Средиће Кокеза да прођемо групу

У том случају, само да наши не буду неспособни као Звездини па да ни намештену титулу не могу да узму :D
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 12.1.2018. 1:34

Бићемо само икебана. Групу нећемо проћи, и то је то.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1258
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 15.1.2018. 23:03

ДејанНационалистa ::
Đorđo Napolitano ::Средиће Кокеза да прођемо групу

У том случају, само да наши не буду неспособни као Звездини па да ни намештену титулу не могу да узму :D

Ок, та титула је значи намештена. Што даље произилази да сте ви освојили намештену титулу. ;) Је л' тако?

Да не лутамо од теме. Само уз чудо и много среће можемо проћи групу. Пошто Кокеза није успео да нађе нормалног тренера којем ће моћи да одређује списак играча који ће играти, зато ћемо ми направити преседан у историји фудбала и отићи на СП са селектором који нема ама баш никаквог искуства.
Последњи пут изменио Делија са Севера дана 15.1.2018. 23:10, измењено укупно 1 пут.
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 15.1.2018. 23:08

Делија са Севера ::Ок, та титула је значи намештена. Што даље произилази да сте ви освојили намештену титулу. ;) Је л' тако?

Логика ти није јача страна братац :lol:
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 15.1.2018. 23:19

Чиста математика, рођо. :mrgreen: Ако је X=Y а Y=Z, онда је X=Z
Иначе, не смета ми да тврдите да смо ми намештали иако нисмо. Али ове форе да смо наместили титулу коју сте ви освојили су на нивоу првог разреда основне. Као онда кад сте тврдили да је ваша управа продала титулу, а ви је на крају освојили. То су Вучелини фазони које ви упијате...
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 15.1.2018. 23:25

Делија са Севера ::Да не лутамо од теме. Само уз чудо и много среће можемо проћи групу. Пошто Кокеза није успео да нађе нормалног тренера којем ће моћи да одређује списак играча који ће играти, зато ћемо ми направити преседан у историји фудбала и отићи на СП са селектором који нема ама баш никаквог искуства.

Не верујем да пролазимо, Бразил је знатно бољи него пре четири године, Швајцарци (боље речено Шиптарци) играју добар фудбал и меч с њима би могао да буде кључан. А знамо какви смо у таквим утакмицама. Костарика јесте играла у четвртфиналу 2014. године, али не верујем да ће у Русији бити и близу проласка групе. Ако некоме откину бод - нама ће. Прерано је додуше говорити било шта, јер до почетка је остало пет месеци, доста тога може да се промени - суспензије, повреде и слично.
Није ту селектор кључан, ми никако да схватимо да смо у великој мери лимитирана репрезентација, далеко смо ми од тимова који имају велике играче у својим редовима. Може да их води ко год хоће - квалитет није на претерано завидном нивоу.
Стоји да су Муслина отерали крајње џукачки.

Делија са Севера ::Чиста математика, рођо. :mrgreen: Ако је X=Y а Y=Z, онда је X=Z
Иначе, не смета ми да тврдите да смо ми намештали иако нисмо. Али ове форе да смо наместили титулу коју сте ви освојили су на нивоу првог разреда основне. Као онда кад сте тврдили да је ваша управа продала титулу, а ви је на крају освојили. То су Вучелини фазони у које слепо верујете, на жалост...

Нисам ни Вучелин ни Пантићев пулен, то су људи своје врсте... Али да је све ишло у правцу да вам се титула намести прошле сезоне - јесте. Да вас је Вождовац прописно испрашио на Ђурђевдан - и то јесте.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 16.1.2018. 20:14

Што се тиче квалитета, нисмо светска класа, али смо јачи од Шиптара који су пребегли у Швајцарску. Само нам треба добар селектор који ће звати најквалитетније играче, а не оне које му Кокеза и остала свита сервирају.

Вучела и Пантић редовно тако врше пропаганду и тако праве притисак на јавност, а и на Звездине играче. А и унапред имају спреман алиби ако не освоје ништа.
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 18.1.2018. 12:40

Русија осваја Светско Првенство, а Србија сигурно долази бар до осмине финала на Светском Првенству. :)
Искрено се надам и верујем да ће тако бити. Напред Србија, напред Русија, идемо заједно у победе! =D>
Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 18.1.2018. 16:48

Обилић ::Русија осваја Светско Првенство, а Србија сигурно долази бар до осмине финала на Светском Првенству.
Искрено се надам и верујем да ће тако бити. Напред Србија, напред Русија, идемо заједно у победе!

Волео бих и ја тако , ал' мрка капа. :|

Иначе, ево мојих предвиђања:

А: Русија и Уругвај сигурно иду даље, а касније у 1/8 финала испадају од Шпаније и Португалије
Б: Јасно ко дан, само је питање ко ће бити први а ко други
Ц: Једино је Аустралија (читај Курбатска бр. 2) аутсајдер, а ови остали - Данска , Француска и Перу имају шансу да оду даље
Д: Држим песнице Аргентини и Исланду, а курбатима желим да пукну и од њих и од чамуга
Е: Нажалост, Шиптарија бр. 2 :mrgreen: и Бразил иду даље, ми дај Боже да ћемо и Костарику победити, ипак су они пре 4 године стигли чак и до 1/4 финала и 5. места од 32 репрезентације :shock:
Ф: Немачка прва, Мексико други, Шведистан :mrgreen: трећи, Јужна Кореја задња
Г: Белгија прва, Јенглези :mrgreen: други, Панама трећа, а козојепци из Туниса задњи
Х: Пољска прва, Колумбија или Сенегал други, једино је Јапан без шанси

П.С. Осим СРБИЈЕ , навијаћу и за Русију, Пољску, Исланд и Аргентину, као и за противнике наших окорелих непријатеља.
Србија нема алтернативу!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 19.1.2018. 1:33

M-91 :: а курбатима желим да пукну и од њих и од чамуга

Можда ће бити сусрета наших са усташама у Калињинграду - они тамо играју 16. а ми 22.
Занима ме какав ће Руси приредити дочек страним навијачима, посебно Енглезима и Пољацима.
Аватар
Обилић
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 888
Приступио: нов 2009
Место: Србско Царство

Порука Обилић 19.1.2018. 11:26

ДејанНационалистa ::Занима ме какав ће Руси приредити дочек страним навијачима, посебно Енглезима и Пољацима.

RUSKI NAVIJAČI ČEKAJU BRAĆU Srbi su bezbedni, Englezi i Poljaci ne!
http://www.alo.rs/srbi-su-bezbedni-engl ... -ne/134130

:wink:
Од Крушевца, Призрена, Цетиња, Дубровника, Книна, Невесиња,
са Авале, Ловћена и Шаре кличе србство "устани Лазаре"!

Догодине у Призрену и Книну!!!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 17.6.2018. 16:18

Srbija - Kostarika 1:0 .

Bravo momci!!!!!
Србија нема алтернативу!