srpskinacionalisti.com

Теретана

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука: 2438
Приступио: дец 2007

Теретана

Порука Саша72 10.6.2012. 20:03

Нисам нашао тему па ако сам погрешио нек уклопи модератор. Теретана и тренинг у њој је део мог живота. И у затвору у већини случајева они који опстају психички морају и физички да тренирају. Сва негатива енергија изађе из тела кад тренирам, било да је пливање, бицикла или тренинг мишића са теговима. Јел и вама битан тренинг у теретани или како се физички одржавате? Наравно баталите да пишете у којој теретани тренирате и у која времена.
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Аватар
SORCERER
Војвода
Војвода

Порука: 1096
Приступио: нов 2008

Re: Теретана

Порука SORCERER 10.6.2012. 20:37

Фуј ! Леееееегло педерлука .

======ஜ۩۞۩ஜ======
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука Саша72 10.6.2012. 20:49

SORCERER ::Фуј ! Леееееегло педерлука .

======ஜ۩۞۩ஜ======

Ти кад лупиш, ти одвалиш :lol: .
Кад ти живот да сто разлога да заплачеш, покажи животу да имаш хиљаду разлога да се насмејеш.
Аватар
Рогља
Млади националиста
Млади националиста

Порука: 185
Приступио: апр 2012
Место: Брда

Порука Рогља 10.6.2012. 21:44

Ја 'тренинге' за сада одрађујем кући. Никако да се наканим да идем да дижем терете :) Радим само склекове (иако ме то психички понекада убија), масу лако набацим али то лако и оде када не радим ништа (улијењим се, битку водим са собом). Од зимус сам почео да радим мало чешће, букнуо сам био, па су ми се јавиле стрије до пола бицепса и једна је почела на десном рамену. Шта је добро за стрије, зна ли ко?
Три 'иљаде густе браде!
Аватар
Саша72
Војвода
Војвода

Порука Саша72 10.6.2012. 21:52

Рогља ::Ја 'тренинге' за сада одрађујем кући. Никако да се наканим да идем да дижем терете :) Радим само склекове (иако ме то психички понекада убија), масу лако набацим али то лако и оде када не радим ништа (улијењим се, битку водим са собом). Од зимус сам почео да радим мало чешће, букнуо сам био, па су ми се јавиле стрије до пола бицепса и једна је почела на десном рамену. Шта је добро за стрије, зна ли ко?

Мустела сам чуо је најбоље за стрије. Што се тиче мотивације, побољшање тела и уједно духа треба да ти буде довољно за мотивисање. Почетак може да буде тежак али кад се уходаш све лакше и лакше ће бити а ти све снажнији и имаћеш енергију да се не замориш лако.
Аватар
Рогља
Млади националиста
Млади националиста

Порука Рогља 10.6.2012. 23:03

Саша72 ::Мустела сам чуо је најбоље за стрије.

Здраво био, потражићу то.
Што се тиче мотивације, побољшање тела и уједно духа треба да ти буде довољно за мотивисање. Почетак може да буде тежак али кад се уходаш све лакше и лакше ће бити а ти све снажнији и имаћеш енергију да се не замориш лако.
Знам... Ја се баш лоше осјећам када омлитавим. Иако избјегавам теретану, ваљало би да почнем јер то дође као нешто заказано, имаш тачан програм када идеш и шта радиш. Овако кући када нешто покушаваш, увијек се врда - 'не могу данас, сјутра ћу', 'данас ћу мање да одрадим серија'...
Три 'иљаде густе браде!
ДЕЛИЈА86ЦЗБГ
Војвода
Војвода

Порука: 1541
Приступио: нов 2011

Порука ДЕЛИЈА86ЦЗБГ 10.6.2012. 23:29

Веома ми је битан тренинг,много се боље осећам кад тренирам. Идем у теретану 3 пут недељно,то је сасвим довољно,није ни препоручљиво ићи баш сваки дан,а код куће осталим данима некад радим склекове и згибове.
Аватар
SORCERER
Војвода
Војвода

Порука: 1096
Приступио: нов 2008

Порука SORCERER 11.6.2012. 0:00

Саша72 ::
SORCERER ::Фуј ! Леееееегло педерлука .

======ஜ۩۞۩ஜ======

Ти кад лупиш, ти одвалиш :lol: .

Ма да ..! То ми стално прича и ова моја .
Како знаш :oops: ? ! ? !
Ево за друштво из ,, теретана ,, да мало парите окице пред спавањац а за малу ручно - ноћну стимулацију - к`о приде ! Крај video clip_а вам све леееепо казује :D ...

