srpskinacionalisti.com

Државни посао

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Државни посао

Порука РашовићЗ 26.5.2014. 16:31

пратите ли ове симпатичне глумце,којима ниједна тематика није страна,некоме смета типична лалинска прича али мислим да нису "локални"...има ту и између редова ако сте их пратили

Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204
Приступио: феб 2014

Re: Државни посао

Порука ДејанНационалистa 27.5.2014. 23:04

Невероватно да ти се Рашовићу нико није одазвао на тему. Државни посао је сјајан, гледам га сваки дан, и право да ти кажем у питању су одлични "хроничари" садашњице! На сјајан начин обрађују неке свакодневне проблеме и актуелности.
sorabikus
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 778

Порука sorabikus 28.5.2014. 0:02

ДејанНационалистa ::Невероватно да ти се Рашовићу нико није одазвао на тему. Државни посао је сјајан, гледам га сваки дан, и право да ти кажем у питању су одлични "хроничари" садашњице! На сјајан начин обрађују неке свакодневне проблеме и актуелности.

Meni nekako nikako "nije legla" a nije da se nisam trudio, jeste da što kaže Dejan "čačkaju škakljive teme naše današnjice" ali je profilisanost glumaca po etničko-govornoj liniji na momente preko svih granica, čak drska !
Podsećaju me nekadašnje "Sarajevske nadrealste" koji su po skoro istoj matrici preterivali, čak išli u krajnost, što meni barem nikako nije bilo smešno...

Ali su u polavi svakojakog šunda i x-puta recikliranim "rts-serijama za narod" osveženje, pa ko voli i razume nek izvoli.

"Crni Gruja" pogotovu prva polovina sa Sergejem Trifunovićem ostaje zakon za sva vremena, oni su bili nenadmašni !
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 28.5.2014. 9:03

@Дејане не марим ја за друге [-X овде сам да убијем досаду....
мени су право откровење
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 28.5.2014. 10:26

Можда се нисмо најбоље разумели Рашовићу. Нисам ја мислио ништа лоше о овој теми, јер пратим Државни посао као што написах. Само ми је било чудно да се нико од осталих форумаша не одазива на ову тему. :)
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 28.5.2014. 10:47

па лепо сам написао не марим ја за друге...једно време сам у потпису имао текст "знам ја нас јебо ти нас..."

гледам их код Ивана и смејем се као лудак
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 28.5.2014. 11:30

Вишекруна, легендарна епизода. :badgrin: Штета што изгледа на љето престају са снимањем.

Аватар
жерар
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 165

Порука жерар 28.5.2014. 14:55

Свака част за тему, Рашовићу :)
Мени је најјача она епизода у којој Чварков прича о томе како је одгајан као Кинез :D

@ sorabikus
Е супер кад се теби не допадају. Човек који хвали оног Трифуновића који стално глуми неке нервчике, тј. који у свакој улози у ствари глуми себе дебила, нема појма ни о чему.
Хајд сад иди на неку другу тему, пошто видим да си се намерачио да запишаш баш сваку јебену тему на овом форуму, да се посереш по Србима и Русима где год можеш. У последњих недељу-две кад год свратим на форум после пар секунди одустанем јер шта год да кренем да читам одмах искачу твоји дебилизми.
И који ћеш бре ђаво уопште на овом форуму, видиш да овде долазе они којима је драго српство и који користе ћирилицу, а ти си, друже, декларисани Србијанац и латиничар.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 28.5.2014. 16:23

У петак, 06.06. 2014. године, на Ћелавом тргу у Сомбору ће гостовати архиватори из популарне емисије "Државни посао". Ђорђе Чварков, Драган Торбица и Бошкић ће у периоду од 11.30 – 13.30 сати, на традиционалном Смедеревцу кувати Ом кафу и покушати да насмеју сомборце незаобилазним скечевима. Сви који желе да се друже и добро насмеју, треба да дођу на Трг Светог Тројства и понесу добро расположење.

http://www.sombornjuz.in.rs/vesti-menu/ ... D1%83.html

не пропуштам њихов долазак
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 28.5.2014. 21:17

жерар ::Свака част за тему, Рашовићу :)
Мени је најјача она епизода у којој Чварков прича о томе како је одгајан као Кинез :D

@ sorabikus
Е супер кад се теби не допадају. Човек који хвали оног Трифуновића који стално глуми неке нервчике, тј. који у свакој улози у ствари глуми себе дебила, нема појма ни о чему.
Хајд сад иди на неку другу тему, пошто видим да си се намерачио да запишаш баш сваку јебену тему на овом форуму, да се посереш по Србима и Русима где год можеш. У последњих недељу-две кад год свратим на форум после пар секунди одустанем јер шта год да кренем да читам одмах искачу твоји дебилизми.
И који ћеш бре ђаво уопште на овом форуму, видиш да овде долазе они којима је драго српство и који користе ћирилицу, а ти си, друже, декларисани Србијанац и латиничар.

Узалудан ти је посао Жерар, ту ни Господ никако не помаже.
sorabikus
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 778

Порука sorabikus 28.5.2014. 22:17

Grešiš @žerar, Sergej vrlo dobro zna šta radi, a svaki vrhunski glumac ne glumi, nego je "svoj na svome"...

Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: мар 2014

Порука SrbijaIznadSvega 29.5.2014. 0:21

Одличан пројекат,шта више једини квалитет код нас у последње време.

Све је на свом месту и нема претеривања,фора је да се покаже менталитет,а 90% Босанаца,Лала и татиних синова су управо овакви,без грешке,Колико сам људи упознао који су пљунути Чварков :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=VR9u-F7U_rI

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
жерар
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 165

Порука жерар 29.5.2014. 15:16

@sorabikus
Чини ми се да, у принципу, постоје две врсте глумаца, једна су глумци који су способни да се уживе у карактер који се разликује од њиховог и да га сасвим добро представе. Друга су они који, мање више увек, само представљају себе у свакој од својих улога. И ја мислим да има глумаца који припадају овој другој групи, а да су стварно одлични глумци, нпр. Павле Вујисић и Вилијам Шатнер, али они за разлику од Трифуновића имају неку харизму, ти глумци су углавном шмекери. Трифуновић је, макар мени, иритантан, и да би био добар глумац морао би да се потруди да постане глумац из прве врсте, за шта мислим да није способан.

@SrbijaIznadSvega
Грешиш. Наравно да има претеривања и карикирања, али баш у томе и јесте фора. Јбш људе који не умеју да се нашале на сопствени рачун и то онако жестоко :)
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 30.5.2014. 1:31

Сергеју Трифуновићу се скоро све улоге сличне, налик једна другој. За све ове године код њега нисам видео још увек да је направио неку Баш Велику Улогу, није искочио из просека. Тек понеко из његове генерације је то успео са понеком улогом (нпр. Глоговац). Сергеј не.

"Црног Грују" никад нисам волео, јер се претерано омаловажава и исмева на недоличан начин веома важан период наше историје. Нисам против шале на свој рачун, на рачун свог народа и народних мана, али се нешто ипак не сме дирати. Карађорђе и др. су ту приказани као идиоти и има још много тога што ми се није свидело.
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844

Порука ЈАРОМИР 23.5.2015. 23:32

Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 15 гостију