srpskinacionalisti.com

Веселе '90 у 2014.

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: мар 2014

Веселе '90 у 2014.

Порука SrbijaIznadSvega 29.4.2014. 12:57

Не нађох тему са видео клиповима,сем оних за забаву,ал ово није баш смешно.Кад само ово одгледао схватио сам да је исто као и 90-их само је Цеца постала боља милфара него што је била :lol: убила би ме жена да види ово :D Колико је клип реалан и колико гађа баш тамо где треба :shock:

https://www.youtube.com/watch?v=RPVTBXpQSOM
https://www.youtube.com/watch?v=VR9u-F7U_rI

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4285
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Re: Веселе '90 у 2014.

Порука SMUK 29.4.2014. 15:35

Одличан клип, све је тако!
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 29.4.2014. 21:14

Глупост од спота. Направили сигурно којекакви ДС-овци или ЛДП.овци... само они стално плаше народ о "повратку у (мрачне, ужасне, најгоре могуће) деведесете" и сличним будалаштинама, док је у њихово време све наравно цветало. Што нису правили такав спот рецимо 2004. године и приказивали пљачку, издају и злодела ДОС-овског режима и насловили га са "враћају се (дос)османлије"?
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 29.4.2014. 23:53

N.S. ::Глупост од спота. Направили сигурно којекакви ДС-овци или ЛДП.овци... само они стално плаше народ о "повратку у (мрачне, ужасне, најгоре могуће) деведесете" и сличним будалаштинама, док је у њихово време све наравно цветало. Што нису правили такав спот рецимо 2004. године и приказивали пљачку, издају и злодела ДОС-овског режима и насловили га са "враћају се (дос)османлије"?

Није битно ко је правио, битно је да је управо тако. Сумњам да су ЛДП-ци и ДС-овци јер и по њима је оплетено.
Аватар
Контраш
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 622
Приступио: мар 2014

Порука Контраш 30.4.2014. 11:37

Које неодосманлијско сра*е од спота, за плашење евроталибаније... само је још фалило да напишу "радикално коље уз бомбе и зоље" или како већ иде та другосрбијанска прц-крилатица...

И поред санкција, ембарга, ратова и бомбардовања '90-их смо још увек имали ДРЖАВУ у којој је било и демократије, и функционалне привреде, и свемирског БДП-а у односу на данашњи, тајкуни су још били у џепном издању а школство и здравство је било бесплатно и доступно свима.

Што је најважније - имали смо наду.

Данас имамо децу која су од првог разреда на антидепресивима и спрегу криминалаца, политичара и амбасада на власти, који су сами себи сврха, а народ непогрешиво воде у црну рупу. Боље рећи Србија се вратила у 2000-те, у време Ђинђића, Коштунице и Тадића. У ствари никад одатле није ни изашла.
"Если кто погубит Россию, то это будут не коммунисты, не анархисты, а проклятые либералы"
Фёдор Михайлович Достоевский.
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука: 419
Приступио: јан 2014

Порука Спартак07 30.4.2014. 14:25

90-те су биле најбоље године,камо среће да су сад 90-те,увек ме ухвати носталгија за тим годинама. Иако смо били под санкцијама,бар смо живели часно и поносно. Имали смо државу,нисмо се увлачили европи у буљу,било је посла за све,све је било бесплатно,и школовање и здравство. Није било параде педера,нису могле разне издајничке нво организације да к..ењају како им воља. Кад су дошле 2000-те,са њима је дошло време издаје,неморала и свих наопаких западних вредности. Кад се све погледа председник Милошевић је био краљ над краљевима у односу на све ове од почетка 2000-их. Правићемо ми Слобу од блата и сећаћемо се са радошћу тих поносних и слободних 90-их година.
Gladiator 007
Националиста
Националиста

Порука: 265
Приступио: сеп 2014

Порука Gladiator 007 12.4.2016. 17:29

Најбоље време је било 90-тих, најбоља музика се слушала, сви су се нормално дружили, сви су имали посао, школовање и здравство је било бесплатно и што је најбитније имали смо своју државу, нисмо били банана држава као сад.
Живеле поносне и веселе 90-те!!!

Слика
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1783
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 12.4.2016. 18:46

камо среће да су сад деведесете могао бих да се обогатим
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука SMUK 13.4.2016. 0:17

Најбоље време је било 90-тих, најбоља музика се слушала,

Тек је 12 сати, завежи ме да не будем опасан.. :badgrin:
Republikanac
Војвода
Војвода

Порука: 2182
Приступио: феб 2014

Порука Republikanac 13.4.2016. 13:51

Gladiator 007 ::Најбоље време је било 90-тих, најбоља музика се слушала

Откуд 90-их најбоља музика? Не може бити боља од оне 80-их па да га хебеш...
"Не постоји срећан просјак ни богата колонија", Слободан Милошевић.
Gladiator 007
Националиста
Националиста

Порука: 265
Приступио: сеп 2014

Порука Gladiator 007 13.4.2016. 15:34

Republikanac ::Откуд 90-их најбоља музика? Не може бити боља од оне 80-их па да га хебеш...

:D
Добра је музика и 80-их била, али по мени је најбоље било 90-их, поготово домаће поп/рок/денс групе, а и ја сам уосталом уз ту музику и одрастао. :)

Dr Iggy - Oci boje duge
https://www.youtube.com/watch?v=6nwEPq8Qkn0

Ово је ипак био један од највећих хитова домаће музике. :wink:
За мене су то била најбоља времена. :)

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Yahoo [Bot] и 4 гостију