srpskinacionalisti.com

Новинар Миломир Марић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Re: Новинар Миломир Марић

Порука каменорезац 2.4.2013. 7:15

игорсима ::
Иако је не гледам редовно - Ћирилица полако постаје установа за поштовање.

По мом мишљењу неупоредиво је боља била стара "Ћирилица". Ни мало ми се не свиђа Марићев тв шоу у студију.

Од овакве "Ћирилице", одвратнији ми је једино шоу Ивана Ивановића, који баш никад не гледам.

Из неког разлога, сада Марић више показује колика је он заправо једна смрадина, него када је "Ћирилица" била тв интервју сниман на разним местима, углавном у кафанама.
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3085
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 2.4.2013. 14:00

каменорезац ::Марио Калик је данас најомиљенији аналитичар на НСПМ, после Антонића и Вукадиновића, а који су оснивачи портала.

И све већу популарност добија са сваким новим текстом.

То је још један доказ да се комунисти полако али сигурно враћају на српску политичку сцену.

Реалност у Србији одавно је демантовала општа места на која се позивају десничари, и народ их одбацује уз све отвореније гнушање. Наравно, треба бити до краја фер и признати да "профил" данашњег десничара, од интелектуалца а ла Чаробњак до оног који прави нереде на стадионима, томе даје непроцењив допринос!

p.s. Узгред, ево један сјајан текст Мариа Калика из фебруара о.г. :
"Друга Србија" на бранику владе Србије

На нету има комуниста колико 'оћеш.Напољу слабо. :lol:
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 5.4.2013. 0:33

У суботу, 06.04 у емисији "Голи Живот" гост ће бити командант "жутих оса", Војин Вучковић

http://www.happytv.tv/portal/emisije-2/ ... n-vuckovic
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Порука Đorđo Napolitano 3.8.2013. 14:19

Вечерас код Миломира Марића Југослав Петрушић

http://www.happytv.tv/portal/emisije-2/ ... v-petrusic
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Претходна

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 6 гостију