srpskinacionalisti.com

СП у Бразилу 2014.

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Re: СП у Бразилу 2014.

Порука ЈАРОМИР 22.6.2014. 15:29

Потурице очекивано испале, још усраше и онда креће првенство.
Dobrovoljni
Националиста
Националиста

Порука: 393
Приступио: јун 2011

Порука Dobrovoljni 23.6.2014. 23:47

Dobrovoljni ::Mislim da ce kockasti u ovakvoj grupi vrlo brzo biti 'za doma spremni' :lol: :lol:

\:D/ E pa ziveli :pice: sve goooo plus :tri:
Ако се не углача ни драги камен не светли.
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука: 419
Приступио: јан 2014

Порука Спартак07 24.6.2014. 11:07

Хрватска и Босна су неправедно испале,и једни и други су заслужили да иду даље,судије су их упропастиле. Хрвате против Бразила у првој утакмици су упропастили непостојећим пеналом за Бразил,а Босну против Нигерије када нису признали чист гол Џека док је гол Нигерије постигнут из офсајда.
Од утакмице са Бразилом био сам искрено на страни Хрвата јер им је учињена велика неправда,судије су били против њих.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 24.6.2014. 11:24

Холандија је јуче била добра против Чилеа, Робен је права звер и од њега умногоме зависи игра "орања". Шпанци су се касно пробудили, победили су Аустралију, али ко сад мари за то кад све је готово. Бразил је победио Камерун очекивано, а најдражи моменти синоћ су ми били када су "сомбрероси" пунили хрвате. Бољи су Мексиканци, потпуно заслужено иду даље. Традиционално, хрвати су ушли препотентно у овај меч, на конференцијама за штампу били уверени у пролазак даље, омаловажавали Очоу и онда им се све то обило о главу. Данас расплет у групама Ц и Д, у 18.00 играју Уругвај и Италија, једва чекам утакмицу и надам се да ће "уруси" да растуре жабаре и оду даље! Само храбром игром Уругвај може да елиминише Италију. Табарез би требао да заигра офанзивно од старта, да проба са Суарезом, Форланом и Каванијем (мада је Единсон прилично лош на овом СП) у шпицу, па шта Бог да.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 24.6.2014. 17:09

Спартак07 ::Хрватска и Босна су неправедно испале,и једни и други су заслужили да иду даље,судије су их упропастиле. Хрвате против Бразила у првој утакмици су упропастили непостојећим пеналом за Бразил,а Босну против Нигерије када нису признали чист гол Џека док је гол Нигерије постигнут из офсајда.
Од утакмице са Бразилом био сам искрено на страни Хрвата јер им је учињена велика неправда,судије су били против њих.

Ево, сузе лијем због "неправде " над усрашама и потурицама. :roll:
Аватар
Зорад
Војвода
Војвода

Порука: 4118
Приступио: мај 2012

Порука Зорад 24.6.2014. 18:51

И ја сам неописиво тужан што су наше врле комшије испале, само што не заплачем... :lol:
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука ЈАРОМИР 25.6.2014. 10:36

Taман кад почнеш да мислиш да од Грка нема ништа они прођу у 1/16. Ајмо Руси чекамо и вас. :D

Слика
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука: 419
Приступио: јан 2014

Порука Спартак07 25.6.2014. 10:52

Свака част за браћу Грке,срећа прати храбре ! =D> =D> =D>
Храбри Спартанци су успели да прођу групу,иако многи нису веровали у њих,сад су их разуверили и показали да се 2004. може поновити,сада је све могуће. Костарика може да падне,идемо браћо Грци,само храбро!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 25.6.2014. 11:32

