srpskinacionalisti.com

Новинар Миломир Марић

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Новинар Миломир Марић

Порука Đorđo Napolitano 31.3.2013. 16:33

Многи га не воле, кажу да је љигав, антипатичан им је. Ја мислим да је досадан лик и да стално прича десетак анегдота у круг, али много волим да гледам његове емисије зато што једини доводи неке ликове из блиске прошлости који не могу да се појаве нигде другде. Чак сам и снимао доста његових емисија... Можемо да качимо овде неке добре емисије које вреди погледати.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Re: Новинар Миломир Марић

Порука N.S. 31.3.2013. 17:54

Занимљиве су му емисије, доведи често занимљиве госте... једина емисија коју понекад погледам на домаћим каналима.

Исправка: није лоша ни она емисија младог Малагурског (на Хепи ТВ).
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука: 1963
Приступио: јан 2013

Порука каменорезац 31.3.2013. 18:01

Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3856
Приступио: апр 2006

Порука игорсима 31.3.2013. 18:53

Đorđo Napolitano ::Многи га не воле, кажу да је љигав, антипатичан им је. Ја мислим да је досадан лик и да стално прича десетак анегдота у круг, али много волим да гледам његове емисије зато што једини доводи неке ликове из блиске прошлости који не могу да се појаве нигде другде. Чак сам и снимао доста његових емисија... Можемо да качимо овде неке добре емисије које вреди погледати.

Слажем се у потпуности.
Он доводи људе који се нигде не појављују у колико-толико озбиљну емисију и на колико-толико озбиљну телевизију. Свака част.
Али се он према њима тако шугаво понаша да ја то не могу да гледам.
Кад ми скрену пажњу да погледам нешто, ја то и погледам. И заиста има шта да се чује.
Али да сам од себе гледам оно његово подсмевање и изругивање...

Иако је не гледам редовно - Ћирилица полако постаје установа за поштовање.
Коста
Војвода
Војвода

Порука: 6404
Приступио: мар 2006

Порука Коста 31.3.2013. 20:56

Миломир iе Марић iедно гов*но смрдљиво.

Изем ти `интелектуалце` коiи се ватаiу на његове емисиiе.

Поука: Србиiо, много си ниско пала...
Правда држи земљу и градове...
Кадры решают всё! (Иосиф Виссарионович)
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 31.3.2013. 23:18

Коста ::Миломир iе Марић iедно гов*но смрдљиво.

Изем ти `интелектуалце` коiи се ватаiу на његове емисиiе.

Поука: Србиiо, много си ниско пала...

Коста, имаш ли ти неки, било какав, макар и скраћени списак људи који нешто вреде, које поштујеш и који твојој деци или унуцима могу да буду узори.
Не морају да буду политичари, не морају да буду Срби - само да су живи, да живе овде и да и ми знамо за њих.

Дај да чујем имена тих људи које ти не пљујеш.
Има ли их?
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 31.3.2013. 23:24

Meni je Maric izrazito iritantan i dosadan. Stalno upada u rec, i stalno njegovim ocajnim fazonima pravi digresije u ozbiljnim razgovorima .
Sa druge strane, gosti su mu uvek zanimljivi, i u njegovoj emisiji nema autocenzure. Volim da gledam njegovu emisiju, uprkos njemu.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 1.4.2013. 13:03

игорсима ::...Дај да чујем имена тих људи које ти не пљујеш.
Има ли их?

Има, наравно. Мало су маргинализовани, али - има их. Ево, рецимо, iедног бриљантног младог човека, неки Марио Калик, немам поiма ни ко iе ни шта iе, али iе написао оваi феноменални чланак - своiеврсни политички епитаф ВК - заиста импресивно. И то у часопису коiи иглавном окупља присталице и саборце реченога ВК:

Накнадна памет Војислава Коштунице

(Марио Калик, петак, 21. децембар 2012.)

Заиста импресивно. И - како не похвалити тог младог човека?

П.С: Мислим, дечко iе чудо. Ево откривам iош iедан његов класичан текст:

Митови о Зорану Ђинђићу

(Марио Калик, четвртак, 14. март 2013.)
Аватар
Batistuta
Војвода
Војвода

Порука: 3085
Приступио: мај 2003
Место: United States Of Serbia-Argentina

Порука Batistuta 1.4.2013. 13:53

Јесте досадан са упадањем у реч гостима али доводи занимљиве госте,од Ћирилице далеко боља и занимљивија му је емисија Голи Живот.
SAMO!
SRS!
SRBIJU !
SPASAVA!
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука игорсима 1.4.2013. 16:26

Коста ::Има, наравно. Мало су маргинализовани, али - има их. Ево, рецимо, iедног бриљантног младог човека, неки Марио Калик, немам поiма ни ко iе ни шта iе, али iе написао оваi феноменални чланак - своiеврсни политички епитаф ВК - заиста импресивно. И то у часопису коiи иглавном окупља присталице и саборце реченога ВК:
Заиста импресивно. И - како не похвалити тог младог човека?

П.С: Мислим, дечко iе чудо.

Марио Калик, дакле... прилично скраћен списак, да се приметити...

Што се тиче самог Калика, и ја сам овде рекао коју о њему, можда ти се допадне:

viewtopic.php?f=1&t=12415#p177779

viewtopic.php?f=1&t=6649&p=547480#p547480
Коста
Војвода
Војвода

Порука Коста 1.4.2013. 16:48

Ма дечко iе чудо. Невероватно. Она два текста што сам цитирао - прави камен-међаши у домаћоi публицистици, тотално растурање Коштунице и Ђинђића - дечко их iе апсолвирао, нема више шта да се дода. Или одузме. То iе то. Чист случаi коначне истине о тоi двоiици муфљуза (наравно, теби, игорсимо, не одговара растурачина Коштунице, па нешто гунђаш и мрљавиш, али - џаба ти, дечко вас iе турио у шише...)

Него - ево iош iедног класичног текста поменутог аутора:

Квислинзи и патриоте у Србији, некад и сад

(Марио Калик, петак, 03. фебруар 2012.)

Ебо-те, кладио бих се да дечарац свр`ћа на оваi Форум... - хехе, к`о да сам га iа правио, божемепрости...
Аватар
Verterdegete
Војвода
Војвода

Порука: 3253
Приступио: сеп 2009
Место: Vidikovac - Beogradski Akropolj

Порука Verterdegete 1.4.2013. 17:55

Meni je taj Mario Kalik seronja. Samo pise pljuvacine o drugima. A kako sam procitao, kao student je bio rezimska drukara tokom devedesetih. Takve treba gaziti dok krv ne propisaju.
Банована је Лазарица,
разлог:вређање руског народа и подршка америчком марионетском режиму у Кијеву и геноциду руског народа Новорусије.
Аватар
SORCERER
Војвода
Војвода

Порука: 1096
Приступио: нов 2008

Порука SORCERER 1.4.2013. 23:51

Хе , хе , хе ... Можда је то радио из убеђења :mrgreen: - или му била таква служба :oops: ....
Немој ми се ждерати - ни метар и по` Марића није далеко био ( и остао ) од службе , дакако , када је уопште трезан , тако да му све дође и остаје на неки начин у
породици .
Можда је Коста у праву , можда је човек ипак , мало ближи савременим кретањима :P него што изгледа http://www.vreme.com/cms/view.php?id=580074
Него је ли тај лик филозоф , професор или је то неки други Калик ? !
Мислим , оно - ако ишта знаш :doubt: .....

====== ஜ ۩ ۞ ۩ ஜ ======
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука каменорезац 2.4.2013. 6:31

Марио Калик је данас најомиљенији аналитичар на НСПМ, после Антонића и Вукадиновића, а који су оснивачи портала.

И све већу популарност добија са сваким новим текстом.

То је још један доказ да се комунисти полако али сигурно враћају на српску политичку сцену.

Реалност у Србији одавно је демантовала општа места на која се позивају десничари, и народ их одбацује уз све отвореније гнушање. Наравно, треба бити до краја фер и признати да "профил" данашњег десничара, од интелектуалца а ла Чаробњак до оног који прави нереде на стадионима, томе даје непроцењив допринос!

p.s. Узгред, ево један сјајан текст Мариа Калика из фебруара о.г. :
"Друга Србија" на бранику владе Србије
Последњи пут изменио каменорезац дана 2.4.2013. 8:36, измењено укупно 1 пут.
Аватар
каменорезац
Војвода
Војвода

Порука каменорезац 2.4.2013. 7:00

Verterdegete ::Meni je taj Mario Kalik seronja. Samo pise pljuvacine o drugima. A kako sam procitao, kao student je bio rezimska drukara tokom devedesetih. Takve treba gaziti dok krv ne propisaju.

Уф, уф, ал си ти неки опасан елдепеовац био! Кладим се у виртуелну гајбу пива да си бриљирао на форуму "Замисли Србију".

:arrow: Слика

p.s. Да те питам, како то да сте на том форуму баш сви писали ошишаном латиницом? Да ли је то био неки ваш протест можда? или знак распознавања?
Последњи пут изменио каменорезац дана 2.4.2013. 8:29, измењено укупно 2 пута.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 13 гостију