srpskinacionalisti.com

Kraj sveta

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1389
Приступио: феб 2009

Kraj sveta

Порука Serlancelot 10.4.2016. 20:17

никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
ДејанНационалистa
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 733
Приступио: феб 2014

Re: Kraj sveta

Порука ДејанНационалистa 10.4.2016. 20:24

Serlancelot ::https://twitter.com/DailyMailUK/status/718729930297774080

Болест, изопаченост и не знам како бих све то назвао. Али, оваквих болесника је одувек бивало тако да неће крај света скоро Серланселоте.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1766
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 10.4.2016. 20:29

rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1389
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 10.4.2016. 20:54

ДејанНационалистa ::Болест, изопаченост и не знам како бих све то назвао. Али, оваквих болесника је одувек бивало тако да неће крај света скоро Серланселоте.

Чини ми се да ниси схватио поенту.... Мене боли ђока шта болесница изјављује међутим зло преко медија поручује " моје време долази". Постовао сам већ шта је онај представник зла Рокфелер (дабогда му се семе затрло) рекао и то ни мање ни више него на заседању УН! "биће једна вера и један владар света"!
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 7 гостију