Браво за браћу Грке! =D> =D> =D> Сјајно друго полувреме, штета што и раније нису победили, али овако му дође слађе и драже! Чин Хелени заиграју офанзивније и брже, дође и резултат. Колумбија рутински иде даље. Костарика опет помало изненађујућа; овог пута Енглези, за које сам рекао да сигурно неће проћи групу, нису успели да их сломе. Уругвај је био сјајан, храбро и мирно свих 90 минута, Годин опет човек одлуке. И наравно Суарез који гризе на терену за своју земљу! :D
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4666
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 27.6.2014. 14:36

Грци су прошли на кварњака. Руски дунстери нису успели да добију усрани Алжир!
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 27.6.2014. 18:35

Швајцарска је била добра против Хондураса (мада друго и није било за очекивати), надам се да ће шипачко-турска репрезентација што пре кући. Французи су одиграли лаган меч, без много труда, но ипак довољно за прво место. Аргентина - Нигерија, морам признати врло чудан меч. Ењеама се смејуљио читаво друго полувреме, да ли је нека намештаљка или је једноставно чуо резултат са друге утакмице па се одобровољио, заиста не знам. Аргентинци ме ни у овој утакмици нису одушевили, доста падова у игри, али то опет ништа не мора да значи. У братском дуелу, потурице су биле боље и заслужено славиле. Швабе некако слабо у последњем колу (а можда и баш због тога јер је последње), амери нису лош тим, међутим не верујем да могу много. Гана и Португал, дуел две распаднуте екипе, припао је Португалу уз доста среће. Није Португал баук и могли би смо се носити са њима у предстојећим квалификацијама за ЕП. Руси су ме разочарали, уз онако јадну и бедну игру не да им није било место у елиминационој фази СП, већ ни на њему самом. Труло, безидејно, пуно муљања на средини терена те и не чуди што нису победили глупи Алжир. Белгија је "на мишиће", и "на имена" славила против Кореје.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 27.6.2014. 18:40

Осмина финала:
28.06 Бразил - Чиле (18.00)
28.06 Колумбија - Уругвај (22.00)
29.06 Холандија - Мексико (18.00)
29.06 Костарика - Грчка (22.00)
30.06 Француска - Нигерија (18.00)
30.06 Немачка - Алжир (22.00)
01.07 Аргентина - Швајцарска (18.00)
01.07 Белгија - САД (22.00)
Dobrovoljni
Националиста
Националиста

Порука: 393
Приступио: јун 2011

Порука Dobrovoljni 29.6.2014. 12:31

Спартак07 ::Хрватска и Босна су неправедно испале,и једни и други су заслужили да иду даље,судије су их упропастиле. Хрвате против Бразила у првој утакмици су упропастили непостојећим пеналом за Бразил,а Босну против Нигерије када нису признали чист гол Џека док је гол Нигерије постигнут из офсајда.

Па лоло,кад већ жврљаш о неправедности нажврљај нешто о истим тим и њиховом неправедном одласку у далеки Бразил :roll: ?Туга је што се СП само са времена на време помиње,нон стоп се прича о некаквом фудбалском турниру у Бразилу :roll: ,а још тужније је на FIFA-турниру спортски морално и национално навијати? :doubt:
Ако се не углача ни драги камен не светли.
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4666
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 29.6.2014. 20:02

Ни мајка ме јутрос није ХУНТЕЛАР!

https://www.youtube.com/watch?v=GXU8TO7nRrI

(учи Мијатовићу како се изводе пенали)
Аватар
Сербо Макеридов
Војвода
Војвода

Порука: 1042
Приступио: јул 2013
Место: Велика Србиjа

Порука Сербо Макеридов 29.6.2014. 21:45

Холандиjа - Мексико 2 : 1, стрелци Снаjдер и Хунтелар за Холандиjу и Дос Сантос за Мексико. Шта мислите за Костарика - Грчка?
ИДЕНТИТЕТ JЕ НАША ПОКРЕТАЧКА СНАГА, СОЦИJАЛНИ JЕ НАШ СМИСАО ЗА ПРАВДУ, НАЦИОНАЛНИ JЕ ПУТ КОJИМ ИДЕМО КА СЛОБОДИ...
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију