srpskinacionalisti.com

Синиша Михаловић одстранио Љајића из репрезентације

Форумска правила
Обавезно прочитајте Правилник о понашању на Форуму и форумски бонтон пре учешћа у дискусијама!
y2joja
Националиста
Националиста

Порука: 454
Приступио: сеп 2009

Re: Слиниша у Међугорiу

Порука y2joja 28.5.2012. 20:48

игорсима ::Срамота је расправу о Синишиној наредби да се пева химна пребацивати у овакве теме.
Не знам ко се тога сетио, али нек се носи...

Tacno tako. Ovakav naslov ne bi ni stoka iz Novog Pazara stavila.
Ali to je tako kad imas moderatora koji vuce komplekse od Mihajlovica vec 20 godina pa sad mora da staje na stanu Turcina koji psuje Bozic... Sramota.
Аватар
Đorđo Napolitano
Војвода
Војвода

Порука: 1854
Приступио: мар 2012

Re: Слиниша у Међугорiу

Порука Đorđo Napolitano 28.5.2012. 20:50

@vranac i @kosta: Tako je, treba da uzmemo državna znamenja kao Bosna i Hercegovina ili tzv "kosovo", znači zastava da nam bude plava pozadina, onda na njoj neko žuto govno i sedam belih zvezdica. Za himnu ćemo uzeti neku Betovenovu simfoniju ili bečki valcer, i budućnost je pred nama. Svi će šiptari, muslimani i ustaše zavoleti Srbiju. Ko zna, možda i vratimo Kosovo i Metohiju tom taktikom.
rođen da me svi iskorišćavaju, ne zato što sam naivan i glup, već zbog toga što sam nekotrolisano human -K.G.
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586
Приступио: феб 2008
Место: Београд

Синиша Михајловић одстранио Љајића из репрезентације

Порука CXABBHE 28.5.2012. 21:05

Посебна тема у вези овог догађаја. Претходна тема Слиниша у Међугорiу је враћена на подфорум православље, а Костине поруке на тој теми и линкови ка тој теми су остављени на овој новој теми, те бих стога замолио и Косту и остале форумаше да дискусију наставе на овој теми.
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10334
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Re: Све о спорту

Порука Vranac 28.5.2012. 21:12

y2joja ::Smrade slusaj, ako je otisao u Medjugorje ili koji k**** gde ne znaci da je uradio nesto protiv Srpskog naroda i ove drzave.

Mного горе је урадио него овај мали Љајић који није певао химну. Међугорје је центар усташког ходочашћа, у коме се славе злочини над српским народом.
Аватар
игорсима
Војвода
Војвода

Порука: 3856
Приступио: апр 2006

Re: Синиша Михаловић одстранио Љајића из репрезентације

Порука игорсима 28.5.2012. 21:19

Идеја Синише Михајловића да тера репрезентативце да певају химну пре утакмице ми се чини погрешна.
Не видим зашто је потребно терати одрасле људе да певају. Могу да разумем да се деца терају да певају, али одрасли људи...
Можда не воле да певају, можда их је срамота и неће да се понижавају, можда немају глас или слух. Клиначки је терати људе да певају. Довољно је да стоје мирно. То је одавање поште. И крај.
Ко неће да пева, не мора.

Шта се постиже терањем? Какву слику шаљемо? Да не волимо своју земљу па морају да нас терају да се правимо да је волимо? Да не волимо химну?

Ево, баш рецимо Љајић. Неће да пева химну о Србима. Није Србин. Припадник је мањине.
Али, хоће да игра за репрезентацију.
И сад, не може да игра ако не пева.
По мени, то је прављење проблема тамо где га нема.
Ориген Адамантије
Националиста
Националиста

Порука: 450
Приступио: окт 2011

Порука Ориген Адамантије 28.5.2012. 21:33

Vranac ::Mного горе је урадио него овај мали Љајић који није певао химну. Међугорје је центар усташког ходочашћа, у коме се славе злочини над српским народом.

Ал га и ти претјера... :roll:
Аватар
N.S.
Војвода
Војвода

Порука: 5846
Приступио: сеп 2005

Порука N.S. 28.5.2012. 21:36

Добро је да репрезентацију води неко од ауторитета. Па чак и да ишамара неког наложеног балавца није страшно. Увек су у тој фудбалској репрезентацији неке преплаћене ложане имале места, а често је селектор био марионета, па су резултати увек били никакви или далеко испод очекивања (чак и кад је било квалитета за боље резултате). Тако да ми се свиђа да Синиша заводи ред.

