srpskinacionalisti.com

Јелен супер лига 2012/2013

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Re: Јелен супер лига 2012/2013

Порука РашовићЗ 8.6.2014. 7:36

Дејане подсети нас који је споран пенал досуђен у корист Звезде ове сезоне ?
остави се клипова има их разних да се не гађамо њима
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 8.6.2014. 12:37

РашовићЗ ::Дејане подсети нас који је споран пенал досуђен у корист Звезде ове сезоне ?

12. коло против Рада- Мрђа заграђен, бежи му лопта, он пада.
14. коло против ОФК Београда- Мрђа полетео на убачену лопту, пао, судија свирао пенал тек након притиска са звездине клупе.
19. коло против Раднички 1923- Мрђа промашио (!!!) лопту и пао. :lol: :lol: :lol:
23. коло против Чукаричког- дуг контакт између Мрђе и одбрамбеног Чукаричког, горостас Драган чим је ушао у казнени простор пада.
24. коло против Новог Пазара- за промену Нејц Печник пада без икаквог контакта.
26. коло против Партизана- ремпловање Војислава Станковића.
27. коло против Рада- играча Рада лопта погађа у ребра, а не у руку.
Дакле, од десет свираних пенала чак седам је спорних, односно нерегуларних. Једино су пенали против Војводине, Напретка и други против Партизана били потпуно оправдани. Занимљиво, у првом делу сезоне су свирана три пенала за звезду а у другој полусезони седам! Па ви видите како функционише "звездино пролеће". Чак је и ваша легенда Драган Стојковић Пикси једном приликом изјавио: "Свугде у свету се намешта, али нигде овако сељачки као код нас."
Последњи пут изменио ДејанНационалистa дана 8.6.2014. 18:16, измењено укупно 1 пут.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 8.6.2014. 12:39

Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 8.6.2014. 14:59

ех деране мој субјективан може бити онај који има и мало одговорности у свом раду али ти ниси субјективан ти пишеш овде само да би писао....ајд нека ти буде Звезда је шампион!!! постала а ми никако да схватимо како ?....одузети некоме титулу није мала ствар,ми смо вам је одузели не освојили у томе је разлика...отуда ваша субјективност која нема подлогу
пратите вести о Звезди и то радите стално,прижељкујете њен крах ....писао сам већ о Глазгову и његов пример,како нам буде биће боље јер овако више није нормално
можда би требали једну брошуру написати како то да партизан једини у Европи успешно послује?
одајте људима тајну,било би патриотски зар не?
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 8.6.2014. 15:36

РашовићЗ ::ех деране мој субјективан може бити онај који има и мало одговорности у свом раду али ти ниси субјективан ти пишеш овде само да би писао....ајд нека ти буде Звезда је шампион!!! постала а ми никако да схватимо како ?....одузети некоме титулу није мала ствар,ми смо вам је одузели не освојили у томе је разлика...отуда ваша субјективност која нема подлогу
пратите вести о Звезди и то радите стално,прижељкујете њен крах ....писао сам већ о Глазгову и његов пример,како нам буде биће боље јер овако више није нормално
можда би требали једну брошуру написати како то да партизан једини у Европи успешно послује?
одајте људима тајну,било би патриотски зар не?

Грешиш Рашовићу и то грдно. Да пишем, писања ради, могао бих само да се расправљам, пљујем и нападам друге форумаше (као неки, а зна се и који), и остварио бих свој циљ! Ја само желим да напишем своје мишљење, а то што се оно теби не допада,... шта ја ту да радим? Да пишем неке ствари у које ни сам не верујем, да ли бих издвајао спорне пенале за звезду?! А што се вести тиче чији сам линк оставио, ја се не радујем звездином испадању из Европе, а камоли евентуалном из ЈСЛ, једноставно то је новост коју сам оставио на теми која одговара! Како си ти то разумео, опет ти кажем, твоја ствар.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 9.6.2014. 15:06

нек си ти мени Дејо отворио очи,тек сада видим где грешим....елем добио сам јутрос мали поклон од колеге

Слика
можда се и угасимо па сам почео сакупљати хемијске,значке,заставице,карту из Барија....узгред колико си имао година 1991 ?
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 9.6.2014. 20:50

РашовићЗ ::нек си ти мени Дејо отворио очи,тек сада видим где грешим....елем добио сам јутрос мали поклон од колеге

Слика
можда се и угасимо па сам почео сакупљати хемијске,значке,заставице,карту из Барија....узгред колико си имао година 1991 ?

Рашовићу не мешај бабе и жабе. Ја нисам писао о Барију, већ о овој сезони!
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Re: Јелен супер лига 2013/2014-Звезда Шампион

Порука РашовићЗ 9.6.2014. 20:58

ма пиши бwе шта хоћеш =D>
Слика
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1267
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 9.6.2014. 22:22

ДејанНационалистa ::
РашовићЗ ::Дејане подсети нас који је споран пенал досуђен у корист Звезде ове сезоне ?

12. коло против Рада- Мрђа заграђен, бежи му лопта, он пада.
14. коло против ОФК Београда- Мрђа полетео на убачену лопту, пао, судија свирао пенал тек након притиска са звездине клупе.
19. коло против Раднички 1923- Мрђа промашио (!!!) лопту и пао. :lol: :lol: :lol:
23. коло против Чукаричког- дуг контакт између Мрђе и одбрамбеног Чукаричког, горостас Драган чим је ушао у казнени простор пада.
24. коло против Новог Пазара- за промену Нејц Печник пада без икаквог контакта.
26. коло против Партизана- ремпловање Војислава Станковића.
27. коло против Рада- играча Рада лопта погађа у ребра, а не у руку.
Дакле, од десет свираних пенала чак седам је спорних, односно нерегуларних. Једино су пенали против Војводине, Напретка и други против Партизана били потпуно оправдани. Занимљиво, у првом делу сезоне су свирана три пенала за звезду а у другој полусезони седам! Па ви видите како функционише "звездино пролеће". Чак је и ваша легенда Драган Стојковић Пикси једном приликом изјавио: "Свугде у свету се намешта, али нигде овако сељачки као код нас."

Дај ми снимке тих "спорних" пенала, па ћемо да причамо, нмг сад да се сетим свега овога
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 9.6.2014. 23:17

Делија са Севера ::Дај ми снимке тих "спорних" пенала, па ћемо да причамо, нмг сад да се сетим свега овога

Нисам 100% сигуран, али мислим да снимке свих ових утакмица имаш на јутјубу, па ти погледај.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука РашовићЗ 10.6.2014. 14:15

"Толе лопове" и у Сао Паулу!
Ovo skandiranje moglo se čuti i tokom prvog meča na američkoj turneji, protiv Jamajke u Nju Džersiju.
Слика
Bilo bi interesantno upitati te navijače sa drugog kontinenta: šta to Tole krade?!

http://mondo.rs/a699940/Sport/Fudbal/FO ... Paulu.html
погледајте фрајкана из редакције како он себе прави рекламу последњим реченицом или питањем....мало ли је 5-6 титула
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 10.6.2014. 16:51

То само показује ваше комплексаштво, игра репрезентација, а ви звиждите свом голману, скандирате Толету, умјесто да пружите подршку државном тиму. Тај исти Толе вам није сметао када је требало гањати лиценцу све ове године за ваш посрнули клуб.
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 10.6.2014. 19:18

ДејанНационалистa ::
Делија са Севера ::Дај ми снимке тих "спорних" пенала, па ћемо да причамо, нмг сад да се сетим свега овога

Нисам 100% сигуран, али мислим да снимке свих ових утакмица имаш на јутјубу, па ти погледај.

Е, јбг, нисам баш оран да чепркам по гробарским снимцима.
Караџић Томислав!!!

Слика
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 10.6.2014. 22:48

Делија са Севера ::Е, јбг, нисам баш оран да чепркам по гробарским снимцима.

Зашто "гробарских" клипова? Имаш јутјуб канал ФСС-а, они имају извештаје свих утакмица у сезони. Е сад ако ти ни канал ФСС-а не одговарај погледај на неким каналима делија, тамо такође има снимака са тих утакмица. :)
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука Делија са Севера 11.6.2014. 23:09

Зато што су то само Гробарима спорне ситуације, па ми је некако логично да су они и качили на интернет те снимке;)
Караџић Томислав!!!

Слика
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Google [Bot] и 10 гостију