srpskinacionalisti.com

Владо Георгиев: Портпаролка НАТО је фашистичка свиња

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Владо Георгиев: Портпаролка НАТО је фашистичка свиња

Порука Саша72 10.4.2014. 18:20

ВЛАДО ГЕОРГИЕВ: Портпаролка НАТО је фашистичка свиња, нек гори у паклу!

Након скандалозног твита портпаролке НАТО Оане Лунгеску, огласио се и Владо Георгиев на свом Твитер профилу који јој је написао: „Сад сам тек сазнао за тебе стоко фашистичка! Молићу се да гориш у паклу свињо!”

Познати кант аутор Владо Георгиев на свом Твитер профилу написао је увредљиву поруку на рачун портпаролке НАТО Оане Лунгеску.

Наиме, он је био изреволтиран њеним јучерашњим твитом о бомбардовању Србије у коме је Лунгеску увредила све жртве НАТО бомбардовања.

http://www.naslovi.net/tema/617569
Ако не повуче што је рекао желим му све најбоље у животу. Вероватно неће повући што је рекао или шта мислите?
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука: 419
Приступио: јан 2014

Re: Владо Георгиев: Портпаролка НАТО је фашистичка свиња

Порука Спартак07 10.4.2014. 18:31

Свака част Влади,то је прави поносан Србин. =D>
Ја мислим да неће повући то што је рекао,зашто би повлачио.
Владо легендо,све најбоље ти желим.
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Re: Владо Георгиев: Портпаролка НАТО је фашистичка свиња

Порука Сербо Макеридов 11.4.2014. 17:21

Нисам неки слушалац Владове музеке, послушам неку ту и тамо, али ако остане при свом ставу свака му част. Треба мало овом западном олошу показати зубе. Сад кад почну Мило и Силиконац да трче у Брисел да моле за опроштаj.
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 6 гостију