srpskinacionalisti.com

Разбијање либерално-гибаничарско-комуњарских глупости

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2630
Приступио: феб 2014

Re: Разбијање либерално-гибаничарско-комуњарских глупости

Порука Republikanac 25.5.2016. 21:16

Па М-91 наравно да су Германи варвари. Само варвари су могли онако да се понашају током Другог светског рата. Да не причам сад оно да се код нас јело златним виљушкама док су oни печене вепрове комадали рукама...

А како је то твој Хитлер хтео да реши „јеврејско питање“? Да их све побије укључујући и бебе у колевкама? Е хебем га у решење. И онда се чудиш кад ја кажем да су варвари...

Кажеш ниси нациста већ „расно свесни националиста“? Па да ниси то можда анти-нациста? Ако јеси онда ти нешто анти-нацизам слабо иде...

Сви ви стормфронтовци сте нацисти, ту нема никакве сумње. А пошто сте Словени то ваше идеолошко определење граничи са кретенизмом...

Пољаци кажеш нешто протествују за Косово? Одлично, свака част. Само то не мења чињеницу да интимно пате што су Словени а не германски аријевци. Баш као и ти...

Југославија без СССР-а и САД није смела да прдне? Дечко, јеси ли ти осим Мајн Кампфа читао ишта у животу? А ни то Хитлерово „ремек дело“ изгледа ниси прочитао како треба и ту си ми сумњив...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1264
Приступио: јул 2015

Порука M-91 25.5.2016. 22:25

Republikanac ::Да не причам сад оно да се код нас јело златним виљушкама док су oни печене вепрове комадали рукама.

Урбани мит, знали су и на западним дворовима да праве прибор за јело и да га употребљавају. Нису ни они сисали весла.

Да их све побије укључујући и бебе у колевкама? Е хебем га у решење.

Нажалост, јеврејчине познају једнно језик насиља. Копромис је са њима немогућ (типична семитска особина). Или ми или они. А пошто сам припадник беле расе, сигурно не желим да победе ти зли паразити, већ ми.

Кажеш ниси нациста већ „расно свесни националиста“?

Тачно. НС покрет има много несавршености, као и сам Хитлер. Али били су на добром трагу.

Само то не мења чињеницу да интимно пате што су Словени а не германски аријевци.

Аријевци су сви бели народи, и Немци и Срби и Руси и Пољаци и Шпанци и Грци и Ирци.

Југославија без СССР-а и САД није смела да прдне?

Тачно, није смела. Чим су пресечене кредитне линије после титове смрти, дошло је до банкрота 1983. и потом слома сфрј.
Србија нема алтернативу!
Аватар
Vjaceslav
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 783

Порука Vjaceslav 25.5.2016. 23:05

Juga se je raspala nakon sto se izvukla iz krize. 1990. su ljudi ovde bolje ziveli nego ikada pre.
Bolje je verovati u Boga, nego imati poverenja u ljude.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 26.5.2016. 0:52

Да М-91 само што читаву ту твоју причу о „Југославији која без СССР-а и САД није смела да прдне“ хебе чињеница да је Југославија од 1948 па све до свог краја водила независну спољну политику...

Национални-социјализам кажеш био на „добром трагу“? Па јесте, подршка Павелићевој НДХ и планови о истребљењу и поробљавању Словена су баш били на „добром трагу“. Срамота је кад један Србин и Словен изјави тако нешто...

Аријевци су кажеш сви белци? Па то су можда неке новокомпоноване наци теорије, нисам баш упућен, но једно знам сигурно: ни Хитлер ни Химлер се не би сложили са твојом констатацијом. Напротив, послали би у логор свакога ко би се усудио да тврди тако нешто...

Кажеш компромис са Јешама није био могућ па их се морало истребити. Занимљиво је да усташе исто кажу и за Србе. Видиш како сте слични ви нацисти и усташе...
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1264
Приступио: јул 2015

Порука M-91 26.5.2016. 1:14

Republikanac ::Да М-91 само што читаву ту твоју причу о „Југославији која без СССР-а и САД није смела да прдне

Наравно да није смела, чим је престало кредитирање, распала се ко кула од карата. Тито је морао да се клати између две ватре да би добијао кредите и да би господа југословени живела ко мали богови.

Национални-социјализам кажеш био на „добром трагу“

Барем су идентификовали ко је највећи непријатељ (јевреји), ако ништа друго.

Аријевци су кажеш сви белци?

Да.

