srpskinacionalisti.com

Не виде се уграђени линкови

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2073
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Не виде се уграђени линкови

Порука СлобаСрбија 4.3.2015. 19:09

Ја у Ватреној лисици (Firefox, на окупаторском) не видим у порукама уграђене линкове. Значи линкове:

[youtube]линк[/youtube]

Искључивао сам разне додатке, изгледа да није до њих.

Ево како ја видим:
Слика

А кад цитирам, види се линк:
Слика

Мада, фотографије видим. Као, рецимо... :D

Слика
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб, Republikanac...
Аватар
Ravnogorac1991
Националиста
Националиста

Порука: 222
Приступио: јан 2012
Место: Јошаничка Бања, Краљевина Србија

Re: Не виде се уграђени линкови

Порука Ravnogorac1991 6.3.2015. 22:51

Слобо ако си мислио да не видиш уграђене видео снимке, нешто је ипак до твог рачунара.
Мени све нормално ради и са Опером и са Ватреном лисицом.
Можда ће надоградња на најновију верзију флеш плејер-а решити проблем.
Аватар
СлобаСрбија
Војвода
Војвода

Порука: 2073
Приступио: јун 2009
Место: Беловград, Србија

Порука СлобаСрбија 7.3.2015. 10:17

Да, видео снимке уграђене не видим. Не знам, то траје од пре неколико недеља. Ја користим Линукс (Убунту), па ми ажурирања за програме затвореног кода (као флеш плејер) стижу тек неколико дана до недељу дана након званичног избацивања.

P.S. Јесте, ипак је до мене. Заменио сам Flashblock са Flash Control додатком. Сада ради. Не знам зашто је Flashblock правио проблем на овом сајту, на другима је радио. Он практично само спречава да Јутуб снимци крену сами да се пусте, док се не кликне на то.
Блокирана анти-српска олош: Vemavuk, orgin, Verterdegete, Зорад, Sistem, Српски родољуб, Republikanac...
Аватар
Ravnogorac1991
Националиста
Националиста

Порука: 222
Приступио: јан 2012
Место: Јошаничка Бања, Краљевина Србија

Порука Ravnogorac1991 9.3.2015. 19:21

СлобаСрбија ::...Ја користим Линукс (Убунту), па ми ажурирања за програме затвореног кода (као флеш плејер) стижу тек неколико дана до недељу дана након званичног избацивања.

Нисам знао да смо "колеге". И ја користим Линукс, додуше другу дистрибуцију (Минт), презадовољан сам и препоручујем и осталим форумашима да пробају било који линукс систем, неће се покајати.

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију