srpskinacionalisti.com

Кошарка - Српски клубови у Евро лиги и АБА лиги

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: Кошарка - Српски клубови у Евро лиги и АБА лиги

Порука ЈАРОМИР 4.5.2015. 17:11

Делија са Севера ::Чињеницом би се у неку руку могло назвати да си рекао Црвена Звезда, некадашњи ФМП. Ал не, ти си тим који се зове Црвена Звезда назвао ФМП. Можеш ти овај тим оспоравати да није некадашња Звезда, али не можеш је називати ФМП јер тиме само своје комплексе показујеш. Зове се Црвена Звезда и никако друкчије. 2016. ће се можда и званично фузионисати са оном старом, а можда и неће. Видећемо!

https://www.youtube.com/watch?v=MIcAh1b1On4
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1242
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 5.5.2015. 21:45

Је л' се ви закопчавате на леђима или шта је у питању. Јесам ли ја негде рекао да ова Звезда није некадашњи ФМП? И лепо ти је Човић рекао, он може свој тим да назове како хоће, а на теби је да цркнеш од муке. Ви више мрзитеЗвезду него што волите Партизан. Уместо гурања носурди у туђе двориште, боље се позабавите својим клубом коме прети све оно што сте нама злокобно прижељкивали. Комплексаши једни бескрупулозни!!!
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2182
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 6.5.2015. 4:01

Делија са Севера :: И лепо ти је Човић рекао, он може свој тим да назове како хоће, а на теби је да цркнеш од муке.

Ма јес, могао је Човић свој клуб да назове и Макаби Београд, чак ме и чуди да није, ипак је Макаби звучније име од тамо неке „Звезде“...

Обрни-окрени КК „Црвена звезда“ , освајач 15 титула првака и Купа победника купова више не постоји. Постоји само ФМП који ће ове године покушати да освоји своју прву титулу националног шампиона. Уколико му то пође за руком ја ћу му од срца честитати као што сам то урадио и након освајања АБА лиге...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 7.5.2015. 9:35

Делија са Севера ::Је л' се ви закопчавате на леђима или шта је у питању. Јесам ли ја негде рекао да ова Звезда није некадашњи ФМП? И лепо ти је Човић рекао, он може свој тим да назове како хоће, а на теби је да цркнеш од муке. Ви више мрзитеЗвезду него што волите Партизан. Уместо гурања носурди у туђе двориште, боље се позабавите својим клубом коме прети све оно што сте нама злокобно прижељкивали. Комплексаши једни бескрупулозни!!!

Значи сад ја могу Лејкерсе звати Партизаном и све њихове титуле рачунати као наше. :roll:
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 7.5.2015. 14:33

Ти да си власник Лејкерса, могао би слободно и да их назовеш "фанови Дула ака свиње дебеле". Твоје је право да назовеш свој тим онако како ти одговара. Исто и Човић има право да зове свој тим како му је воља.

А ти, републиканац, не причамо ни о титулама ни о Макабију, спинујеш овде као твој ментор. Овде је реч о тиму који се некада звао Рефлекс, а сада се зове Црвена Звезда. А иако сам ти нацртао зашто си комплексаш, ти и даље ниси у стању да тај тим назовеш садашњим именом, управо због тешких комплекса од којих болујеш. Кад почнеш да зовеш ствари правим именом, онда можемо полако да причамо о твом опоравку од ове тешке болести.
Караџић Томислав!!!

Слика
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 8.5.2015. 4:32

Делија са Севера ::Ти да си власник Лејкерса, могао би слободно и да их назовеш "фанови Дула ака свиње дебеле". Твоје је право да назовеш свој тим онако како ти одговара.

Е ово си фино рекао. Тачно, ја као хипотетични власник Лејкерса могу да назовем тим како год хоћу али то ће опет бити Лејкерси само под другим именом. И сви претходни успеси Лејкерса књижиће се под тим другим именом.

Е тако је и Човић назвао свој тим "Црвена звезда Београд" и то је данас ништа друго него ФМП само под другим именом. И наравно: сви претходни успеси ФМП-а сада потпадају под то друго име. Зато сам вам ја и честитао трећу титулу у АБА лиги (успут подсетивши на оно легендарно финале у Загребу кад сте је освојили први пут) и зато сам и рекао да би сад био ред да освојите и прву титулу националног шампиона, да видите мало и ви како то изгледа. А то што ја Човићев тим и даље зовем старим именом је искључиво из сентименталних разлога. И да Лејкерси сутра рецимо постану КК "Партизан Лос Анђелес" ја би их и даље звао Лејкерсима...
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 8.5.2015. 17:23

Раритет је да један исти тим освоји три титуле под различити именима, а Фмп се са тиме управо може похвалити. Рефлекс 2004, Фмп 2006 и Ц Звезда Телеком 2014.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 8.5.2015. 17:58

Republikanac ::Е ово си фино рекао. Тачно, ја као хипотетични власник Лејкерса могу да назовем тим како год хоћу али то ће опет бити Лејкерси само под другим именом. И сви претходни успеси Лејкерса књижиће се под тим другим именом.

Не, то ће бити тим који се некад звао Лејкерси и нико здрав их више неће тако звати. Исто као што Бруклин Нетс више нико не зове Њу Џерзи Нетс.

Е тако је и Човић назвао свој тим "Црвена звезда Београд" и то је данас ништа друго него ФМП само под другим именом. Зато сам вам ја и честитао трећу титулу у АБА лиги

Мени сигурно ниси честитао јер си тим за који навијам назвао ФМП, а добро знаш како се зове. Чак шта више, тренутно постоји у нашој лиги тим који се зове ФМП. Можда си њима честитао... Доказ више да си алергичан на Звездино име је тај што си га ставио под наводнике, а ФМП си написао без... И не зове се Црвена звезда Београд. већ Црвена звезда телеком.

А то што ја Човићев тим и даље зовем старим именом је искључиво из сентименталних разлога.

Ма, верујем ти... А зашто из сентименталних разлога никад не кажеш Партизан игокеа нпр или Партизан цептер итд. Или у фудбалу Партизан Загреб. Добра стара времена. А?

И да Лејкерси сутра рецимо постану КК "Партизан Лос Анђелес" ја би их и даље звао Лејкерсима...

Сумњам, али да бисмо то проверили, прво морамо сачекати Јаромира да купи Лејкерсе па да им промени име :mrgreen:

ПС: Баш ме занима шта ли ћеш причати за титуле и остало ако стварно дође до фузије 2016.
Караџић Томислав!!!

Слика
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 19.6.2015. 4:21

Све честитке ФМП-у на првој титули државног првака. Нек освоје још 20 и стићи ће Партизан...
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 20.6.2015. 13:21

Кме, кме, кме, ФМП, грок, грок Слика
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 20.6.2015. 18:25

Придружујем се честиткама Фмп-у на освајању прве титуле у њиховој историји. И из ЕЛ су били пристојни да им честитају историјску прву титулу :mrgreen:

Слика
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 21.6.2015. 12:06

Још један комплексаш се јавља :D И шта ја сад треба да постављам хиљаду места где пише скроз супротно од тога... Обрадовао си се што се уредник те странице мало збунио, па похрлио да то поставиш као неки доказ. Само нзм чега.
Караџић Томислав!!!

Слика
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука Republikanac 23.6.2015. 13:00

Мени брате Јаромире никако није јасно што се ови ефемпеовци толико љуте кад им човек честита титулу. Је ли теби?
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 23.6.2015. 19:14

Када бисте ви честитали из срца и када бисте користили право име клуба којем честитате и када навијаче Звезде не бисте звали ефемпеовци, онда се нико не би љутио. Али ви то не можете због огромних комплекса. Ипак је то јаче од свега!
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 25.6.2015. 12:48

Јбг менe су ко малог учили да не лажем, у твом случају изгледа нису биле заступљење те вриједности.
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију