srpskinacionalisti.com

Kad dogori do nokta!

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 322
Приступио: мар 2015

Kad dogori do nokta!

Порука Част 4.6.2015. 5:02

Kao prvo promenio sam kompjuter i ne mogu da nadjem cirilicu.Ne pijem alkohol ni pilule za smirenje, sad sam kombinovao oba da olaksam sebi tegobu, danas sam imao veliki okrsaj sa svinjom cemerikom, izvukao je deblju kraj, jedva sam uspeo da ostanem u teretanu, zamalo da me ne izbace. Obicno uspem da se smirim bez pilula i alkohola ali danas je bio izuzetak. Prokleti zapad i rusija, oba su nas izdala, osakacena Srbija na izdisaju. Prokleti Putin samo daje prazne reci, narod srpski demoralizovan se ponada da ponovo ne bude izdat. Na ivici sam zivaca, malo fali da mi neko zucne antisrpsko i zavrsio je karijeru definitivno. Gde je pravda? Gde si Boze da nas pomognes, ako ne sada kada ces? Na dnu smo. U Srbiji ne mogu da dodjem zbog nekoliko prijava zbog isprebijavanja antisrpskih spodobda. Pisem ovo da olaksam sebi i da cujem iole pametnu rec. Rusijo isto si prokleta i antisrpska koliko i zapad!
Последњи пут изменио Част дана 4.6.2015. 13:15, измењено укупно 1 пут.
Аватар
Част
Националиста
Националиста

Порука: 322
Приступио: мар 2015

Re: Kad dogori do nokta!

Порука Част 4.6.2015. 13:13

Hvala za nista, tek sam sad se povratio u normalu, nikad vise alkohol i pilule za smirenje, nisam nikad uzimao pilule za smirenje ranije ali sa alkoholom umesto da ojaca efekat samo se osecao osamuceniji, hvala Bogu nema posledica. Ima dobrih ljudi na ovom forumu, ali dovoljno mi diskusija i nerviranja, utice na svakodneni zivot i zato cu ga izbegavati.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4666
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Kad dogori do nokta!

Порука SMUK 4.6.2015. 14:45

Молим администраторе да уведу обавезан алкотест за чланове форума. :mrgreen:

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 6 гостију