srpskinacionalisti.com

Разбијање либерално-гибаничарско-комуњарских глупости

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2851
Приступио: феб 2014

Re: Разбијање либерално-гибаничарско-комуњарских глупости

Порука Republikanac 24.5.2016. 2:36

Џаба ти труд стромфронтовац. Колико год ти запињао Шваба и нордијски аријевац никад нeћеш постати. Хебига, морао би поново да се родиш ии да реинкарнираш у неког задриглог Швабетину. И није само то лоша вест: у очима правих нациста до краја живота остаћеш untermensch. Хебига, жао ми је ал' од судбине се побећи не може...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Atreid
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 546
Приступио: јун 2004

Порука Atreid 24.5.2016. 12:55

^^

e sad i ti lupas :D ako cemo pravo ne mora sve biti idealizovano, znas i sam na sta lice firer, gebels i hajnrih, mali crnokosi, sa upitnim crtama lica cak i fizickim nedostacima (ukoliko gebels nije imao neku nesrecu) a hes rundav kao da mu bosanski medjed oplodio majku.
ali da u pravu si, uvek me fascinirala ta opsesija plavim kod vecine neonacista, pogotovo sa ovih nasih prostora.
sa druge strane gresis, ne mnogo ali gresis, ti skinsi sa zapada cene srpsku bracu, to se promenilo i te kako u poslednjih 15 godina.
SMUK :: пре потопа инцест је био дозвољен јер није било мутације коју су спречавали препотопни животни услови.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука: 1402
Приступио: јул 2015

Порука M-91 24.5.2016. 17:35

Republikanac ::Џаба ти труд стромфронтовац. Колико год ти запињао Шваба и нордијски аријевац никад нeћеш постати.

Нису само нордијци аријевци већ сви белци: нордијски тип, динарски, медитеранци, алпинци и балтиди. И да, балтословенски језици (којим ми причамо) су ближи праиндоевропском него германски.

Хебига, морао би поново да се родиш ии да реинкарнираш у неког задриглог Швабетину. И није само то лоша вест: у очима правих нациста до краја живота остаћеш untermensch

НПД (немачки националистички покрет) има супер мишљење о Србима. Пегида исто.

Ево и песме коју су немачки расно свесни националисти објавили у част Срба:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Иначе, за твоју информацију, имам плаву косу, изражену доњу вилицу, издужено лице, високо чело, плаве очи и проминентан нос, као и солидну висину и телесну грађу.

Још сам и национално и расно свестан и схватио сам ко је прави непријатељ, за разлику од брозовско-слобистичких ботова. :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука: 1639
Приступио: авг 2015
Место: ђе не рађа мајка издајице

Порука Србски ратник 24.5.2016. 23:59

M-91 :: Нису само нордијци аријевци већ сви белци: нордијски тип, динарски, медитеранци, алпинци и балтиди. И да, балтословенски језици (којим ми причамо) су ближи праиндоевропском него германски.

Е па видиш, твој идол Хитлер није мислио тако. Хитлер је најчистијим Аријевцима сматрао само Германе, док је Словене сматрао ,,мање вредном расом", то стоји у његовој књизи.
M-91 ::Ево и песме коју су немачки расно свесни националисти објавили у част Срба:

Ма пусти ти те песмице, гледај конкретна дела: 90-тих су сви ти немачки (и уопште западноевропски) ,,расно свесни националисти", долазили као добровољци и борили се на страни Хрвата, а против Срба. То су чињенице.

Иначе, у овој песми они питају немачког војника у НАТО-у, шта он тражи на Балкану и шта он има да се тамо меша, а не запитају се шта је њихов Хитлер тражио на Балкану и у Русији и зашто се он у то мешао.
M-91 ::Иначе, за твоју информацију, имам плаву косу, изражену доњу вилицу, издужено лице, високо чело, плаве очи и проминентан нос, као и солидну висину и телесну грађу.

Ма благо теби...и да све то имаш, какве то везе има са овом темом и са чињеницом да су нацисти Словене, па и Србе, сматрали ,,мање вредном расом"'?
M-91 ::Још сам и национално и расно свестан и схватио сам ко је прави непријатељ, за разлику од брозовско-слобистичких ботова. :wink:

Ти, дечко, појма немаш и ништа не знаш, јер да нешто знаш, не би пљувао Броза јер је он, као и ти, био велики антициониста:
Ustaše i Titovi borci zajedno ratovali protiv Izraela!
http://www.vecernji.hr/svijet/ustase-i- ... ela-814093

Дакле, Тито не само да је био против Израела и израелске политике, него је и слао добровољце да се боре на страни Палестинаца, а против Изаела.
"Ђе је сјеме клицу заметнуло, онде нека и плодом почине."
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 25.5.2016. 1:21

M-91 ::Нису само нордијци аријевци већ сви белци: нордијски тип, динарски, медитеранци, алпинци и балтиди.

По оригиналној нацистичкој теорији СВИ Словени су untermensch. Дакле, нижа раса. Ту нижу расу по оригиналној Фиреровој замисли је требало делом истребити а делом претворити у робове швапске „више расе“. На њиховој земљи требало је населити немачке колонисте.

Е сад... Ти кажеш да си плав ко Барби. Океј. Али плави су и Руси па им то у очима нациста ништа није помагало. Untermensch je untermensch па био плав или црн, за правог, „изворног“ нацисту хитлеровско-химлеровског типа ту нема никакве разлике.

НДП? Ма то су новокомпоновани нацисти, нису то они прави. Њих би Химлер вероватно све стрпао у логор. Пази, певају песме Србима. Па можеш ли да замислиш неког члана оне изворне НСДАП како пева песме Србима? Не можеш, јел'тако? То су били нацисти, зна се шта је следовало Словене, ови данашњи су ти неки хибрид, Хитлер би их се вероватно одрекао да може...

А шта је твоја несрећа? Па та што си плав ки Барби али ниси Герман већ само (за нацисте) шугави Словен. А волео би да си Герман, да си аријевац али те судбина зајебала. Подсећаш ме на оне пи.ке Пољаке који су за све нацисте најобичнија ховна али би они све дали да могу да буду Швабе. Најобичнији шљам који срамоти све нас поносне Словене...

А што се мене тиче ја се држим оне Милорада Мандића из „Лепих села“. „Србин свињу виљушком боц а Шваба руком“. Најобичнији шумски варвари који су и заслужили да им Черчил сравни Дрезден са земљом. А Русима требају да љубе дупе за вјеки вјеков, могли су их барем пола побити 1945-е и нико им ни реч не би рекао...
Жилко, пуши га!.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 25.5.2016. 14:52

Србски ратник ::Е па видиш, твој идол Хитлер није мислио тако. Хитлер је најчистијим Аријевцима сматрао само Германе, док је Словене сматрао ,,мање вредном расом", то стоји у његовој књизи.

Е па видиш, пред крај рата је променио мишљење. Данашњи НС сматрају све белачке народе равноправним у борби против ционистичког олоша.

Ма пусти ти те песмице

Нећу да пустим.

долазили као добровољци и борили се на страни Хрвата, а против Срба. То су чињенице.

То због антикомунизма (мрзели су ЈНА која је била против хрвата).

Иначе, ово је ЧИЊЕНИЦА:

- сви НС/расно свесни националистички покрети у Европи су били против бомбардовања 1999. године
- сви комуњарски покрети (осим пар руских и грчких) су били за бомбардовање 1999. године

Ти, дечко, појма немаш и ништа не знаш, јер да нешто знаш, не би пљувао Броза јер је он, као и ти, био велики антициониста:

Велики антициониста којег су поставили Черчил, Рузвелт и Стаљин :lol: :lol:
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 25.5.2016. 15:10

Republikanac ::По оригиналној нацистичкој теорији СВИ Словени су untermensch.

Само Руси и Пољаци, с обзиром да су сметали Хитлеру у ширењу ка истоку. Србе је чак у извесној мери поштовао.

– Mi nikada ne smemo da dopustimo da na Balkanu jedan narod koji poseduje osećaj političke misije i istorijske uloge postane suviše moćan. Upravo su Srbi taj narod. Oni su dokazali da imaju veliku državotvornu snagu, kao i velike, ambiciozne ciljeve, koji idu čak do Egejskog mora. Imam ozbiljne rezerve prema tome da takav narod u njegovim nastojanjima i ambicijama, ja još posebno ohrabrim i podržim!

“Srbija ima pretežno agrarni karakter. Preko osamdeset odsto stanovništva čine seljaci. Seljaštvo ove zemlje je vaspitano u patrijarhalnom duhu, a prema svemu novom odnosi se sa dubokim nepoverenjem. Kako su vekovima bili turski podanici, naučili su do savrsenstva lekciju o pružanju otpora i to na lukav i uporan način. U srpskom seljaku video sam jednu od najjačih poluga protiv boljševizacije Balkana.”

Дакле, нижа раса.

Ако су Словени нижа раса, зашто је онда Словачка била једна од већих Хитлерових савезница?

Е сад... Ти кажеш да си плав ко Барби и бео. Океј.

Ако си ти пореклом из Мале Азије или Индије, логично да ти смета. :mrgreen:

Али плави су и Руси

Па и нису баш, добар део је и смеђ, поготово тамо где је тренутно кланица (Украјина). Био у Москви па проверио.

А белци су и плави, и црвени и смеђи и црнокоси. Битно је да припадају једном од 5 подраса беле расе или њиховим комбинацијама.

НДП? Ма то су новокомпоновани нацисти, нису то они прави.

Како год, свесни су јеврејско-исламистичко-либерално-педерске куге.

али ниси Герман већ само (за нацисте) шугави Словен.

Данас равноправно сарађују и германски расно свесни националисти, и словенски расно свесни националисти и грчко-романски расно свесни националисти. Сви су свесни јеврејско-исламско-либерално-педерско-имигрантске пошасти које погађају европске земље.

Подсећаш ме на оне пи.ке Пољаке

Кад смо већ код "пички" Пољака, Чеха и Словака - боље бити 500 година под немачким утицајем ко они него 1 дан под турко-татарском окупацијом ко ми Срби или Руси. Због тог немачког утицаја им иде боље него нама или Русима.

Најобичнији шумски варвари који су и заслужили да им Черчил сравни Дрезден са земљом.

:roll: :roll: Значи и Срби су заслужили да им то говно сравни Београд, Лесковац, Подгорицу и остале градове?

А Русима требају да љубе дупе за вјеки вјеков, могли су их барем пола побити 1945-е и нико им ни реч не би рекао

Грузијски клошар и пљачкаш Џукацвили Стаљин је побио 3 пута више Руса/Укрјинаца/Белоруса него Хитлер. :wink:
Србија нема алтернативу!
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4652
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 25.5.2016. 17:11

Аман банујте више овог кретена.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 25.5.2016. 17:24

SMUK ::Аман банујте више овог кретена.

Ае пали у свој родни чифутел и завуци се под песак. Теби није место на овом форуму СРПСКИХ НАЦИОНАЛИСТА.
Србија нема алтернативу!
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 25.5.2016. 18:21

Не M-91, сви Словени су за нацисте untermensch a не само Руси и Пољаци. То што је Хитлер сматрао да Србе треба више хебати због њиховог “државотворног осећаја“ не значи да их је сматрао себи равнима.

Моје порекло? Исто јужнословенско ко и твоје. С том разликом што ја не сањам о томе да будем германски аријевац као ти или оне пољске пи.ке...

Словаци? Да, били су уз нацисте. Исто као и Хрвати. Или Власовљева армија. Па шта сад с тим?

Нешто ти видим смета ислам. Види се да си необразован ко и они твоји хибридни нацисти из НДП-а. Па Хитлер је ценио ислам а у приватним разговорима (прочитај Шперове мемоаре) је кукао што су Немци прихватили хришћанство а не Мухамедову религију...

Дрезден је наравно због немачког варваризма показаног током рата и требало сравнити са земљом и не само Дрезден већ и целу Немачку. А Руси ко Руси, широка словенска душа, уместо да побију ховна они ударили да се „свете“ Швабицама. Добро сад, не кажем ја да силовање швапских дроља и прочишћавање варварских германских гена племенитим словенским није било важно али могли су баћушке и мало чвршћи да буду, што јес, јес...

Океј, закључак: бити Словен и нациста је противприродни блуд и тешки кретенизам. Можеш ти да будеш против исламске инвазије Европе, могу чак и Цигани да ти сметају (мада мени та ваша стормфронтовска опсесија с Циганима никада није била јасна јер је страна српском бићу) али да се ложиш на Хитлера и НСДАП... Е то брате не иде никако...
Жилко, пуши га!.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 25.5.2016. 19:57

M-91 :: Е па видиш, пред крај рата је променио мишљење. Данашњи НС сматрају све белачке народе равноправним у борби против ционистичког олоша.

Никада није променио мишљење, остао је доследан свом ставу. И када је то наводно променио мишљење?

Данашњи НС су се показали током 90-тих, када су ратовали против Срба.
M-91 ::То због антикомунизма (мрзели су ЈНА која је била против хрвата).

Ма да, само их ти правдај тим глупим оправдањима.
M-91 ::- сви НС/расно свесни националистички покрети у Европи су били против бомбардовања 1999. године

-а како су нам, конкретно, помогли сем песмицама и којим саопштењем? Па никако, али су за браћу Хрвате радо дошли, борили се и гинули. Јбг, за Хрвате (који по теби имају аварске гене) ти твоји ,,расно свесни националисти" више имају разумевања и боре се са њима, док их за нас баш брига, тек напишу неку песмицу.

А видиш, Јевреји су чак из Русије долазили да се боре на србској страни, а београдски рабин се током НАТО-агресије борио у нашој војсци. То ти показује ко и колико цени Србе и сматра их пријатељима.
M-91 :: - сви комуњарски покрети (осим пар руских и грчких) су били за бомбардовање 1999. године

Ма човече не занимају не комуњарски покрети, ја нисам комуњара, ја сам Православни Србин и србски светосавски родољуб, комуњаре и нацисти ме не занимају.
M-91 ::Велики антициониста којег су поставили Черчил, Рузвелт и Стаљин

Па шта ако су га они довели на власт? И Стаљин је, као што рекох, био велики антициониста. Тито је био антициониста зато што је његова политика била таква: он је био против политике државе Израел, он је подржавао палестинске покрете, пре свега Јасера Арафата, он је отворио представништво ПЛО у Југославији и слао југословенске добровољце да се боре против Израела. Ако то није антиционизам ја онда не знам шта је.

Али, кад се сетим да ти и не знаш шта је ционизам, онда ми све буде јасно.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 25.5.2016. 20:04

M-91 ::
Republikanac ::По оригиналној нацистичкој теорији СВИ Словени су untermensch.

Само Руси и Пољаци, с обзиром да су сметали Хитлеру у ширењу ка истоку. Србе је чак у извесној мери поштовао.

– Mi nikada ne smemo da dopustimo da na Balkanu jedan narod koji poseduje osećaj političke misije i istorijske uloge postane suviše moćan. Upravo su Srbi taj narod. Oni su dokazali da imaju veliku državotvornu snagu, kao i velike, ambiciozne ciljeve, koji idu čak do Egejskog mora. Imam ozbiljne rezerve prema tome da takav narod u njegovim nastojanjima i ambicijama, ja još posebno ohrabrim i podržim!

Овај цитат не значи да нас је Хитлер сматрао једнаким са Германима, већ значи да је мислио да имамо мало смисла за државу и државотворну свест (и био је у праву), те смо зато опасније непријатељ (дакле, сматрао нас је непријатељима) од других и зато нас треба још више сузбијати, убијати и уништавати. Дакле, сматрао нас је непријатељима.

“Srbija ima pretežno agrarni karakter. Preko osamdeset odsto stanovništva čine seljaci. Seljaštvo ove zemlje je vaspitano u patrijarhalnom duhu, a prema svemu novom odnosi se sa dubokim nepoverenjem. Kako su vekovima bili turski podanici, naučili su do savrsenstva lekciju o pružanju otpora i to na lukav i uporan način. U srpskom seljaku video sam jednu od najjačih poluga protiv boljševizacije Balkana.”

Ово није цитат Адолфа Хитлера, него Хермана Нојбахера. Иначе, Хитлер и Нојбахер су имали дијаметрално супротне ставове кад су Срби у питању.
Аватар
Србски ратник
Војвода
Војвода

Порука Србски ратник 25.5.2016. 20:10

Republikanac ::
Нешто ти видим смета ислам. Види се да си необразован ко и они твоји хибридни нацисти из НДП-а. Па Хитлер је ценио ислам а у приватним разговорима (прочитај Шперове мемоаре) је кукао што су Немци прихватили хришћанство а не Мухамедову религију...

Да, тачно, Хитлер се дивио Исламу. Сматрао је да је то ,,мушка и војничка религија" и сматрао је то узором. Наравно, Хитлер је био идиот, он је мислио да је Ислам мушка, а Ислам је класична женска хенотеистичка религија и у исламском друштву жена је увек имала доминатну улогу, а не подређену, како то данас мисле ови либерални идиоти. А и кретен Хитлер је то мислио, а заправо није ништа знао о Исламу.
Но то је сад нека друга тема.

Океј, закључак: бити Словен и нациста је противприродни блуд и тешки кретенизам.

Тачно тако. Ево један, по мени, добар текст на ту тему:

СЛОВЕНИ И ХИТЛЕР
Може ли словенски родољуб бити национал-социјалиста?
https://srbskiposmatrac.wordpress.com/2 ... %B5%D1%80/

Добар текст, сем овог дела на крају, где покушава да оправда Власова и њему сличне издајнике.
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 25.5.2016. 20:29

Republikanac ::пољске пи.ке

Само да знаш, те пољске "пи4ке" су већи Срби од 90% Срба. Свакодневно организују протесте а српско Косово, док "Србенде" свршавају на фарму, парове, Кристијана и старлете.

Нешто ти видим смета ислам.

Ислам и јеврејски кобајаги "капитализам" (а у ствари тиранија јеврејских банкара) су највећи непријатељи Србије у 21. веку.

Па Хитлер је ценио ислам а у приватним разговорима (прочитај Шперове мемоаре) је кукао што су Немци прихватили хришћанство а не Мухамедову религију...

Добро, ни Адолф Хитлер није био савршен (далеко од тога). Али је ипак био најближи решењу јеврејског питања (као нико пре или после њега).Узгред, ти јевреји стоје иза НСП који нас води право у пропаст.

широка словенска душа

:lol: Мит из епохе романтизма.

варварских германских гена

Извини, нисам знао да су варвари дали онолико умних глава човечанству, да имају онако уређену државу каква се само пожелети може и да имају најбољу технологију на свету.

Океј, закључак: бити Словен и нациста је противприродни блуд и тешки кретенизам.

Нисам нациста већ расно свесни српски националиста. Разумеш ли, комуњаро?

мада мени та ваша стормфронтовска опсесија с Циганима

Ционисти су одавно планирали да од Србије направе неки Циганистан, те одатле она "декада рома" и реадмисија цигана из ЕУ. Узгред, цигански проблем у Србији је из године у годину већи - мало-мало па убију, опљачкају и силују некога.
Србија нема алтернативу!
Аватар
M-91
Војвода
Војвода

Порука M-91 25.5.2016. 20:42

Србски ратник ::И када је то наводно променио мишљење?

Пред крај ДСР.

Данашњи НС су се показали током 90-тих, када су ратовали против Срба.

Није тачно. И Ле Пен је грешком подржавао усташе, али је одмах после 1995. променио мишљење. Данас његова ћерка има одлично мишљење о нама, поготово што Француска (и не само Француска) има огромне проблеме са муслиманима.

Ма да, само их ти правдај тим глупим оправдањима.

Није то правдање, објаснио сам ти на примеру Ле Пена.

-а како су нам, конкретно, помогли сем песмицама и којим саопштењем?

Словачки (ине само они) расно свесни националистички добровољци су 1999. хтели да дођу у Србију, али их је глупи Слоба зауставио на граници и вратио назад јер су наводно "фашисти". :roll:

Иначе, један интересантан чланак:

Млади Европљани против независности Косова: Подршка за србски братски народ!

Волонтери Европског фронта солидарности са Косметом дошли су у Србију са циљем давања хуманитарне помоћи становницима јужне србске покрајине.

Група од преко 30 активиста стигла је на Косово 18., а задржала се до 20. овог месеца, и приликом те посете уручили су хуманитарну помоћ угроженим србским породицама и школи Шарски одред у најјужнијој србској енклави Штрпце.

Тамо су поред уобичајеног материјала неопходног деци за наставу донирали и компијутер. Ради се о људима, који су, иако живе далеко од Србије препознали муке србског живља на Космету и решили да им помогну. Колико се слика коју су затекли тамо разликује од слике која се готово увек види преко медија у њиховим земљама?

Шта вас је негативно изненадило на Косову? (Патрик Вондрак - Чешка)

Чули смо у Чешкој за страшне злочине које су Албанци починили над Србима и након тог сазнања шокирали су нас споменици терористима из ОВК, као и статуе у пуној величини људи који су очигледни ратни злоцинци, превасходно мислим на Харадинајев споменик у Дечанима . Где год су то могли, шиптарски екстремисти су исписали натписе „Хвала САД“ и „Хвала НАТО“. На сваком кораку се види да је то што називају тзв. ,,Независно Косово“ у ствари само колонија Америке.

Када би сте поредили проблеме Срба са Косова и Метохије са тренутном ентичком напетошћу у Француској, које су сличности? (Паул Емплои - Француска)

И пре него што смо стигли на Косово и Метохију приметио сам сличност са неким деловима Француске. У нашој земљи Алжирци све више купују имовину и корак по корак почињемо да личимо на Косово, у неким деловима француских градова сада живи око 90 посто муслимана. У местима где чине толико значајну већину исламски екстремисти изазивају провокације и врше репресију над Французима. Циљ им је да се што више људи исели.
Видљиво је да они захтевају све већа права и траже већу аутономију. Тешко је за поверовати да на територији Европе постоји место као што је Косово, због тога морамо да ширимо истину о Косову у Француској или ће нас задесити иста судбина као и Србе. Данас овакве ствари прете целој европској цивилизацији. Многи у Србији вероватно не знају да у Паризу постоји део града који зовемо француско Косово.

Да ли сте добили неке нове идеје за будуће акције помоћи? (Матео Капонети - Италија)

Након посете школи у Штрпцима схватили смо да постоји више добрих ствари које можемо да урадимо. Рецимо стање тоалета је ужасно, ако успемо да добијемо дозволу да то спроведемо у дело почећемо да сакупљамо новац како би направили нови. Такође, што се тиче деце имамо идеју да организујемо путовања у градове Европе из којих долазимо, како би им дали прилику да посете та места. Очекујемо да ћемо заједно са Српском радикалном странком такве акције реализовати.

Шта сте видели на Косову а можете да кажете да је позитивно? (Елена Барлозари - Италија)

Срби који живе на Косову и Метохији имају јак дух заједништва и велику одлучност да опстану. Наравно ту је дочек који су нам приредила деца у основној школи. Морам и да кажем да је изразито позитиван утисак на мене оставио став политичара из Србске радикалне странке, Звонка Михајловића, који даје прави пример борбе за опстанак Срба на Косову и Метохији.

Хоћете ли опет посетити Косово? (Габриел Енрике - Бразил)

Стварност у којој Срби живе на Косову и Метохији а која је сада виђена уживо негативно изненађује чак и оне који су за њу раније чули, такав став смо сви поделили. Срби су поносан и вредан народ са вољом да остане на историјској области у којој су се Срби рађали и одрастали стотинама година, самим тим они не желе да се предају репресији страних окупатора. Ово је један од разлога због кога би волео да се вратим и опет посетим те људе, и самим тим да дам допринос у виду помоћи, солидарности и наде тим људима да у истрају у својој намери – остану на србском Космету. Циљ нам је да покажемо да нису заборављени , као и да још увек постоје добри људи у свету којима је стало до њих.

Такође, ова посета је добар подсетник колико смо срећни што не морамо да одлазимо на спавање са страхом да ће нас неко преко ноћи напасти у нашој кући. Лак приступ образовању и здравственим услугама који ми имамо је нешто што више вреднујем након посете Косову јер сам видео шта је све уксраћено Србима.

извор: Србин.инфо

И Стаљин је, као што рекох, био велики антициониста.

:roll: Како да није. СССР је био само лево крило ционистичке птице, које је одбачено на ђубриште историје када више није било потребно ционистичким газдама 1991. године. Исто и СФРЈ.

Тито је био антициониста зато што је његова политика била таква: он је био против политике државе Израел, он је подржавао палестинске покрете, пре свега Јасера Арафата, он је отворио представништво ПЛО у Југославији и слао југословенске добровољце да се боре против Израела. Ако то није антиционизам ја онда не знам шта је.

Да, али је зато уништавао све српско и национално, по ционистичким наређењима. Без одобрења СССР и САД није смео да прдне, а сви знамо шта они нама желе (тј. ционисти који владају САД).

Али, кад се сетим да ти и не знаш шта је ционизам, онда ми све буде јасно

Ционизам није жеља за повратком јевреја у израел, то су лажи и пропаганда!

Ционизам је покрет који жели да успостави НСП и светску владу, која ће располагати расно мешаним робљем - гојама, са просечним IQ 85 (што је довољно за простије послове, али не и за организовану побуну).
Србија нема алтернативу!
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 58 гостију