Слика

Слика

Дакле, истраживања у НС Немачкој у белу расу убрајају све њене типове, не само нордијце ко што ти мислиш.

Па то су можда неке новокомпоноване наци теорије, нисам баш упућен, но једно знам сигурно: ни Хитлер ни Химлер се не би сложили са твојом констатацијом.

Не лупетај, Срби су сматрани аријевским народом.

Видиш како сте слични ви нацисти и усташе...

Мислиш комуњаре и усташе?

Слика

Руковање комуњара и усташа

Слика

Усташе у партизанској униформи
Србија нема алтернативу!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 26.5.2016. 4:17

Хитлер Словене није сматрао аријевцима, шта лупаш… Чак ни Чехе који су по изгледу и менталитету некако најближи Немцима а камоли Србе.

Југославија је од 1948 водила потпуно независну спољну политику а твоје изјаве да је Тито нешто „морао“ или да без „СССР-а и САД није смео ни да прдне“ показују недостатак елементарног образовања. Мало више читај а мало мање играј видео игрице па ћеш можда неке ствари и научити...

Комуњаре су побиле на хиљаде усташа. Колико су их побили твоји нацисти?

ПС. Не знам како да дефинишем Србе који подржавају идеологију која је створила НДХ и њих саме сматрала нижом расом... Мислим, ко још било где у свету пристаје добровољно на некакав инфериорни статус мање вредног? Само тотални кретени ваљда...
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 537
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 26.5.2016. 12:20

M-91 ::

Да.

a siptari i "bosnjaci"?

Republikanac ::Мислим, ко још било где у свету пристаје добровољно на некакав инфериорни статус мање вредног? Само тотални кретени ваљда...

pa kontinentalni evropljani, puna EU tih idiota :D
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 537
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 26.5.2016. 12:23

Atreid ::
M-91 ::

Да.

a siptari i "bosnjaci"? bar dve desetine madjara, trecina finaca, kavkaski narodi...? a i ti spanci sto si ih pomenuo (i portugalci) pa pola njih su ciganoliki, bili vise pod turcima (citaj arapima) nego mi na balkanu.

Republikanac ::Мислим, ко још било где у свету пристаје добровољно на некакав инфериорни статус мање вредног? Само тотални кретени ваљда...

pa kontinentalni evropljani, puna EU tih idiota :D
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4552
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 26.5.2016. 13:07

Не знам како да дефинишем Србе који подржавају идеологију која је створила НДХ и њих саме сматрала нижом расом...

УСТАШОИДИ.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1511
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 26.5.2016. 15:19

M-91 :: Пред крај ДСР.

Па кад, где, коме је то наводно рекао? Јел има неки извор који то потврђује, или си то чуо у филму ,,Шишање"? :D
M-91 ::Није тачно. И Ле Пен је грешком подржавао усташе, али је одмах после 1995. променио мишљење. Данас његова ћерка има одлично мишљење о нама, поготово што Француска (и не само Француска) има огромне проблеме са муслиманима.

Ле Пен није нациста, као што ни његова ћерка не подржава болесне нацистичке идеје, њихов Национални фронт своју идеологију темељи на европским националним и хришћанским вредностима, нема везе са неонацистичким небулозама и будалаштинама. Чак су неки неонацистички кретене оптуживали Ле Пенову ћерку да је ,,скренула улево".
M-91 ::Није то правдање, објаснио сам ти на примеру Ле Пена.

Јесте, правдање је. Нема оправдања за Ле Пена и то што је слао добровољце, могао је врло лепо да се информише о догађајима у Југославији, да се информише о Србима, србској улози и србском положају у Југославији, да се информише о Хрватима и њиховим злочинима, итд. А не одмах да се стави на хрватску страну. Исто то важи и за твоје ,,расне националисте", и они су се, у име ,,беле солидарности" ставили на страну Хрвата, а против Срба.

Ле Пенова ћерка је нешто сасвим друго, она није имала никакве везе са свим тим, и њену подршку данас прихватам. Уосталом, жена није нациста, па је према томе веома прихватљива.
M-91 ::Словачки (ине само они) расно свесни националистички добровољци су 1999. хтели да дођу у Србију, али их је глупи Слоба зауставио на граници и вратио назад јер су наводно "фашисти".

Немој да лупеташ, из Русије су долазили добровољци, а међу њима чак и ти ,,расно свесни" (мада, додуше, мали број њих, већина су били православни руски родољуби који су због Православља и историјских веза руског и србског народа дошли да помогну) и нико им није забранио да уђу у Србију. Према томе измишљаш. Ето, и из Грчке су долазили људи који су данас део Златне Зоре и нико им није бранио да се боре.
M-91 ::Млади Европљани против независности Косова: Подршка за србски братски народ!

Не видим какве везе овај Европски фронт солидарности са Косовом има са тим твојим ,,расно свесним националистима"? Колико ја видим, нема никакве везе.
M-91 :: Како да није. СССР је био само лево крило ционистичке птице, које је одбачено на ђубриште историје када више није било потребно ционистичким газдама 1991. године. Исто и СФРЈ.

Опет ти кажем да не причаш глупости које немају утемељења ни у једној историјској чињеници, већ само у неонацистичким стормфронт памфлетима за испирање мозга. Дакле, СССР је водио антиционистичку политику и био је велики противник државе Израел. Нарочито за време Стаљина. То су чињенице. Исто важи и за Броза.
M-91 ::Да, али је зато уништавао све српско и национално, по ционистичким наређењима. Без одобрења СССР и САД није смео да прдне, а сви знамо шта они нама желе (тј. ционисти који владају САД).

Па уништавао је све србско и национално зато што је Тито био великохрватски националиста и антисрбин, члан масонерије и ватикански ђак. Зато је он то радио, погледај Титову политику према Србима: то ти је само реализација политике коју је према србском народу водила Аустро-Угарска империја. И то је то.
Тито јесте био тројански коњ Американаца и тачно је да је радио за њих, али то нема никакве везе са ционизмом, већ са чињеницом да је као масон примао паре од Американаца и западњака, који су га одржавали на власти и давали му подршку. То су чињенице.
M-91 ::Ционизам није жеља за повратком јевреја у израел, то су лажи и пропаганда!

Ционизам је покрет који жели да успостави НСП и светску владу, која ће располагати расно мешаним робљем - гојама, са просечним IQ 85 (што је довољно за простије послове, али не и за организовану побуну).

А јел имаш неки релевантан доказ и извор који потврђује ове тезе, а да то није Хитлеров Мајн Кампф?
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 26.5.2016. 15:31

Republikanac :: Југославија је од 1948 водила потпуно независну спољну политику а твоје изјаве да је Тито нешто „морао“ или да без „СССР-а и САД није смео ни да прдне“ показују недостатак елементарног образовања. Мало више читај а мало мање играј видео игрице па ћеш можда неке ствари и научити...

Е ово већ није тачно, ово је романтизовано виђење тог периода. Тито је, од 1948. постао амерички играч на Балкану, и ту је радио оно што су Амери од њега тражили. И то је чињеница. И зато је примао паре од њих и они су га одржавали на власти. Југословенски систем је треба да банкротира још крајем 50-тих година, али су Амери дали велике паре Титу да би се његов режим одржао. Тито је ширио русофобију у народу и није нимало случајно што су најагресивнији данашњи русофоби у Србији управо деца титоизма.

Дакле, Тито је био амерички играч, тројански коњ Американаца на Балкану. То што је он, по неким питањима, имао друкчију политику од Амера (рецимо, подржавао Палестинце против Израела) не мења чињеницу да је био амерички човек. Ко му даје паре, он за тога ради то је стара прича. Титу су Амери давали паре, за њих је значи радио. И крај приче на ту тему.
Republikanac ::Комуњаре су побиле на хиљаде усташа. Колико су их побили твоји нацисти?

Комунисти уопште нису побили усташа колико причају. Чак напротив, миноран број усташа је побијен (цифра побијених усташа у Блајбургу је свакако много преувеличана и то је више пропаганда него истина), већина је успела да побегне (и то на крајње сумњив начин) а велики број усташа је оберучке примљен у партизане и послат у поход на Србију.
За разлику од усташа, комунисти су много више побили четника и љотићеваца. А да ме убедиш да су љотићевци и четници били већи злочинци од усташа- то никада неће успети и немој ни да покушаваш.
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 26.5.2016. 19:48

Ха, ха, Србски ратниче па теби само још фали да поновиш ону глупост коју Шешељ нон-стоп изговара, ону да су Амери поклонили Југославији СТО МИЛИЈАРДИ ДОЛАРА (што је брат брату неких СЕДАМ или ОСАМ Маршалових планова) па да ми угођај буде потпун…

Југославија је од 1948 па све до свог краја водила независну спољну политику што мени као националисти морам признати импонује. А ко год тврди супротно нека ми нађе западне дужноснике из периода СФРЈ, председнике, министре спољних послова или министре одбране који су било где изјавили како су Титу или било ком ондашњем југославенском функционеру лупали шамаре због непослушности те издавали наредбе шта и како треба да ради. Па онда можемо да причамо...

Наравно, наши примитивци ће се одмах ухватити периода од 1951-1955 као крунског доказа како је ето Југославија била некаква америчка колонија. Толико су глупи да не схватају да тада нису Американци искористили Југославију већ Југославија Американце. У доба кад је претила опасност од совјетске инвазије југословенски функционери су маестрално одиграли партију са Јенкијима. Убедили су их да ће у случају Трећег светског рата бити на њиховој страни (Ајзенхауер је кажу био одушевљен). Обећали су им улазак у НАТО пакт. Амери су слали помоћ (највише у оружју и ратној техници) а онда долази 1955-а, посета Хрушчова и извињење Титу и убрзо након тога Југославија извештава Јенкије да „жели да што је могуће више побољша односе са СССР-ом и да више није заинтересована за улазак у НАТО“. Генијално, нема шта, прво их искористиш а онда одјебеш. Годину дана након тога долази до оног чувеног састанка на Брионима између Тита, Нехруа и Насера. Могу само замислити како су се Јенкији осећали након свега тога. Добро, зато су нам доста тога и наплатили деведесетих...

Комунисти и усташе? Па сад ја не знам колико тачно су у периоду 1941-1945 комунисти побили усташа (није ту само Блајбург у питању) али једно знам сигурно: побили су их далеко више него Дражини четници. Не верујеш? Питај Хрвате, они то најбоље знају и сваки ће ти потврдити ово што ја овде говорим...
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 26.5.2016. 22:55

Комунисти и усташе? Па сад ја не знам колико тачно су у периоду 1941-1945 комунисти побили усташа

Па сам Симо Дубајић је побио 30.000 усташа (и домобрана).
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 27.5.2016. 1:18

Хаха, па сам Дубајић је изјавио и потврдио да су побили миноран број усташа, а много више четника и љотићеваца, због чега се страшно кајао. Постоји та његова изјава. Зато је он и одбацио комунизам, сведочио о антисрбству истог и рекао целу истину.

Republikanac ::
Комунисти и усташе? Па сад ја не знам колико тачно су у периоду 1941-1945 комунисти побили усташа (није ту само Блајбург у питању) али једно знам сигурно: побили су их далеко више него Дражини четници. Не верујеш? Питај Хрвате, они то најбоље знају и сваки ће ти потврдити ово што ја овде говорим...

Неће бити, четници убијају усташе још од почетка рата, док се Тито у НДХ башкарио, у усташком Загребу све до напада Хитлера на СССР.
Комунисти су побили миноран број усташа, то сведочи и сам Симо Дубајић, њему ваљда верујеш? Тако да не знаш ти ништа сигурно, највећи број усташа је побегао (понављам, под сумњивим околностима), онај преостали део примљен у партизане, док је миноран број побијен, чисто да се Власи не досете.

Иначе, колико ја знам, неоусташка Хрватска је подигла оптужницу за ,,ратне злочине" против четничког коменданта војводе Ђујића, а не против комунистичких официра и генерала или партизана. А да бре, заборавио сам да је Титов партизан и генерал, Фрањо Туђман тада био на челу те неоусташке државе Хрватске која је протерала Србе из Крајине.

А ако питаш Хрвате, они за све криве ,,четнике", за њих су главни злочинци и негативци ,,четници", док за партизанске наводне ,,злочине" над усташама кажу ,,то нису партизани, него четници који су прешли у партизане". Дакле, Хрвати не потврђују ово што ти пишеш, него за све оптужују четнике.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 27.5.2016. 2:15

Хаха, па сам Дубајић је изјавио и потврдио да су побили миноран број усташа,

Он је лично одговоран за ликвидацију 30.000 усташа (и домобрана).

а много више четника и љотићеваца

Не знам за четнике, а што се ових други тиче њихов број у току рата је био миноран.

због чега се страшно кајао

Кајао се само због злочина.

Комунисти су побили миноран број усташа, то сведочи и сам Симо Дубајић, њему ваљда верујеш? Тако да не знаш ти ништа сигурно, највећи број усташа је побегао (понављам, под сумњивим околностима), онај преостали део примљен у партизане, док је миноран број побијен, чисто да се Власи не досете.

Историјска чињеница да су партизани побили највише усташа и то не може ни хиљаду Самарџића да оспори.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 8 гостију