Али с друге стране, глупо је и неког терати да пева химну. Па ко да у другим репрезентацијама сви морају да певају химну. Загрљени су, неко пева, неко шапуће, неко је озбиљан и ћути и тиме исказује поштовање према националној химни, то је ствар појединца. Мало је ово можда претерано и непотребно. Такође и ово што СХАВВНе спомиње... нисам ни знао за то. Па они су стварно отишли у к****... Зашто би било обавезно пљескање нечијој химни од стране играча? То је идиотски. Они треба да су спортисти, а не малоумници који ће МОРАТИ да звижде или тапшу на силу. Треба да уведе строгу дисциплину у тим и да се избацују сви фудбалски манекени и они који су дошли да се мало истрчкарају у репрезентацији, али да ли је ово оно што треба? Да ли ће следећи услов бити да се уче стихови Оде радости?

Али на крају, чуди ме изјава Љајића. Он није рекао да није певао зато што не зна да пева или не-знам-ког разлога. Него нешто неодређено "да не може против себе", нешто у том фазону. Није ми до краја јасно шта је хтео да каже. Шта има у химни што би му сметало, па и да се не изјашњава као Србин?
Није све пропало кад пропало све је - Рајко Петров Ного
Аватар
CXABBHE
Војвода
Војвода

Порука: 2586
Приступио: феб 2008
Место: Београд

Порука CXABBHE 28.5.2012. 21:41

Грешком сам избрисао мој претходни пост. Срећом сам успео да га сачувам.
Ја се слажем са изнетим из последњег игорсиминог поста, додао бих само колко сам прочитао на нету, нек ме исправи неко ако грешим, да сем што наши играчи морају да певају нашу химну, требају и да тапшу док траје противничка химна. Што је можда још већа глупост, самим тим што се химна неке земље слуша у ставу мирно, певајући је онај ко сматра да треба да је пева, а све остало представља вид некултуре, који су малограђни из круга двојке покушали да наметну као неко помодарство у тренуцима кад се звиждало химнама одрђених земаља. Наравно и звиждање нечијој химни је одраз некултуре, али је у нашом случају пре свега био одраз протеста зарад политике тих држава према нашој (Ту не рачунам оне идиоте који звижде свачијој химни, попут Јерменске), док пљескање нечијој химни у тренутку док се она интонира је ништа друго до симбол малограђнштине коју моралне величине попут Ђиласа, Тадића, Чеде, Шутановца покушавају да наметну.
Срце хероја заувек живи не могу да га убију!

Спаси Србију и убиј се, Борисе!

Једна је Србија, курви је много!

It's better 2 die standin, than 2 live on ur knees
Аватар
cheyennee
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука: 772
Приступио: јун 2010
Место: Veoma Velika Srbija ( Srbija+Crna Gora+Republika Srpska+akoBogdaiRepulikaSrpskaKrajina)

Порука cheyennee 28.5.2012. 21:43

Али на крају, чуди ме изјава Љајића. Он није рекао да није певао зато што не зна да пева или не-знам-ког разлога. Него нешто неодређено "да не може против себе", нешто у том фазону. Није ми до краја јасно шта је хтео да каже. Шта има у химни што би му сметало, па и да се не изјашњава као Србин?

Тај мали Турчин је хтео да каже да мрзи све што је српско.

Слика
«Јер држава је исто што и кућа, а народ чељад у њој...»
Аватар
Vranac
Војвода
Војвода

Порука: 10334
Приступио: мар 2006
Место: Београд, Србија

Порука Vranac 28.5.2012. 22:11

Ориген Адамантије ::
Vranac ::Mного горе је урадио него овај мали Љајић који није певао химну. Међугорје је центар усташког ходочашћа, у коме се славе злочини над српским народом.

Ал га и ти претјера... :roll:

Не знам како се другачије зове место на коме ''богородица'' преко посредника моли своје вернике да чувају Анту Готовину, пре тога се залагала за хрватску независност и Фрању Туђмана, увек се некако огласи за важне хрватске националне тренутке.

