srpskinacionalisti.com

Вујошевић силеџија

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука: 419
Приступио: јан 2014

Re: Вујошевић силеџија

Порука Спартак07 6.6.2014. 9:52

Искрено Сербо,тај Вујошевић је највећи кривац,он први потпирује ватру у свакој ситуацији,он је опседнут Звездом и стално шири мржњу према Звезди,човек је искомплексиран тотално,ја мислим да он сања Звезду стално. :mrgreen:
Иако не симпатишем уопште Човића,он је бар далеко бољи човек од Вујошевића.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 6.6.2014. 10:53

Може бити Вујошевић све што говорите, али никада не може бити олош као што је власник вашег клуба. Дивити се ћоравом демонкратском сада силкончевом испрдку који је покрао новац намјењен Србима на Косову је психоза и називате се националистима. Јесте читали Шешељеву књигу " Мафијашка пудлица Небојша Човић"?
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 6.6.2014. 10:54

Колико може да буде добар човек коjи jе покрао паре за Србе са КиМ? Мени ужасно смета ова србска навиjачка подела. Jа лично сам доживео да ми jедан навиjач Црвене Звезде каже да нисам Србин, jер не навиjам за Звезду. Коjи jе то мозак човече.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука: 419
Приступио: јан 2014

Порука Спартак07 6.6.2014. 10:57

Њему се нико не диви уопште,већ кажем да је као човек бољи од дебелог Вујошевића,у поређењу са њим. Дал Човић уопште помиње Партизан и шири мржњу према Партизану,као што то Вујошевић чини према Звезди.
Овај је опседнут нон стоп Звездом,док са наше стране нико ни не помиње Партизан.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 6.6.2014. 11:02

Нема наша и ваша страна, мора да постоjи само србска страна. Навиjачи свих клубова треба да се узму у памет, избаце криминалце из своjих редова и да престану да мрзе свог брата Србина, jер навиjа за други клуб.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 6.6.2014. 11:30

Спартак07 ::Њему се нико не диви уопште,већ кажем да је као човек бољи од дебелог Вујошевића,у поређењу са њим. Дал Човић уопште помиње Партизан и шири мржњу према Партизану,као што то Вујошевић чини према Звезди.
Овај је опседнут нон стоп Звездом,док са наше стране нико ни не помиње Партизан.

Ма не, гдје би то Ћоки радио. :lol: Ваш ниво сте показали када сте кесама мокраће гађали Владу Јовановића у финалу првенства 2012. Тада није било Дулета на клупи, али свеједно ви сте искалили сву мржњу према Партизану на том човјеку.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 7.6.2014. 9:45

Дуле Легенда!
Приложени фајлови
Tmp19.jpg
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 14.6.2014. 23:32

РЕЗУЛТАТИ ДОСАДАШЊИХ ДЕРБИЈА 2013/14

Партизан - Звезда 83:86, 73:73 (18. новембар)
Звезда - Партизан 63:57 (23. фебруар)
Партизан - Звезда 72:75 (30. април)
Звезда-Партизан 78:82
Партизан-Звезда 88:97
..............................

дакле гробари 4:1 у серији,ако Бог да биће и 5:1 ове сезоне
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 15.6.2014. 13:11

Сербо Макеридов ::Колико може да буде добар човек коjи jе покрао паре за Србе са КиМ? Мени ужасно смета ова србска навиjачка подела. Jа лично сам доживео да ми jедан навиjач Црвене Звезде каже да нисам Србин, jер не навиjам за Звезду. Коjи jе то мозак човече.

Због таквих ставова, одувек ми је та "северна трибина" била мрска. Та пропаганда о њиховом "великом српству" је прави показатељ да ипак личе на своје комунистичке осниваче, иако се из петних жила труде да то заташкају. Моја навијачка припадност никако не може бити мерило мог национализма!
Аватар
Михајло
Војвода
Војвода

Порука: 3357
Приступио: јан 2008

Порука Михајло 15.6.2014. 17:28

Је л` може тема да буде без увредљивих израза? Ако не може, имамо две опције и њихове комбинације: 1) удаљавање учесника, 2) депонирање теме.
Снимци суђења у хашком трибуналу: video.greatserbia.org
Карлобаг—Огулин—Карловац—Вировитица
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 15.6.2014. 17:46

Михајло ::Је л` може тема да буде без увредљивих израза? Ако не може, имамо две опције и њихове комбинације: 1) удаљавање учесника, 2) депонирање теме.

Наравно да може. Ево ја се извињавам Рашовићу за оно "кретен", мада је он први почео са вређањем.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 15.6.2014. 19:35

што се мене тиче ја се нећу обраћати никоме лично а у корист теме настављам са аргументованим писањем
очекиване казне и епилог који никоме не иде у прилог http://mondo.rs/a701640/Sport/Kosarka/P ... kraja.html
ако се узму у обзир да је и публика неспортски тј физички напала играча Звезде (Тејића)...онда је казна мала за партизан јер ова сезона није последња у животу,зашто казне нису строжије када је публика у питању
искрено ме је обрадовала казна Павловићу осталима не баш
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 16.6.2014. 14:39

Шта очекивати од клуба и играча чији је је власник ноторни кримос, западни послушник и силеџија који напада новинаре послије њихових емисија.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука Сербо Макеридов 16.6.2014. 15:12

Дуле jе изjавио да су на власт у Србиjи дошли екстремни навиjачи Црвене Звезде. Очито jе мислио на Силиконца, коjи jе уложио све своjе ресурсе да Звезди обезбеди титуле у свим спортовима.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 16.6.2014. 17:34

Trol, trolovanje ( troll , trolling ) - Neprikladna poruka poslata na forum, mailing listu, news grupu... u cilju navlačenja ljudi da odgovore. Dobronamerni članovi foruma,grupe,liste... mogu napraviti haos odgovarajući na takve poruke. Najbolji način odbrane je ignorisanje. Termin trol se odnosi i na osobu koja šalje takve poruke.

надам се да неко пронашао у овом кратком појашњењу некога и нечега што нема везе са темом
...............................
немојте преносити погрешне изјаве јер није поштено
није изјавио нигде да су дошли на власт екстремни навијачи
али је зато изјавио ""Замислите овај тим, без свих ових играча и без мене"...како се гица поистовећује са клубом и власничким односом у њему...позавидео би му Луј XIV(држава то сам ја)
човек који псује више од кочијаша је ваш идол и ја то поштујем али немојте ту болештину преносити на остале
заборављате гепековање судија!!!али тада није му нико могао ништа...
вечерас се игра друга утакмица и Звезди желим титулу у пуном Пиониру а не празном јер мислим да ако вечерас победимо трећу ће утакмицу у празном Пиониру партизан намерно изгубити да не присуствује радост 7000 Делија
и још нешто око Човића.....вратио је Звезду на прави колосек како ???немам појма али поново гледам своју Звезду са опуштањем не са грчом као некада чак и када изгуби знам да није суноврат екипе већ случајан или тактичан пораз...
украо паре намењене за народ КиМ...када ,колико,одговарао пред којом влашћу???...мењала се власт нашироко и нико да га ухапси или оптужи...о чему ви причате оно што сте прочитали?
највише пишу они који користе само copy-paste из онлине новина
узгред на овом форуму Забаве сам остао само да не залазим у Унутрашњу где видим да ликови пишу о КиМ а никада нису били доле нити провели ниједну ноћ у рововима у околини Дренице,Ђураковца,Витине....што не значи да ћу и остати(имам свој free форум)
немојте силиконца дизати тако да му стављате велико слово ....оно што ради за Звезду дабогда урадио за партизан
победио вас у фудбалу,кошарци,ватерполу,рукомету,одбојци....чији су то комплекси господо?
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 5 гостију