srpskinacionalisti.com

Небо

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Небо

Порука vemavuk 30.4.2013. 20:32

Неколико пута смо говорили о ''запрашивању'' неба. Има оних који верују у ову појаву, оних који су у недоумици и оних који кажу да су сумње најобичнија глупост.
Ја сам овадва дана посветио мало пажње небу. То сам урадио јер је суво, врело, без дашка ветра и било какве облачности.
DSC_1495.jpg
Ово је снимак трагова нормалног авиона и овог што сеје ту хемикалију. Траг од нормалног веома брзо се тањи и потпуно губи.

DSC_1496.jpg
После дестак минута. Траг од нормалног авиона је нестао потпуно. А траг овог другог се полако шири и формира облачност.

DSC_1497.jpg
Ево како изгледа тај траг после пар сати. Шири се и ствара необичне танке ''облаке'' који више личе на завесу.

Поставио сам три фотографије (нижи редни бројеви) од јуче и две (1504 и 1502) од данас.
DSC_1502.jpg
ово је данашњи траг. Авион је прошао и просуо терет.

DSC_1504.jpg
Данас после првог авиона, неких сат времена касније прелет новог. Изнад је траг предходног авиона и тај траг већ се доста проширио.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
ВОЈВОДА ОД КРАЈИНЕ
Војвода
Војвода

Порука: 1059
Приступио: јун 2007
Место: Крајина

Re: Небо

Порука ВОЈВОДА ОД КРАЈИНЕ 3.5.2013. 20:15

Данас су "кемтрејлови" чињеница. Само будала не верује у оно што му се свакодневно налази изнад главе. Небо и облаци нису исти као пре двадесет година кад сам ја био дете.
"Мој живот више није важан."
"Ја сам све што јесте, све што је било и све што ће бити."
"Зима долази."
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука: 1496
Приступио: феб 2009

Порука Serlancelot 4.5.2013. 10:05

vemavuk ::Неколико пута смо говорили о ''запрашивању'' неба. Има оних који верују у ову појаву, оних који су у недоумици и оних који кажу да су сумње најобичнија глупост.
Ја сам овадва дана посветио мало пажње небу. То сам урадио јер је суво, врело, без дашка ветра и било какве облачности.

I ovu temu si stavio u podforum "Zabava"?! Blago tebi......

idi malo pa se obrazuj: viewtopic.php?f=4&t=27060#p547726

I ne otvaraj svaki čas teme koje već postoje. Moderatori prebacite ovu tem u Razno jer je stvarno sramota da ovako ozbiljne pojave neko smatra zabavom! Ustvari "prema svecu i tropar"
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 4.5.2013. 12:35

[attachment=2]
ВОЈВОДА ОД КРАЈИНЕ ::Данас су "кемтрејлови" чињеница. Само будала не верује у оно што му се свакодневно налази изнад главе. Небо и облаци нису исти као пре двадесет година кад сам ја био дете.

U vezi gore navedenog evo da razuverim budale uz pomoć fotografija:
Приложени фајлови
AlzaLaTesta (1)_page35_image103.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image105.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image106.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image107.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image107.jpg (17.08 КиБ) Прегледано 1928 пута
AlzaLaTesta (1)_page35_image109.jpg
никад се не расправљај са будалом јер ће те спустити на свој ниво а онда ће те потући искуством.

Живи сваки дан као да ти је последњи, јер ти нико не гарантује да ћеш се ујутро пробудити....
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 4.5.2013. 12:42

nastavak
Приложени фајлови
AlzaLaTesta (1)_page35_image90.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image91.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image91.jpg (11.49 КиБ) Прегледано 1928 пута
AlzaLaTesta (1)_page35_image93.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image94.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image94.jpg (7.86 КиБ) Прегледано 1928 пута
AlzaLaTesta (1)_page35_image95.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image95.jpg (15.78 КиБ) Прегледано 1928 пута
AlzaLaTesta (1)_page35_image96.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image96.jpg (12.46 КиБ) Прегледано 1928 пута

Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 4.5.2013. 12:45

Nastavak
Приложени фајлови
AlzaLaTesta (1)_page35_image46.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image48.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image83.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image86.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image85.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image87.jpg

Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 4.5.2013. 12:48

nastavak
Приложени фајлови
AlzaLaTesta (1)_page35_image17.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image23.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image23.jpg (7.99 КиБ) Прегледано 1928 пута
AlzaLaTesta (1)_page35_image19.jpg
AlzaLaTesta (1)_page35_image22.jpg
AlzaLaTesta (1)_033.png

Аватар
vemavuk
Војвода
Војвода

Порука: 15972
Приступио: апр 2006
Место: београдски пашалук

Порука vemavuk 4.5.2013. 21:38

Будало што јеш говна кад те ники не присиљава на то.
ја сам форумашима дао пар снимака да се увере да нечији авиони лете у наш простор и запрашаву нас. Пошто ми, бар тако ми се чињаше, немамо оваку технику, ондак су то страни аеропланови.
Ти ки мали перица ''чико моја лопта оћу у први тим'' и ако имаш обе леве. Куј мој се жалиш администратору. Џаба. Ја власника форума одведем на пивце и нема зима. Ти се стисо ки пироћански динар и тео би да се чукаш да ти не улази. Нема бато то нигде.
Да те похвалим за други део. лепо користиш кратице за копирање. мајмунчино апарат у руке, пар сати прати, лично сними на наш терен, па изволте.
Не кити се туђим перјем. Покажи лични снимак и лично укапиране детаље.
До године у Приштини- придружите се СРПСКИ НАЦИОНАЛИСТИ
Аватар
Serlancelot
Војвода
Војвода

Порука Serlancelot 5.5.2013. 8:36

vemavuk ::Будало што јеш говна кад те ники не присиљава на то.
ја сам форумашима дао пар снимака да се увере да нечији авиони лете у наш простор и запрашаву нас. Пошто ми, бар тако ми се чињаше, немамо оваку технику, ондак су то страни аеропланови.
Ти ки мали перица ''чико моја лопта оћу у први тим'' и ако имаш обе леве. Куј мој се жалиш администратору. Џаба. Ја власника форума одведем на пивце и нема зима. Ти се стисо ки пироћански динар и тео би да се чукаш да ти не улази. Нема бато то нигде.
Да те похвалим за други део. лепо користиш кратице за копирање. мајмунчино апарат у руке, пар сати прати, лично сними на наш терен, па изволте.
Не кити се туђим перјем. Покажи лични снимак и лично укапиране детаље.

Apropos onog boldovanog, kod kuće sigurno imaš ogledalo pa ga upotrebi. Ti si ovu temu stavio pod zabava, pa sad vidi ko je budala. Oni nas truju a ti se zabavljaš..... E moj jadniče priglupi. Da te malo opismenim iako je to jalov posao navešću ti jednu misao: "Kada umreš ti ne znaš da si umro, i nije ti teško, teško je drugima. Isto je i kad si glup". Na tvoju veliku žalost, tvoja glupost je neizlečiva.

Ovo drugo boldovano nisi završio a trebao si: "i usput mu popušim ispod stola". Ti si osvedočeni forumski dupeuvlakač, zato i vlada nestašica vazelina u apotekama.

Sledeće: slike sam, majmune, postavio kao odgovor forumašu VOK koji ti je odgovorio da dokažem i tebi i ostalim budalama da nas polako ali sigurno istrebljuju sa prostora planete zemlje. Što su to tvoje fotografije vrednije od ovih što sam postavio? Radi se o dokazima, some, a ne o sujeti!

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију