srpskinacionalisti.com

Јелен супер лига 2012/2013

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука: 419
Приступио: јан 2014

Re: Јелен супер лига 2012/2013

Порука Спартак07 6.6.2014. 19:23

Знам да није,али то је јаче од мене. Ја знам да се сад гробари веселе до неба што Звезда неће играти у европи и сваки пут кад Звезда изгуби они ликују,зато ја искрено не би могао да навијам никад за Партизан,против било кога да играју. Мој најбољи другар је Партизановац и иде некад на Маракану да погледа Звезду,али ја не би могао никад да идем на ЈНА да гледам Партизан. Једноставно,то је јаче од мене.
Не замери Сербо,знам да си гробар. :)
Аватар
SrbijaIznadSvega
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 651
Приступио: мар 2014

Порука SrbijaIznadSvega 6.6.2014. 19:32

https://www.youtube.com/watch?v=VR9u-F7U_rI

Ја за пјесму немам вољу док не чујем глас пиштољу,док не чујем глас берете седам-осам кад излете.
Аватар
ЈАРОМИР
Војвода
Војвода

Порука: 8844
Приступио: јул 2008

Порука ЈАРОМИР 6.6.2014. 19:32

Не пријатељу, ви нећете играти Европу због назадњачких лопова типа Ћокија, Кокезе, Башановића Силиконца, па онда демократских типа Весића, Клеута и многих других, а признаћеш да то нема везе са Партизаном. Колико сте кмечали за титулом продали би и душу црном ђаволу, титрате јајца Силиконцу да је то трагикомично.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 6.6.2014. 20:13

да будем искрен мени је драго што се нећемо брукати против само на папиру слабијих тимова а знамо сви да одавно имена не играју већ људи 11:11 е ту смо танки....играчи су донели титулу и велико им хвала а керова је било и биће само нек лају
сада је лако паметовати и рећи да кренемо од нуле па кад стигнемо биће добро
паде ми на памет паралела са Ренџерсом 2012 када су их избацили из Премијер лиге због пореског дуга :?:
Ренџерс је 54 пута био државни првак, што је светски рекорд.
е сад примена правила УЕФА не значи да и национални шампионат има везу али неиграње би нам било сасвим довољна казна у Европи а ваљда би се за 5-6 год консолидовали прво економски (продајом играча) где би се знало транспарентно за сваки динар,дакле само један менаџер никако више у клубу а онда и тимски да се не осипамо сваке године
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 6.6.2014. 21:12

Најјаче ми је од свега кад нам гробари пребацују да нам је Вучић наместио титулу,и кад почну да к..ењају како је првенство ''нерегуларно''. :lol:
Ако је нама Вучић ''наместио титулу'',што нас онда није спасао па да играмо у европи,што држава није помогла Звезди да може да игра европу,а Партизану и даље помаже,помагали су им 6 година узастопно да освајају титуле,и даље им помажу у сваком погледу. Ал нема,гробарски комплекси су чудо,не сме нико да се усуди сем Партизана да освоји титулу,иначе одма је првенство ''нерегуларно'',Вучић ''помаже''...
Нико нама није ни један проценат помогао,ми смо заслужено освојили титулу,јер смо имали најбољи тим у лиги,а да Партизану нису судије помагале он не би био 2,већ 4.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука: 1204
Приступио: феб 2014

Порука ДејанНационалистa 6.6.2014. 23:08

Спартак07 ::Најјаче ми је од свега кад нам гробари пребацују да нам је Вучић наместио титулу,и кад почну да к..ењају како је првенство ''нерегуларно''. :lol:
Ако је нама Вучић ''наместио титулу'',што нас онда није спасао па да играмо у европи,што држава није помогла Звезди да може да игра европу,а Партизану и даље помаже,помагали су им 6 година узастопно да освајају титуле,и даље им помажу у сваком погледу. Ал нема,гробарски комплекси су чудо,не сме нико да се усуди сем Партизана да освоји титулу,иначе одма је првенство ''нерегуларно'',Вучић ''помаже''...
Нико нама није ни један проценат помогао,ми смо заслужено освојили титулу,јер смо имали најбољи тим у лиги,а да Партизану нису судије помагале он не би био 2,већ 4.

Петнаест победа (!), па изгуби од Партизана, и онда опет крене са ниском тријумфа, та магична звезда! Спартак јел' могуће да верујеш у бајке да је наше првенство регуларно, а посебно у овој полусезони?
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 6.6.2014. 23:16

Кад се промаше два пенала у року од 8 минута шта може да се очекује у дербију,а други гол Партизана је потпуно нерегуларан јер је био чист фаул над Мрђом пре тога на средини терена. Звезда је потпуно доминирала у дербију,само поклоном судија је Партизан победио.
Ова сезона је била регуларнија од претходних 6,и сад се помагало Партизану али мало мање него претходних сезона када су им шаком и капом поклањали титуле.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 7.6.2014. 0:17

А шта је претходило голу звезде? :-k :-k :-k
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 7.6.2014. 0:20

Шта би претходило него спретност и идеална акција једног од најбољих српских играча и најбољег стрелца суперлиге, Драгана Мрђе.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 7.6.2014. 0:21

Спартак07 ::Шта би претходило него спретност и идеална акција једног од најбољих српских играча и најбољег стрелца суперлиге, Драгана Мрђе.

Лакат у главу Николе Нинковића, у супротном казненом простору...
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 7.6.2014. 0:23

Ма јесте,ако је неко фолирант и бацака се, то је Нинковић(партизанов) а не Мрђа.
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 7.6.2014. 0:31

Спартак07 ::Ма јесте,ако је неко фолирант и бацака се, то је Нинковић(партизанов) а не Мрђа.

Нема потребе сада да се вадиш, Мрђа је тешки фолирант. Човек је висок 187 центиметара и има 83 килограма. Како неко њега који је и на први поглед робусне грађе може лако да обори у дуелу? А 99% пенала за звезду ове сезоне свирано због "фаулова" над њим.
Спартак07
Националиста
Националиста

Порука Спартак07 7.6.2014. 0:40

Нема шта да се вадим јер сматрам да Мрђа ниједну ситуацију није ни мало исфолирао,сви прекршаји над њим су досуђени праведно. Он је најбољи играч Звезде и суперлиге,нормално да ће над њим бити свирани фаулови када је он главни шпиц.
Аватар
РашовићЗ
Војвода
Војвода

Порука: 5624
Приступио: феб 2008
Место: Раванград

Порука РашовићЗ 7.6.2014. 8:11

Дејане подсети нас који је споран пенал досуђен у корист Звезде ове сезоне ?
Мрђа је одиграо сезону за 10....он нам је и донео титулу ако хоћемо да гледамо учинак нападача
знате шта је битно?...то што ћете да кукумачите целе наредне сезоне,Толе је морао да олади и његов је највећи проблем био како то да објасни гробарима све остало није битно за њега јер оставку не даје никако а треба отићи "чист" из фудбала
Аватар
ДејанНационалистa
Војвода
Војвода

Порука ДејанНационалистa 7.6.2014. 12:13

РашовићЗ ::Дејане подсети нас који је споран пенал досуђен у корист Звезде ове сезоне ?
Мрђа је одиграо сезону за 10....он нам је и донео титулу ако хоћемо да гледамо учинак нападача
знате шта је битно?...то што ћете да кукумачите целе наредне сезоне,Толе је морао да олади и његов је највећи проблем био како то да објасни гробарима све остало није битно за њега јер оставку не даје никако а треба отићи "чист" из фудбала

Ево једног пригодног клипа за навијаче "стуба српства".
https://www.youtube.com/watch?v=g8nLllW ... Q&index=19
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 4 гостију