Само немој после да се питате како то да вам дебељушкасти , проћелави и матори ,, возикају ,, цуре
док ви по плажама и базенима узалуд кламћете бицепсима , трицепсима и .... Осталим :mrgreen: .....

======ஜ۩۞۩ஜ======
Аватар
Делија са Севера
Војвода
Војвода

Порука: 1267
Приступио: окт 2008
Место: Маракана, Север

Порука Делија са Севера 11.6.2012. 17:18

Ја сам ишао у теретану раније јер сам хтео мало да добијем на маси, али сам брзо баталио јер сам схватио да је дефиниција закон.
Не треба нам плаћена титула,
Држава цела зна да је лоповчина
Караџић Томислав!!!

Слика
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 742
Место: Србија

Порука -Цар Душан- 11.6.2012. 17:30

Делија са Севера ::Ја сам ишао у теретану раније јер сам хтео мало да добијем на маси, али сам брзо баталио јер сам схватио да је дефиниција закон.

Слажем се у потпуности, нема ништа боље него кад се човек издефинише (а не да набија масу).
Закључио сам са три године тренирања у теретани да када кренеш озбиљно тиме да се бавиш и размишљаш о маси то прелази у једну јако тешку духовну болест којој нема краја. Јер никад нећеш бити задовољан својим ''нарастањем''.

Е да, а што се тиче стрија, нисам сигуран баш али мислим да је код њих најбоље уносити што више течности, иначе ово је рецепт за целулит али мислим да помаже и код стрија, дакле 2 литра воде у току дана а лети и више. Немој те ми замерити ако грешим.
Аватар
Рогља
Млади националиста
Млади националиста

Порука Рогља 11.6.2012. 22:52

-Цар Душан- ::Е да, а што се тиче стрија, нисам сигуран баш али мислим да је код њих најбоље уносити што више течности, иначе ово је рецепт за целулит али мислим да помаже и код стрија, дакле 2 литра воде у току дана а лети и више. Немој те ми замерити ако грешим.

Хвала, здраво био. Свакако је у тренингу препоручљиво да се пије доста воде... Неће штетит' ако покушам.

Мислим да сам неђе прочитао да послије тренинга не треба пит' млијеко. Колико је то тачно?
По вашим искуствима, послије колико времена након тренинга треба да се једе?
Три 'иљаде густе браде!
Аватар
drinski
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 925
Приступио: дец 2011

Порука drinski 12.6.2012. 1:13

idem redovno,
ali iskreno ponekad zasmeta stanju duha , kad vidis kako steroid bojsi napreduju sa tri puta manje trude , brze.
Ориген Адамантије
Националиста
Националиста

Порука: 450
Приступио: окт 2011

Порука Ориген Адамантије 12.6.2012. 1:30

drinski ::idem redovno,
ali iskreno ponekad zasmeta stanju duha , kad vidis kako steroid bojsi napreduju sa tri puta manje trude , brze.

Али и са три пута мањем пимпеком!
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 12.6.2012. 7:01

Ориген Адамантије ::
drinski ::idem redovno,

Али и са три пута мањем пимпеком!

Боље рећи са три пута мање мозга, јер да имају мозга никад то не би узимали и тровали свој организам.
Велики су то комплекси људи моји, не знам дал' сте некад присуствовали када неки нервозни билдер хоће да полупа све по кући зато што му је обим руке спао за 1 центиметар.
-Цар Душан-
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука -Цар Душан- 12.6.2012. 7:13

Рогља ::Мислим да сам неђе прочитао да послије тренинга не треба пит' млијеко. Колико је то тачно?

Па ја мислим да не би било нешто посебно штетно пити га посе тренинга, вероватно су то билдери написали зато што млечни протеин (казеин) се јако споро уграђује у мишић. Тако да га они навише препоручују да се уноси увече 2,3 сата пред спавање јер је ноћу тело у фази одмора али нема хране тако да је млечни протеин тад идеалан, јер ће целу ноћ хранити мишић постепено и полако.
По вашим искуствима, послије колико времена након тренинга треба да се једе?

Ја док сам тренирао у теретани, јео сам 1 до 2 сата пре тренинга и тако исто и после тренинга.
Најбоље је кад човек тренира у теретани да једе више пута на дан а мању количину (око 5 пута) јер се тако протеини најбоље уграђују у тело, док тело које унесе у једном оброку доста (наждере се) не може да прими толику количину притеина и пола оне хране му оде на вишак енергије а пола на кењажу - да извинете.
Следећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 9 гостију