Чак и да није ''богородица причала'' све те гадости, требаш бити идиот да би поверовао да се богородица уопште појавила неким малим наркоманима у Међугорју...

cheyennee ::Тај мали Турчин је хтео да каже да мрзи све што је српско.

Не мора да значи уопште. Да тако мисли апсолутно, онда би играо за Босну или Турску. Мода се само плаши осуде околине у НП...
Последњи пут изменио Vranac дана 28.5.2012. 22:18, измењено укупно 3 пута.
Аватар
Ravnogorac1991
Националиста
Националиста

Порука: 222
Приступио: јан 2012
Место: Јошаничка Бања, Краљевина Србија

Порука Ravnogorac1991 28.5.2012. 22:16

Witch-king of Angmar ::Тако је Синиша! Не дај Турчину да користи репрезентацију да би се продао!

=D> =D> =D>

Браво Синиша! Него шта него да пева. Има у Србији фудбалера са знатно скромнијим примањима од Љајића који би гинули за дрес репрезентације. Па шта треба, да на грб ставимо полумесец и да мењамо химну да би удовољили свакој антисрпски расположеној мањини? Изјаве попут "Волим Србију али не поштујем њене симболе" не би превариле ни дете од три године.
Синиша само храбро и не дозволи да нам репрезентацију састављају политичари и слична фукара.
Аватар
cheyennee
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Место: Veoma Velika Srbija ( Srbija+Crna Gora+Republika Srpska+akoBogdaiRepulikaSrpskaKrajina)

Порука cheyennee 28.5.2012. 22:18

Не знам како се другачије зове место на коме ''богородица'' преко посредника моли своје вернике да чувају Анту Готовину, пре тога се залагала за хрватску независност и Фрању Туђмана, увек се некако огласи за важне хрватске националне тренутке.

Чак и да није ''богородица причала'' све те гадости, требаш бити идиот да би поверовао да се богородица уопште појавила неким малим наркоманима у Међугорју...

Јаме код Међугорја = Демонско лице из Међугорја

На жалост и срамоту католичке цркве у скоро свим херцеговачким злочинима над Србима учествовали су римокатолички свештеници. “Јаме код Међугорја, Хумца, Шурманаца, Бивоље Брда, Невесиња и Себишине, у којима је побацано неколико хиљада Срба, мутна крвава вода Неретве у априлу и мају 1941, као и Топола код Опузена остат ће у сјећањима као најкрвавије доба историје ових народа, у којем су на жалост и срамоту судјеловали они, који су се покривали фратарским и свештеничким мантијама.

https://magacin.wordpress.com/2011/12/28/демонско-лице-међугорја/

http://pravoslavlje.spc.rs/broj/948/tek ... oravljeni/
Ориген Адамантије
Националиста
Националиста

Порука: 450
Приступио: окт 2011

Порука Ориген Адамантије 28.5.2012. 22:37

Vranac ::Чак и да није ''богородица причала'' све те гадости, требаш бити идиот да би поверовао да се богородица уопште појавила неким малим наркоманима у Међугорју...

Credo quia absurdum (Вјерујем, јер је апсурдно)

- Тертулијан
Аватар
cheyennee
Ултранационалиста
Ултранационалиста

Порука cheyennee 28.5.2012. 22:43

Ориген Адамантије ::
Vranac ::Чак и да није ''богородица причала'' све те гадости, требаш бити идиот да би поверовао да се богородица уопште појавила неким малим наркоманима у Међугорју...

Credo quia absurdum (Вјерујем, јер је бесмислено)

- Тертулијан

Па, ако се Богородица и појавила, урадила је то да би оплакала хиљаде побијених Срба, а не да би јој се клањале убице српске нејачи…….
….и да, ето апсурда……

Слика
Аватар
SMUK
Војвода
Војвода

Порука: 4666
Приступио: сеп 2011
Место: Gradac Moravski

Порука SMUK 28.5.2012. 22:47

Mожда не зна да пева :D
Са мном у војсци је био брат од тетке Адема Љајића и био је прави Србин и патриота! На кога ли овај мали личи???? цццццц
ПретходнаСледећа

Ко је тренутно на Форуму?

Корисници тренутно на Форуму: Нема регистрованих корисника и 18 гостију